2019. gada 13. decembris
Lūcija, Veldze
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem, zēni ,1999 - 2001g. 12.02.2017 0.50 40 126
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem, zēni ,1999 - 2001g. 12.02.2017 0.50 126

Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem, zēni ,1999 - 2001g. 2017-02-12 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Sultonov Islombek240500Uzbekistāna 0
2Čepaitis Klaidas180100Lietuva 000
3Rajabov Mukhriddin290602Uzbekistāna 0
3Anorboev Abdulaziz091100Uzbekistāna 0
5Vaitkevičius Benediktas080600Lietuva 000
6Juodelis Osvaldas020401Lietuva 0
7Boonyaprapa Naphat281101Anglija 000
8Čemirtāns Andrejs171099GTK Namejs 015831583 3
9Zabelevičius Adomas040199Lietuva 0
10Klarenbeek Eligijus230703Lietuva 0
11Nurpulatov Maksud181201Uzbekistāna 0
12Kogans Daniels060803Bez kluba 0718718
13Samakaljevas Vilius 261202Lietuva 0
14Navumenka Artsiom270703Baltkrievija 0
15Shustenko EgorjādzēšBaltkrievija 000
16Kozlov Nikita170899Krievija 000
17Daniankou Uladzislau110702Baltkrievija 0
18Malakhau Bogdan131202Baltkrievija 0
19Bergmanis Rūdolfs010399GTK Namejs 014151415
19Nechayeu Dzmitry161203Baltkrievija 0
19Spāģis Eduards201200Liepājas KSS 011561156
19Mirzokhidov Mirakbar141203Uzbekistāna 0
19Ozols Markuss 100100Liepājas KSS 010001000
19Grimberg Ilia140802Krievija 0
19Altāns Rainers170102Liepājas KSS 09191
19Vanags Mikus011199EXPLO 0734734
19Lukša Šimonas070103Lietuva 0
19Barkus Lukas281200Lietuva 000
19Samuolis Kornelijus271299Lietuva 000
19Adomaitis Vakaris260404Lietuva 0
19Augustinavičius Nojus040304Lietuva 0
19Steponavičius Einius170399Lietuva 000
19Zinkevičius Paulius260601Lietuva 000
19Paškevičius Renaldas200501Lietuva 000
19Šutinys Karolis110404Lietuva 000
19Novikov Oles011100Baltkrievija 000
19Bestayeu Raman040504Baltkrievija 0
19Rizov Pavel210906Baltkrievija 0
19Beknazarov Ismatilla050402Uzbekistāna 0
19Farbtuhs Valērijs 130202GTK Namejs 010721072

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1.-2.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta