2019. gada 21. septembris
Mariss, Matīss, Modris
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 3. sabraukums tautas līga vīrieši 08.02.2015 1.00 42 0
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 3. sabraukums augstākā līga vīrieši 07.02.2015 2.00 0
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 3. sabraukums 1.līga vīrieši 07.02.2015 1.50 0
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 3. sabraukums 2.līga vīrieši 08.02.2015 1.00 0
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 3. sabraukums tautas līga vīrieši 08.02.2015 1.00 0
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 3. sabraukums sievietes augstākā līga 07.02.2015 2.00 0

2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 3. sabraukums tautas līga vīrieši 2015-02-08 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Komanda Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Arājs Valdis150149SSB Jūrmala SSB Jūrmala-34237 24261
2Balodis Aivars090553GTK Aloja GTK Aloja3490-28462
3Bartkevičs Andris010483SC Mēmele SC Mēmele-23195 3198
4Bobrovņikovs Valērijs260650SC Mēmele SC Mēmele-27516-23493
5Bogdanovs Artūrs!?!?120870LABA LABA582 991
6Čaplijevs Vitālijs271071Oliisa LU Sports-36318 10328
7Dernovs Aleksandrs140765LABA LABA2207-12195
8Dulbergs Aivars030478Bez kluba KONTO Gulbene6439-4435
9Fiļipovs Jevgēņijs140784FloTe Flo-Te7383 30413
10Golubovs Artis080761GTK Aloja GTK Aloja5466-4462
11Golubovs Modris160793GTK Aloja GTK Aloja6392 18410
12Grauze Ivo060668FloTe Flo-Te4204 34238
13Grivcovs Vairis020780GTK Namejs GTK Namejs-7528-424
14Gulbis Zigmants250654SC Mēmele SC Mēmele-25646-37609
15Hoperskis Aleksandrs121270GTK Namejs GTK Namejs-7422-139
16Jankovskis Dainis280854Latvijas US LU Sports-34311 5316
17Kārkliņš Jānis101255FloTe Flo-Te5389-4385
18Koņuhovs Pāvels110450Līvānu dome Līvāni8665-11654
19Lezdiņš Guntis070756GTK Aloja GTK Aloja9823 11834
20Lielmanis Rūdolfs150973GTK Namejs GTK Namejs-5588 24112
21Liepiņš Andis090566GTK Namejs GTK Namejs-56514 3517
22Liepnieks Normunds070976Līvānu dome Līvāni362 971
23Malvess Māris151054LABA LABA4197 11208
24Matusēvičs Vilnis 061173GTK Namejs GTK Namejs-58429 12441
25Mauriņš Jānis200279EXPLO JAB EXPLO6508 30538
26Meļņikovs Nikolajs211187EXPLO JAB EXPLO5159-21138
27Mucenieks Ģirts 170498Bauskas BJSS SC Mēmele-20227227
28Neilands Andris120576GTK Aloja KONTO Gulbene7495 42537
29Pavlovs Vjačeslavs211164LABA LABA10396-14382
30Pencis Arvis201069SSB Jūrmala SSB Jūrmala-37473 6479
31Puriņš Roberts150596Bauskas BJSS SC Mēmele-26279 29308
32Risbergs Mārcis151173GTK Namejs GTK Namejs-65218 12230
33Rovneiko Genādijs040467Līvānu dome Līvāni8236 10246
34Ruselis Jānis100979GTK Namejs GTK Namejs-75172-13159
35Siliņš Reinis130498EXPLO JAB EXPLO9359 26385
36Stepanovs Oļegs260962Līvānu dome Līvāni5346 26372
37Surikovs Pāvels180350Bez kluba LU Sports-39263-13250
38Vilkaste Reinis121196FloTe Flo-Te0745745
39Visockis Roberts011191FloTe Flo-Te3702 10712
40Zīds Nauris281192GTK Namejs GTK Namejs-68304 6310
41Žūriņš Andris080965SSB Jūrmala SSB Jūrmala-36441-16425
42Žvīgurs Aigars081165GTK Aloja KONTO Gulbene8669-20649

Riņķi

1.-12. vieta