Latvijas Galda tenisa federācija

Par federāciju latviski

Table Tennis Federation of Latvia

 

About federation in English

Laipni lūdzam Latvijas Galda tenisa federācijas interneta mājas lapā                Welcome to the official website of the Table Tennis Federation of Latvia

Uz sākumu
Par federāciju
About federation
Kā iestāties LGTF
Sacensību kalendārs
Reitingi
Nolikumi
Rezultāti
Kur nodarboties ar galda tenisu ?
LGTF biedri
Saites

2011.gada 15.septembrī

Visa jaunākā informācija Latvijas Galda tenisa federācijas jaunajā mājas lapā lgtf.info.

 

2011.gada 2.jūlijā.

Lielupes sporta centrā "Concept" šodien notika Latvijas Jaunatnes Olimpiādes galda tenisā sacensības vienspēlēs. Sacensību pirmās dienas rezultātus varat atrast šeit.

 

2011.gada 12.jūnijā Olimpiskajā sporta centrā Grostonas ielā 6b, Rīgā, notika LGTF kārtējā kopsapulce. Tajā piedalījās 20 LGTF kolektīvo biedru pilnvarotie pārstāvji. Kopsapulce apstiprināja LGTF 2010.gada pārskatu, ievēlēja LGTF prezidentu un valdi nākamajiem diviem gadiem. Par prezidentu atkārtoti tika ievēlēts Anatolijs Prohorovs, par valdes locekļiem atkārtoti Ina Jozepsone, Baiba Gāga, Aivars Burģis, Jānis Cīrulis, Genādijs Kartuzovs un Egils Puriņš, kā arī pēc lielāka pārtraukuma Guntis Šēnhofs un pirmo reizi - Sergejs Bukains.

 

2011.gada 10.maijā. Mūsu galda tenisistiem, kuri piedalījās pasaules individuālajā čempionātā, kas šogad notiek Roterdamā (Nīderlande) no 8.-15.maijam, diemžēl tas jau ir noslēdzies. Labākie panākumi Matīsam Burģim, kurš pa iekļūšanu 64-niekā ar 0-4 zaudēja pasaules 13 raketei RYU Seung Min no Korejas. Arī mūsu jauktās dubultspēles pāris Agurjanovs-Zabalujeva iekļuva pamatturnīrā starp labākajiem 128 pāriem. Vīriešu vienspēļu apakšgrupās mūsējie - V.Agurjanovs un A.Reinholds ierindojās 2.vietās, kas nedeva tiesības turpināt spēlēt par iekļūšanu starp 128 labākajiem. Mūsu meitenes (A.Vološina, D.Rusinova un V.Zabalujeva) visās apakšgrupu spēlēs piedzīvoja zaudējumus ar 0-4. Papildus informāciju par mūsu sportistu startiem pasaules čempionātā varat atrast www.galdateniss.lv un www.ittf.com.

 

2011.gada 14.-15.maijā Kuldīgā notiks Baltijas veterānu čempionāts galda tenisā. Sacensību galvenais tiesnesis būs Genādijs Kartuzovs. Sacensību nolikumu latviešu valodā varat atrast šeit, pieteikuma formu šeit. Sacensību nolikumu angļu valodā varat atrast šeit, pieteikuma formu šeit.

 

2011.gada 6.martā šodien Kuldīgā noslēdzās Latvijas individuālā čempionāta finālsacensības. Vienspēlēs par čempioniem kļuva Antra Vīnerte un Matīss Burģis. Visus rezultātus šeit.

 

2011.gada 1.martā LGTF valde apstiprināja Latvijas 2011.gada individuālā čempionāta kalendāru (varat atrast šeit) un dalībnieku sarakstu (varat atrast šeit).

 

2011.gada 17.februārī notika Latvijas 2011.gada individuālā čempionāta izloze priekšsacīkstēm. Tās notiks sestdien, 2011.gada 19.februārī LU Ķīmijas fakultātes sporta zālē, Kr.Valdemāra ielā 48, sievietes 4 apakšgrupas pa 5 spēlētājām, sāks 10:00, vīriešiem 12 apakšgrupas pa 5 spēlētājiem, sākums 12:00, 14:15 un 16:30. Dalībnieku sarakstu, izlozes rezultātus (ar labojumiem 18.februārī) un izcīņas noteikumus varat atrast šeit.

 

2010.gada 9.oktobrī LU Ķīmijas fakultātes sporta zālē Kr.Valdemāra ielā 48 notiks Andra Priedīša piemiņai veltīts galda tenisa turnīrs, kuru rīko Genādijs Kartuzovs sadarbībā ar A.Priedīša ģimeni un LU Sporta servisa centru. Turnīra nolikumu varat atrast šeit.

 

2010.gada 28.augustā Liepājas Olimpiskajā centrā notika atliktā Eiropas Nāciju līgas atliktā 5.riņķa spēle starp Latvijas un Grieķijas vīriešu komandām. Diemžēl mūsējie, spēlējot bez Matīsa Burģa, zaudēja 0-3. Spēles protokolu varat atrast šeit.

 

2010.gada 3.jūlijā Olimpiskā sporta centra konferenču zālē Grostonas ielā 6b, Rīgā notiks LGTF kopsapulce (sākums 14:00, dalībnieku reģistrācija no 13:30). Kopsapulces darba kārtību varat atrast šeit. LGTF 2009.gada 6.jūnija kopsapulces protokolu varat atrast šeit, LGTF 2009.gada pārskatu - šeit.

 

2010.gada 18.jūnijā.

Genādijs Kartuzovs aicina piedalīties starptautiskajā galda tenisa turnīrā "Drusti - 2010", kas notiks četrās kārtās jūlija sestdienās, sākot ar 10.jūliju. Turnīra nolikumu varat atrast šeit.

 

2010.gada 29.maijā. Šorīt abas mūsu komandas uzvarēja, vīrieši ar 3-1 Taizemi (divas uzvaras Matīsam Burģim, viena Sandijam Vasiļjevam), bet sievietes ar 3-1 Šrilanku (divas uzvaras Olgai Kartuzovai, viena Baibai Bogdasarovai). Līdz ar to Latvijas vīriešu komanda 43.vietā, bet sieviešu komanda 63.vietā. Vairāk informācijas www.ittf.com.

 

2010.gada 28.maijā. Šorīt mūsu vīriešu komanda ar 0-3 zaudēja Anglijai, bet sieviešu komanda ar 3-0 uzvarēja Melnkalni. 15:30 pēc Latvijas laika vīrieši spēlēja pusfinālu ar Luksemburgu par 41.-44.vietu un zaudēja 2-3 (divas uzvaras Matīsam Burģim), bet sievietes pusfinālu ar Irānu par 61.-64.vietu un arī zaudēja 2-3 (divas uzvaras Natālijai Kļimanovai). Rīt 9:00 pēc Latvijas laika mūsu komandām pēdējās spēles, vīriešiem par 43.-44.vietu ar Taizemi, bet sievietēm par 63.-64.vietu ar Šrilanku. Vairāk informācijas www.ittf.com.

 

2010.gada 27.maijā. Šodien mūsu vīriešu komanda ar 3-2 uzvarēja Bosniju-Hercegovinu (divas uzvaras Matīsam Burģim, bet izšķirošo punktu deva Oļegs Kartuzovs, kurš negaidīti ar 3-0 uzvarēja pretinieku labāko spēlētāju Miliceviču). Līdz ar to mūsu komanda ir nodrošinājusi vietu 2.divīzijā arī nākamajā pasaules čempionātā un viņiem rīt 9:00 pēc Latvijas laika ceturtdaļfināls par 37.-44.vietu ar Angliju. Vairāk informācijas www.ittf.com.

 

2010.gada 26.maijā. Šovakar mūsu vīriešu izlase ar 1-3 zaudēja Brazīlijai (punktu deva Matīss Burģis), bet sieviešu izlase ar 0-3 zaudēja Nigērijai. Rīt mūsu vīriešiem jāspēlē ar Bosniju-Hercogovinu 1/8 finālā par 37.-48.vietu, bet sievietēm rīt brīvdiena. Vairāk informācijas www.ittf.com.

 

2010.gada 25.maijā. Šorīt mūsu sieviešu komanda ar 3-1 uzvarēja Melnkalni (pa uzvarai katrai no mūsu spēlētājām), bet vīrieši ar 2-3 zaudēja Bulgārijai (divas uzvaras Matīsam Burģim. Pēcpusdienā Latvijas vīriešu komanda ar 3-1 uzvarēja Norvēģiju (divas uzvaras Matīsam Burģim, viena Sandijam Vasiļjevam). Vairāk informācijas www.ittf.com.

 

2010.gada 24.maijā šodien Latvijas sieviešu komanda ar 1-3 zaudēja Kazahstānai (punktu deva Olga Kartuzova), bet vīriešu komanda ar 2-3 Vjetnamai (pa uzvarai Sandijam Vasiļjevam un Matīsam Burģim). Vakarā pirmā uzvara sievietēm pret Pakistānu ar 3-0. Rīt no rīta 9:00 pēc Latvijas laika abām komandām ļoti svarīgas spēles, vīriešiem pret Bulgāriju, bet sievietēm pret Melnkalni. Vairāk informācijas www.ittf.com.

 

2010.gada 23.maijā Maskavā sākās pasaules komandu čempionāts galda tenisā. Mūsu vīriešu komanda (Matīss Burģis, Sandijs Vasiļjevs, Oļegs Kartuzovs) spēlēs 2.divīzijā (par 25.-48.vietu), bet sieviešu komanda (Olga Kartuzova, Baiba Bogdasarova, Natālija Kļimanova) - 3.divīzijā par 49.-64.vietu. Sievietes pirmajā spēlē ar 1-3 zaudēja Makao, bet vīrieši 0-3 Ēģiptei. Rezultātus varat atrast www.ittf.com.

 

2010.gada 1.maijā Rīgā, GTK "Laura" sporta zālē Raņķa dambī 24a notika LR 2010.gada jaunatnes meistarsacīkstes "A" grupā. Par uzvarētājiem kļuva GTK "Laura" audzēkne Darja Drozda un Kuldīgas novada sporta skolas pārstāvis Marks Pitkevics.

 

2010.gada 1.maijā.

Šodien Liepājā Latvijas vīriešu izlase zaudēja Slovēnijai ar 2-3. Divas uzvaras Matīsam Burģim, bet ar to nepietika. Spēles protokolu varat atrast šeit.

 

2010.gada 29.aprīli

Šodien Maskavā notika pasaules komandu čempionāta izloze. Latvijas vīriešu komanda spēlēs 2.divīzijas G grupā ar Brazīliju, Ēģipti, Norvēģiju, Vjetnamu un Bulgāriju, bet sieviešu komanda 3.divīzijas I grupā ar Kazahstānu, Nigēriju, Makao, Melnkalni un Pakistānu. Visu izlozi varat atrast http://www.ittf.com/_front_page/ittf.asp?category=General.

 

2010.gada 19.aprīlī.

Rīt Liepājas Olimpiskajā centrā paredzētā Eiropas Nāciju līgas spēle starp Latvijas un Grieķijas komandām diemžēl nenotiks, sakarā to, ka Rīgas lidosta joprojām ir slēgta un arī Atēnu lidostā reiss, ar kuru vajadzēja lidot Grieķijas komandai ir atcelts.

 

2010.gada 18.aprīlī.

Šodien Cēsīs noslēdzās Ziemeļeiropas veterānu čempionāts galda tenisā. Tajā piedalījās vairāk kā 250 galda tenisa veterāni no 7 valstīm (Dānija, Igaunija, Latvija, Lietuva, Norvēģija, Somija un Zviedrija). Uzvarētāju sarakstu varat atrast šeit. Visus rezultātus varat atrast šeit.

 

2010.gada 29.martā Rīgā, Latvijas Universitātes sporta zālē Kr.Valdemāra ielā 48. notika LR komandu čempionāta finālspēles sieviešu komandām. Par uzvarētājiām kļuva GTK "Laura" komanda  (Anžela Kurmeļova, Darja Drozda, Aleksandra Vološina, Marina Kovaļova, Diāna Rusinova), sudraba godalgas LU - II komandai (Irina Paščenko, Gunta Kuzmane, Māra Upīte) un bronza LU - I komandai (Margarita Žuromska, Insana Makhauri, Ieva Vēja, Ramona Galsone.

 

2010.gada 25.-28.martā Ķīpsalā notiek izstāde “Atpūta un Sports 2010”, kurā ar savu stendu piedalās arī LGTF. Visi interesenti laipni lūgti apmeklēt pasākumu, kura apmeklētāji varēs iegūt ļoti plašu un izsmeļošu informāciju par dažādiem sporta veidiem, varēs satikt daudzus pazīstamus sportistus un arī paši izmēģināt spēkus dažādos sporta veidos. LGTF pateicās SIA „BT 1” par piedāvāto iespēju, izsaka pateicību cilvēkiem kas palīdzēja izstādes ekspozīcijas veidošanā un aktīvi darbojas pašā izstādē: Irinai Ivanovai, Tālim Orlovam, Edgaram Saksam, Laurai Meinardai, kā arī Rīgas 37.vidusskolas un Rīgas Centra Humanitārās vidusskolas skolēniem Mikam Lokmanim, Ērikam Šneideram un Matvejam Lisjakam. Īpaša pateicība arī Latvijas Galda hokeja federācijai par kopīgās ekspozīcijas veidošanu. Plašāku informāciju var atrast www.bt1.lv

 

2010.gada 14.martā

Šodien Rīgā, Latvijas Universitātes sporta zālē Kr.Valdemāra ielā 48. notika apakšgrupu spēles un fināli LR komandu čempionāta vīriešu komandām II līgā. Par uzvarētājiem kļuva Bauskas I komanda (Roalds Cildermanis, Aleksandrs Šutka, Egmonts Cildermanis, Kirils Jahontovs), sudraba godalgas komandai "Raketlons" (Uldis Dzirkalis, Zigmārs Puikevics, Aleksandrs Jegorovs) un bronza komandai ar nosaukumu "JoKoGama" (Maksims Jovļevs, Pāvels Kosopālovs un Jevgeņijs Gmiraks).

 

2010.gada 8.martā.

2010.gada 16.-18.aprīlī Cēsīs Piebalgas ielā 18 notiks Ziemeļeiropas galda tenisa savienības veterānu čempionāts. Pieteikumi tiks pieņemti līdz 15.martam. Visa informācija par čempionātu, tai skaitā, pieteikumu pieņemšana on-line režīmā http://www.nevcesis.lv/.

 

2010.gada 7.martā.

Kuldīgā šodien noslēdzās Latvijas 2010.gada individuālais čempionāts galda tenisā. Par vienspēļu čempioniem kļuva Olga Kartuzova (14 reizi) un Sandijs Vasiļjevs (17 reizi). Visus čempionāta rezultātus varat atrast šeit.

 

2010.gada 4.martā.

Latvijas 2010.gada individuālā čempionāta finālsacensību, kas notiks 6.-7.martā Kuldīgas Sporta centrā, Piltenes ielā 25, kalendāra projektu varat atrast šeit.

 

2010.gada 3.martā.

Lielu atsaucību ieguva LGTF rīkotais seminārs vispārizglītojošo skolu sporta skolotājiem bez priekšzināšanām galda tenisā. Seminārs notika 2010.gada 26.februārī Rīgas 37.vidusskolā un tajā piedalījās 55 sporta skolotāji no visiem Latvijas reģioniem.

 

 

 

2010.gada 27.februārī

Latvijas 2010.gada individuālā čempionāta priekšsacīkšu, kas notika 2010.gada 21.februārī LU Ķīmijas fakultātes sporta zālē, Kr.Valdemāra ielā 48, rezultātus varat atrast šeit.

 

2010.gada 19.februārī.

Šodien notika Latvijas 2010.gada individuālā čempionāta izloze priekšsacīkstēm. Tās notiks svētdien, 2010.gada 21.februārī LU Ķīmijas fakultātes sporta zālē, Kr.Valdemāra ielā 48 (sievietes 4 apakšgrupas pa 4-5 spēlētājām, sāks 10:00, vīriešiem 12 apakšgrupas pa 4-5 spēlētājiem, 1.-4.apakšgrupa 16:00, 5.-8.apakšgrupa 14:00, 1.-4.apakšgrupa 12:00). Dalībnieku sarakstu, izlozes rezultātus un izcīņas noteikumus varat atrast šeit.

 

2010.gada 11.februarī.

Latvijas 2010.gada individuālā čempionāta nolikumu un pieteikuma veidlapu varat atrast šeit. Pieteikumi jāsaņem LGTF (Grostonas 6b, Rīga, LV-1013, fakss 67288924, e-pasts latgtf@latnet.lv līdz 18.februārim (ieskaitot). Izloze priekšsacīkstēm 19.februārī.

Latvijas 2010.gada komandu čempionāta komandu sadalījumu pa līgām un apakšgrupām, kā arī spēļu kalendāru varat atrast šeit.

 

2010.gada 7.februārī.

Šodien Iecavā noslēdzās LSVS 47.sporta spēļu sacensības galda tenisā. Sacensību rezultātus varat atrast šeit (3.martā precizētas komandu vietas)

 

2010.gada 5.februārī.

Latvijas Galda tenisa federācija rīkos vienas dienas bezmaksas kursus vispārizglītojošo skolu sporta skolotājiem bez priekšzināšanām galda tenisā. Kursi notiks 2010.gada 26.februārī Rīgas 37.vidusskolā, Čiekurkalna 1.līnija 53, Rīgā. Vairāk informācijas varat atrast šeit.

 

2010.gada 4.februārī

6.-7.februārī Iecavā, SAKS "Dartija" sporta zālē notiks Latvijas Sporta veterānu (senioru) savienības 47.sporta spēļu sacensības galda tenisā. Kopā uz doto brīdi pieteikušās 18 komandas, 68 vīrieši un 30 sievietes. Sacensībām pieteikto dalībnieku sarakstu varat atrast šeit un orientējošo sacensību kalendāru varat atrast šeit.

 

2010.gada 21.janvārī apaļu jubileju svinēja galda tenisa trenere, Rīgas 37.vidusskolas sporta skolotāja, starptautiskās kategorijas tiesnese Irina Ivanova. Apsveikt Irinu Ivanovu sapulcējās viss skolas kolektīvs, 9.Saeimas deputāts Ivans Kļementjevs, kurš pasniedza Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova parakstītu atzinības rakstu un RD IKSD pārstāvji. Svinīgajā ceremonijā piedalījās arī Irinas audzēkne, LGTF ģenerālsekretāre Ina Jozepsone un pasniedza diplomu par lielu ieguldījumu galda tenisa attīstībā, vēlēja veselību, veiksmi un panākumus visās dzīves jomās.

 

 

2010.gada 21.janvārī.

Latvijas 2010.gada komandu čempionāta nolikumu varat atrast šeit un pieteikuma veidlapu šeit. Pieteikumi individuālajam čempionātam tiks pieņemti tikai rakstiski un tikai no LGTF kolektīvajiem biedriem līdz 2010.gada 7.februārim.

 

2009.gada 4.decembrī.

Pēc sekmīgā starta Polijas Open 2009 Matīss Burģis ir pacēlies ITTF reitingā uzreiz par 28 vietām un tagad ieņem jau 169.vietu, kas ir augstākā viņa karjerā.

 

2009.gada 29.novembrī.

Matīsam Burģim pirmais lielais panākums ITTF Pro Tour sacensībās. Viņš Polish Open 2009 sacensībās no apakšgrupas iekļuva pamatsascensībās, kurās 1/32 finālā uzvarēja LEGOUT Christophe no Francijas  ar 4-2 (-7,3,-8,3,4,7)  un 1/16 finālā KOSIBA Danielu no Ungārijas ar 4-0 (7,6,10,8). Līdz ar to viņam 1/8 finālā bija jāspēlē ar LIN Ju no Dominikas, kurš 1/16 finālā ar 4-3 uzvarēja OH Sang Eun no KOR, kurš pasaules rangā ir 12.vietā un bija izlikts kā otrais aiz Timo Bola. Diemžēl 1/8 finālā Matīss zaudēja ar 0-4. Par iekļūšanu 1/8 finālā Matīsam Burģim pienākas balva 1000 USD apmērā.

 

2009.gada 17.septembrī.

Šodien vīriešu dubultspēļu 1/32 finālā Matīss Burģis pārī ar vācieti Filipu Floritcu ar 1-3 (-5,10,-6,-10) zaudēja francūžiem Kristofam Ležo un Abdel-Kaderam Salifou. Vīriešu vienspēļu 1/64 finālā Vladislavs Agurjanovs ar 0-4 (-4,-4,-7,-4) zaudēja Eiropas pirmajai raketei - vācietim Timo Bolam, bet Matīss Burģis ar 2-4 (-11,-5,5,-9,8,-7) spānim Karlosam Mačado, kurš Eiropas reitingā ir 32 vietas augstāk nekā Matīss. Līdz ar to Latvijas galda tenisisti dalību Eiropas čempionātā ir beiguši. Visus rezultātus varat atrast http://www.vitesseonline.it/Ch09Liebherr/index.html .

 

2009.gada 16.septembrī.

Šodien veiksmīgi individuālās sacensības uzsākuši Matīss Burģis un Vladislavs Agurjanovs. Sandijs Vasiļjevs individuālajās sacensībās nepiedalās. Vispirms vīriešu dubultspēlē Matīss pārī ar vācieti Filipu Floritcu ar 3-0 (6,7,5) uzvarēja bulgārus Gordanu Grozdanovu un Vladimiru Petkovu. Rīt viņiem 12:10 pēc Latvijas laika nākamās kārtas spēle ar franču pāri Ležo un Salifou. Vīriešu vienspēlēs Vladislavs pirmajā kārtā ar 4-0 (3,4,3,5) uzvarēja Simonu Oehri no Lihtenšteinas. Rīt viņam 16:00 būs jāspēlē ar čempionāta favorītu vācieti Timo Bolu. Matīss pirmajā spēlē ar 4-1 (4,2,6,-13,14) uzvarēja baltkrievu Pāvelu Platonovu un rīt viņam otrās kārtas spēle 16:50 ar spāni Karlosu Mačado. Vladislavs dubultspēlēs nepiedalās.

 

2009.gada 15.septembrī.

Šorīt Latvijas vīriešu komanda ar 2-3 zaudēja Izraēlai. Divas uzvaras Matīsam, spēles protokolu varat atrast šeit. Spēlē par 27.vietu Latvija uzvarēja Šveici ar 3-1. Šoreiz divas uzvaras Vladislavam, viena Matīsam. Spēles protokolu varat atrast šeit. Igaunijas vīriešu komanda palika 31.vietā un izkrita no "Challenge division". Lietuvieši cīnās par atgriešanos šajā divīzijā. Kopā Eiropas čempionātā trīs divīzijās piedalījās 44 vīriešu komandas.

 

2009.gada 14.septembrī.

Šorīt zaudējums arī pret Angliju ar 1-3. Spēles protokolu varat atrast šeit. Vakarā 1/4 finālā par 25.-32.vietu Latvijai izdevās uzvarēt Somiju ar 3-2. Somi apakšgrupā bija uzvarējuši igauņus. Spēles protokolu varat atrast šeit. Līdz ar to uzdevums ir izpildīts un saglabāta vieta "Challenge division". Rīt no rīta pusfināls par 25.-28.vietu ar Izraēlu.

 

2009.gada 13.septembrī.

Latvijas vīriešu komandai pirmajā spēlē zaudējums pret Slovākiju ar 1-3. Spēles protokolu varat atrast šeit. Arī otrajā spēlē zaudējums pret Velsu 1-3. Spēles protokolu varat atrast šeit.

 

2009.gada 12.septembrī.

Rīt Vācijas pilsētā Štutgartē sākas Eiropas čempionāts galda tenisā. Tajā startēs mūsu vīriešu komanda Matīss Burģis, Sandijs Vasiļjevs un Vladislavs Agurjanovs. Matīss un Vladislavs piedalīsies arī vīriešu vienspēļu un dubultspēļu sacensībās. Mūsu vīriešu komanda spēlēs "Challenge division" par 17.-32.vietu. Viņiem pirmās spēles G apakšgrupā svētdien, 13.septembrī 12:00 (pēc Latvijas laika) ar Slovākiju un 18:00 ar Velsu. Atcerēsimies, ka  Štutgartē 1992.gadā arī notika Eiropas čempionāts galda tenisā, kurā pirmo reizi pēc Latvijas Galda tenisa federācijas atgriešanās Starptautiskajā galda tenisa federācijā piedalījās mūsu galda tenisisti. Eiropas čempionāta rezultāta rezultātus varēsiet atrast http://em2009.tischtennis.de/en/news/results/. Video tiešraidi no Štutgartes varēsiet atrast http://www.ettutv.com/. Par mūsu spēlētāju rezultātiem informāciju varēsiet atrast arī LGTF mājas lapā.

 

2009.gada 25.augustā.

12.septembrī notiks sporta kluba "Universitātes sports" atklāto reitinga sacensību 1.kārtā. Sacensību nolikumu 2009.gada 2.pusei varat atrast šeit.

 

2009.gada 29.jūlijā

Genādijs Kartuzovs uzaicina Jūs piedalīties sporta nometnes „Drusti-2009” atklātajās II kārtas sacensībās galda tenisā, kas notiks 2009.gada 1.augustā Drustu pamatskolā. Sacensību sākums 10:00. Sacensībās piedalīsies Uzbekistānas un Latvijas galda tenisisti. Sacensību nolikumu varat atrast šeit.

 

2009.gada 21.jūlijā

Sporta klubs "Flote" sadarbībā ar LGTF un firmas "STIGA" pārstāvi Latvijā SIA "Intrad" uzaicina Jūs piedalīties sacensībās "Latvijas vasaras kauss 2009", kas notiks 2009.gada 22.-23.augustā Cēsu sporta hallē Piebalgas ielā 18. Ielūgumu uz sacensībām, sacensību nolikumu un pieteikuma veidlapu varat atrast šeit.

 

2009.gada 6.jūnijā Olimpiskā sporta centra konferenču zālē Grostonas ielā 6b, Rīgā notiks LGTF kopsapulce (sākums 16:00, dalībnieku reģistrācija no 15:30). Kopsapulces darba kārtību varat atrast šeit. LGTF 2008.gada 31.maija kopsapulces protokolu varat atrast šeit, LGTF 2008.gada pārskatu - šeit, revīzijas komisijas ziņojumu - šeit, nominācijas veidlapu prezidenta, valdes un revīzijas komisijas vēlēšanām - šeit.

 

2009.gada 30.aprīlī.

Šorīt Matīss Burģis 5:30 pēc Latvijas laika 1/64 finālā ar 1-4 (-6,4,-10,-6,-8) zaudēja Yi Zeng Wangam no Polijas, kurš ir 47.vietā pasaules rangā. Līdz ar to visiem Latvijas galda tenisistiem šis čempionāts ir noslēdzies. Tālākajām cīņām, tai skaitā arī video "on-line" režīmā, varat sekot līdz ITTF mājas lapā www.ittf.com.

 

2009.gada 29.aprīlī

Šorīt Matīss Burģis ar 4-0 (7,6,11,5) uzvarēja Hardi Mohamedu no Irākas un izcīnīja 1.vietu savā grupā. Savā otrajā spēlē šodien Matīss grūtā cīņā ar 4-3 (2,11,-9,-11,-4,3,6) uzvarēja arī dāni Kasperu Sternbergu, kurš ir ITTF rangā 311.vietā, un iekļuva pamatturnīrā starp labākajiem 128 spēlētājiem. Rīt viņam 5:30 pēc Latvijas laika jāspēlē ar Yi Zeng Wangu no Polijas, kurš ir 47.vietā pasaules rangā. Izloze jau ir ITTF mājas lapā. Vēl šorīt Oļegs Kartuzovs ar 0-4 (-8,-8,-4,-13) zaudēja horvātam Ronaldam Redjepam, Anžela Kurmeļeva ar 0-4 (-8,-2,-5,-7) zaudēja brazīlietei Ligiai Santos Silvai un Baiba Bogdasarova ar 1-4 (-4,-7,4,-5,-5) zaudēja Jaung Sunai no Jaunzēlandes. Viņiem vienspēļu sacensības ir noslēgušās. Dubultspēlēs Oļegs Kartuzovs ar Gintu Eihmani ar 0-3 (-7,-9,-8) zaudēja pārim no Venecuēlas Henri Mujicam ar Dzonotanu Pino. Vēl šodien sieviešu dubultspēļu kvalifikācijas turnīrā Baiba Bogdasarova ar Anželu Kurmeļevu ar 0-3 (-4,-5,-0) zaudēja Olgai Bliznetai un Jeļenai Mokrousovai no Moldovas. Šodienas pēdējā spēlē - jaukto dubultspēļu 1/64 finālā Matīss Burģis ar Baibu Bogdasarovu ar 0-4 (-6,-5,-2,-2) zaudēja mājiniekiem Kentu Matsudairu un Ai Fukuharu. Līdz ar to mūsējiem čempionāts, izņemot Matīsu, ir beidzies.

 

2009.gada 28.aprīlī.

Šodien pirmajās spēlēs mūsu Gints Eihmans ar 0-4 (-6,-7,-6,-6) zaudēja Luke Abrahamam no Dienvidāfrikas, Oļegs Kartuzovs ar 4-0 (6,7,10,3) uzvarēja Krisu Ndzolieyoku no Brazivilas Kongo, Darja Drozda ar 0-4 (-4,-6,-2,-5) zaudēja Olgai Bliznetai no Moldovas, Anžela Kurmeļeva ar 1-4 (10,-5,-9,-7,,-8) zaudēja Onyinyechi Nwachukwu no Brazivilas Kongo un Baiba Bogdasarova ar 4-1 (5,8,-8,9,4) uzvarēja Letšego Seleki no Dienvidāfrikas. Matīss Burģis savā apakšgrupā ir izlikts kā pirmais. Viņš pirmajā spēlē ar 4-0 (8,6,9,3) uzvarēja Sami Kheroufu no Alžīras. Savās otrajās spēlēs Gints Eihmanis ar 0-4 (-5,-2,-2,-5) zaudēja Davidam Žuangam no ASV un Darja Drozda ar 1-4 (-2,9,-3,-2,-4)  zaudēja Fabiolai Ramos no Vevecuēlas. Līdz ar to viņiem vienspēļu sacensības ir beigušās. Jauktajās dubultspēlēs pirmajās spēlēs Matīss Burģis ar Baibu Bogdasarovu ar 3-2 (8,9,-3,-3,13) uzvarēja  Timoti Wangu ar Lili Čangu no ASV un iekļuva pamatturnīrā, bet Gints Eimans ar Darju Drozdu ar 0-3 (-7,-10,-4) zaudēja Gulermo Munozam ar Lauru Rozalesu no Meksikas un Oļegs Kartuzovs ar Anželu Kurmeļevu ar 2-3 (-2,6,9,-6,-5) zaudēja indiešiem Pathikam Mehta un Kasturi Čakraborti. Rezultātu sadaļā pēc spēlētāju numuriem var noteikt viņu vietu ITTF ranga sarakstā.

 

2009.gada 28.aprīlī Japānas pilsētā Jokohamā sāksies pasaules individuālais čempionāts galda tenisā. Tajā piedalīsies arī Latvijas galda tenisisti: vīrieši - Matīss Burģis, Oļegs Kartuzovs un Gints Eihmans, sievietes - Baiba Bogdasarova, Anžela Kurmeļova un Darja Drozda. Informāciju par viņu rezultātiem varēsiet atrast mūsu mājas lapā. Pirmo reizi, sākot ar ceturtdaļfināliem, būs tiešā bezmaksas pārraide interneta televīzijā. Vairāk www.ittf.com. Čempionāta spēles varēsiet redzēt arī Eurosport TV: sestdien, 2.maijā no 10:00-12:00, svētdien, 3.maijā 10:30-13:00, pirmdien, 4.maijā 10:30-14:45 (pusfināli), otrdien, 5.maijā 9:30-11:00 (fināli).

 

2009.gada 1.aprīlī.

Šodien Liepājas Olimpiskajā centrā notika JOOLA Eiropas nāciju līgas standarta (trešās) divīzijas A apakšgrupas 2.kārtas spēle starp Latvijas un Šveices vīriešu komandām. Tajā ļoti grūtu uzvaru tikai ar 3-2 izcīnīja Latvijas vīriešu izlase. Spēles protokolu varat atrast šeit. Papildus informāciju par šīm sacensībām varat atrast http://www.ettu.org/enl_index.php.

 

2009.gada 8.martā

Šodien Liepājā noslēdzās Latvijas 2009.gada individuālā čempionāta finālsacensības. Vienspēlēs par čempioniem kļuva liepājnieki Matīss Burģis un Inta Ļaudupe. Matīss Burģis kļuva arī par absolūto čempionu. Visus finālsacensību rezultātus varat atrast šeit. Priekšsacīkšu rezultātus varat atrast šeit. Akseļa Amberga foto no čempionāta varat atrast: http://fotki.lv/axel/624416/.
 

 

2009.gada 23.februārī.

Šodien tika veikta Latvijas 2009.gada individuālā čempionāta priekšsacīkšu izloze. To un laikus, kad jāspēlē, varat atrast MS Excel formātā šeit, bet pdf formātā šeit. Skaidrojumu par to, kā tiks izcīnītas vietas finālsacensībās, MS Word formātā varat atrast šeit. Finālsacensību, kas notiks 2009.gada 7.-8.martā Liepājā, kalendāru varat atrast šeit.

 

2009.gada 8.februārī.

Šodien Iecavā noslēdzās LSVS 46.sporta spēļu sacensības galda tenisā. Sacensību rezultātus varat atrast šeit.

 

2009.gada 5.februāŗi.

7.-8.februārī Iecavā, SAKS "Dartija" sporta zālē notiks Latvijas pašvaldību sporta veterānu (senioru) 46.sporta spēļu sacensības galda tenisā. Kopā uz doto brīdi pieteikušās 18 komandas, 70 vīrieši un 23 sievietes. Sacensību orientējošo kalendāru varat atrast šeit.

 

2009.gada 23.janvārī.

Latvijas 2009.gada komandu čempionāta dalībnieku sarakstus un spēļu vietas varat atrast šeit. Latvijas 2009.gada individuālā čempionāta nolikumu varat atrast šeit un pieteikuma veidlapu šeit. Pieteikumi individuālajam čempionātam tiks pieņemti tikai rakstiski un tikai no LGTF kolektīvajiem biedriem līdz 2009.gada 20.februārim. Pieteikumi līdz 20.februārim ir jānosūta arī par spēlētājiem, kuri ir pielaisti uzreiz finālsacensībās vienspēlēs un arī dubultspēlēs.

 

2009.gada 12.janvārī.

LGTF valde ir apstiprinājusi jaunu nolikumu par pārejām no viena kolektīvā biedra uz otru. Nolikuma tekstu varat atrast šeit.

 

2008.gada 28.novembrī.

Diemžēl Matīss šodien zaudēja abās savās spēlēs. Vīriešu vienspēļu pirmajā riņķi viņš zaudēja Tjago Apolonijam no Portugāles ar 1-4 (-5,-9,11,-3,-4), bet vēlu vakarā arī U21 turnīra pirmajā riņķī ar 3-4 (3,-6,8,-4,-10,10,-4) Aleksandram Šibajevam no Krievijas. Līdz ar to Matīsam sacensības ir beigušās. Visus rezultātus varat atrast http://www.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=1731&category=PT.

 

2008.gada 27.novembrī.

Vakar Varšavā sākās ITTF Pro tūres Polijas atklātais čempionāts. Tajā startē arī mūsu Matīss Burģis. Vīriešu vienspēļu kvalifikācijas sacensībās viņš ar 4-2 uzvarēja Ju Ju Tangu no Polijas, ar 4-1 Andžeju Makovski no Maltas un ar 4-0 Jozefu Simončiku no Čehijas. Līdz ar to viņš rītdien spēlēs vīriešu vienspēļu pamatturnīrā. Pirmajā kārtā viņa pretinieks būs portugālis Tjago Apolonija. Vēl viņš rīt piedalīsies junioru (U21) vienspēļu pamatturnīrā, kur Matīss ir izlikts kā 12. Vīriešu dubultspēlēs Matīss pārī ar Benjamiņu Rodžersu no Beļģijas pirmajā spēlē ar 3-2 uzvarēja Bruno Levisu un Felipi Olivaresu no Čīles, bet otrajā ar 2-3 zaudēja spāņiem Alfredo Karnerosam un Karlosam Mačado.

 

2008.gada 26.vovembrī.

Latvijas atklātā veterānu čempionāta kalendāru varat atrast šeit.

 

2008.gada 11.novembrī miris ilggadējais Latvijas jaunatnes un vīriešu izlases spēlētājs Artis Kopeika (dzimis 01.09.1983.). Izvadīšana sestdien, 15.novembrī 15:00 no Mazcenu kapiem, kas atrodas Mārupes pagasta Jaunmārupē. LGTF izsaka dziļu līdzjūtību Arta Kopeikas tuviniekiem sakarā ar viņa pāragro aiziešanu mūžībā. Informāciju par kapu atrašanās vietu varat atrast šeit.

 

2008.gada 12.oktobrī.

Vakar vakarā lietuviete Ruta Pasauskiene 1/4 finālā ar 4-3 uzvarēja ungārieti Georgīnu Potu un iekļuva sieviešu vienspēļu pusfinālā. Pusfinālā Ruta ar 4-2 uzvarēja Tan-Monfardīni no Itālijas un un uzvarēja arī finālā Jia Liu no Austrijas ar 4-2.

 

Visus sacensību rezultātus varat atrast http://www.vitesseonline.it/ettu/index.html.

 

2008.gada 11.oktobrī.

Sakarā ar to, ka gandarījuma turnīrs sākās tikai vakar pēcpusdienā, mūsu spēlētāji tajā nestartēja, jo viņiem bija iegādātas biļetes uz Rīgu 10.oktobra vakarā. Panākums Lietuvai. 1/16 finālā Ruta Pasauskiene ar 4-0 uzvarēja Viktoriju Pavloviču no Baltkrievijas, kura ieņem augsto 34.vietā ITTF reitingā, un iekļuva 1/8 finālā. Šorīt viņa ar 4-2 uzvarēja rumānieti Dodeanu un iekļuva arī 1/4 finālā.

 

2008.gada 9.oktobrī.

Diemžēl Matīss Burģis savā pirmajā spēlē par iekļūšanu 1/32 finālā ar 2-4 (-10,-4,9,8,-9,-8) zaudēja Marko Jevtovičam no Serbijas. Reinis Burģis savā otrajā spēlē ar 0-4 (-6,-4,-8,-3) zaudēja Fejeram-Konnertam no Vācijas, bet Oļegs Kartuzovs ar 0-4 (-1,-6,-4,-3) Eiropas 2 raketei vācietim Timo Bolam. Līdz ar to viņi visi trīs vēl var mēģināt cīnīties gandarījuma turnīrā.

 

Vīriešu dubultspēlēs Matīss Burģis pārī ar čehu Tomasu Pavelku ar 1-3 (12,-6,-13,-6) zaudēja Mačado un He no Spānijas. Līdz ar to visiem mūsu sportistiem pamatsacensības Eiropas čempionātā ir noslēgušās.

 

2008.gada 8.oktobrī.

Reinis Burģis pirmajā spēlē ar 4-1 (4,-5,7,4,8) uzvarēja Ali Bairamovu no Azerbaidžānas. Uzvaru pirmajā vienspēļu kārtā izcīnīja arī Oļegs Kartuzovs, kurš 4-3 (-5,-13,-5,8,9,11,8) uzvarēja Farkhadu Izmailovu no Azerbaidžānas. Nākamajā kārtā rītdien viņam būs jāspēlē ar Timo Bolu. Antrai Vīnertei un Baibai Bogdasarovai pirmās spēles šodien vakarā. Olga Kartuzova un arī Sandijs Vasiļjevs vienspēlēs un dubultspēlēs nepiedalīsies. Matīsam Burģim rīt pirmā spēle ar Jevtoviču no Serbijas, bet Reinim Burģim rīt otrā spēle ar Fejeru-Konnertu no Vācijas.

 

Vīriešu dubultspēlēs Reinis Burģis un Oļegs Kartuzovs pirmajā spēlē ar 3 : 1  (4,-7,7,7) uzvarēja pāri no Sanmarīno, bet pēc tam ar 0-3 (-7,-5,-5) zaudēja Mačado un He no Spānijas. Matīss Burģis pārī ar čehu Tomasu Pavelku ar 3-2 ((4,-3,-6,6,2) uzvarēja itāļus Tomasi un Kroti un rīt spēlēs ar spāņiem, kuri uzvarēja Reini ar Oļegu.

 

Sieviešu vienspēlēs Antra Vīnerte ar 0-4 (-5,-9,-4,-4) zaudēja ungārietei Potai, bet Baiba Bogdasarova ar 1-4(-9,-5,9,-14,-9) zaudēja dānietei Sondergardai, bet abas pārī ar 0-3 (-3,-4,-3) zaudēja Papadaki (GRE) ar Milačiču (MNE). Līdz ar to mūsu sievietēm Eiropas čempionāts ir noslēdzies.

 

2008.gada 7.oktobrī.

Šodien Latvijas vīriešu izlase ar 3-1 uzvarēja Skotiju. Matīsam 2 uzvaras un Oļegam viena. Spēles protokolu varat atrast šeit. Līdz ar to Latvijas vīriešu izlase ierindojās 27.vietā 39 komandu konkurencē. Igaunija 26.vietā, Lietuva 31.vietā. Rīt sākas sacensības vienspēlēs un dubultspēlēs.

 

2008.gada 6.oktobrī.

Latvijas vīriešu izlase ar 3-1 uzvarēja Lietuvas komandu. Divus uzvaras Matīsam viena Sandijam. Spēles protokolu varat atrast šeit. Pusfinālā par 25.-28.vietu mūsējie ar 0-3 zaudēja Ukrainai. Spēles protokolu varat atrast šeit. Rīt mūsu vīriešu komandai spēle par 27.-28.vietu ar Skotiju 12:00 pēc Latvijas laika. Sieviešu komanda ar 3-0 uzvarēja Somiju. Līdz ar to mūsu sieviešu izlase izcīnīja 2.vietu 3.grupā (34.vietu kopvērtējumā) un tiesības nākamgad spēlēt 2.grupā (par 17.-32.vietu). Spēles protokolu varat atrast šeit.

 

2004.gada 5.oktobrī.

Šodien Latvijas sieviešu izlase ar 3-1 uzvarēja Azerbaidžānu un 1-3 zaudēja Moldovai. Pirmās spēles protokolu varat atrast šeit, otrās - šeit. Vīriešu izlase ar 2-3 zaudēja Anglijai. Matīss Burģis uzvarēja abās spēlēs, bet trešo neizdevās iegūt. Spēles protokolu varat atrast šeit. Rīt mūsu vīriešu komanda 9:00 pēc Latvijas laika 1/4 finālā par 25.vietu spēlēs ar Lietuvu.

 

2008.gada 4.oktobrī.

Šodien pirmajā spēlē mūsu sieviešu komandai piešķirta uzvara ar 3-0 pret Kosovu, jo tā neieradās. Otrajā spēlē sieviešu komanda ar 3-1 uzvarēja Velsu. Spēles protokolu varat atrast šeit. Vīrieši ar rezultātu 0-3 zaudēja Čehijai. Spēles protokolu varat atrast šeit. Otrajā spēlē vīriešu komanda ar 3-0 uzvarēja San-Marīno. Spēles protokolu varat atrast šeit.

 

2008.gada 2.oktobrī.

Rīt St.Pēterburgā sākas Eiropas čempionāts galda tenisā. Tajā piedalīsies arī Latvijas labākie galda tenisisti. Vīriešu komandas sastāvā startēs Matīss Burģis, Sandijs Vasiļjevs, Reinis Burģis un Oļegs Kartuzovs, bet sieviešu komandā - Olga Kartuzova, Antra Vīnerte un Baiba Bogdasarova. Čempionāta rezultātus varēsiet atrast http://www.ettc08.ru/. Par Latvijas galda tenisistu rezultātiem varēsiet atrast informāciju arī mūsu mājas lapā.

 

2008.gada 28.septembrī.

Šodien Ventspilī noslēdzās Baltijas čempionāts. Vakar komandu sacensības kā vīriešiem, tā sievietēm uzvarēja Lietuvas komandas. Šodien vienspēlēs uzvarēja Ieva Venslaviciute no Lietuvas un Sandis Vasiļjevs no Latvijas. Visus sacensību rezultātus varat atrast šeit.

 

2008.gada 27.-28.septembrī Ventspilī sporta zālē "Centrs" (Brīvības ielā 14) notiks Baltijas čempionāts galda tenisā. Sestdien, 27.septembrī komandu sacensības, svētdien, 28.septembrī vīriešu un sieviešu vienspēļu sacensības.

 

2008.gada 26.augustā miris LGTF ilggadējais valdes loceklis un tiesnešu kolēģijas priekšsēdētājs Andris Priedītis (dzimis 01.10.1942.). Izvadīšana sestdien, 30.augustā plkst. 15:00 no I Meža kapu Lielās kapličas. LGTF izsaka dziļu līdzjūtību Andra Priedīša tuviniekiem sakarā ar viņa pāragro aiziešanu mūžībā.

 

2008.gada 19.jūlijā.

Individuālajās sacensībās Leonīds Maslovs 1.kārtā ar 4-1 uzvarēja zviedru Karlu Akerlindu, bet 2.kārtā ar 3-4 zaudēja lietuvietim Manfredam Udram. Deniss Monajenkovs ar 2-4 zaudēja grieķim Konstantinopoulosam kvalifikācijas sacensībās. Gandarījuma turnīrā Maslovs ar 3-0 uzvarēja slovēni Urbancu un spāni Luo Alberto, bet Monajenkovs ar 3-2 uzvarēja baltkrievu Fjodorovu. Abi mūsu kadeti šodien vēl turpinās spēlēt gandarījuma turnīrā.

 

Meitenēm kadetām Ieva Lepse ar 1-4 zaudēja dānietei Sorensenai, Viktorija Zabalujeva ar 4-1 uzvarēja Talibovu no Azebaidžānas, un ar 0-4 zaudēja Kokavcovai no Slovākijas. Gandarījuma turnīrā Lepse ar 1-3 zaudēja Galicai no Slovēnijas, Zabalujeva ar 0-3 Fernandesai no Spānijas.

 

Mūsu vienīgais juniors Gints Eihmanis ar 0-4 zaudēja itālim Dernini un gandarījuma turnīrā ar 0-3 krievam Židkovam.

 

Meitenēm juniorēm Darja Drozda ar 1-4 zaudēja zviedrietei Andersonei, Ramona Galsone ar 0-4 armēnietei Adamjanai, bet Anžela Kurmeļova ar 4-1 uzvarēja spānieti Bonillu un ar 1-4 zaudēja turcietei Sahinai. Gandarījuma turnīrā vienu uzvaru izcīnīja tikai Galsone.

 

Dubultspēlēs visi pāri, kuros spēlēja mūsējie, jau ir beiguši sacensības.

 

Visus rezultātus varat atrast http://www.terni2008.org/index.php.

 

2008.gada 16.jūlijā.

Vakar Terni noslēdzās komandu sacensības. Mūsu junioru meitenes spēlē par 35.-36.vietu ar 1-3 zaudēja Īrijai. Iepriekšējās spēlēs viņas ar 3-1 uzvarēja Somiju, 3-0 Islandi, bet ar 1-3 zaudēja Melnkalnei. Zēni kadeti šodien pēdējā spēlē par 29.-30.vietu ar 3-0 uzvarēja Ukrainu. Pirms tam ar 3-1 uzvarēja Kipru. Meitenes kadetes spēlē par 35.-36.vietu ar 1-3 zaudēja Austrijai. Pirms tam viņas ar 3-2 uzvarēja Azerbaidžānu un 3-2 - Gērnziju, bet ar 0-3 zaudēja Somijai.

 

Līdz ar to mūsu juniores ir 36.vietā 40 komandu konkurencē (Lietuvas juniores ļoti augstajā 6.vietā, Igaunijas - 20.vietā), kadeti 29.vietā 42.komandu konkurencē (Lietuva - 8.vietā, Igaunija - 41.vietā), kadetes 36.vietā 38.komandu konkurencē (Lietuva - 27.vietā, Igaunija 24.vietā).

 

Šodien brīvdiena, rīt sākas vienspēļu un dubultspēļu sacensības.

 

2008.gada 13.jūlijā.

Vakar vakarā mūsu juniores ar 1-3 zaudēja arī Īrijai, bet kadetu zēnu komanda ar 1-3 zaudēja Ukrainai. Līdz ar to visas mūsu komandas savās apakšgrupās palika pēdējās un varēs turpmāk cīnīties par ne augstāku vietu kā 29. Vakar vēlu vakarā kadetu meiteņu komanda spēlēs par 29.vietu ar 0-3 jau zaudēja Beļģijai.

 

2008.gada 12.jūlijā.

Diemžēl mūsu izlases ir sākušas čempionātu ar zaudējumiem. Meitenes juniores ar 1-3 zaudēja Turcijai, 0-3 Portugālei, zēni kadeti ar 2-3 Turcijai, 0-3 Baltkrievijai un 0-3 Norvēģijai, bet meitenes kadetes ar 0-3 Luksemburgai, 0-3 Melnkalnei un 0-3 Izraēlai.

 

2008.gada 11.jūlijā Terni (Itālijā) sāksies Eiropas jaunatnes čempionāts. Tajā piedalīsies Latvijas meiteņu junioru (dzimušas 1990.gadā un vēlāk), kā arī zēnu un meiteņu kadetu (dzimuši 1992.gadā un vēlāk) komandas un spēlētāji. Rezultātus varēsiet atrast http://www.terni2008.org/index.php. Iespēju robežās informāciju par Latvijas spēlētāju rezultātiem varēsiet atrast arī šajā mājas lapā.

 

2008.gada 15.jūnijā

Noslēgušās arī Latvijas II Olimpiādes sacensības vīriešu un sieviešu vienspēlēs. Uzvarēja liepājnieks Matīss Burģis un rīdziniece Antra Vīnerte. Visus rezultātus varat atrast šeit. Visu informāciju par Latvijas II Olimpiādi Ventspilī varat atrast www.olimpiade2008.lv.

 

2008.gada 14.jūnijjā.

Noslēgušās komandu sacensības Latvijas II Olimpiādē Ventspilī. Uzvarēja Liepājas pilsētas vīriešu un Rīgas pilsētas sieviešu komandas. Visus rezultātus varat atrast šeit.

 

2008.gada 13.jūnijā.

Šodien Ventspils 6.vidusskolas sporta zālē sākās Latvijas II Olimpiādes sacensības galda tenisā. Tajā piedalās 8 vīriešu un 7 sieviešu komandas, bet vīriešu un sieviešu vienspēlēs tiks pielaisti tikai 12 labākie spēlētāji.

 

2008.gada 6.jūnijā.

13.-15.jūnijā manēžā "Rīga" notiks bērnu festivāls "Piedzīvojumu meklējumos kopā ar Otto". Tajā piedalīsies arī LGTF. Vairāk informācijas varat atrast šeit un internetā http://www.asociacija-gimenei.lv/ .

 

2008.gada 12.maijā.

Diemžēl Matīss vakar zaudēja arī spēlē par 24.vietu ar 1-4 (5-11,11-5,9-11,6-11,6-11) norvēģim Geiram Erlandsenam. Visus rezultātus pdf formātā varat atrast http://www.tt-budapest2008.com/. Līdz ar to viņš uz uz olimpiādi vismaz pagaidām netiek un ieņem pēdējo vietu rezervistu sarakstā. Pēc mūsu aprēķiniem no 22 komandu sacensību dalībniekiem paredzētajām papildus vietām būs nepieciešamas tikai 8. Tātad paliek vismaz 14 vietas no šīm sacensībām un plus vēl 2 papildus vietas, jo Ēģipte un Francija saņems vietas trešajiem komandu dalībniekiem. Tātad, pēc mūsu aprēķiniem, no šīm sacensībām ceļazīmes uz olimpiādi saņems vēl 16 spēlētāji t.i. arī 19.vietu ieguvušais Tugvels no Dānijas. Matīss būs 4.rezervists, ja Zviedrijas vīriešu komanda iegūs tiesības startēt.

 

Galīgo sportistu sarakstu, kuri tiks apstiprināti par olimpisko spēļu dalībniekiem ITTF sola publicēt maijā.

2008.gada 11.maijā.

Šodien Matīss ar 1-4 (10-12, 8-11, 11-7, 2-11,8-11) zaudēja ungāram Ferencam Pazši. Viņam šodien vēl pēdējā spēle par 23.-24.vietu ar norvēģi Geiru Erlandsenu 16:30 pēc Latvijas laika. Visi rezultāti www.ittf.com.

 

 

2008.gada 10.maijā

Matīss uzvarēja ar 4-2 (14-12,12-10,12-10,5-11,9-11,11-3) un tagad nākamā spēle viņam 15:45 pēc Latvijas laika ar Markosu Freitasu no Portugāles. Diemžēl Matīss zaudēja tā pat kā Nantē ar 0-4 (8-11,6-11,9-11,7-11). Nākamā spēle Matīsam 1/8 fināls par 17.vietu 19:00 pēc Latvijas laika ar Roko Tosiču no Horvātijas. Matīss uzvarēja ar 4-2 (11- 6,9-11,13-11,11,8,9-11,11-6) un nodrošināja sev vismaz 24.vietu. Nākamā spēle 1/4 fināls par 17.vietu vēl šodien 21:15 pēc Latvijas laika ar Finu Tugvelu no Dānijas. Matīss zaudēja ar 1-4 (8-11, 9-11, 3-11, 11-9, 2-11). Nākamā spēle pusfināls par 21.vietu viņam ar ungāru Ferencu Pazši rīt 13:15 pēc Latvijas laika.

 

Matīss joprojām pretendē uz ceļazīmi, jo pēc mūsu aprēķiniem bez tām 3 garantētajām vietām vismaz vēl 16-18 ceļazīmes tiks no šī turnīra, jo komandu sacensībām paredzētās papildus 22 vietas nebūs nepieciešamas.

 

2008.gada 9.maijā.

Šodien Matīss Burģis sacensību otrajā kārtā ar 4-0 (6,5,6,13) uzvarēja Markosu Madridu no Meksikas uz iekļuva kvalifikācijas sacensību trešajā kārtā, kurā viņam rīt 11:45 pēc Latvijas laika jāspēlē ar Tomasu Keinatu no Slovākijas.

 

2008.gada 7.maijā.

Rīt Matīss Burģis Budapeštā uzsāks savu otro mēģinājumu izcīnīt ceļazīmi uz Olimpiskajām spēlēm Pekinā. Viņš ir ielozēts 3.apakšgrupā kopā ar Jevgeņiju Ščetininu no Baltkrievijas un Srdanu Miliceviču no Bosnijas. Rezultātus un tālāko izcīņas sistēmu varēsiet atrast http://www.tt-budapest2008.com/ vai www.ittf.com.

 

2008.gada 28.aprīlī.

Tiem mūsu biedriem, kuri vēlas, lai viņu rīkoto sacensību rezultāti tiktu iekļauti LGTF reitingā, atgādinu LGTF reitinga nolikuma punktu

 

2.3. Lai iekļautu citas sacensības LGTF reitingā (ar koeficientu 0,5), sacensību organizatoriem vismaz 1 mēnesi iepriekš rakstiski jāpaziņo LGTF par to rīkošanu, jālūdz iekļaut tās LGTF sacensību kalendārā un to rezultātus LGTF reitingā, kā arī jāgarantē iemaksāt LGTF rēķinā (konts LV52RTMB0000000804829 A/S Rietumu Banka, RTMBLV2X, reģistrācijas Nr.40008023618) summa, kuru aprēķina pēc formulas (noapaļojot līdz 1,00 LVL): summa = (sacensību dalībnieku skaits x 0,20 LVL) + (vienspēļu skaits x 0,01 LVL). Lūgumam jāpievieno arī sacensību nolikuma kopiju, kurā redzams, ka to rezultāti tiks iekļauti LGTF reitingā. LGTF valdei ir tiesības izņēmuma kārtā atļaut atsevišķu sacensību svarīguma koeficientu palielināt līdz 1,0. Sacensību galvenajam tiesnesim par sacensību rezultātu iekļaušanu LGTF reitingā jāpaziņo visiem spēlētājiem un treneriem pirms sacensību sākuma.    
 

Ja šī punkta noteikumi netiks izpildīti, Jūsu sacensību rezultāti LGTF reitingā netiks iekļauti.

 

2008.gada 18.aprīlī.

LGTF reitinga 2008-02 jaunā versija, pagaidām vēl eksperimentālā režīmā, atrodama mūsu mājas lapā http://www.lgtf.lv/reit-2008-2/pages/pub/viriesi.html. Turpat atradīsiet arī reitingu sievietēm, sacensību sarakstu. Noklikšķinot uz sacensību nosaukumu, atradīsiet arī rezultātus.
 

 

2008.gada 17.aprīlī.

Igaunijas pilsētā Vīlandē noslēdzies Ziemeļeiropas veterānu čempionāts. Tajā ar labiem panākumiem startēja arī Latvijas galda tenisa veterāni. Visus sacensību rezultātus varat atrast šeit.

 

2008.gada 6.aprīli.

Vakar vēlu vakarā Matīss Burģis kvalifikācijas sacensību 4.kārtas pirmajā spēlē ļoti sīvā cīņā ar 3-4 (5-11, 11-9, 11-7, 8-11, 11-8, 11-13, 10-12) zaudēja Danielam Gorakam no Polijas. Līdz ar to viņam šīs sacensības ir beigušās. Vakar dalību Olimpisko spēļu sacensībās galda tenisā nodrošināja Svetlana Gaņina (RUS), Sandra Paoviča (HRV), Yi Fang Xian (FRA), Jie Xu (POL) sievietēm un Kristians Zūss (GER), Panagiotis Gionis (GRE), Joao Monteiro (POR), Weixings Chens (AUT). Šodien par pēdējām 3 ceļazīmēm uz Pekinu cīņu turpinās 16 sievietes un 16 vīrieši. Sacensības sākas 11:00 pēc Latvijas laika. Vairāk informācijas http://www.nantes-pekin-ping2008.fr/ . Rezultātiem varat sekot arī on-line režīmā http://www.tabletennis.gr/live.asp .

 

 

2008.gada 5.aprīlī.

Vakar savās grupās uzvarēja un līdz ar to dalību Olimpisko spēļu sacensībās galda tenisā nodrošināja Viktorija Pavloviča (BLR), Jie Li (NED), Melek Hu (TUR), Elizabete Samara (ROM) sievietēm un Ruiwu Tans (HRV), Jens Lundkvists (SWE), Roberts Gardoss (AUT), Bojans Tokičs (SVN) vīriešiem. Šodien tiks noskaidroti vēl 8 galda tenisisti, kuri piedalīsies Olimpiskajās spēlē Pekinā. Tie būs savu grupu uzvarētāji - 4 sievietes un 4 vīrieši. Matīss Burģis ir ielozēts grupā V, kurā šodien viņam pirmā spēle plkst. 13:00 pēc Latvijas laika ar Markosu Freitasu no Portugāles, kurš ITTF reitingā ir 132.vietā. Diemžēl Matīss Burģis zaudēja ar 0-4 (-8,-6,-5,-4). Šīsdienas zaudētāji sacentīsies par pēdējām sešām ceļazīmēm (3 sievietēm un 3 vīriešiem) svētdien (pirmās spēles jau šodien vakarā).

 

2008.gada 4.aprīlī.

Vakar vēlu vakarā notika 2.kārtas grupu izloze. Matīss Burģis ielozēts grupā S. Viņam šodien 13:30 pēc Latvijas laika bija jāspēlē ar Trinko Kīnu no Nīderlandes, kurš ITTF reitingā ieņem 47.vietu. Diemžēl Matīss zaudēja ar 2-4 (5-11, 10-12, 11-8, 5-11, 12-10, 10-12). Līdz ar to viņš turpinās cīņas 3.etapā, kurā būs 4 grupas par 7 spēlētājiem. Izloze būs vēlu vakarā, kad šīsdienas sacensības būs beigušās un zināmi pirmie 4 spēlētāji, kuri būs jau nodrošinājuši dalību olimpiādē.

 

2008.gada 3.aprīlī.

Un tā Matīss Burģis ir iekļuvis Olimpisko spēļu Eiropas zonas kvalifikācijas sacensību nākamajā kārtā. Viņam bez spēles ir piešķirta uzvara pret Lucjanu Blaščiku, kuram pēc 2 vakardienas zaudējumiem vairs nebija cerību iekļūt sacensību 2.kārtā, un arī Zvikls ir izcīnījis Matīsam tik ļoti svarīgo uzvaru pret Gerelu ar 4-0. Nākamā kārtā tiks izveidotas 4 grupas pa 8 spēlētājiem katrā, kuru uzvarētāji uzreiz iegūs olimpiskās ceļazīmes, bet pārējiem būs jāsacenšas vēl 3.sacensību kārtā. 2.kārtas grupu izloze šovakar vakarā.

 

Vakar Matīss Burģis pirmajā spēlē ar 4-3 (-9,9,-6,-3,6,12,6) uzvarēja Peru Gerelu, bet otrajā spēlē ar 1-4 (8,-10,-4,-7,-6) zaudēja Danielam Cviklam, kurš jau ir praktiski nodrošinājis dalību 2 sacensību etapā. Lai izcīnītu 2.vietu, kas nodrošina iespēju turpināt cīņu par ceļazīmi uz olimpiskajām spēlēm šodien Matīsam jāuzvar viņa kluba biedrs Lucjans Blaščiks un jācer, ka Cvikls uzvarēs Gerelu. Abu spēļu sākums plkst. 12:00 pēc Latvijas laika.

 

2008.gada 2.aprīlī.

Šodien Francijas pilsētā Nantē sākas Olimpisko spēļu Eiropas zonas kvalifikācijas sacensības. Tajās piedalās arī mūsu Matīss Burģis, kurš ITTF reitingā ir 358.vietā. Viņam sacensību 1.kārtā apakšgrupā ir ielozēti Lucjans Blaščiks no Polijas (42.vieta ITTF reitingā), Pers Gerels no Zviedrijas (93.vieta) un Daniels Cvikls no Ungārijas (147.vieta). Lai iekļūtu nākamajā kārtā, Matīsam apakšgrupā jāizcīna vismaz 2.vieta.

 

2008.gada 30.martā.

Noslēdzies Latvijas 2008.gada individuālais čempionāts. Par čempioniem vienspēlēs kļuva Matīss Burģis un Baiba Bogdasarova. Visus rezultātus varat atrast šeit.

 

2008.gada 27.martā.

Sestdien un svētdien, Rīgā, 34.vidusskolas sporta zālē Kandavas ielā 4/6 norisināsies Latvijas 2008.gada individuālais čempionāts galda tenisā. Sacensību nolikumu varat atrast šeit, bet sacensību kalendāru šeit. Apakšgrupu izloze sestdien, 29.martā plkst. 10:00 sacensību vietā. LGTF valde 11.martā nolēma, ka vīriešu vienspēļu sacensībās Matīss Burģis tiek lozēts kā Nr.1, Sandijs Vasiļjevs kā Nr.2, Igors Sidorovs kā Nr.3 un tālāk kā LGTF mājas lapā publicētajā reitingā.

 

2008.gada 3.martā.

Šodien 17:00 ar reisu no Helsinkiem mūsu izlases komandas atgriežas Latvijā.

 

No mūsu sportistiem vislabāk čempionātā nospēlēja Matīss Burģis. Viņš 14 spēlēs izcīnīja 13 uzvaras un tikai vienreiz zaudēja. Sandijam Vasiļjevam 9 spēlēs 7 uzvaras un 2 zaudējumi, Igoram Sidorovam 8 spēlēs 4 uzvaras un 4 zaudējumi, bet sievietēm labākais rezultāts Baibai Bogdasarovai 10 spēlēs 7 uzvaras un 3 zaudējumi, Intai Ļaudupei 9 spēlēs 4 uzvaras un 5 zaudējumi, Anželai Kurmeļevai 7 spēlēs 3 uzvaras un 4 zaudējumi.

 

2008.gada 2.martā.

Latvijas vīriešu izlase šorīt, ar 3-1 uzvarot Skotiju, ir izcīnījusi 1.vietu pasaules komandu čempionāta 3.divīzijā. Arī šoreiz divus punktus deva Matīss Burģis un vienu Sandijs Vasiļjevs. Spēles protokolu varat atrast šeit.

 

Kādā kārtībā ir sarindojušās visu valstu komandas, varat atrast šeit. Visus čempionāta rezultātus varat atrast http://www.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=1678&category=WTTC

 

2008.gada 1.martā.

Vakar vakarā mūsu sieviešu komanda ar 3-0 uzvarēja Norvēģiju. Spēles protokolu varat atrast šeit. Šorīt viņām bija jāspēlē ar Irānu par 61.-62.vietu. Tagad arī internetā ir apstiprināts, ka Irānas komanda nebija ieradusies uz spēli, tādēļ varam apsveikt mūsu sieviešu komandu ar izcīnīto 61.vietu 76 komandu konkurencē. Mūsu vīriešu komanda ar 3-1 uzvarēja Alžīriju. Divus punktus atkal deva Matīss Burģis un vienu Sandijs Vasiļjevs. Spēles protokolu varat atrast šeit. Tagad spēle finālā par 1.vietu 3.divīzijā ar Skotiju, kas otrajā pusfinālā ar 3-0 uzvarēja Igauniju, rīt 4:00 no rīta pēc Latvijas laika.

 

Tas nozīmē, ka saskaņā ar ITTF noteikumiem Latvijas vīriešu komanda 2010.gada pasaules komandu čempionātā, kas notiks Maskavā, varēs spēlēt 2.divīzijā, bet sieviešu komanda ir saglabājusi vietu 3.divīzijā.

 

2008.gada 29.februārī.

Šorīt Latvijas vīriešu izlases sīvā cīņā ar 3-2 uzvarēja Kuveitu. Šoreiz katrs mūsu komandas spēlētājs deva pa punktam. Spēles protokolu varat atrast šeit. Rīt no rīta 7:00 pēc Latvijas laika pusfināla spēle par 49.-52.vietu ar Alžīriju, kas ar 3-1 šorīt pārspēja Lietuvu. Otrajā pusfinālā spēlēs Igaunija, kas ar 3-0 uzvarēja Kipru, un Skotija, kas ar 3-2 uzvarēja Somiju. Diemžēl, joprojām (arī 22:00 pēc Latvijas laika) internetā nav publicēts mūsu sieviešu komandas spēles ar Norvēģiju rezultāts.

 

2008.gada 28.februārī.

Šodien Latvijas sieviešu komanda ar 3-1 uzvarēja Kirgizstānu un nodrošināja vietu pusfinālā par 61.-64.vietu. Spēles protokolu varat atrast šeit. Šī spēle notiks rītdien, 13:30 (nevis 7:00 kā tika ziņots agrāk) pēc Latvijas laika ar Norvēģiju, kura ar 3-2 uzvarēja Salvadoru. Šorīt ir noskaidrojies, ka Latvijas vīriešu komandai rīt agri no rīta 4:00 pēc Latvijas laika ceturtdaļfinālā par 49.-56.vietu jāspēlē ar Kuveitu, kura ar 3-2 uzvarēja Gvatemalu.

 

2008.gada 27.februārī

Šodien pēcpusdienā mūsu vīriešu izlase ar 3-0 uzvarēja Puertoriko. Spēles protokolu varat atrast šeit. Mūsu vīriešu izlasei rīt brīvdiena, bet 29.februārī jau 4:00 no rīta pēc Latvijas laika ceturtdaļfināla spēle par 49.-56.vietu ar Gvatemalas - Kuveitas mača, kas notiks rītdien, uzvarētāju.

 

Šorīt mūsu sieviešu izlase ar 1-3 zaudēja Meksikai. Vienīgo punktu Latvijas komandai deva Baiba Bogdasarova. Spēles protokolu varat atrast šeit. Nākamā spēle mūsu komandai rīt 7:00 pēc Latvijas laika - ceturtdaļfināls par 61.-68.vietu ar Kirgizstānu.

 

2008.gada 26.februārī.

Mūsu vīriešu izlase šodien pēcpusdienā ar 3-1 uzvarēja Igauniju, nodrošinot sev 1.vietu apakšgrupā un vietu ceturtdaļfinālā spēlēs par 49.-56.vietu. Atkal divus punktus deva Matīss Burģis un vienu Sandijs Vasiļjevs. Spēles protokolu varat atrast šeit. Rīt viņiem 10:30 pēc Latvijas laika pēdējais mačs apakšgrupā ar Peurtoriko.

 

Mūsu sieviešu izlase šorīt ar 3-0 uzvarēja Mongolijas komandu. Spēles protokolu varat atrast šeit. Rīt agri no rīta 4:00 pēc Latvijas laika viņām jāspēlē par 3.vietu apakšgrupā ar Meksikas komandu, kurai arī ir 2 uzvaras un 2 zaudējumi. Uzvaras gadījumā mūsu sieviešu komandai būs iespēja spēlēt par 49.-60.vietu, zaudējuma gadījumā tikai par 61.-72.vietu.

 

 

2008.gada 25.februārī.

Šodien no rīta Latvijas vīriešu izlase ar 3-1 uzvarēja Venecuēlu. Divus punktus mūsu komandai deva Matīss Burģis. Spēles protokolu varat atrast šeit. Vakarā Latvijas vīriešu komanda uzvarēja arī Meksiku ar 3-1. Atkal divus punktus mūsu komandai deva Matīss Burģis, kurš pagaidām ir uzvarējis visās spēlēs. Protokolu varat atrast šeit. Rīt mūsu komandai izšķirošā spēle par 1.vietu apakšgrupā ar Igauniju. Spēles sākums 10:30 pēc Latvijas laika.

 

Mūsu sieviešu komanda šodien ar 0-3 zaudēja grupas favorītei Turcijai. Protokolu varat atrast šeit. Nākamā spēle viņām rītdien 7:00 pēc Latvijas laika ar Mongoliju.

 

2008.gada 24.februārī.

Pirmajās spēlēs Latvijas komandas ir uzvarējušas. Vīriešu komanda ar 3-0 uzvarēja Moldovu. Spēles protokolu varat atrast šeit. Sieviešu komanda ar 3-2 uzvarēja Puertoriko. Uzvaru Latvijas komandai nodrošināja Inta Ļaudupe, kura uzvarēja abās spēlēs. Spēles protokolu varat atrast šeit. Otrajā spēlē, diemžēl, zaudējums ar 1-3 pret Uzbekistānu. Spēles protokolu varat atrast šeit

 

20008.gada 24.februārī Ķīnas pilsētā Guaņdžou sāksies pasaules komandu čempionāts galda tenisā. Tajā piedalīsies arī Latvijas vīriešu un sieviešu komandas šādos sastāvos: vīrieši - Matīss Burģis, Sandijs Vasiļjevs, Igors Sidorovs un Reinis Burģis, sievietes - Inta Ļaudupe, Baiba Bogdasarova un Anžela Kurmeļova. Abas komandas cīnīsies 3.divīzijā par 49.-72.vietu pasaulē. Vīriešu komanda ir ielozēta L grupā, kurā 24.februārī spēlēs ar Moldovu, 25.februārī ar Venecuēlu un Meksiku, 26.februārī ar Igauniju un 27.februārī ar Puertoriko. Sieviešu komanda ir ielozēta I grupā, kurā 24.februārī spēlēs ar Puertoriko un Uzbekistānu, 25.februārī ar Turciju, 26.februārī ar Mongoliju un Meksiku.

 

2008.gada 25.janvārī.

Tiek publicēts LGTF Reitings 2008-1 uz 2008.gada 1.janvāri. To varat atrast šeit. Lūdzu ziņojiet par kļūdām un nepieciešamajiem labojumiem.

 

 

2007.gada 29.oktobrī mūžībā aizgāja viens no Latvijas slavenākajiem galda tenisistiem Zigmunds Kalniņš (dzimis 16.12.1943.). Izvadīšana 2.novembrī plkst. 14:00 no Krematorijas lielās zāles uz Sarkandaugavas kalna kapiem.

 

2007.gada 28.augustā.

Tiek publicēts LGTF Reitings 2007-3 uz 2007.gada 1.jūliju. To varat atrast šeit. Lūdzu ziņojiet par kļūdām un nepieciešamajiem labojumiem.

 

 

2007.gada 22.jūlijā

 

Diemžēl Matīss Burģis un Kristians Nagi ar 2-3 (9-11, 4-11, 11-6, 11-9, 9-11) pusfinālā zaudēja Abdel-Kaderam Salifou (FRA) un Mihailam Paikovam (RUS). Līdz ar to Latvijai un Ungārijai bronzas medaļa junioru dubultspēlēs.

 

2007.gada 21.jūlijā.

 

Beigušies junioru dubultspēļu ceturtdaļfināli. Latvijai svarīgākajā no tiem Matīss Burģis un Kristians Nagi (viņš nupat iekļuva junioru vienspēļu pusfinālā) tikās ar zviedriem Matiasu Oversjo un Kristianu Karlsonu un, uzvarot ar 3-0, nodrošināja sev vismaz bronzas medaļas. Pirmajā setā 11-9 uzvara, otrajā setā 1-5, 7-7, 8-10 un uzvara 12-10, trešajā 1-4, 5-5, 7-6, minūte zviedriem, un uzvara 11-8, visā spēlē 3-0. Pusfinālā rīt viņiem 11:40 pēc Latvijas laika jāsatiekas ar Abdel-Kaderu Salifou (FRA) un Mihailu Paikovu (RUS), kuri ar 3-2 uzvarēja vāciešus Eriku Bottrofu un Kristoferu Hornu. Sakarā ar to, ka es jau rīt no rīta izlidoju uz Rīgu, rezultātus varēsiet atrast  http://www.sstz.sk/EYC2007/mej2007.htm. Dažus mačus varat mēģināt skatīties internetā http://www.ttlive.tv/bratislava/ .

 

Beigušies junioru vienspēļu ceturtdaļfināli, kuros tikās Benjamins Rogiers (BEL) un Aleksandrs Šibajevs (RUS) (uzvarēja Rogiers 4-0), Kristians Nagi (HUN) un Artjoms Utočkins (RUS) (uzvarēja Nagi 4-2), Mihails Paikovs (RUS) un Daniels Krištons (HUN) (uzvarēja Paikovs 4-1), Darjus Knaits (ENG) un Pengfei Jiangs (TUR) (uzvarēja Jiangs 4-1).

 

Beigušies 1/8 fināli junioru dubultspēlēs. Vienā no tiem tikās  Matīss Burģis un Kristians Nagi ar čehu Františeku Plačeku un vācieti Hermanu Mīlbahu. Pirmajā setā 11-9 uzvara, otrajā setā no 3-6, 8-6 un uzvara ar 11-7, trešajā setā pārliecinoša uzvara 11-2, visā spēlē 3-0. Tagad ceturtdaļfināls ar zviedriem Matiasu Oversjo un Kristianu Karlsonu, kuri ar 3-2 uzvarēja dāņus Mikelu Hindersonu un Kasperu Sternbergu, šodien 19:20 pēc Latvijas laika. Arī šīs spēles rezultātam varēsiet sekot līdz pēc katra seta.

 

10:30 pēc Latvijas laika mūsu meitenes sāka spēlēt gandarījuma turnīrā. Ramona Galsone ar 0-3 (5-11, 4-11, 6-11) zaudēja rumānietei Anamarijai Sebei, Anžela Kurmeļova ar 3-1 (11-9, 8-11, 12-10, 14-12) uzvarēja Korinu Vhitakeri no Skotijas, Margarita Žuromska ar 3-2 (11-4, 8-11, 6-11, 12-10, 14-12) uzvarēja Adelini Lengeri no Francijas. Nākamās spēles Anželai un Margaritai šodien 13:20. Ramonai čempionāts ir noslēdzies. Gandarījuma turnīra otrajā kārtā Anžela Kurmrmeļova ar 0-3 (7-11, 10-12, 5-11) zaudēja Simonai Lazarčikovai no Slovākijas un Margarita Žuromska ar 0-3 (8-11, 10-12, 6-11) zaudēja Katarinai Mihailovai no Vācijas. Līdz ar to mūsu meitenes čempionātu ir beigušas.

 

2007.gada 20.jūlijā

 

Beigušies junioru jaukto dubultspēļu 1/16 fināli. Matīss Burģis un Jing-Ni Zhana no Vācijas spēlēja ar ar čehu pāri Jakubs Chra un Aneti Kučerovu. Pirmajā setā zaudējums 10-12, otrajā arī 10-12, kaut arī no 5-10 rezultāts tika izlīdzināts, trešajā uzvara 11-5, ceturtajā uzvara 12-10, piektajā vadība 5-2, 7-4, tomēr zaudējums ar 8-11, visā spēlē 2-3.

 

Beigušies junioru dubultspēļu 1/16 fināli. Matīss Burģis un Kristians Nagi ar 3-0 (11-9, 11-9, 118) uzvarēja krievus Aleksandru Šibajevu un Aleksandru Olonovu. Nākamā spēle viņiem rīt 14:00 pēc Latvijas laika ar čehu Plačeku un vācieti Mīlbahu, kuri ar 3-1 uzvarēja slovāku pāri Sekara un Valuhs.

 

Beigušies junioru vienspēļu 1/16 fināli. Matīss Burģis par vietu 16 labāko junioru vidū spēlēja ar čehu Jakubu Chra (30.vieta Eiropas junioru rangā) un zaudēja 1-4 (8-11, 7-11, 11-8, 5-11, 9-11). Līdz ar to Matīsam vienspēļu turnīrs beidzies, palikušas iespējas cīnīties par medaļām dubultspēlēs.

 

Sākušies gandarījuma turnīri vienspēlēs. Diemžēl komandu mačos tik labi startējušais Vladislavs Agurjanovs gandarījuma turnīrā jau pirmajā kārtā ar 0-3 (6-11, 8-11, 9-11) zaudēja horvātam Matejam Mamutam. Līdz ar to Vladislavam šis Eiropas čempionāts ir noslēdzies. Mūsu meitenēm pirmās spēles gandarījuma turnīrā rīt 10:30 pēc Latvijas laika.

 

Beigušies junioru jaukto dubultspēļu 1/32 fināli. Matīss Burģis un Jing-Ni Zhana ar 3-0 (11-4, 11-5, 11-9) pārliecinoši uzvarēja poļu pāri Mateušu Golebiovski un Annu Zak. Nākamā spēle viņiem 21:30 pēc Latvijas laika 1/8 fināls ar čehu pāri Jakubs Chra un Aneti Kučerovu. Ramona Galsone un Van der Lee ar 1-3 (3-11, 11-6, 7-11, 3-11) zaudēja čehu pārim Mihalam Obeslo un Hanai Matelovai.

 

Mūsu Anžela Kurmeļova un norvēģiete Marta Grutle Assebo junioru dubultspēļu pirmajā spēlē ar 1-3 (11-9, 8-11, 10-12, 6-11) zaudēja austrietēm Monikai Fūrerei un Laurai Šārerei. Līdz ar to viņām dubultstspēļu sacensības ir beigušās.

 

Junioru dubultspēlēs Matīss Burģis un Kristians Nagi pirmajā spēlē šodien ar 3-1 (11-2, 10-12, 11-7, 11-5) uzvarēja slovēņus Simonu Franku un Patriku Rosku. Nākamā spēle viņiem 19:50 pēc Latvijas laika ar krieviem Aleksandru Šibajevu un Aleksandru Olonovu.

 

Šodien sākās meiteņu un zēnu dubultspēļu sacensības. Mūsu juniores Margarita Žuromska un Ramona Galsone ar 0-3 (4-11, 5-11, 10-12) zaudēja juniorēm no Izraēlas Šustrovičai un Jozefai. Matīsam Burģim un Kristianam Nagi 11:30 būs jāspēlē ar slovēņu junioru pāri Franks-Roska, kuri ar 3-0 tikko uzvarēja bulgāru junioru pāri. Anžela Kurmeļova pārī ar norvēģieti Assebo Grutli šodien 12:00 spēlēs ar austrietēm Moniku Fūreri un Lauru Šāreri.

 

2007.gada 19.jūlijā

 

Jauktajās dubultspēlēs junioriem 1.riņķī Matīss Burģis un Jing-Ni Zhana no Vācijas ar 3-0 (11-0, 11-3, 15-13) uzvarēja slovēņu pāri Rosks un Zera. Nākamā spēle viņiem rīt 13:00 pēc Latvijas laika. Ramona Galsone pārī ar Van der Lee no Nīderlandes ar 3-2 (9-11, 11-9, 11-6, 4-11, 12-10) uzvarēja Doganu un Burku no Turcijas. Arī viņiem rīt spēle 13:00. Vladislavs Agurjanovs un Anžela Kurmeļova ar 1-3 (11-9, 12-14, 8-11, 8-11) zaudēja Voinea un Ghemes no Rumānijas, viņi līdz ar to jaukto dubultspēļu sacensības ir beiguši.

 

Šodien Matīss Burģis pārliecinoši uzvarēja savā pirmajā vienspēlē individuālajā turnīrā ar 4-0 (11-3, 11-6, 11-4, 11-5) Ivanu Slaviču no Horvātijas un ir iekļuvis labāko 32 spēlētāju vidū. Nākamā vienspēle Matīsam rīt 18:30 pēc Latvijas laika ar čehu Jakubu Chra (30.vieta Eiropas rangā), kurš ar 4-2 uzvarēja serbu Lorencio Lupulesku.

 

Šodien sākās vienspēles un dubultspēles. Matīsam Burģim pirmā vienspēle 16:40 pēc Latvijas laika. Tā kā viņš ir izlikts kā piektais, tad viņš sāks spēlēt ar 3.riņķi t.i. 1/32 finālu. Viņa pretinieks noskaidrojās spēlē starp Slaviču (HRV) un Roblesu (ESP). Sīvā cīņā ar 4-3 uzvarēja Slavičs no Horvātijas. Komandu sacensībās Matīss jau spēlēja ar viņu (uzvarēja ar 3-2, kaut arī bija zaudējis pirmos divus setus). Junioru dubultspēlēs Matīsa partneris būs Kristians Nagi no Ungārijas (8.vieta Eiropas junioru rangā), jauktajās dubultspēlēs Matīss spēlēs ar Jing-Ni Zhanu no Vācijas (10.vieta Eiropas junioru rangā). Pirmās spēles viņiem šodien 21:00 jauktajā dubultspēlē ar slovēņu pāri Rosks-Zera un rītdien 11:30 junioru dubulspēļēs. Pretinieki noskaidrosies rīt 10:00.

 

Diemžēl šodien ir skaidrs, ka Dainim Reinholdam trauma ir nopietna un tās dēļ čempionāts viņam ir beidzies. Vladislavs Agurjanovs pirmajā riņķī ar 1-4 (7-11, 11-8, 10-12, 2-11, 5-11) zaudēja Mirzam Dizdarevičam (BIH). Viņam rīt jāspēlē gandarījuma turnīrā. Anžela Kurmeļova 1.riņķa spēlē ar 1-4 (9-11, 8-11, 11-7, 8-11, 8-11) zaudēja Aušrai Stirbitei (LTU), bet Ramona Galsone ar 2-4 (10-12, 11-8, 3-11, 5-11, 11-8, 8-11) zaudēja Biankai Permoserei (AUT). Margarita Žuromska sīvā cīņā ar 3-4 (4-11, 5-11, 11-8, 11-9, 11-8, 5-11, 11-13) zaudēja Elifai Odabasi (TUR). Septītajā - izšķirošajā setā Margarita bija vadībā 10-5, bet zaudēja 11-13. Tas nozīmē, ka visām mūsu meitenēm tagad jāspēlē gandarījuma turnīrā, kas sāksies rīt.

 

2007.gada 17.jūlijā.

Noslēgušās komandu sacensības Eiropas jaunatnes čempionātā. Junioriem Anglija ar 3-0 uzvarēja Čehiju (pirmajā spēlē anglis - Eiropas ranga līderis Drinkhals tikai ar lielām grūtībām 3-2 uzvarēja čehu Tregleru), juniorēm Krievija ar 3-2 negaidīti uzvarēja Rumāniju (ceturtajā spēlē Eiropas ranga līdere rumāniete Samara ar 2-3 zaudēja Trošņevai), kadetiem Vācija ar 3-1 uzvarēja Franciju, bet kadetēm Krievija ar 3-1 uzvarēja Ungāriju. Rīt brīvdiena, bet ceturtdien, 19.jūlijā sāksies individuālās sacensības. Latvijas sportistu rezultātiem varēsiet sekot līdz mūsu mājas lapā. Ceram uz mūsu Matīsa Burģa panākumiem junioru vienspēlēs un dubultspēlēs. Pārējos rezultātus varēsiet atrast turpat, kur līdz šim http://www.sstz.sk/EYC2007/mej2007.htm.

 

Spēlē par 7.vietu mūsu juniori ar 3-2 uzvarēja Beļģiju. Pirmajā spēlē Matīss Burģis ar 3-0 uzvarēja Jvesu Gojensu, otrajā Vladislavs Agurjanovs ar 2-3 zaudēja Damjenam Robertam, trešajā Dainis Reinholds traumas dēļ joprojām spēlēt nevarēja, ceturtajā Matīss ar 3-0 uzvarēja Robertu, bet piektajā izšķirošajā Vladislavs ar 3-1 Gojensu. Līdz ar to Latvija-Beļģija 3-2 un Latvijas junioru komanda augstajā 7.vietā 40 komandu konkurencē. Protokolu varat atrast šeit. Interesanti, ka beļģi savu labāko spēlētāju Benjaminu Rodžersu bija uzlikuši uz C, tāpat kā vakar Latvija Matīsu Burģi.

 

Mūsu juniores šodien spēlēja ar Angliju par 31.-32.vietu. Latvija zaudēja 1-3, punktu mūsu komandai izcīnīja Anžela Kurmeļova ar 3-1 uzvarot M.Farkuharu. Līdz ar to mūsu juniorēm 32.vieta 35 komandu konkurencē. Spēles protokolu varat atrast šeit.

Vakar notika vienspēļu izlozes. Ar ko būs jāspēlē Matīsam Burģim un pārējiem mūsu spēlētājiem, varat atrast http://www.sstz.sk/EYC2007/mej2007.htm.

 

2007.gada 16.jūlijā.

Beigusies pusfinālspēle junioru komandām par 5.-8.vietu Latvija-Francija. Pirmajā spēle tikās Vladislavs Agurjanovs ar Klementu Dropu. Vladislavs negaidīti uzvarēja ar 3-2 (11-6, 8-11, 12-10, 9-11, 11-9). Latvija vadībā 1-0. Otrajā spēlē Dainis Reinhols traumas dēļ nespēlēja un rezultāts kļuva 1-1. Trešajā spēlē Matīss Burģis tikās ar Vincentu Baubetu. Pirmajā setā Matīss uzvarēja 11-8, otrajā zaudēja 7-11, trešajā uzvarēja 11-7, ceturtajā zaudēja 10-12, piektajā no 8-10 uzvarēja ar 13-11. Latvija vadībā ar 2-1. Izšķirošo maču spēlēja Vladislavs ar Viktorienu Le-Guenu. Pirmajā setā Vladislavs uzvarēja 11-5, otrajā zaudēja 7-11, trešajā uzvarēja 11-7, ceturtajā zaudēja 7-11, piektajā diemžēl zaudēja ar 3-11, līdz ar to Francija uzvarēja ar 3-2, jo Dainis Reinholds savainojuma dēļ šodien nespēlēja. Spēles oficiālo protokolu varat atrast šeit. Rīt 15:00 pēc Latvijas laika mūsu junioriem spēle par 7.vietu ar Beļģiju.

 

Pusfinālspēlē par 29.vietu mūsu juniores ar 1-3 zaudēja Norvēģijai. Vienīgo punktu deva mūsu komandas līdere Anžela Kurmeļova. Spēles protokolu varat atrast šeit. Rīt mūsu komandai 10:00 pēc Latvijas laika pēdējā spēle par 31.vietu ar Angliju.

 

Par ceturtdaļfināla spēli Latvija-Krievija. Pirmajā spēlē Matīss Burģis tikās ar Artjomu Utočkinu. Diemžēl pēc pirmajiem diviem setiem Matīss zaudēja 0-2. Trešajā setā no 4-10 Matīss izlīdzināja rezultātu 10-10, tomēr zaudēja 10-12. Līdz ar to Krievija bija vadībā ar 1-0 un cerību uz panākumu mūsējiem praktiski vairs nebija. Otrajā spēlē tikās Vladislavs Agurjanovs ar Mihailu Paikovu, kas Eiropas junioru reitingā atrodas 4.vietā. Matīss Burģis ir piektais. Vladislavs zaudēja 0-3. Latvija-Krievija 0-2. Trešajā spēlē ar Aleksandru Šibajevu Dainis Reinholds ceturtajā setā pie rezultāta 1-2 un 6-9 izmežģīja potīti un nevarēja pabeigt spēli. Zem jautājuma ir viņa dalībā spēlēs par 5.-8.vietu. Līdz ar to Latvija-Krievija 0-3. Protokolu varat atrast šeit. Anglija ar 3-1 uzvarēja Franciju un līdz ar to mūsējiem 20:00 pēc Latvijas laika pusfināls par 5.vietu ar Franciju.

 

Mūsu juniores zaudēja Bulgārijai ar 1-3. Anžela Kurmeļova ar 3-2 uzvarēja Mariju Tomovu, Margarita Žuromska ar 1-3 zaudēja Anelijai Karovai, Ramona Galsone ar 0-3 Petijai Durčevai un Anžela Kurmeļova ar 0-3 Anelijai Karovai. Spēles protokolu varat atrast šeit.

 

Tādi izskatījās mūsu juniori pēc vēsturiskās uzvaras pār Vāciju ar 3-2. No kreisās Vladislavs Agurjanovs, Matīss Burģis, Dainis Reinholds un treneris Emerihs Terebeši (foto Egils Puriņš).

 

2007.gada 15.jūlijā.

Šodien mūsu zēnu junioru komanda izcīnīja vēl vienu vēsturisku uzvaru ar 3-1 pret Horvātiju un pirmo reizi izcīnīja tiesības spēlēt 16 labāko junioru komandu vidū. Matīss Burģis deva divus punktus, bet Vladislavs Agurjanovs vienu. Spēles protokolu varat atrast šeit. Šovakar vēl viena Latvijas uzvara pret Vāciju 3-2. Pirmajā spēlē pret Vāciju Matīss Burģis ar 3-1 (7-11, 11-6, 11-5, 11-4) uzvarēja Kristoferu Hornu. Otrajā spēlē Vladislavs Agurjanovs ar 2-3 (9-11, 6-11, 11-3, 11-4, 3-11) zaudēja Hendrikam Fussam. Trešajā spēlē Dainis Reinholds ar 1-3 (11-8, 8-11, 2-11, 9-11) zaudēja Erikam Bottorfam. Ceturtajā spēlē Matīss Burģis ar 3-2 (11-8, 10-12, 11-3, 7-11, 11-6) uzvarēja Hendriku Fussu. Piektajā spēlē Vladislavs Agurjanovs ar 3-2 (11-7, 5-11, 11-6, 11-5) uzvarēja Kristoferu Hornu. Spēles oficiālo protokolu varat atrast šeit. Rīt cetutdaļfinālā plkst. 12:30 ar Krieviju, kas šodien ar 3-0 uzvarāja Dāniju.

Mūsu junioru meitenes pirmajā spēlē ar 3-2 uzvarēja Izraēlu. Katra no mūsu spēlētājām guva pa uzvarai. Spēles protokolu varat atrast šeit. Rīt no rīta 10:00 spēle ar Bulgāriju. Uzvaras gadījumā mūsu meitenes varēs cīnīties par 25.-28.vietu, ja zaudēs, tad par 29.-32.vietu.

 

2007.gada 14.jūlijā.

Zēnu komanda savā izšķirošajā spēlē par 1.vietu E apakšgrupā ar 3-2 uzvarēja Rumāniju. Matīss Burģis ar 3-0 uzvarēja Mihaju Sargu, Dainis Reinholds ar 2-3 zaudēja Radu Voinea, Vladislavs Agurjanovs ar 1-3 zaudēja Sorinam Popam, Matīss Burģis ar 3-0 uzvarēja Radu Voinea, bet pēdējā spēlē Dainim Reinholdam izdevās ar 3-1 uzvarēt Mihaju Sargu un līdz ar to nodrošināt uzvaru mūsu komandai. Spēles protokolu varat atrast šeit. Mūsu zēnu junioru komanda uzvarēja arī trešajā apakšgrupu spēlē ar 3-1 pret Īriju. Divus punktus kā parasti deva Matīss Burģis, bet vienu šoreiz Vladislavs Agurjanovs. Spēles protokolu varat atrast šeit. Nākamā spēle mūsu junioriem rītdien 15:00 pēc Latvijas laika par iekļūšanu labāko 16 komandu vidū ar vienu no A, B, C vai D apakšgrupu 3.-4.vietu ieguvējām.

Meitenes šodien ar 0-3 zaudēja Šveicei (spēles protokolu varat atrast šeit) un Dānijai ar 0-3 (spēles protokolu varat atrast šeit).

Visus rezultātus varat atrast  http://www.sstz.sk/EYC2007/mej2007.htm.

 

2007.gada 13.jūlijā.

Mūsu meiteņu komanda pirmajā spēlē ar 1-3 zaudēja Nīderlandei. Pirmajā spēlē Anžela Kurmeļova ar 3-1 uzvarēja Moniku Posthumu, Margarita Žuromska ar 0-3 zaudēja Tali Cohen, Ramona Galsone ar 0-3 zaudēja Nicky Zetsen, bet pēdējā spēlē Anžela Kurmeļova ar 1-3 zaudēja Tali Cohen. Spēles protokolu varat atrast šeit. Pilnu visu komandu dalībnieku sarakstu varat atrast šeit.

Zēnu komanda pirmajā spēlē ar 3-1 uzvarēja Somijas junioru komandu. Matīss Burģis ar 3-0 uzvarēja Samuli Soine, Vladislavs Agurjanovs ar 3-1 Benedeku Olahu, Dainis Reinhols ar 0-3 zaudēja Roope Kantolam un Matīss Burģis ar 3-1 uzvarēja Benedeku Olahu. Spēles protokolu varat atrast šeit.

Meiteņu komanda otrajā spēlē ar 3-0 uzvarēja Melnkalni. Anžela Kurmeļova ar 3-0 uzvarēja Zanu Cekiču, Margarita Žuromska ar 3-1 Sašu Vuletiču, Ramona Galsone ar 3-2 Danicu Celebicu. Spēles protokolu varat atrast šeit.

Rīt no rīta 10:00 pēc Latvijas laika zēniem ļoti svarīga spēle ar rumāņiem.

 

2007.gada 13.jūlijā Bratislavā (Slovākijā) sākas Eiropas jaunatnes čempionāts. Tajā piedalīsies Latvijas zēnu un meiteņu junioru (dzimuši 1989.gadā un vēlāk) komandas un spēlētāji. Izlases sastāvā Matīss Burģis, Vladislavs Agurjanovs, Dainis Reinholds, Anžela Kurmeļova, Margarita Žuromska un Ramona Galsone. Rezultātus varēsiet atrast  http://www.sstz.sk/EYC2007/mej2007.htm. Ceram uz Matīsa Burģa panākumiem vienspēlēs un dubultspēlēs.

 

2007.gada 2.jūlijā.

Latvijas galda tenisa veterāni atgriezušies no Eiropas veterānu čempionāta, kas notika Nīderlandes pilsētā Roterdamā. Medaļas savās vecuma grupās izcīnīja Arnis Zēns (sudraba - vienspēlēs, bronzas -dubultspēlē)) un Laimdota Jordāne (sudraba - dubultspēlē, bronzas -vienspēlē).

 

2007.gada 24.maijā.

Sākot ar šodienu, jūs pilnīgi visiem mačiem varat sekot on-line režīmā ITTF mājas lapā http://www.ittf.com/_front_page/ittf1.asp?category=live_score_wttc2007 . TV kanāla Eirosports translāciju sarakstu no pasaules čempionāta varat atrast http://www.ittf.com/_front_page/ittf_full_story1.asp?ID=11724&Competition_ID=1625& .

 

2007.gada 22.maijā.

Vakar vakarā jaukto dubultspēļu kvalifikācijas pirmajā spēlē Igors Sidorovs un Baiba Bogdasarova ar 3-0 (11-9, 11-3, 11-8) uzvarēja Mananjaonu Hajampirenevu un Tianu Ratsimbazafu no Madakaskaras. Šodien plkst. 16:00 pēc Latvijas laika Viktors Tolkačevs un Anžela Kurmeļeva spēlēs ar Kestuti Žeimi un Ingu Kardauskaiti no Lietuvas un Matīss Burģis un Inta Ļaudupe ar Vallotu Vainulu un Lidiju Dmitrijevu no Igaunijas, bet 17:45 Igors ar Baibu nākamajā kārtā tiksies ar Bojanu Miloševiču un Annu-Mariju Erdelji no Serbijas. Viktors ar Anželu zaudēja 0-3 (5-11, 3-11, 2-11), bet Matīss ar Intu sīvā cīņā uzvarēja 3-2 (3-11, 11-1, 11-7, 5-11, 13-11). Matīsam ar Intu nākamajā kārtā (arī 17:45) jāspēlē ar Vladimiru Ivaneku un Miljanu Antoniču no Bosnijas un Hercogovinas. Diemžēl abi mūsu jaukto dubultspēļu pāri otrajā kārtā zaudēja. Matīss ar Intu 1-3 (11-4, 9-11, 6-11, 8-11), bet Igors ar Baibu 2-3 (11-8, 9-11, 11-4, 5-11, 3-11). Līdz ar to šis pasaules individuālais čempionāts mūsu spēlētājiem ir beidzies.

 

Turpmāk notikumiem čempionātā sekojiet ITTF mājas lapā http://www.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=1625&category=WTTC  .

 

Šorīt sieviešu vienspēļu kvalifikācijas grupu pirmās spēles veiksmīgi uzsāka mūsu meitenes. Inta Ļaudupe ar 4-0 (12-10, 11-3, 12-10, 11-6) uzvarēja Nomin-Erdene Chinbat  no Mongolijas, Anžela Kurmeļeva ar 4-2 (11-4, 6-11, 12-10, 8-11, 11-6, 11-8) Souhilu Medjoubu no Alžīrijas, bet Baiba Bogdasarova ar 4-0 (11-6, 11-4, 11-3, 11-2) Besianu Tosuni no Albānijas. Apakšgrupas otrajā spēlē Anžela Kurmeļeva ar 0-4 (4-11, 5-11, 3-11, 5-11) zaudēja Assijai Kassabovai no Bulgārijas. Diemžēl arī Inta Ļaudupe ar 0-4 (5-11, 7-11, 8-11, 4-11) zaudēja Emai Recko no Serbijas un Baiba Bogdasarova ar 0-4 (8-11, 1-11, 11-13, 6-11) Nevinu Mutlu no Turcijas. Līdz ar to mūsu meitenes vienspēļu sacensības ir beigušas.

 

Vīriešu dubultspēļu kvalifikācijas pirmajā spēlē Matīss Burģis un Igors Sidorovs ar 3-0 (11-7, 11-3, 11-2) uzvarēja Mozartu Francoisu un Manuelu Garsiju no Haiti, nākamajā kārtā plkst. 12:30 viņiem jāspēlē ar Kristianu Larsenu un Kristoferu Petersenu no Dānijas. Diemžēl viņi zaudēja ar 1-3 (6-11, 11-4, 2-11, 4-11).

 

2007.gada 21.maijā.

Šorīt sākās vīriešu kvalifikācijas grupu spēles. Matīsam Burģim pretinieks no Haiti nebija ieradies. Viktors Tolkačevs ar 3-4 (-6, 7, -2, -5, 6, 5, -7) zaudēja Nayefu AL-Geady no Sauda Arābijas, bet Igors Sidorovs ar 4-0 (3, 4, 12, 5) uzvarēja Samulu Lamountu no Jamaikas. Otrajā spēlē Viktors Tolkačevs ar 2-4 (-9, 8, -10, 10, -3, -10) zaudēja Simonam Geradam no Maltas. Līdz ar to viņš savā grupā paliek pēdējā - trešā vietā. Matīss Burģis savā otrajā un vienīgajā spēlē apakšgrupā sīvā cīņā ar 4-2 (11-13, 16-14, 7-11, 13-11, 11-6, 11-8) uzvarēja Chaisitu Chaitatu no Taizemes. Līdz ar to izcīnīja tiesības turpināt cīņu par iekļūšanu pamatturnīrā. Igors Sidorovs savā otrajā spēlē ar 0-4 (5-11, 6-11, 5-11, 2-11) zaudēja Cazuo Matsumoto no Brazīlijas, kurš pasaules ranga sarakstā ir 172.vietā. Matīsam nākamā spēle ar Ivanu Juzbasiču no Horvātijas, kurš pasaules ranga sarakstā ir 279.vietā. Diemžēl Matīss zaudēja ar 1-4 (9-11, 6-11, 8-11, 11-5, 9-11). Līdz ar to vīriešu vienspēļu turnīrs mūsējiem ir beidzies. Rīt sieviešu vienspēļu, vīriešu un jaukto dubultspēļu kvalifikācijas sacensības.

Sieviešu dubultspēļu kvalifikācijas spēlē Anžela Kurmeļeva un Inta Ļaudupe ar 1-3 (7-11, 11-9, 2-11, 7-11) zaudēja Ingai Kardauskaitei un Inai Misikonitei no Lietuvas.

 

2007.gada 17.maijā.

Pirmdien, 21.maijā Zagrebā (Horvātija) sāksies pasaules individuālais čempionāts. Tajā piedalīsies mūsu spēlētāji Matīss Burģis, Igors Sidorovs, Viktors Tolkačevs, Baiba Bogdasarova, Inta Ļaudupe un Anžela Kurmeļeva, kā arī tiesneši Ina Jozepsone un Andris Priedītis. Informāciju par čempionātu varat atrast internetā  http://www.hsts.hr/WTTC2007/ .

LGTF kārtējā kopsapulce notiks svētdien,  2007.gada 17.jūnijā Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā Grostonas ielā 6b (sākums plkst. 16:00). Kopsapulces darba kārtības projektu varat atrast šeit. LGTF 2006.gada 28.maija kopsapulces protokolu varat atrast šeit. LGTF 2006.gada pārskatu varat atrast šeit. LGTF 2006.gada ziņojumu varat atrast šeit. Revīzijas komisijas ziņojumu varat atrast šeit.

 

2007.gada 3.maijā.

Tiek publicēts LGTF Reitings 2007-2 uz 2007.gada 4.martu. To varat atrast šeit.

 

2007.gada 30.martā

Lietuviete Ruta Paskauskiene (Budiene) un serbs Aleksandrs Karakaševičs jau trešo reizi kļuvuši par Eiropas čempioniem jauktajā dubultspēlē. Pusfinālā viņi pārliecinoši ar 4-0 (11-8, 11-9, 11-6, 12-10) uzvarēja Kristīni Tothu (Ungārija) un Alekseju Smirnovu (Krievija), bet finālā tikpat pārliecinoši 4-0 (11-4, 11-6, 11-9, 11-8) pāri no Krievijas Oksanu Fadejevu un Fjodoru Kuzminu. Čempionāta rezultātiem varat sekot internetā http://www.bett07.com/en/Sport/results.php.

 

2007.gada 30.martā.

Mūsu kaimiņiem lietuviešiem atkal medaļa jauktajās dubultspēlēs. Vakar ceturtdaļfinālā 2005.gada Eiropas čempioni Ruta Paskauskiene (Budiene) (Lietuva) un Aleksandrs Karakaševičs (Serbija) ar 4-2 (11-7, 11-6, 11-7, 11-13, 5-11, 13-11) uzvarēja Irinu Kotihinu un Igoru Rubcovu no Krievijas. Šodien plkst. 17:00 pēc Latvijas laika viņi pusfinālā spēlēs ar Kristīni Tothu no Ungārijas un Alekseju Smirnovu no Krievijas. Fināls jauktajās dubultspēlēs plkst. 21:00 pēc Latvijas laika. Mūsu galda tenisisti Matīss Burģis un Igors Sidorovs gandarījuma turnīrā startēt nevēlējās.

 

2007.gada 28.martā.

Diemžēl vīriešu vienspēlēs mūsējie zaudēja jau pirmajā kārtā. Igors Sidorovs Šimonam Rabinovičam no Izraēlas 0-4 (9-11, 5-11, 9-11, 5-11), bet Matīss Burģis Valotam Vainulam no Igaunijas 2-4 (11-7, 11-6, 4-11, 9-11, 3-11). Vīriešu dubultspēļu otrajā kārtā Burģis/Sidorovs - Blaščiks/Tans 0-3 (3-11, 8-11, 4-11). Līdz ar to mūsu sportistiem šī Eiropas čempionāta pamatsacensības ir noslēgušās, vēl paliek iespēja startēt gandarījuma turnīrā.

 

2007.gada 28.martā

Matīss Burģis un Igors Sidorovs vīriešu dubultspēļu pirmajā kārtā ar 3-0 (11-8, 11-8, 11-8) uzvarēja Yanivu Sharonu un Omry Ben-Ari no Izraēlas un iekļuva 1/32 finālā. Tajā viņiem būs jāspēlē ar Lucjanu Blaščiku no Polijas un Ruiwu Tanu no Horvātijas. Spēles sākums plkst. 17:00 pēc Latvijas laika. Pirms tam vīriešu vienspēļu pirmajā kārtā Igors Sidorovs spēlēs ar Shimonu Rabinoviču no Izraēlas, bet Matīss Burģis ar Valotu Vainulu no Igaunijas. Pirmās spēles sākums plkst. 14:00, bet otrās plkst. 15:30 pēc Latvijas laika.

 

2007.gada 26.martā.

Savā pēdējā spēlē Latvijas vīriešu izlase izcīnīja uzvaru pret Skotiju ar rezultātu 3-2.

Rumgay-Sidorovs 3-0 (11-7, 11-8, 11-3)

Crawford-Burgis 0-3 (11-13, 7-11, 5-11)

Cameron-Mencis 0-3 (3-11, 7-11, 10-12)

Rumgay-Burgis 3-1 (11-8, 11-7, 8-11, 11-4)

Crawford-Sidorovs 1-3 (1-11, 6-11, 13-11, 9-11).

Līdz ar to Latvijas izlase 27.vietā, 26.vietā Igaunija, kas šodien ar 0-3 zaudēja Anglijai. Rīt komandu sacensību fināli, bet trešdien sāksies vienspēles un dubultspēles.

 

2007.gada 25.martā.

Diemžēl Igaunijas vīriešu komanda sīvā cīņā ar 3-2 uzvarēja Latviju un saglabāja sev vietu 2.divīzijā arī nākamajā Eiropas čempionātā. Latvijas komandai rītdien plkst. 14:00 pēc Latvijas laika spēle par 27.vietu ar Skotiju, kura šodien ar 1-3 zaudēja Anglijai.

Vainula-Sidorovs 3-1 (6-11, 11-7, 11-7, 11-7)

Smirnovs-Burģis 3-2 (9-11, 11-5, 2-11, 11-8, 11-4)

Valdre-Mencis 2-3 (8-11, 11-8, 11-9, 14-16, 9-11)

Vainula-Burģis 0-3 (9-11, 5-11, 7-11)

Smirnovs-Sidorovs 3-1 (7-11, 11-7, 11-8, 11-9).

 

2007.gada 25.martā.

Diemžēl Latvijas komanda pirmajā spēlē zaudēja Itālijai ar 0:3 (Sidorovs zaudēja Yangam 0:3, Matīss Burģis - Bobocica 1:3 (13-11, 11-13, 4-11, 10-12), Mencis - Piancentini 0:3 (6-11, 3-11, 2-11)). Igauņi zaudēja Turcijai arī ar 0-3, tādēļ mums izšķirošā spēle par palikšanu šajā grupā ar igauņiem šodien 20:30 pēc Latvijas laika.

 

2007.gada 23.martā.

Rīt agri no rīta Latvijas vīriešu izlase Matīss Burģis, Igors Sidorovs, Rihards Mencis un treneris Viktors Tolkačevs izlido uz Belgradu, lai piedalītos Eiropas čempionātā. Pirmā spēle svētdien 25.martā plkst. 14:00 pēc Latvijas laika ar Itāliju. Informāciju par čempionātu varat atrast internetā http://www.bett07.com/en/index.php .

 

2007.gada 4.martā.

Rīgas 34. vidusskolā šodien tika noskaidroti Latvijas čempioni galda tenisā - Igors Sidorovs un Olga Kartuzova.

Vienspēlēs vīriešiem, savainojuma dēļ nepiedaloties galvenajam favorītam Matīsam Burģim, pirmo reizi par Latvijas čempionu kļuva Igors Sidorovs, kurš finālā ar 4:1 (11:7, 11:7, 8:11, 4:11, 12:10) pieveica Rihardu Menci. Galveno uzvaru Sidorovs izcīnīja jau pusfinālā, kur ar 4:2 (11:9, 11:13, 12:10, 12:10, 9:11, 13:11) pārspēja vairākkārtējo Latvijas čempionu Sandiju Vasiļjevu, turpretī Mencis pusfinālā bija pārāks pār Reini Burģi - 4:2 (11:3, 11:9, 7:11, 9:11, 11:5, 11:6).

Sievietēm vienspēļu turnīrā 13. reizi par Latvijas čempioni kļuva Olga Kartuzova, kura finālā sausā atstāja Lauru Krūmiņu - 4:0 (11:8, 11:5, 11:4, 11:5). Tikpat vieglu uzvaru Kartuzova izcīnīja arī pusfinālā, kur ar 4:0 (12:10, 13:11, 11:7, 11:7) pieveica Intu Ļaudupi, savukārt daudz smagāk klājās otrai fināla dalībniecei Laurai Krūmiņai, kura tikai septiņu setu cīņā ar 4:3 (11:8, 11:7, 10:12, 12:14, 5:11, 11:3, 11:5) pārspēja Baibu Bogdasarovu.
Dubultspēlēs vīriešiem par čempioniem kļuva Igors Sidorovs un Viktors Širokijs, kuri finālā ar 3:1 (11:8, 11:9, 12:14, 11:7) pieveica Eduardu Koganu un Nikolaju Keņinu, sievietēm gluži kā pērn - Olga Kartuzova un Baiba Bogdasarova, kas ar 3:1 (4:11, 11:7, 11:5, 11:7) apspēlēja Intu Ļaudupi un Anželu Kurmeļovu.

Jauktajās dubultspēlēs, atkārtojot iepriekšējā gada panākumu, par čempioniem kļuva Raimonds Lasmains un Olga Kartuzova, kuri finālā ar 3:2 (11:4, 9:11, 8:11, 11:5, 11:6) uzvarēja Sandiju Vasiļjevu un Elīnu Kogani.

Visus čempionāta finālsacensību rezultātus varat atrast šeit.

 

2007.gada 28.janvārī.

Šodien Rīgas 49.vidusskolas sporta kompleksā  beidzās 12 labāko Eiropas junioru TOP-12. Jauniešu konkurencē uzvarēja par favorītu uzskatītais U-18 pasaules reitinga 7. numurs - Anglijas pārstāvis Pauls Drinkhalls (Paul Drinkhall).  Vienīgo zaudējumu viņam sagādāja komandas biedrs Naits Darisuss (Darius Knight) pašā pirmajā spēlē. Visinteresantāk bija vērot otrās vietas ieguvēja Janga Penfei (Pengfei Jiang) spēli. Spēlētājs, kurš pārstāvēja Turciju, bija tipisks aziātu skolas pārstāvis: raketi turēja spalvas tvērienā un ļoti reti atkāpās uz otro vai trešo zonu – praktiski visu spēles laiku spēlēja tuvu pie galda. Trešo vietu izcīnīja Latvijas pārstāvis Matīss Burģis, kurš pēc reitinga bija tikai 5. spēcīgākais šī turnīra spēlētājs. Viņam un vēl diviem spēlētājiem bija vienāds punktu skaits, bet Matīsam 3. vietu deva labākā uzvarēto un zaudēto setu attiecība. Citiem vārdiem – tas nozīmē, ka arī zaudētajās spēlēs Matīss bija cīnījies un uzvarējis vairākus setus. Jaunietēm pēc 11. apļa bija izveidojusies īpatnēja situācija – Rumānijas spēlētāja Elizabeta Samara nebija zaudējusi nevienu spēli, bet pēc punktiem bija tikai otrā. Tas tāpēc, ka lidmašīnas kavēšanās dēļ rumānietes nepaspēja uz pirmo spēli un par zaudējumu saņēma 0 punktus (atšķirībā no zaudējuma, par kuru tiek piešķirts 1 punkts). Tomēr godīgas spēles paraugu nodemonstrēja Vācijas komanda, kuras delegācija lūdza tiesnešiem atļaut Rumānijas spēlētājām izspēlēt savstarpējo spēli. Tādejādi vietu sadalījums kļuva taisnīgāks: pirmo vietu ieguva Elizabeta, otro Vācijas spēlētāja Amēlija Solja (Amelie Solja) un trešo – Polijas pārstāve Natālija Patrika (Natalia Partyka). Visus sacensību rezultātus un arī bildes varat atrast aplūkot internetā: www.juniortop12.lv.

 

2007.gada 26.janvārī.

Šodien pirmā diena Eiropas junioru (U-18) Top-12 sacensību pirmā diena. Mūsu Matīss Burģis sāka veiksmīgi ar divām uzvarām, tomēr zaudēja  Paulam Drinkhalam no Anglijas. Sacensību rezultātiem varat sekot gandrīz "onlain" režīmā www.juniortop12.lv .

 

2007.gada 23.janvārī.

Tiek publicēts LGTF Reitings 2007-1 uz 2007.gada 1.janvāri. To varat atrast šeit.

 

2007.gada 10.janvārī.

Vakar Liepājā Latvijas vīriešu komandai ar uzvaru pār Skotiju ar rezultātu 3:0 beidzās galda tenisa Eiropas komandu čempionāta 3.divīzijas priekšsacīkstes. Šī uzvara nodrošina līdz šim nebijušu iespēju Latvijas vīriešu komandai Eiropas čempionātā startēt 2.divīzijā un cīnīties par 17.-28.vietu Eiropā. Izšķirošo panākumu nodrošināja šādi spēļu rezultāti: Matīss Burģis - Kreigs Hoviesons (Craig Howieson) 3:0 (7;5;7); Igors Sidorovs - Stjuarts Krovfords (Stewart Crawford) 3:2 (-9;-10;5;9;11); Sandijs Vasiļjevs - Kreigs Hardigs (Craig Hardig) 3:0 (4;9;6). Eiropas čempionāts notiks marta beigās Belgradā, bet jau janvārī viena no vīru komandas dalībnieku spēli varēsim vērot šeit pat, Latvijā. No 26.-28. janvārim Rīgas 49. ģimnāzijas sporta kompleksā notiks 12 labāko Eiropas junioru individuālo sacensību fināls. Turam īkšķus un nākam skatīties - ieeja būs bez maksas. Papildus informācija www.juniortop12.lv .

 

2006.gada 18.decembrī.

2007.gada 26.-28.janvārī Rīgā, 49.vidusskolas sporta kompleksā Kr.Valdemāra ielā 65 notiks Eiropas junioru Top-12 sacensības. Visa informācija par sacensībām http://www.juniortop12.lv/index_lv.htm.

 

2006.gada 4.decembrī.

Informāciju par Eiropas veterānu čempionātu, kas notiks 2007.gada 25.-30.jūnijā Roterdamā (Nīderlande), varat atrast čempionāta mājas lapā http://www.evc2007.nl/?lang=en.

 

2006.gada 22.novembrī.

Vakar vēlu vakarā pusfināla pirmajā spēlē par iekļūšanu Eiropas čempionāta 2.divīzijā Latvijas vīriešu izlase galda tenisā Glazgovā pārliecinoši ar 3:0 uzvarēja Skotijas izlasi. Latvijas izlasē spēlēja Viktors Širokijs, kurš ar 3:1 (7, -6, 18, 9) uzvarēja Gevinu Rumgaju, Matīss Burģis - ar 3:2 (2, 9, -6, -9, 9) Stjuartu Kravfordu un Igors Sidorovs - ar 3-0 (7, 6, 4) Nialu Kamerūnu. Līdz ar to atbildes spēlē, kas notiks 9.janvārī Liepājā, Latvijas galda tenisistiem pietiks ar tikai vienu uzvaru, lai uzvarētu abu pusfinālu summā un nodrošinātu dalību Eiropas čempionāta 2.divīzijā. Eiropas čempionāts notiks 2007.gadā no 25.marta līdz 1.aprīlim Serbijas galvaspilsētā Belgradā.

 

2006.gada 16.oktobrī.

Latvijas vīriešu izlase veiksmīgi nospēlējusi Eiropas 2007.gada čempionāta kvalifikācijas turnīra 3.divīzijas B grupas 2.etapa sacensības, kas notika 14.-15.oktobrī Sanmarīno. Uzvarot ar 3-0 Īriju, ar 3-0 Sanmarīno un ar 3-1 Lietuvas galda tenisistus, Latvijas vīriešu izlases komanda divu etapu kopvērtējumā izcīnīja 1.vietu un nodrošināja dalību "play-off" sacensībās par iekļūšanu Eiropas čempionāta pamatsacensību 2.divīzijā. Pirmā sacensība notiks 21.novembrī ar A grupas 2.vietas ieguvēju Skotiju tās laukumā, bet atbildes spēle 9.janvārī Latvijā. Visus B grupas rezultātus un tālāko izcīņas kārtību varat atrast šeit.

 

2006.gada 3.augustā.

Ir aprēķināts un tiek publicēts LGTF Reitings 2006-3 uz 1.jūliju. To varat atrast šeit.

 

2006.gada 19.jūlijā.

Piektdien, 21.jūlijā Bosnijas un Hercegovinas galvaspilsētā Sarajevā sāksies Eiropas jaunatnes čempionāts. Tajā piedalīsies Latvijas junioru un kadetu izlases zēniem, kā arī kadetu izlase meitenēm. Sacensību rezultātiem varat sekot līdz http://www.steps06.ba/en/index1.asp.

 

2006.gada 6.jūnijā.

LGTF kopsapulcē 2006.gada 28.maijā par LGTF jauno prezidentu uz 2 gadiem tika ievēlēts Anatolijs Prohorovs. Viņš lūdza kopsapulci atlikt jaunās valdes vēlēšanas uz gada beigām, lai līdz tam laikam varētu atrast cilvēkus, kuri dotu reālu ieguldījumu galda tenisa attīstībā Latvijā un lai sagatavotu nepieciešamos grozījumus LGTF statūtos. Tā kā Gundars Rūsis bija lūdzis viņu atbrīvot no LGTF valdes locekļa pienākumiem, viņa vietā ievēlēja Viktoru Tolkačevu. Šodien notiks pirmā LGTF valdes sēde jaunā prezidenta vadībā.

 

2006.gada 15.maijā.

LGTF kopsapulce notiks 2006.gada 28.maijā Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā Grostonas ielā 6b (sākums plkst. 12:00). Darba kārtībā paredzētas arī LGTF prezidenta un valdes vēlēšanas. Kopsapulces darba kārtības projektu varat atrast šeit. LGTF 2005.gada pārskatu varat atrast šeit. Nominācijas veidlapu prezidenta un valdes vēlēšanām varat atrast šeit.

 

2006.gada 1.maijā.

Pasaules komandu čempionāts noslēdzies. Kā vīriešiem, tā arī sievietēm pārliecinoši uzvarēja Ķīnas galda tenisisti. Latvijas vīriešu komanda šodien ar 1-3 zaudēja Luksemburgai un 3.divīzijā izcīnīja 4.vietu (kopvērtējumā 52.vietā no vairāk kā 100 komandām). Mūsu komandas labākais spēlētājs Matīss Burģis 14 spēlēs izcīnīja 11 uzvaras un zaudēja 3, Sandijs Vasiļjevs 9 spēles (4 uzvaras, 5 zaudējumi), Rihards Mencis 7 spēles (4 uzvaras, 3 zaudējumi), Igors Sidorovs 2 spēles (2 zaudējumi). Mūsu komandas izslēgšanas spēļu rezultātus varat atrast šeit. Pārējie rezultāti www.ittf.com.

 

2006.gada 1.maijā.

Latvijas galda tenisisti ceturtdaļfinālā ar 3-0 uzvarēja Meksiku, bet pusfinālā ar 2-3 piekāpās Taizemes galda tenisistiem. Teicami turpina spēlēt Matīss Burģis, kurš izcīnīja abus punktus pret Taizemi. Šodien 10:30 pēc Latvijas laika spēle par 3.vietu ar Luksemburgu, kas vakar, esot vadībā ar 2-0, tomēr ar 2-3 zaudēja Kazahstānai. Rezultātu publicēšana mājas lapā kavējās, jo mūsu viesnīcā bija problēmas ar interneta pieslēgumu.

 

2006.gada 28.aprīlī

Šodien Latvijas galda tenisisti sīvā cīņā ar 3:2 uzvarēja Sauda Arābijas komandu.

Vasiļjevs Sandijs - AL-HARBI Khaled 2-3 (9-11, 8-11, 11-7, 11-9, 5-11)

Burģis Matīss - ALEM Mansor 3-0 (13-11, 11-9, 11-4),

Mencis Rihards - AL-JADI Nifa 2-3 (9-11, 11-6, 10-12, 11-7, 9-11)

Burģis Matīss - AL-HARBI Khaled 3-0 (13-11, 11-6, 11-5)

Vasiļevs Sandijs - ALEM Mansor  3-0 (11-4, 13-11, 11-9)

Rīt ceturtdaļfināls ar Meksiku 20:00 pēc Latvijas laika. Citu divīziju rezultāti www.ittf.com. Kopā četrās divīzijās spēlē vairāk kā 100 valstu vīriešu un 70 sieviešu komandas.

 

2006.gada 27.aprīlī.

Latvijas galda tenisisti visumā sekmīgi noslēguši apakšgrupu spēles pasaules komandu čempionātā. Uzvaras pār Lietuvu 3-0, Luksemburgu 3-1, Libānu 3-1, bet zaudējums pret Taizemi 1-3. Tas nodrošināja Latvijas vīriešu komandai iespēju turpināt cīņu par iekļūšanu 2.divīzijā. Jau notikusi izloze izslēgšanas spēlēm. 28.aprīlī 19:00 Latvija spēlēs ar Sauda Arābiju, uzvaras gadījumā 1/4 finālā ar Meksiku.

 

2006.gada 24.aprīlī Brēmenē (Vācija) sākas pasaules komandu čempionāts galda tenisā. Tajā piedalīsies arī Latvijas vīriešu komanda šādā sastāvā: Sandijs Vasiļjevs, Matīss Burģis, Rihards Mencis un Igors Sidorovs. Komanda ir ielozēta 3.divīzijas grupā L. Tajā ir 6 komandas, pirmais mačs 24.aprīlī plkst. 15:30 ar Lietuvu, tālāk 25.aprīlī 16:00 ar Taizemi, 26.aprīlī 13:00 ar Luksemburgu, 19:00 ar Libānu un 27.aprīlī 19:00 ar Alžīriju. No 28.aprīļa līdz 1.maijam spēles par vietām. Latvijas komandas rezultātus varēsiet atrast ITTF mājas lapā http://www.ittf.com/world_events/teams_draw.html. Augstākās divīzijas komandu spēles, sākot no 26.aprīļa, katru dienu rādīs Eurosport un Eurosport 2. TV translāciju laikus varat atrast šeit.

 

2006.gada 31.martā.

Ir aprēķināts un tiek publicēts LGTF Reitings 2006-2 uz 5.martu (pēc Latvijas individuālā čempionāta). To varat atrast šeit.

 

2006.gada 13.martā.

Noslēgušās Latvijas 2006.gada komandu čempionāta sacensības 1.līgā. Par Latvijas čempioniem kā vīriešiem, tā arī sievietēm kļuvušas Latvijas Universitātes biedrības "Universitātes sports" pirmās komandas. Visus rezultātus varat atrast šeit.

 

2006.gada 5.martā.

Šodien Rīgā noslēdzās Latvijas individuālā čempionāta finālsacensības. Vienspēlēs par Latvijas čempioniem kļuva Matīss Burģis un Olga Kartuzova. Olga Kartuzova izcīnīja zelta medaļas arī sieviešu un jauktajās dubultspēlēs. Visus čempionāta finālsacensību rezultātus varat atrast šeit.

 

2006.gada 14.februārī.

Latvijas 2006.gada individuālā čempionāta, kas notiks 2006.gada 26.februārī (priekšsacīkstes) un 2006.gada 4.-5.martā (finālsacensības), nolikums. Pieteikuma veidlapu šim čempionātam varat atrast šeit.

 

2006.gada 1.februārī.

Tiek publicēts LGTF Reitings 2006-1 uz 2006.gada 1.janvāri. To varat atrast šeit. Diemžēl, sakarā ar to, ka sacensību rīkotāji (Sporta klubs "Universitātes sports" un GTK "Laura") iesniedz sacensību rezultātus bez dalībnieku sarakstiem un arī bez jauno dalībnieku personu kodiem, jaunais reitings ir ar nepilnībām. Ja ziniet informāciju par dalībniekiem, kuriem reitingā nav visi dati, lūdzu sūtiet to uz ssa@latnet.lv vai uz latgtf@latnet.lv.

 

2006.gada 10.janvārī

2006.gada Ziemeļeiropas veterānu čempionāts 7.-9.aprīlī Helsingborgā (Zviedrija). Pieteikties varat līdz 2006.gada 2.martam. Visu informāciju angļu valodā par šo čempionātu varat atrast šeit.

 

2005.gada 12.decembrī.

Šodien Iecavā noslēdzās Baltijas jaunatnes Top-10 sacensības. Tajās uzvarēja lietuvieši - Aukse Geceviciute (meitenēm) un Kestutis Zeimis (zēniem). Visus rezultātus varat atrast šeit.

 

2005.gada 9.decembrī

Latvijas 2005.gada 5.atklātais veterānu čempionāts galda tenisā notika Iecavā, 2005.gada 3.-4.decembrī. Sacensību rezultātus varat atrast šeit.

 

2005.gada 28.novembrī.

2005.gada 26.-27.novembrī Rīgas 34.vidusskolas sporta zālē (Kandavas ielā 4/6) notika Baltijas valstu čempionāts. Komandu konkurencē uzvarēja Lietuvas sieviešu un Igaunijas vīriešu komandas. Sieviešu vienspēlēs uzvarēja Lina Misikonite (Lietuva) un Audrius Kačerauskas (Lietuva). Visus rezultātus varat atrast šeit.

 

2005.gada 5.oktobrī.

Rīgā noslēdzies Eiropas 2007.gada čempionāta galda tenisā kvalifikācijas turnīrs vīriešiem 3.divīzijas B grupā. Latvija izcīnīja 2.vietu, zaudējot Īrijai ar 2-3. 3.vietā Lietuva, 4. - Sanmarīno. Visus rezultātus, arī A grupā, un tālāko izcīņas kārtību varat atrast šeit.

 

2005.gada 23.septembrī.

Atklāts interneta veikals, kurā var iegādāties galda tenisa inventāru - www.svift.lv/index.php?categoryID=51

 

2005.gada 9.augustās

Tiek publicēts LGTF Reitings uz 2005.gada 1.jūliju. To varat atrast šeit.

 

2005.gada 14.jūlijā.

Rīt Prāgā sākas Eiropas jaunatnes čempionāts. Tajā piedalīsies Latvijas junioru un kadetu izlases zēniem, kā arī kadetu izlase meitenēm. Sacensību rezultātiem varat sekot līdz http://www.ping-pong.cz/eyc2005/index.php .

 

2005.gada 29.aprīlī

Rīt Šanhajā (Ķīnā) sākas 48-tais pasaules čempionāts galda tenisā. Diemžēl Latvijas sportisti tajā šoreiz nepiedalās. TV kanālā EIROSPORTS varēsiet redzēt tiešraides no čempionāta, sākot ar 2.maiju. Pārraižu programmu varat atrast šeit.

 

2005.gada 25.aprīlī

Tiek publicēts LGTF Reitings uz 2005.gada 6.martu (pēc Latvijas individuālā čempionāta). To varat atrast šeit.

 

2005.gada 14.martā.

Ar šodienu Latvijas Sporta pārvaldei un līdz ar to arī LGTF ir jauna juridiskā un pasta adrese:

Marijas iela 13, korpuss 1, Rīga, LV 1050.

 

LR skolēnu 58.sporta spēļu finālsacensību kalendārs:

Sestdien, 19.martā

pl. 10.00   -   1989.-1991.g.dzim. meitenes

pl. 12.00   -   1989.-1991.g.dzim. zēni

pl. 14.30   -   1986.-1988.g.dzim. jaunietes

pl. 16.30   -   1986.-1988.g.dzim. jaunieši

Svētdien, 20.martā

pl. 11.00   -   1992.g.dzim. un jaunākas meitenes

pl. 13.30   -   1992.g.dzim. un jaunāki zēni

 

2005.gada 7.martā

Noslēgušās Latvijas 2005.gada individuālā čempionāta finālsacensības, kas notika Rīgā 5.-6.martā. Vienspēlēs par Latvijas čempioniem kļuva Sandijs Vasiļjevs un Olga Kartuzova. Visus čempionāta rezultātus varat atrast šeit. Dažas bildes no sacensībām varat atrast http://fotki.lv/?x=OS5RKFxDRy06RDxIU1M5LlMoXENQRFlBRy06RjxIUEJRQlI. Foto Aksels Ambergs.

 

2005.gada 16.februārī.

Jaunāko LGTF sacensību kalendāru varat atrast šeit.

 

2005.gada 19.janvārī

Tiek publicēts LGTF Reitings uz 2005.gada 1.janvāri. To varat atrast šeit. LGTF Valdes 17.janvāra sēdē apstiprinātos Latvijas komandu čempionāta "Tautas līgā" un Latvijas jaunatnes meistarsacīkšu "A" grupā nolikumus varat atrast sadaļā Nolikumi.

 

2004.gada 30.decembrī

Noslēgušās Rietumu bankas kausa izcīņas sacensības vīriešiem. Rezultātus varat atrast šeit.

 

2004.gada 7.novembrī.

Ziemeļeiropas čempionāts galda tenisā ir noslēdzies ar Igaunijas galda tenisistu triumfu. Visus sacensību rezultātus angļu valodā varat atrast šeit. Dažas bildes no sacensībām varat atrast
http://fotki.lv/?x=OS5RKFxDRy06RDxIU1M5LlMoXEdZQ1hHRy06RjxIUEJRQlI. Foto Egils Puriņš.

 

2004.gada 5.novembrī

Šodien Ventspils basketbola hallē sākās Ziemeļeiropas čempionāts galda tenisā. Informāciju un rezultātus par šo čempionātu angļu valodā varat atrast šeit.

 

2004.gada 8.septembrī.

Jaunāko LGTF sacensību kalendāru varat atrast šeit.

 

2004.gada 26.jūlijā.

Vakar Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā noslēdzās Eiropas jaunatnes čempionāts galda tenisā. Liepājnieks Matīss Burģis kopā ar Čehijas spēlētāju Antoņinu Švarceru zēnu dubultspēlēs kadetiem izcīnīja zelta medaļas. Pirmo reizi Latvijas galda tenisa vēsturē par godu uzvarētājiem Eiropas čempionātā skanēja Latvijas valsts himna. Pārējos sacensību rezultātus varat atrast www.moatsz.hu/EYC2004. Matīsa Burģa foto no pasaules komandu čempionāta, kas no 1.-7.martam notika Katāras galvaspilsētā Dohā, varat atrast šeit.

Matīss Burģis

 


2004.gada 20.jūlijā. Ir sagatavots LGTF Reitings 2004-3 uz 01.07.2004. Reitingu varat atrast šeit.

 

Latvijas individuālais čempionāts notika 2004.gada 27.-28.martā Rīgā, 34.vidusskolas sporta zālē, Kandavas ielā 4/6. Par uzvarētājiem vienspēlēs kļuva Antra Iļķena un Sandijs Vasiļjevs. Sacensību rezultātus varat atrast sadaļā "Rezultāti"

 

Latvijas komandu čempionāts Elites līgā notika 2004.gada 26.martā Rīgā, 34.vidusskolas sporta zālē, Kandavas ielā 4/6. Sacensību rezultātus varat atrast sadaļā "Rezultāti"

 

2004.gada 28.februārī mūsu vīriešu izlases komanda (Sandijs Vasiļjevs, Matīss Burģis un Gundars Rūsis) izlidoja uz pasaules komandu čempionātu, kas no 1.-7.martam notika Katāras galvaspilsētā Dohā. Čempionāta rezultātus varat atrast www.ittf.com.

 

2004.gada 24.februārī. Informāciju par Latvijas komandu čempionāta Tautas līgas apakšgrupām, spēļu laikiem un vietām varat atrast šeit.

 

2004.gada 12.janvārī. Ir sagatavots LGTF Reitings 2004-1 un Latvijas komandu čempionāta nolikums. Reitingu varat atrast šeit, bet nolikumu - šeit.

 

2003.gada 9.decembrī LGTF Valdes sēdē tika apstiprināts Latvijas 2004.gada jaunatnes meistarsacīkšu nolikums jaunākajā "C" grupā un LGTF 2004.gada sacensību kalendārs. Nolikumu Microsft Word formātā varat atrast šeit, bet kalendāru Microsoft Excel formātā varat atrast šeit.

 

2003.gada 26.jūlijā uz Eiropas jaunatnes olimpiādi Parīzē pirmo reizi dosies arī mūsu jaunie galda tenisisti Matīss Burģis, Viktors Širokijs, Sandija Baranovska, Veronika Iļjina un treneris Gundars Rūsis. Ceram uz mūsu zēnu panākumiem, jo nupat notikušajā Eiropas jaunatnes čempionātā Matīss Burģis izcīnīja 5.-8.vietu jauktajā dubultspēlē (kopā ar zviedrieti Sāru Rasku) un 9.-16.vietu zēnu dubultspēlēs (kopā ar Viktoru Širokiju). Viņu rezultātiem varat sekot līdz EJO mājas lapā www.foje-paris2003.org/index2.php.

 

2003.gada 11.jūlijā. Šodien Serbijas un Melnkalnes pilsētā Novi Sad sākas Eiropas jaunatnes 46-tais čempionāts. Tajā piedalās arī Latvijas junioru un kadetu komandas. Viņu rezultātiem varat sekot līdz čempionāta mājas lapā www.stsvnsad.co.yu

 

2003.gada 9.jūlijā. Ir sagatavots LGTF Reitings 2003-3 uz 2003.gada 1.jūliju. Reitingu varat atrast šeit.

 

2003.gada 31.maijā, Rīgā, GTK "Laura" telpās notika LGTF Padomes sēde.

 

2003.gada 16.aprīlī. Ir sagatavots LGTF Reitings 2003-2 uz 2003.gada 2.martu (pēc Latvijas individuālā čempionāta). Reitingu varat atrast šeit.

 

2003.gada 28.februārī

Šodien sākas Latvijas 2003.gada komandu čempionāts Elites līgā un Latvijas 2003.gada individuālais čempionāts. Abu sacensību kalendārus varat atrast šeit.

 

2003.gada 15.janvārī. Ir sagatavots LGTF Reitings 2003-1. Reitingu varat atrast šeit.

 

2003.gada 7.janvārī LOK telpās Elizabetes ielā 49 notika LGTF Valdes sēde. Tajā tika apstiprināts Latvijas jaunatnes meistarsacīkšu "C" grupā nolikums. Nolikumu varat atrast šeit.

 

2002.gada 10.decembrī LOK telpās Elizabetes ielā 49 notika LGTF Valdes sēde. Tajā tika apstiprināti Latvijas komandu čempionāta un Latvijas individuālā čempionāta 2003.gadam nolikumi. Nolikumus varat atrast šeit.

 

2002.gada 16.-17.novembrī Iecavā notika Latvijas 2.atklātais veterānu čempionāts. Sacensību nolikumu latviešu valodā varat atrast šeit. The regulations for 2nd Latvian Open Veteran Championships you can find here.

 

2002.gada 8.-10.novembrī Viļņā notika Ziemeļeiropas čempionāts. Tajā startēja Zviedrijas, Norvēģijas, Dānijas, Somijas, Islandes, Igaunijas, Latvijas un Lietuvas sieviešu un vīriešu izlases komandas.

Latvijas izlases komandas startēja praktiski labākajos sastāvos - vīriešiem Sandijs Vasiļjevs, Rihards Mencis un Artis Kopeika, sievietēm - Natālija Kļimanova, Ina Jozepsone un Olga Kartuzova un 8 komandu konkurencē izcīnīja 4.vietas. Uzvarēja Lietuvas sieviešu komanda un Norvēģijas vīriešu komada. 

 

No Pasaules senioru sporta spēlēm, kas notika Melburnā (Austrālijā) š.g. 5.-13.oktobrī atgriezušies mūsu galda tenisa veterāni Arnis Zēns (attēlā) un Guntis Šēnhofs. A.Zēns vecuma grupā virs 75 gadiem izcīnīja zelta medaļu vīriešu dubultspēlēs (kopā ar austrālieti A.Tomasu) un bronzas medaļu jauktajās dubultspēlēs (kopā ar austrālieti N.Redhedu). Vienspēlēs A.Zēns ierindojās 4.vietā. Labi startēja arī G.Šēnhofs vecuma grupā virs 45 gadiem. 46 dalībnieku konkurencē vienspēlēs viņš iekļuva astotdaļfinālā (dalīja 9.-16.vietu), bet vīriešu dubultspēlēs (kopā ar austrālieti V.Vūlkoku) - ceturtdaļfinālā (dalīja 5.-8.vietu).

 

2002.gada 19.-20.oktobrī Rīgā GTK "Laura" zālē Meža ielā 1/5 notika Latvijas junioru (dzimuši 1982.gadā un vēlāk) meistarsacīkstes. Sacensību rezultātus varat atrast šeit.

 

2002.gada 12.-13.oktobrī Rīgā Hanzas vidusskolas sporta zālē Grostonas ielā 5 notika Eiropas sieviešu jaunās līgas 2.divīzijas "B" grupas sacensības. Tajās piedalījās Nīderlandes, Turcijas, Moldovas un Latvijas sieviešu izlases komandas. Diemžēl Latvijas izlases komanda startēja neveiksmīgi. 12.oktobrī tā ar 2:3 zaudēja Nīderlandei un ar 0:3 - Moldovai, bet 13.oktobrī ar 2:3 zaudēja arī Turcijai un ierindojās pēdējā - 4.vietā. 1.vietā Moldova, 2.vietā Turcija, bet 3.vietā Nīderlande. Šo sacensību dalībnieku sarakstu un visus rezultātus angļu valodā varat atrast šeit.

 

2002.gada 1.oktobrī 60 gadu jubileju svinēja LGTF Valdes loceklis, ilggadējais mūsu tiesnešu komisijas vadītājs, ITTF tiesnešu komisijas loceklis, ETTU tehniskās komisijas loceklis, starptautiskās kategorijas tiesnesis Andris Priedītis. Sirsnīgi sveicām viņu, vēlējām veselību, veiksmi un panākumus visās dzīves jomās.

 

2002.gada 1.oktobrī notika LGTF Valdes sēde, kurā noteica Latvijas jaunatnes izlases kandidātus, kas piedalīsies treniņnometnē Preiļos 21.-25.oktobrī. Galvenais kritērijs kandidātu noteikšanai bija atlases sacensību, kas notika 21.-22.septembrī rezultāti.

 

Ar 2002.gada 1.septembri mainījās pareizas serves izpildes noteikumi. Ar to oficiālā teksta tulkojumu, kā arī jauno serves noteikumu izskaidrojumu un nolūku varat iepazīties šeit.

 

2002.gada 4.jūnijā notika pirmā LGTF jaunievēlētās valdes sēde, kurā par LGTF ģenerālsekretāri tika apstiprināta Ina Jozepsone, bet viceprezidentu - Egils Puriņš.

 

2002.gada 1.-2.jūnijā Preiļos notika Baltijas jaunatnes TOP-10 sacensības. Sacensību rezultātus varat atrast šeit.

 

2002.gada 18.maijā Rīgā, GTK "Laura" telpās notika LGTF Padomes sēde, kurā par LGTF prezidentu uz nākamajiem diviem gadiem atkārtoti tika ievēlēts Arkādijs Suharenko. LGTF Valdes sastāvā tika ievēlēti Aivars Burģis, Ina Jozepsone, Lidija Kalniņa, Genādijs Kartuzovs, Andris Priedītis, Egils Puriņš un Viktors Tolkačevs, bet par revidenti - Tatjana Trofimova. Jaunievēlētās Valdes pirmā sēdē notiks otrdien, 4.jūnijā Rietumu bankas telpās Brīvības ielā 54 (sākums 19.00).

 

2002.gada 11.maijā Ventspilī noslēdzās Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensības. Komandu sacensībās 1986.-87.dz.g. skolu grupā uzvarēja Jāņa Poruka vidusskolas (Rīga) zēnu komanda un Rīgas 37.vidusskolas meiteņu komada. Individuālajās sacensībās 1988.-89.dz.g. uzvarēja Matīss Burģis no Liepājas Kompleksās sporta skolas un Tatjana Osotova no galda tenisa kluba LV-22 (Rīga). Visus sacensību rezultātus varat atrast šeit.

 

2002.gada 7.maijā LGTF Valdes sēdē tika nolemts, ka kārtējā LGTF Padomes sēde notiks sestdien 2002.gada 18.maijā Rīgā GTK "Laura" telpās Meža ielā 1 (sākums plkst. 14.00).  

 

2002.gada 5.februārī Rīgā GTK "Laura" telpās Meža ielā 1 notika LGTF Valdes sēde. Darba kārtību varat atrast šeit. Tajā par LGTF ģenerālsekretāra v.i. līdz nākošajai LGTF Padomes sēdei, kurā notiks LGTF prezidenta un Valdes pārvēlēšanas, tika apstiprināta Ina Jozepsone. Tika konceptuāli apstiprināti Latvijas jaunatnes meistarsacīkšu nolikumi. "A" un "C" (vecākās un jaunākās) grupu sacensības notiks 16.-17.martā Rīgā, bet "B" (vidējā) grupā - 4.-5.maijā Rīgā. Sacensību nolikumus varat atrast sadaļā "Nolikumi".

 

Sākot ar 2002.gada 21.janvāri, LGTF mājas lapu var atrast jaunā adresē, kuru ir daudz vieglāk atcerēties, - www.lgtf.lv

 

2002.gada 14.janvārī Rīgā, GTK "Laura" telpās Meža ielā 1 notika LGTF Valdes sēde (sākums plkst. 19.00). Darba kārtību varat atrast šeit. Tajā tika konceptuāli apstiprināti 2002.gada Latvijas komandu čempionāta un Latvijas individuālā čempionāta nolikumi. Nolikumus varat atrast šeit - LIČ-2002 un LKČ-2002.

 

2001.gada 28.decembrī Liepājā, "Liepājas Metalurga" sporta zālē notika "STIGA" kausa 2001.-2002.gada sezonas 4.kārtas sacensības. Nolikumu varat atrast šeit.

 

2001.gada 23.decembrī Rīgā, GTK "Laura" sporta zālē notika Latvijas junioru meistarsacīkstes galda tenisā (sākums plkst.9.30.) Nolikumu varat atrast šeit.

 

2001.gada 15.decembrī Rīgā, LU Ķīmijas fakultātes sporta zālē Kr.Valdemāra ielā 48 notika LGTF "Cerību starti". Rezultātus varat atrast šeit.

 

2001.gada 1.-2.decembrī Iecavā LSK "Dartija" sporta namā notika Latvijas 1.atklātais veterānu čempionāts. Tajā piedalījās arī Igaunijas un Lietuvas galda tenisa veterāni. Rezultātus drīz varēsiet atrast šeit.

 

Ar 2001.gada 1.septembri ir mainījušies galda tenisa spēles pamatnoteikumi. Visi seti tiek spēlēti tikai līdz 11 punktiem un serves maiņa notiek pēc katriem 2 punktiem. Noteikumu izmaiņu tulkojumu Word 97 formātā varat atrast šeit

 

Noslēdzies Eiropas veterānu čempionāts (EVČ), kas notika Arhusā (Dānija) 2001.gada 24.-30.jūnijā. Mūsu sportiste Olga Devičenska kļuva par Eiropas veterānu čempioni sieviešu dubultspēlēs 75-79 gadu grupā. 

LGTF Padomes sēde notika 27.maijā Rīgā, Meža ielā 1, 5.korpusā (GTK "Laura" telpās. Izmaiņas LGTF statūtos un LGTF biedru naudas apmēros netika veiktas.

 

Latvijas izlases komandas atgriezušās no pasaules čempionāta, kas notika laikā no 23.aprīļa līdz 6.maijam Osakā (Japāna).

Vīriešu komandas sastāvā spēlēja Sandijs Vasiļjevs, Rihards Mencis un Gundars Rūsis. Tā apakšgrupā ar rezultātu 3-1 uzvarēja Jemenu, ar 3-0 - Mongoliju un 3-0 - Lietuvu. Pārejas spēlē uz 2.grupu ar 2-3 zaudēja Austrālijai un turpināja cīņas 3.grupā ar šādiem rezultātiem - uzvaras pret Katāru (3-1) un Puertoriko (3-0), zaudējumi Islandei (1-3) un Igaunijai (2-3). Rezultātā Latvijas vīriešu komanda ierindojās 7.vietā 3.grupā (kopvērtējumā 55.vieta 87 komandu konkurencē).

Sieviešu komandā spēlēja - Olga Kartuzova, Antra Iļķena un Baiba Bogdasarova. Tā apakšgrupā ar 3-0 uzvarēja Taiti un ar 0-3 zaudēja Igaunijai. Pārejas spēlē uz 2.grupu ar 0-3 zaudēja Nigērijai un turpināja cīņas 3.grupā. Tālāk sekoja visas uzvaras (ar 3-0 Maltu, ar 3-1 Makao un ar 3-1 Brazīliju). Rezultātā Latvijas sieviešu komanda izcīnīja 1.vietu (zelta medaļas - skat. attēlu) 3.grupā. Kopvērtējumā 49.vietu 60 komandu konkurencē.

Diemžēl individuālajās sacensībās mūsu sportisti tālāk par kvalifikācijas sacensībām netika. Pasaules čempionāts noslēdzās ar Ķīnas sportistu triumfu - viņi izcīnīja visas 7 zelta medaļas - komandām vīriešiem un sievietēm, vīriešu un sieviešu vienspēlēs un dubultspēlēs, kā arī jauktajās dubultspēlēs.

 

pēdējās izmaiņas 15-09-2011

 

Ja Jums ir informācija, kas būtu jāievieto šajā interneta lapā? Sūtiet to uz LGTF.

  

North European Table Tennis Championships 5.-7.11.2004
Galda teniss