Latvijas Republikas individuālais čempionāts, priekšsacīkstes, sievietes

Dalībnieki Kopā: 21
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais reitings Izm. Jaunais reitings
1 Insana Makhauri 270898 Galda tenisa klubs "OLIISA" 5 976 +15 991
2 Aleksandra Vološina 120492 Galda tenisa klubs "Laura" 4 926 +14 940
3 Irina Paščenko 050464 Sporta klubs "Universitātes sports" 6 953 -22 931
4 Marina Kovaļova 050491 Galda tenisa klubs "Laura" 4 893 +2 895
5 Diana Rusinova 060197 Galda tenisa klubs "Laura" 4 838 +26 864
6 Margarita Žuromska 110390 Rīgas 3. BJSS 4 895 -17 878
7 Gunta Kuzmane 010163 Sporta klubs "Universitātes sports" 4 845 +4 849
8 Ieva Vēja 051070 Sporta klubs "Universitātes sports" 5 834 -28 806
9 Ieva Indriksone 091290 Bauskas rajona BJSS 5 780 +18 798
10 Viktorija Zabalujeva 250695 Preiļu rajona BJSS 4 749 -6 743
11 Māra Upīte 300460 Sporta klubs "Universitātes sports" 4 751 +37 788
12 Ramona Galsone 300490 Rīgas 37.vidusskola 4 709 0 709
13 Alīna Isajeva 210895 Preiļu rajona BJSS 6 644 -15 629
14 Skaidrīte Zāģere 231276 Jūrmala (bez kluba) 4 634 +17 651
15 Viktorija Majorova 120297 Rīgas 3. BJSS 6 376 -1 375
16 Laura Meinarda 250687 Sporta klubs "Universitātes sports" 5 375 +22 397
17 Elīna Kapača 110187 LSK "Dartija" 4 208 -4 204
18 Violeta Urbane 150396 Rīgas 3. BJSS 4 166 -1 165
19 Kataržina Isajenko 231093 Galda tenisa klubs "Laura" 5 47 -2 45
20 Maija Rabinoviča 020796 Galda tenisa klubs "Laura" 4 29 0 29
21 Jekaterina Bogdanova 161091 Jēkabpils Sporta skola 7 638 +4 642
Sacensību sistēma
 
1. grupa
Nr Dalībnieks 1 2 3 4 5 6 Punkti Rangs
1 Insana Makhauri 1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
10 1
2 Ieva Vēja 0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
7 (5:3) 3
3 Ieva Indriksone 0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
9 2
4 Jekaterina Bogdanova 0
0 : 3
1
3 : 2
0
2 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
7 (4:5) 4
5 Laura Meinarda 0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
7 (3:4) 5
6 Kataržina Isajenko 0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
5 6
2. grupa
Nr Dalībnieks 1 2 3 4 5 Punkti Rangs
1 Aleksandra Vološina 1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
8 1
2 Gunta Kuzmane 0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 0
7 2
3 Viktorija Zabalujeva 0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
6 3
4 Viktorija Majorova 0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
5 4
5 Elīna Kapača 0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
4 5
3. grupa
Nr Dalībnieks 1 2 3 4 5 Punkti Rangs
1 Irina Paščenko 0
1 : 3
1
3 : 1
0
0 : 3
1
3 : 0
6 (3:4) 4
2 Diana Rusinova 1
3 : 1
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
8 1
3 Ramona Galsone 0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
6 (4:4) 3
4 Skaidrīte Zāģere 1
3 : 0
0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
6 (4:3) 2
5 Violeta Urbane 0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
4 5
4. grupa
Nr Dalībnieks 1 2 3 4 5 Punkti Rangs
1 Marina Kovaļova 1
3 : 1
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
7 2
2 Margarita Žuromska 0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
6 3
3 Māra Upīte 1
3 : 2
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
8 1
4 Alīna Isajeva 0
0 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
5 4
5 Maija Rabinoviča 0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
4 5
par iekļūšanu finālsacensībās
Irina Paščenko
Irina Paščenko
Viktorija Majorova
Irina Paščenko
Jekaterina Bogdanova
Jekaterina Bogdanova
Alīna Isajeva
par iekļūšanu finālsacensībās
Viktorija Majorova
Alīna Isajeva
Alīna Isajeva
Spēles Kopā: 49
Sacensību sistēma Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
1. grupa 6 Insana Makhauri 3 1 : 0 0 Ieva Vēja -5
1. grupa 5 Insana Makhauri 3 1 : 0 0 Ieva Indriksone -4
1. grupa 3 Insana Makhauri 3 1 : 0 0 Jekaterina Bogdanova -2
1. grupa 1 Insana Makhauri 3 1 : 0 0 Laura Meinarda 0
1. grupa 0 Insana Makhauri 3 1 : 0 0 Kataržina Isajenko 0
1. grupa -11 Ieva Vēja 0 0 : 1 3 Ieva Indriksone 13
1. grupa -14 Ieva Vēja 2 0 : 1 3 Jekaterina Bogdanova 18
1. grupa 2 Ieva Vēja 3 1 : 0 0 Laura Meinarda -1
1. grupa 0 Ieva Vēja 3 1 : 0 0 Kataržina Isajenko 0
1. grupa 6 Ieva Indriksone 3 1 : 0 2 Jekaterina Bogdanova -5
1. grupa 2 Ieva Indriksone 3 1 : 0 0 Laura Meinarda -1
1. grupa 1 Ieva Indriksone 3 1 : 0 0 Kataržina Isajenko 0
1. grupa -16 Jekaterina Bogdanova 1 0 : 1 3 Laura Meinarda 21
1. grupa 1 Jekaterina Bogdanova 3 1 : 0 0 Kataržina Isajenko 0
1. grupa 3 Laura Meinarda 3 1 : 0 0 Kataržina Isajenko -2
2. grupa 7 Aleksandra Vološina 3 1 : 0 0 Gunta Kuzmane -6
2. grupa 5 Aleksandra Vološina 3 1 : 0 1 Viktorija Zabalujeva -4
2. grupa 1 Aleksandra Vološina 3 1 : 0 0 Viktorija Majorova 0
2. grupa 1 Aleksandra Vološina 3 1 : 0 0 Elīna Kapača 0
2. grupa 7 Gunta Kuzmane 3 1 : 0 2 Viktorija Zabalujeva -6
2. grupa 2 Gunta Kuzmane 3 1 : 0 1 Viktorija Majorova -1
2. grupa 1 Gunta Kuzmane 3 1 : 0 0 Elīna Kapača 0
2. grupa 3 Viktorija Zabalujeva 3 1 : 0 1 Viktorija Majorova -2
2. grupa 1 Viktorija Zabalujeva 3 1 : 0 0 Elīna Kapača 0
2. grupa 5 Viktorija Majorova 3 1 : 0 0 Elīna Kapača -4
3. grupa -12 Irina Paščenko 1 0 : 1 3 Diana Rusinova 15
3. grupa 4 Irina Paščenko 3 1 : 0 1 Ramona Galsone -3
3. grupa -18 Irina Paščenko 0 0 : 1 3 Skaidrīte Zāģere 24
3. grupa 0 Irina Paščenko 3 1 : 0 0 Violeta Urbane 0
3. grupa 6 Diana Rusinova 3 1 : 0 2 Ramona Galsone -5
3. grupa 4 Diana Rusinova 3 1 : 0 0 Skaidrīte Zāģere -3
3. grupa 1 Diana Rusinova 3 1 : 0 0 Violeta Urbane 0
3. grupa 7 Ramona Galsone 3 1 : 0 1 Skaidrīte Zāģere -6
3. grupa 1 Ramona Galsone 3 1 : 0 0 Violeta Urbane 0
3. grupa 2 Skaidrīte Zāģere 3 1 : 0 0 Violeta Urbane -1
4. grupa 10 Marina Kovaļova 3 1 : 0 1 Margarita Žuromska -9
4. grupa -12 Marina Kovaļova 2 0 : 1 3 Māra Upīte 15
4. grupa 4 Marina Kovaļova 3 1 : 0 0 Alīna Isajeva -3
4. grupa 0 Marina Kovaļova 3 1 : 0 0 Maija Rabinoviča 0
4. grupa -12 Margarita Žuromska 2 0 : 1 3 Māra Upīte 15
4. grupa 4 Margarita Žuromska 3 1 : 0 2 Alīna Isajeva -3
4. grupa 0 Margarita Žuromska 3 1 : 0 0 Maija Rabinoviča 0
4. grupa 6 Māra Upīte 3 1 : 0 0 Alīna Isajeva -5
4. grupa 1 Māra Upīte 3 1 : 0 0 Maija Rabinoviča 0
4. grupa 1 Alīna Isajeva 3 1 : 0 0 Maija Rabinoviča 0
par iekļūšanu finālsacensībās 1 Irina Paščenko 3 1 : 0 1 Viktorija Majorova 0
par iekļūšanu finālsacensībās 10 Jekaterina Bogdanova 3 1 : 0 2 Alīna Isajeva -9
par iekļūšanu finālsacensībās 3 Irina Paščenko 3 1 : 0 2 Jekaterina Bogdanova -2
par iekļūšanu finālsacensībās -3 Viktorija Majorova 2 0 : 1 3 Alīna Isajeva 4