2019. gada 21. septembris
Mariss, Matīss, Modris
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Sporta centra "Mēmele" balvas izcīņa, 5.kārta 2.līga 02.05.2015 0.50 38 127
Sporta centra "Mēmele" balvas izcīņa, 5.kārta 2.līga 02.05.2015 0.50 127

Sporta centra "Mēmele" balvas izcīņa, 5.kārta 2.līga 2015-05-02 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Juškēviča Līga Elizabete080204Vecumnieku SS 762 1375 20
2Vimba Aldis140201EXPLO 72 1012 15
3Pučkovska Aurika 280801GTK Namejs 794 13107 10
4Ivanovs Ņikita021102EXPLO 720 525 8
5Salgrāve Sibilla230301Dartija 657 1067 6
6Ansone Anna081100Dartija 794 397 5
7Bilkevica Beāte020800Dartija 652 1062 4
8Berķe Beāte 020800Dartija 715 419 3
9Beresņeva Jeļena050800Laimīte 782 1698
10Šastakoviča Ance180603Bauskas BJSS 761-259
11Lisovs Maksims260402Laimīte 7135 9144
12Kobka Vladislavs241199Salaspils GTK 60 33
13Detuševs Aleksandrs180600Salaspils GTK 710 414
14Grīvane Zane200102EXPLO 66 511
15Steļmačenoka Jana 120699GTK Namejs 700
16Mežals Roberts161002Laimīte 75 16
17Berežkova Kristīne240100Salaspils GTK 639-435
18Bagdone Sanija010903Vecumnieku SS 735-332
19Domkovs Renāts271000Salaspils GTK 710 818
20Podkalns Regnārs010706Vecumnieku SS 70 66
21Strāķis Ginters Fricis091299Laimīte 75 510
22Cimermanis Reinis140903 Bauskas BJSS 611
23Auziņš Gustavs200804A-73 Olaine 78-35
24Rimša Ainārs091104EXPLO 710-73
25Vējkrīgers Dāvis080304A-73 Olaine 75-41
26Krasovska Evelīna250904 Dartija 75 611
27Vucens Rinalds250803A-73 Olaine 60 55
28Markovska Elīza220303Vecumnieku SS 70 1010
29Berežkova Anna280805Salaspils GTK 60 1010
30Jauntirāne Evita180704A-73 Olaine 700
31Klemme Kārlis091205Vecumnieku SS 75-50
32Latiņina Linda120104Dartija 70 11
33Podkalne Undīne301104Vecumnieku SS 70 1010
34Blumberga Rainelda Estere280105Dartija 600
35Zuhao Chen210905Dartija 700
36Fiļipova Endija290204Dartija 600
37Vasiļjeva Līva201104Dartija 60 55
38Bukatova Ance041004Dartija 600

Riņķi

1. apakšgrupa
2.apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1.-2.vieta
3.-4.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta
19.-20.vieta
21.-22.vieta
23.-24.vieta
25.-26.vieta
27.-28.vietas
29.-30.vieta
31.-32.vieta
33.-34.vieta
35.-36.vieta
37.-38.vieta