2019. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR jaunatnes meistarsacīkstes "C" grupā (2002.g.dz. un jaunāki) zēni priekšsacīkstes 10.01.2015 0.25 29 39
LR jaunatnes meistarsacīkstes "C" grupā (2002.g.dz. un jaunāki) meitenes priekšsacīkstes 10.01.2015 0.25 21
LR jaunatnes meistarsacīkstes "C" grupā (2002.g.dz. un jaunāki) zēni priekšsacīkstes 10.01.2015 0.25 39
LR jaunatnes meistarsacīkstes "C" grupā (2002.g.dz. un jaunāki) meitenes fināli 11.01.2015 0.50 28
LR jaunatnes meistarsacīkstes "C" grupā (2002.g.dz. un jaunāki) zēni fināli 11.01.2015 0.50 40

LR jaunatnes meistarsacīkstes "C" grupā (2002.g.dz. un jaunāki) zēni priekšsacīkstes 2015-01-10 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Auziņš Gustavs200804A-73 Olaine 311-47
2Avdjukevičs Dāvis160702Kuldīgas SS 216 218
3Bukšs Ralfs190804A-73 Olaine 300
4Farbtuhs Leonīds100405GTK Namejs 346 349
5Farbtuhs Valērijs 130202GTK Namejs 2386 2388
6Gebauers Kārlis191002Kuldīgas SS 3167 4171
7Ivanovs Ņikita021102EXPLO 32 1012
8Kalniņš Ivars210302Jēkabpils SS 29 211
9Kogans Daniels060803Rīgas 3. BJSS 2219 2221
10Kuļešovs Dmitrijs140502Rīgas 37.vsk. 335-728
11Lisovs Maksims260402Laimīte 2133 4137
12Marjonovs Kirils080702Jēkabpils SS 371 172
13Mednieks Kristers310502Kuldīgas SS 27-34
14Mežals Roberts161002Laimīte 37-52
15Mihelsons Edvards 031103Laimīte 318 422
16Mūrnieks Raimonds171104Preiļu BJSS 24-22
17Ozoliņš Olafs180602GTK Namejs 30 66
18Pahomovs Aleksandrs091102Preiļu BJSS 339-237
19Šaroks Aleksandrs180703Kuldīgas SS 3162-5157
20Sīlis Markuss190502Kuldīgas SS 3341 3344
21Streļčuks Romāns170805Preiļu novada BJSS 30 66
22Sudrabiņš Pēteris Ēriks180503GTK Namejs 346 753
23Šustovs Kaspars070104Preiļu BJSS 233 134
24Tjurins Arturs290802GTK Namejs 30 33
25Vasiļjevs Artjoms231003Preiļu BJSS 222-319
26Vasiļjevs Deniss170303Rebirs sports 3186 3189
27Vējkrīgers Dāvis080304A-73 Olaine 388
28Zariņš Klāvs Anrijs040102Kuldīgas SS 32-11
29Zelčs Gustavs030802Laimīte 300

Riņķi

1.apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
7. apakšgrupa
6. apakšgrupa
8. apakšgrupa