2019. gada 21. septembris
Mariss, Matīss, Modris
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Preiļu novada atklātais individuālais čempionāts, 1.kārta 19.09.2015 0.50 52 250
Preiļu novada atklātais individuālais čempionāts, 1.kārta 19.09.2015 0.50 250

Preiļu novada atklātais individuālais čempionāts, 1.kārta 2015-09-19 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Lutinskis Emīls260395Preiļu BJSS 121514 121526 20
2Dzirkalis Uldis250176Jēkabpils SC 121299 171316 15
3Svīķis Jānis020192GTK Aloja 121527-101517 10
4Bergs Anrijs081064Salaspils GTK 111092 171109 8
5Bergmanis Rūdolfs010399Rīgas 3. BJSS 11921 28949 6
6Kuļbins Nikolajs081059Latvijas US 111026 61032 5
7Svīķis Mārtiņš020192GTK Aloja 121232-21230 4
8Losāns Bruno090959Rebirs sports 11919 17936 3
9Krūmiņš Andris070764Jēkabpils SC 11937-4933
10Valantinavičius Valdemaras120361Lietuva 1
11Stefanovičs Eduards281180GTK Daniela 11857 5862
12Vasiļjevs Deniss170303Rebirs sports 11277 25302
13Jovļevs Maksims190688Latvijas US 111247-121235
14Šmagra Jurijs201266GTK Daniela 11974-1973
15Golubovs Modris160793GTK Aloja 12457 16473
16Vasiļjevs Aleksejs030977Rebirs sports 11813 24837
17Kosopalovs Pāvels220886Latvijas US 111038-151023
18Kogans Igors080891Latvijas US 11427 18445
19Bikuļčs Anatolijs090760Bez kluba 11523 6529
20Petraskavičus ArturasLietuva 0
21Kritenko Sergejs010360Bez kluba 11379 17396
22Ročāne Daina090763FloTe 010971097
23Visockis Roberts011191FloTe 12705 2707
24Šēnhofs Guntis090551GTK Hercogs 111052-231029
25Kuzma DanisLietuva 0
26Ambergs Aksels191266Preiļu BJSS 8878 5883
27Boiko Jurijs200370GTK Namejs 8747-4743
28Limans Voldemārs290450Preiļu BJSS 8673 2675
29Nazarovs Sergejs301280Rebirs sports 9689 2691
30Fiļipovs Jevgēņijs140784FloTe 8447 2449
31Likas Eitvydas200291Lietuva 0
32Kokins Aivars291064Jēkabpils SC 9681-8673
33Dzalbs Vilis261062Bez kluba 8368 5373
34Zeltiņa Liāna211299Rebirs sports 0304304
35Kārkliņš Jānis101255FloTe 9483-8475
36Siņica Aleksandrs 221094GTK Namejs 9440 1441
37Zeltiņš Juris120276Rebirs sports 8171 9180
38Afanasjeva Diāna050601Preiļu BJSS 9412 2414
39Mihailova Valērija160401Preiļu BJSS 8211-8203
40Golubovs Artis080761GTK Aloja 9499499
41Ogibalovs Aleksandrs150159Bez kluba 8302302
42Kozačuks Dimitrijs130275 80 1212
43Limanis Kristaps060690Preiļu BJSS 935 1853
44Pahomovs Aleksandrs091102Preiļu BJSS 880 282
45Dvorņikovs Ivans220837Bez kluba 8119-16103
46Labinskis Aldis090854Bez kluba 80 55
47Kraupša Una130603Preiļu BJSS 814 923
48Ļeskovs Vadims091191Bez kluba 93-30
49Piskunova Darina050702Preiļu BJSS 04040
50Iļjins Staņislavs110700Rebirs sports 727 1037
51Šustovs Kaspars070104Preiļu BJSS 747-542
52Mūrnieks Raimonds171104Preiļu BJSS 712-111

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
Pusfināls par 1.-24. vietām. 1.apakšgrupa
Pusfināls par 1.-24. vietām. 2.apakšgrupa
Pusfināls par 1.-24. vietām. 3.apakšgrupa
Pusfināls par 1.-24. vietām. 4.apakšgrupa
Pusfināls par 1.-24. vietām. 5.apakšgrupa
Pusfināls par 1.-24. vietām. 6.apakšgrupa
Pusfināls par 1.-12. vietām. 1.apakšgrupa
Pusfināls par 1.-12. vietām. 2.apakšgrupa
Pusfināls par 1.-12. vietām. 3.apakšgrupa
Spēles par 1.-3. vietām
Spēles par 4.-6. vietām
Spēles par 7.-9. vietām
Spēles par 10.-12. vietām
Pusfināli par 13.-24. vietām 1.apakšgrupa
Pusfināli par 13.-24. vietām 2.apakšgrupa
Pusfināli par 13.-24. vietām 3.apakšgrupa
Spēles par 13.-15. vietām
Spēles par 16.-18. vietām
Spēles par 19.-21. vietām
Spēles par 22.-24. vietām
Pusfināli par 25.-36. vietām 1.apakšgrupa
Pusfināli par 25.-36. vietām 2.apakšgrupa
Pusfināli par 25.-36. vietām 3.apakšgrupa
Spēles par 25.-27. vietām
Spēles par 28.-30. vietām
Spēles par 31.-33. vietām
Spēles par 34.-36. vietām
Pusfināli par 37.-48. vietām 1.apakšgrupa
Pusfināli par 37.-48. vietām 2.apakšgrupa
Pusfināli par 37.-48. vietām 3.apakšgrupa
Spēles par 37.-39. vietām
Spēles par 40.-42. vietām
Spēles par 43.-45. vietām
Spēles par 46.-48. vietām
Spēles par 49.-52. vietām