2020. gada 4. jūlijs
Sandijs, Sandis, Uldis, Ulvis

   

6.aprīlī tiek svinēta Pasaules Galda Tenisa Diena2019.gada 28. marts

 

 

  Rakstu publicēja Aksels Ambergs, www.galdateniss.lv

 

 


 

 

   Visā pasaulē, 6.aprīlī, tiek atzīmēti un svinēti galda tenisa svētki – Pasaules Galda Tenisa Diena, kurā apvienojas šīs spēles entuziasti, lai priecātos un būtu kopā.

 

   Patreiz jau ir reģistrēti vairāk kā 640 pasākumi 87 valstīs. Lielākoties, šajās valstīs ir paredzēti 1-3 pasākumi, bet Indija un Rumānija izceļas ar rekordskaitu, kur, attiecīgi, ir reģistrētas 176 un 126 dažādas aktivitātes. Mums viss vēl priekšā, jo Latvijā ir plānoti un reģistrēti tikai 2 pasākumi – Rīgā, BJC “Laimīte” un Ķekavā, Ķekavas vidusskolas sporta kompleksā, ko organizē Salaspils galda tenisa klubs.

 

 

   Aicinu trenerus, sporta skolotājus un pašus sportistus galda tenisa svētku nedēļā, no 1.-6.aprīlim, būt atsaucīgiem un radošiem savās iestādēs, nodrošinot iespējas ikvienam pamēģināt šo aizraujošo sporta veidu. Nav būtisks pasākuma/aktivitātes lielums un veids, tas var būt jebkas, kas saistīts ar šo aizrautīgo sporta veidu. Esiet aktīvi un reģistrējiet savu pasākumu arī  oficiālajā mājaslapā www.tt4all.com un/vai iesūtiet bildes, video rullīti ar nelielu aprakstu par notiekošo uz e-pastu: 6april-wttd@inbox.lv Neparastāko piedzīvojumu autori saņems balviņas no Latvijas Galda tenisa federācijas. Veidosim lielus galda tenisa svētkus kopā!

 

 Pasaules Galda Tenisa Dienas 2019 Reģistrācijas Forma 

 

 

 

Informē Laura Pavāre