Latvijas Republikas individuālais čempionāts, priekšsacīkstes, vīrieši

Dalībnieki Kopā: 62
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais reitings Izm. Jaunais reitings
1 Sergejs Čugunovs 230556 Rīga (bez kluba) 4 1097 +6 1103
2 Jurijs Ņefedovs 101273 Sporta klubs "Universitātes sports" 4 1100 +6 1106
3 Gints Eihmans 141090 Galda tenisa klubs "Laura" 4 1028 +8 1036
4 Jānis Svīķis 020192 Valmieras galda tenisa klubs 5 962 +9 971
5 Roalds Cildermanis 130558 LSK "Dartija" 4 868 +14 882
6 Emīls Lutinskis 260395 Preiļu rajona BJSS 5 870 -22 848
7 Guntis Šēnhofs 090551 Basketbola skola "Rīga" 4 920 -10 910
8 Ramuns Mineikis 140573 4 932 +12 944
9 Arvis Šaroks 260676 Kuldīga (bez kluba) 4 917 +11 928
10 Ervīns Svīķis 031260 Valmieras galda tenisa klubs 4 864 +15 879
11 Aleksandrs Šutka 101292 Bauskas rajona BJSS 6 899 +8 907
12 Ņikita Aņisimovs 020894 Galda tenisa klubs "Laura" 4 847 +25 872
13 Oļegs Pļuščs 071060 Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 5 825 -10 815
14 Maksims Jovļevs 190688 Galda tenisa klubs "LV-22" 5 843 -7 836
15 Zigmārs Puikevics 150366 Sporta klubs "Universitātes sports" 4 827 -13 814
16 Gunārs Jēkabsons 071140 Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 5 799 -23 776
17 Marks Pitkevics 230996 Kuldīgas rajona Sporta skola 4 798 +5 803
18 Anrijs Bergs 081064 Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 4 820 -36 784
19 Māris Cīrulis 290677 Jelgava (bez kluba) 4 768 -14 754
20 Andris Krūmiņš 070764 Jēkabpils Sporta skola 6 738 +2 740
21 Rolands Tuls 290767 Rīgas 37.vidusskola 6 804 +20 824
22 Pāvels Kosopalovs 220886 Sporta klubs "Universitātes sports" 5 792 -8 784
23 Mārtiņš Svīķis 020192 Valmieras galda tenisa klubs 6 750 +19 769
24 Jānis (49.dz.g.) Ozols 210649 Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 4 794 -9 785
25 Egmonts Cildermanis 290582 LSK "Dartija" 4 759 -8 751
26 Aleksandrs Vološins 190751 Sporta klubs "Universitātes sports" 4 713 -4 709
27 Kirils Jahontovs 250391 Rīgas 3. BJSS 5 653 -2 651
28 Aleksandrs Motorins 240570 Galda tenisa klubs "Laura" 4 705 +13 718
29 Arnis Sabaļauskis 261081 Bauskas rajona BJSS 5 625 +14 639
30 Andis Sirmacis 160989 Sporta klubs "Universitātes sports" 4 672 +18 690
31 Edijs Atmats 190381 Sporta klubs "Universitātes sports" 5 647 +18 665
32 Raimonds Šteinerts 020671 Tukums (bez kluba) 6 729 -17 712
33 Vadims Berežkovs 230970 Sporta klubs "Universitātes sports" 4 557 +1 558
34 Edgars Pikšteins 150370 Aizkraukle (bez kluba) 4 469 +13 482
35 Vladimirs Kušnirevs 121166 Galda tenisa klubs "Laura" 4 531 -32 499
36 Aleksandrs Jegorovs 060151 Basketbola skola "Rīga" 4 598 -22 576
37 Edgars Skore 020694 Kuldīgas rajona Sporta skola 4 507 +27 534
38 Jānis Avdjukēvičs 050976 Kuldīga (bez kluba) 4 453 +20 473
39 Normunds Dvaronis 160773 Kuldīga (bez kluba) 6 473 +73 546
40 Kristers Kravinskis 240896 Kuldīgas rajona Sporta skola 4 462 -25 437
41 Aleksejs Čugunovs 270994 Galda tenisa klubs "Laura" 4 326 +1 327
42 Dainis Jankovskis 280854 Saldus (bez kluba) 4 315 -17 298
43 Mihails Balonuškovs 150297 Galda tenisa klubs "Laura" 5 252 -5 247
44 Artūrs Bauska 281175 Sporta klubs "Barons" 4 287 +7 294
45 Rolands Šmits 300482 Rīga (bez kluba) 4 257 +9 266
46 Kristaps Čerņavskis 201188 Sporta klubs "Universitātes sports" 4 204 +11 215
47 Pāvels Surikovs 180350 RVR sporta klubs 4 233 -10 223
48 Jānis Naglis 220455 Talsu Sporta nama GT sekcija 4 264 -11 253
49 Jānis Matisons 021165 Aizkraukle (bez kluba) 4 247 -8 239
50 Alfrēds Čeksters 311252 Rīga (bez kluba) 4 244 +18 262
51 Rolands Mera 170694 Liepājas Kompleksā sporta skola 4 149 +23 172
52 Andris Jučmanis 090173 Rīga (bez kluba) 4 137 +18 155
53 Konstantīns Andronovs 100396 Galda tenisa klubs "OLIISA" 4 54 -1 53
54 Miks Lokmanis 241194 Galda tenisa klubs "OLIISA" 4 74 -4 70
55 Sergejs Borisovs 250768 Liepāja (bez kluba) 5 205 +16 221
56 Artjoms Suslovs 250298 Galda tenisa klubs "Laura" 4 0 -1 0
57 Armands Cīrulis 260288 Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 4 670 -14 656
58 Kaspars Puriņš 110280 Saldus (bez kluba) 7 405 +85 490
59 Guntis Ozols 230573 Galda tenisa klubs "OLIISA" 5 608 -2 606
60 Aleksandrs Ivanovs 290152 Salaspils Sporta komplekss 5 446 -15 431
61 Ilmārs Reinholds 010855 SSO sporta klubs "FloTe" 5 176 +5 181
62 Sergejs Bukains 280665 Galda tenisa klubs "Laura" 5 213 0 213
Sacensību sistēma
 
1. grupa
Nr Dalībnieks 1 2 3 4 5 Punkti Rangs
1 Sergejs Čugunovs 1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
8 1
2 Pāvels Kosopalovs 0
2 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
7 2
3 Jānis (49.dz.g.) Ozols 0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
6 3
4 Kristaps Čerņavskis 0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
5 4
5 Pāvels Surikovs 0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
4 5
2. grupa
Nr Dalībnieks 1 2 3 4 5 Punkti Rangs
1 Jurijs Ņefedovs 1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
8 1
2 Mārtiņš Svīķis 0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 2
7 2
3 Egmonts Cildermanis 0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 2
6 3
4 Rolands Šmits 0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
5 4
5 Jānis Naglis 0
0 : 3
0
2 : 3
0
2 : 3
0
1 : 3
4 5
3. grupa
Nr Dalībnieks 1 2 3 4 5 Punkti Rangs
1 Gints Eihmans 1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
8 1
2 Rolands Tuls 0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
7 2
3 Aleksandrs Vološins 0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
6 3
4 Artūrs Bauska 0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
5 4
5 Jānis Matisons 0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
4 5
4. grupa
Nr Dalībnieks 1 2 3 4 5 6 Punkti Rangs
1 Jānis Svīķis 1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
10 1
2 Andris Krūmiņš 0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
9 2
3 Kirils Jahontovs 0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 2
8 3
4 Mihails Balonuškovs 0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
6 (4:3) 4
5 Ilmārs Reinholds 0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
0
0 : 3
6 (3:4) 6
6 Sergejs Bukains 0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
6 (3:3) 5
5. grupa
Nr Dalībnieks 1 2 3 4 5 Punkti Rangs
1 Roalds Cildermanis 1
3 : 0
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 1
8 1
2 Māris Cīrulis 0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
6 3
3 Arnis Sabaļauskis 0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 2
1
3 : 1
7 2
4 Kristers Kravinskis 0
0 : 3
0
2 : 3
0
2 : 3
0
2 : 3
4 5
5 Rolands Mera 0
1 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
5 4
6. grupa
Nr Dalībnieks 1 2 3 4 5 Punkti Rangs
1 Emīls Lutinskis 0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
7 (5:4) 2
2 Marks Pitkevics 1
3 : 2
0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
7 (3:5) 3
3 Aleksandrs Motorins 0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
7 (4:3) 1
4 Dainis Jankovskis 0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
4 5
5 Andris Jučmanis 0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
5 4
7. grupa
Nr Dalībnieks 1 2 3 4 5 Punkti Rangs
1 Guntis Šēnhofs 1
3 : 1
1
3 : 0
0
1 : 3
1
3 : 1
7 (4:3) 1
2 Anrijs Bergs 0
1 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
5 4
3 Andis Sirmacis 0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 2
1
3 : 0
7 (3:5) 3
4 Normunds Dvaronis 1
3 : 1
1
3 : 2
0
2 : 3
1
3 : 0
7 (5:4) 2
5 Konstantīns Andronovs 0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
4 5
8. grupa
Nr Dalībnieks 1 2 3 4 5 6 Punkti Rangs
1 Guntis Ozols 0
2 : 3
1
3 : 2
0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
8 (2) 4
2 Gunārs Jēkabsons 1
3 : 2
0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 2
8 (3) 3
3 Edijs Atmats 0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
9 1
4 Kaspars Puriņš 1
3 : 1
1
3 : 2
0
2 : 3
1
3 : 0
0
2 : 3
8 (4) 2
5 Aleksandrs Ivanovs 0
1 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
6 (2) 5
6 Sergejs Borisovs 0
0 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
0
2 : 3
6 (1) 6
9. grupa
Nr Dalībnieks 1 2 3 4 5 Punkti Rangs
1 Ramuns Mineikis 1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
8 1
2 Zigmārs Puikevics 0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
6 (4:4, 7:7) (2) 3
3 Raimonds Šteinerts 0
1 : 3
1
3 : 1
0
1 : 3
1
3 : 0
6 (4:4, 8:7) 2
4 Jānis Avdjukēvičs 0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
6 (4:4, 7:7) (1) 4
5 Artjoms Suslovs 0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
4 5
10. grupa
Nr Dalībnieks 1 2 3 4 5 Punkti Rangs
1 Arvis Šaroks 1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
8 1
2 Maksims Jovļevs 0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
7 2
3 Vadims Berežkovs 0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
6 3
4 Aleksejs Čugunovs 0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
5 4
5 Miks Lokmanis 0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
4 5
11. grupa
Nr Dalībnieks 1 2 3 4 5 Punkti Rangs
1 Ervīns Svīķis 1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
8 1
2 Oļegs Pļuščs 0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
7 2
3 Edgars Pikšteins 0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
6 3
4 Vladimirs Kušnirevs 0
1 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
4 5
5 Alfrēds Čeksters 0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
5 4
12. grupa
Nr Dalībnieks 1 2 3 4 5 Punkti Rangs
1 Aleksandrs Šutka 0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 2
1
3 : 0
7 2
2 Ņikita Aņisimovs 1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 2
8 1
3 Armands Cīrulis 0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
0
1 : 3
5 4
4 Aleksandrs Jegorovs 0
2 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
4 5
5 Edgars Skore 0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 2
6 3
par iekļūšanu finālsacensībās
Emīls Lutinskis
Normunds Dvaronis
Normunds Dvaronis
Aleksandrs Šutka
Maksims Jovļevs
Aleksandrs Šutka
Aleksandrs Šutka
par iekļūšanu finālsacensībās
Pāvels Kosopalovs
Kaspars Puriņš
Kaspars Puriņš
Kaspars Puriņš
Raimonds Šteinerts
Raimonds Šteinerts
Arnis Sabaļauskis
par iekļūšanu finālsacensībās
Oļegs Pļuščs
Mārtiņš Svīķis
Mārtiņš Svīķis
Rolands Tuls
Rolands Tuls
Rolands Tuls
Andris Krūmiņš
Spēles Kopā: 139
Sacensību sistēma Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
1. grupa 3 Sergejs Čugunovs 3 1 : 0 2 Pāvels Kosopalovs -2
1. grupa 3 Sergejs Čugunovs 3 1 : 0 0 Jānis (49.dz.g.) Ozols -2
1. grupa 0 Sergejs Čugunovs 3 1 : 0 0 Kristaps Čerņavskis 0
1. grupa 0 Sergejs Čugunovs 3 1 : 0 1 Pāvels Surikovs 0
1. grupa 10 Pāvels Kosopalovs 3 1 : 0 2 Jānis (49.dz.g.) Ozols -9
1. grupa 1 Pāvels Kosopalovs 3 1 : 0 0 Kristaps Čerņavskis 0
1. grupa 1 Pāvels Kosopalovs 3 1 : 0 0 Pāvels Surikovs 0
1. grupa 1 Jānis (49.dz.g.) Ozols 3 1 : 0 1 Kristaps Čerņavskis 0
1. grupa 1 Jānis (49.dz.g.) Ozols 3 1 : 0 0 Pāvels Surikovs 0
1. grupa 11 Kristaps Čerņavskis 3 1 : 0 0 Pāvels Surikovs -10
2. grupa 3 Jurijs Ņefedovs 3 1 : 0 0 Mārtiņš Svīķis -2
2. grupa 3 Jurijs Ņefedovs 3 1 : 0 1 Egmonts Cildermanis -2
2. grupa 0 Jurijs Ņefedovs 3 1 : 0 0 Rolands Šmits 0
2. grupa 0 Jurijs Ņefedovs 3 1 : 0 0 Jānis Naglis 0
2. grupa 10 Mārtiņš Svīķis 3 1 : 0 2 Egmonts Cildermanis -9
2. grupa 2 Mārtiņš Svīķis 3 1 : 0 1 Rolands Šmits -1
2. grupa 2 Mārtiņš Svīķis 3 1 : 0 2 Jānis Naglis -1
2. grupa 1 Egmonts Cildermanis 3 1 : 0 0 Rolands Šmits 0
2. grupa 2 Egmonts Cildermanis 3 1 : 0 2 Jānis Naglis -1
2. grupa 10 Rolands Šmits 3 1 : 0 1 Jānis Naglis -9
3. grupa 4 Gints Eihmans 3 1 : 0 0 Rolands Tuls -3
3. grupa 3 Gints Eihmans 3 1 : 0 1 Aleksandrs Vološins -2
3. grupa 1 Gints Eihmans 3 1 : 0 0 Artūrs Bauska 0
3. grupa 0 Gints Eihmans 3 1 : 0 0 Jānis Matisons 0
3. grupa 7 Rolands Tuls 3 1 : 0 1 Aleksandrs Vološins -6
3. grupa 1 Rolands Tuls 3 1 : 0 0 Artūrs Bauska 0
3. grupa 1 Rolands Tuls 3 1 : 0 0 Jānis Matisons 0
3. grupa 2 Aleksandrs Vološins 3 1 : 0 2 Artūrs Bauska -1
3. grupa 2 Aleksandrs Vološins 3 1 : 0 0 Jānis Matisons -1
3. grupa 8 Artūrs Bauska 3 1 : 0 1 Jānis Matisons -7
4. grupa 4 Jānis Svīķis 3 1 : 0 1 Andris Krūmiņš -3
4. grupa 3 Jānis Svīķis 3 1 : 0 1 Kirils Jahontovs -2
4. grupa 1 Jānis Svīķis 3 1 : 0 0 Mihails Balonuškovs 0
4. grupa 0 Jānis Svīķis 3 1 : 0 0 Ilmārs Reinholds 0
4. grupa 1 Jānis Svīķis 3 1 : 0 0 Sergejs Bukains 0
4. grupa 7 Andris Krūmiņš 3 1 : 0 1 Kirils Jahontovs -6
4. grupa 2 Andris Krūmiņš 3 1 : 0 0 Mihails Balonuškovs -1
4. grupa 1 Andris Krūmiņš 3 1 : 0 0 Ilmārs Reinholds 0
4. grupa 1 Andris Krūmiņš 3 1 : 0 0 Sergejs Bukains 0
4. grupa 2 Kirils Jahontovs 3 1 : 0 1 Mihails Balonuškovs -1
4. grupa 2 Kirils Jahontovs 3 1 : 0 1 Ilmārs Reinholds -1
4. grupa 2 Kirils Jahontovs 3 1 : 0 2 Sergejs Bukains -1
4. grupa -11 Mihails Balonuškovs 1 0 : 1 3 Ilmārs Reinholds 13
4. grupa 8 Mihails Balonuškovs 3 1 : 0 0 Sergejs Bukains -7
4. grupa -7 Ilmārs Reinholds 0 0 : 1 3 Sergejs Bukains 8
5. grupa 7 Roalds Cildermanis 3 1 : 0 0 Māris Cīrulis -6
5. grupa 4 Roalds Cildermanis 3 1 : 0 2 Arnis Sabaļauskis -3
5. grupa 2 Roalds Cildermanis 3 1 : 0 0 Kristers Kravinskis -1
5. grupa 1 Roalds Cildermanis 3 1 : 0 1 Rolands Mera 0
5. grupa -12 Māris Cīrulis 1 0 : 1 3 Arnis Sabaļauskis 15
5. grupa 3 Māris Cīrulis 3 1 : 0 2 Kristers Kravinskis -2
5. grupa 1 Māris Cīrulis 3 1 : 0 0 Rolands Mera 0
5. grupa 5 Arnis Sabaļauskis 3 1 : 0 2 Kristers Kravinskis -4
5. grupa 2 Arnis Sabaļauskis 3 1 : 0 1 Rolands Mera -1
5. grupa -18 Kristers Kravinskis 2 0 : 1 3 Rolands Mera 24
6. grupa -11 Emīls Lutinskis 2 0 : 1 3 Marks Pitkevics 13
6. grupa 5 Emīls Lutinskis 3 1 : 0 1 Aleksandrs Motorins -4
6. grupa 1 Emīls Lutinskis 3 1 : 0 0 Dainis Jankovskis 0
6. grupa 1 Emīls Lutinskis 3 1 : 0 0 Andris Jučmanis 0
6. grupa -11 Marks Pitkevics 0 0 : 1 3 Aleksandrs Motorins 13
6. grupa 2 Marks Pitkevics 3 1 : 0 1 Dainis Jankovskis -1
6. grupa 1 Marks Pitkevics 3 1 : 0 0 Andris Jučmanis 0
6. grupa 3 Aleksandrs Motorins 3 1 : 0 0 Dainis Jankovskis -2
6. grupa 1 Aleksandrs Motorins 3 1 : 0 1 Andris Jučmanis 0
6. grupa -14 Dainis Jankovskis 1 0 : 1 3 Andris Jučmanis 18
7. grupa 7 Guntis Šēnhofs 3 1 : 0 1 Anrijs Bergs -6
7. grupa 4 Guntis Šēnhofs 3 1 : 0 0 Andis Sirmacis -3
7. grupa -21 Guntis Šēnhofs 1 0 : 1 3 Normunds Dvaronis 28
7. grupa 0 Guntis Šēnhofs 3 1 : 0 1 Konstantīns Andronovs 0
7. grupa -12 Anrijs Bergs 0 0 : 1 3 Andis Sirmacis 15
7. grupa -18 Anrijs Bergs 2 0 : 1 3 Normunds Dvaronis 24
7. grupa 0 Anrijs Bergs 3 1 : 0 0 Konstantīns Andronovs 0
7. grupa 5 Andis Sirmacis 3 1 : 0 2 Normunds Dvaronis -4
7. grupa 1 Andis Sirmacis 3 1 : 0 0 Konstantīns Andronovs 0
7. grupa 2 Normunds Dvaronis 3 1 : 0 0 Konstantīns Andronovs -1
8. grupa -4 Guntis Ozols 2 0 : 1 3 Gunārs Jēkabsons 5
8. grupa 11 Guntis Ozols 3 1 : 0 2 Edijs Atmats -10
8. grupa -16 Guntis Ozols 1 0 : 1 3 Kaspars Puriņš 21
8. grupa 5 Guntis Ozols 3 1 : 0 1 Aleksandrs Ivanovs -4
8. grupa 2 Guntis Ozols 3 1 : 0 0 Sergejs Borisovs -1
8. grupa -14 Gunārs Jēkabsons 1 0 : 1 3 Edijs Atmats 18
8. grupa -18 Gunārs Jēkabsons 2 0 : 1 3 Kaspars Puriņš 24
8. grupa 3 Gunārs Jēkabsons 3 1 : 0 1 Aleksandrs Ivanovs -2
8. grupa 1 Gunārs Jēkabsons 3 1 : 0 2 Sergejs Borisovs 0
8. grupa 4 Edijs Atmats 3 1 : 0 2 Kaspars Puriņš -3
8. grupa 4 Edijs Atmats 3 1 : 0 0 Aleksandrs Ivanovs -3
8. grupa 2 Edijs Atmats 3 1 : 0 0 Sergejs Borisovs -1
8. grupa 11 Kaspars Puriņš 3 1 : 0 0 Aleksandrs Ivanovs -10
8. grupa -16 Kaspars Puriņš 2 0 : 1 3 Sergejs Borisovs 21
8. grupa 4 Aleksandrs Ivanovs 3 1 : 0 2 Sergejs Borisovs -3
9. grupa 6 Ramuns Mineikis 3 1 : 0 0 Zigmārs Puikevics -5
9. grupa 4 Ramuns Mineikis 3 1 : 0 1 Raimonds Šteinerts -3
9. grupa 2 Ramuns Mineikis 3 1 : 0 0 Jānis Avdjukēvičs -1
9. grupa 0 Ramuns Mineikis 3 1 : 0 0 Artjoms Suslovs 0
9. grupa -11 Zigmārs Puikevics 1 0 : 1 3 Raimonds Šteinerts 13
9. grupa 3 Zigmārs Puikevics 3 1 : 0 1 Jānis Avdjukēvičs -2
9. grupa 0 Zigmārs Puikevics 3 1 : 0 0 Artjoms Suslovs 0
9. grupa -16 Raimonds Šteinerts 1 0 : 1 3 Jānis Avdjukēvičs 21
9. grupa 1 Raimonds Šteinerts 3 1 : 0 0 Artjoms Suslovs 0
9. grupa 2 Jānis Avdjukēvičs 3 1 : 0 0 Artjoms Suslovs -1
10. grupa 7 Arvis Šaroks 3 1 : 0 2 Maksims Jovļevs -6
10. grupa 3 Arvis Šaroks 3 1 : 0 0 Vadims Berežkovs -2
10. grupa 1 Arvis Šaroks 3 1 : 0 0 Aleksejs Čugunovs 0
10. grupa 0 Arvis Šaroks 3 1 : 0 0 Miks Lokmanis 0
10. grupa 4 Maksims Jovļevs 3 1 : 0 0 Vadims Berežkovs -3
10. grupa 1 Maksims Jovļevs 3 1 : 0 0 Aleksejs Čugunovs 0
10. grupa 0 Maksims Jovļevs 3 1 : 0 0 Miks Lokmanis 0
10. grupa 4 Vadims Berežkovs 3 1 : 0 1 Aleksejs Čugunovs -3
10. grupa 2 Vadims Berežkovs 3 1 : 0 1 Miks Lokmanis -1
10. grupa 4 Aleksejs Čugunovs 3 1 : 0 0 Miks Lokmanis -3
11. grupa 8 Ervīns Svīķis 3 1 : 0 1 Oļegs Pļuščs -7
11. grupa 3 Ervīns Svīķis 3 1 : 0 1 Edgars Pikšteins -2
11. grupa 3 Ervīns Svīķis 3 1 : 0 1 Vladimirs Kušnirevs -2
11. grupa 1 Ervīns Svīķis 3 1 : 0 0 Alfrēds Čeksters 0
11. grupa 3 Oļegs Pļuščs 3 1 : 0 0 Edgars Pikšteins -2
11. grupa 4 Oļegs Pļuščs 3 1 : 0 0 Vladimirs Kušnirevs -3
11. grupa 1 Oļegs Pļuščs 3 1 : 0 0 Alfrēds Čeksters 0
11. grupa 13 Edgars Pikšteins 3 1 : 0 1 Vladimirs Kušnirevs -11
11. grupa 4 Edgars Pikšteins 3 1 : 0 0 Alfrēds Čeksters -3
11. grupa -16 Vladimirs Kušnirevs 1 0 : 1 3 Alfrēds Čeksters 21
12. grupa -11 Aleksandrs Šutka 0 0 : 1 3 Ņikita Aņisimovs 13
12. grupa 4 Aleksandrs Šutka 3 1 : 0 1 Armands Cīrulis -3
12. grupa 3 Aleksandrs Šutka 3 1 : 0 2 Aleksandrs Jegorovs -2
12. grupa 3 Aleksandrs Šutka 3 1 : 0 0 Edgars Skore -2
12. grupa 5 Ņikita Aņisimovs 3 1 : 0 0 Armands Cīrulis -4
12. grupa 4 Ņikita Aņisimovs 3 1 : 0 1 Aleksandrs Jegorovs -3
12. grupa 3 Ņikita Aņisimovs 3 1 : 0 2 Edgars Skore -2
12. grupa 7 Armands Cīrulis 3 1 : 0 0 Aleksandrs Jegorovs -6
12. grupa -14 Armands Cīrulis 1 0 : 1 3 Edgars Skore 18
12. grupa -11 Aleksandrs Jegorovs 2 0 : 1 3 Edgars Skore 13
par iekļūšanu finālsacensībās -18 Emīls Lutinskis 2 0 : 1 3 Normunds Dvaronis 24
par iekļūšanu finālsacensībās -6 Maksims Jovļevs 1 0 : 1 3 Aleksandrs Šutka 7
par iekļūšanu finālsacensībās -1 Normunds Dvaronis 0 0 : 1 3 Aleksandrs Šutka 2
par iekļūšanu finālsacensībās -18 Pāvels Kosopalovs 0 0 : 1 3 Kaspars Puriņš 24
par iekļūšanu finālsacensībās 6 Raimonds Šteinerts 3 1 : 0 0 Arnis Sabaļauskis -5
par iekļūšanu finālsacensībās 24 Kaspars Puriņš 3 1 : 0 0 Raimonds Šteinerts -18
par iekļūšanu finālsacensībās -11 Oļegs Pļuščs 2 0 : 1 3 Mārtiņš Svīķis 13
par iekļūšanu finālsacensībās 7 Rolands Tuls 3 1 : 0 0 Andris Krūmiņš -6
par iekļūšanu finālsacensībās -6 Mārtiņš Svīķis 1 0 : 1 3 Rolands Tuls 7