2019. gada 15. novembris
Leopolds, Unda, Undīne
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Jūrmalas pilsētas domes balvu izcīņai galda tenisā senioriem 40+ 14.09.2013 0.50 29 99
Jūrmalas pilsētas domes balvu izcīņai galda tenisā senioriem 40+ 14.09.2013 0.50 99
Jūrmalas pilsētas domes balvu izcīņa galda tenisā senioriem 70+ grupa 14.09.2013 0.50 10
Jūrmalas pilsētas domes balvu izcīņa galda tenisā senioriem 60+ grupa 14.09.2013 0.50 59
Jūrmalas pilsētas domes balvu izcīņai galda tenisā senioriem 50+ grupa 14.09.2013 0.50 49

Jūrmalas pilsētas domes balvu izcīņai galda tenisā senioriem 40+ 2013-09-14 13:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Mineikis Ramuns140573Bez kluba 81238 91247 20
2Šuvalovs Ivars280168Kuldīgas raj. skolēnu nams 9981 14995 15
3Motorins Aleksandrs240570Galda tenisa klubs "Laura" 9872 15887 10
4Krivods Guntis070765Sporta klubs "Dobele" 9915 17932 8
5Temjaševs Leonīds061266Kuldīga (bez kluba) 9997-1996 6
6Griezne Edvīns180864Rīga (bez kluba) 9927 12939 5
7Dvarons Normunds160773Kuldīga (bez kluba) 9817 7824 4
8Berežkovs Vadims230970Sporta klubs "Universitātes sports" 8736 6742 3
9Tuls Rolands290767Rīgas 37.vidusskola 9845 3848
10Zāģere Skaidrīte231276Galda tenisa klubs "Sloka" 0883883
11Zutis Uldis201264Bez kluba 6230 16246
11Bergs Anrijs081064Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 7879-13866
11Golubevs Nikolajs271276Rīga (bez kluba) 7837-8829
11Borisovs Sergejs250768Liepāja (bez kluba) 6379 1380
11Ozoliņš Jurģis020170Bez kluba 559 564
11Krūmiņš Andris070764Jēkabpils Sporta skola 7893-11882
11Saks Edgars151172Sporta klubs "Universitātes sports" 593-192
11Kūla Gundars131064Bez kluba 62020
11Kaziņecs Vladislavs080970Liepāja (bez kluba) 6348 7355
11Grebeško Vladislavs211271Galda tenisa klubs "Sloka" 6573-8565
11Bogdanovs Artūrs120870Bez kluba 543-637
11Bukains Sergejs280665Galda tenisa klubs "Laura" 5453-10443
11Lielmanis Rūdolfs150973Bez kluba 536-432
11Obodovs Aigars280768Galda tenisa klubs "Laura" 57-25
11Boiko Jurijs200370Bez kluba 7200 27227
11Šikovs Nikolajs040365Sporta klubs "Dobele" 8730 4734
11Jaunbrūns Verners270569Bez kluba 5238-14224
11Žūriņš Andris080965Bez kluba 4249-5244
11Incenbergs Raivis090572Kuldīga (bez kluba) 69 1726

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
A – pusfināls
B– pusfināls
C – pusfināls
Fināls (1.-3. vietas)
4.-6. vietas
7.-9. vietas
(GS)Par iekļūšanu 16- niekā
Gandarījuma spēles