2019. gada 9. decembris
Sarmīte, Tabita
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LATGALES ATKLĀTAIS 2014.GADA KOMANDU ČEMPIONĀTS GALDA TENISĀ 21.12.2014 0.50 32 32
LATGALES ATKLĀTAIS 2014.GADA KOMANDU ČEMPIONĀTS GALDA TENISĀ 21.12.2014 0.50 32

LATGALES ATKLĀTAIS 2014.GADA KOMANDU ČEMPIONĀTS GALDA TENISĀ 2014-12-21 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Komanda Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Bikuļčs Jānis270688Bez kluba Daugavpils6871-3868
2Čerņavskis Igors060968GTK Daniela GTK Daniela6486 13499
3Dikulis Juris270460Rebirs sports Adamova7353-1352
4Dzalbs Vilis261062Bez kluba Rēbirs sports-27372-9363
5Garais Bernards080352Bez kluba Gulbene-2628 1543
6Gibala Jānis031252GTK Aloja Gulbene-29322 25347
7Gmiraks Jevgeņijs180890Latvijas US Rebirs sports-171128 91137
8Koņuhovs Pāvels110450Līvānu dome Līvāni2671-6665
9Koris Agris100762GTK Aloja Gulbene - 16416 1417
10Krievs Vilis231241Līvānu dome Līvāni0314314
11Kritenko Sergejs010360Bez kluba Rēbirs sports-29365-16349
12Liepnieks Normunds070976Līvānu dome Līvāni449-742
13Limans Voldemārs290450Preiļu BJSS Preiļi7693-28665
14Losāns Bruno090959Rebirs sports Rebirs sports-15885 11896
15Lutinskis Emīls260395Preiļu BJSS Preiļi91441 61447
16Maskaļonoks Aleksandrs071195Latvijas US Daugavpils81087 71094
17Matisons Jānis021165GTK Daniela GTK Daniela0443443
18Mūrnieks Ainārs080885Preiļu BJSS Preiļi9902-11891
19Nazarovs Sergejs301280Rebirs sports Adamova10640 9649
20Neilands Andris120576GTK Aloja Gulbene - 19489 6495
21Neilands Dainis010175Bez kluba Gulbene-223320 28348
22Pavra Roberts291275Rebirs sports Rēbirs sports-218264 17281
23Rešetņikovs Andrejs061146Rebirs sports Rebirs sports-13616 12628
24Rovneiko Genādijs040467Līvānu dome Līvāni7233 3236
25Rukmanis Uldis101079GTK Daniela GTK Daniela10540 30570
26Šmagra Jurijs201266GTK Daniela GTK Daniela19919-11908
27Stepanovs Oļegs260962Līvānu dome Līvāni19347 5352
28Strautiņš Pēteris300749Rebirs sports Adamova16277-11266
29Ustinovs Jurijs (D-pils)190472Bez kluba Daugavpils13880-2878
30Vasiļjevs Aleksejs030977Rebirs sports Rebirs sports-113738 13751
31Zenovjevs Igors030793Preiļu BJSS Preiļi0580580
32Žvīgurs Aigars081165GTK Aloja Gulbene - 119655 14669

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
Spēles par 1. – 4. vietu
Spēles par 5. – 9. vietu