2019. gada 22. novembris
Aldis, Aldris, Alfons
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Mazās Balvas izcīņa galda tenisā, IV kārta 12.01.2013 0.50 31 15
Mazās Balvas izcīņa galda tenisā, IV kārta 12.01.2013 0.50 15
Mazās Balvas izcīņa galda tenisā, VI kārta 13.04.2013 0.50 1

Mazās Balvas izcīņa galda tenisā, IV kārta 2013-01-12 10:30:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Siliņš Juris270755Smiltenes GTK "Vidzeme" 121283 121295 20
2Svīķis Jānis020192Valmieras galda tenisa klubs 111274-21272 15
3Plikgalvis Uģis211260RER sporta klubs 111196 41200 10
4Vilkaste Reinis121196Cēsu pilsētas Sporta skola 11487 33520 8
5Cīrulis Māris290677Jelgava (bez kluba) 10861 4865 6
6Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 0897897 5
7Vihuri Priitxxxx47Bez kluba 0
8Motorins Aleksandrs240570Galda tenisa klubs "Laura" 10895-3892 3
9Šteingolds Vilnis140164Valmieras galda tenisa klubs 9357-8349
9Lezdiņš Guntis070756Valmieras galda tenisa klubs 10717-1716
9Voldiņa Laura151082SSO sporta klubs "FloTe" 10299 4303
9Fiļipovs Jevgēņijs140784Cēsu pilsētas Sporta skola 9191 7198
9Gibala Jānis031252GTK Gulbene 9288 3291
9Svīķis Mārtiņš020192Valmieras galda tenisa klubs 10854-8846
9Pavāre Laura250687Sporta klubs "Universitātes sports" 9582 2584
9Kiilaspea Inno180752Estonia 0
9Golubovs Artis080761Limbaži (bez kluba) 9312 17329
9Ezers Guntis220571Bez kluba 111-10
9Ivanovs Igors150857Bez kluba 101-10
9Kreilis Gatis260387Bez kluba 101 910
9Krūmiņš Dagnis050593GTK Gulbene 1171 677
9Kubuliņš Ilgvars200961Bez kluba 911 1728
9Maksims Aivars291051Bez kluba 100 1313
9Upīts Andris171167Bez kluba 101 1920
9Pavārs Guntars 020175Sporta klubs "Universitātes sports" 964 569
9Matusēvičs Vilnis 061173Rīga (bez kluba) 1080 1999
9Jaremčuks Aleksandrs040848Bez kluba 101 2122
9Žvīgurs Aigars081165_Bez kl 10504-4500
9Aumeisters Gunārs010455Valmieras galda tenisa klubs 9139-10129
9Golubovs Modris160793Bez kluba 100 55
9Bērziņa Laila250687Limbaži (bez kluba) 9207-4203

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
1. pusfināls
2. pusfināls
par 1. - 2. vietu
par 3. - 4. vietu
par 5. - 6. vietu
par 7. - 8. vietu
par 9. - 10. vietu
par 11. - 12. vietu
par 13. - 18. vietu
par 19. - 24. vietu
par 25. - 31. vietu