2019. gada 13. novembris
Eižens, Jevgēņija, Jevgēņijs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 1.riņķis, 2.posms r.v.1+++ 15.12.2013 0.50 20 115
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 1.riņķis, 1.posms 200+ 23.11.2013 0.50 189
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 1.riņķis, 2.posms r.v.1+++ 15.12.2013 0.50 115
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 1.riņķis, 5.posms r.v.1+++ 01.03.2014 0.50 36
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 1.riņķis, 6.posms 1+++ 29.03.2014 0.50 57
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 2.riņķis, 2.posms 200+ 26.04.2014 0.50 143
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 2.riņķis, 3.posms 200+++ 03.05.2014 0.50 100
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 4.posms 200+++ 24.05.2014 0.50 97
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 1.riņķis, 1.posms 80+ 23.11.2013 0.50 184
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 1.riņķis, 1.posms 1++ 23.11.2013 0.50 58

GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 1.riņķis, 2.posms r.v.1+++ 2013-12-15 17:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Reinholds Dainis220290FloTe 111526 41530 20
2Balonuškovs Mihails 150297GTK Namejs 11914 24938 15
3Krivods Guntis070765Avotiņi 10984-10974 10
4Mera Rolands170694Latvijas US 11853 9862 8
5Ambergs Aksels191266Preiļu BJSS 10745 24769 6
6Krūmiņš Andris070764Jēkabpils SC 11897-12885 5
7Mirzojans Roberts210668Bez kluba 11829 6835 4
8Bergs Anrijs081064Salaspils GTK 10856 4860 3
9Matusēvičs Vilnis 061173GTK Namejs 11351 12363
10Šikovs Sergejs110261Avotiņi 11474474
11Garaba Maksims 071097GTK Namejs 11469469
12Isajevs Andrejs210879Bez kluba 10449449
13Lokmanis Miks241194Latvijas US 13106 24130
14Boiko Jurijs200370Bez kluba 13293 1294
15Golubovs Modris160793GTK Aloja 1343 851
16Lielmanis Rūdolfs150973GTK Namejs 1382-874
17Lucenko Viktors060776Bez kluba 1240-733
18Obodovs Aigars280768Bez kluba 121-10
19Eriksone Vera250354Avotiņi 0858858
20Siņica Aleksandrs 221094Latvijas US 1378-573

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
1.-6. vieta
7.-12. vieta
13.-20. vieta