2019. gada 8. decembris
Gunārs, Gunis, Vladimirs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR 2012.gada komandu čempionāts jauniešiem, 2001. un jaunākas meitenes 06.10.2012 1.00 69

LR 2012.gada komandu čempionāts jauniešiem, 2001. un jaunākas meitenes 2012-10-06 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Komanda Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Sibilla Salgrāve230301LSK "Dartija" Iecavas novada sporta skola Dartija – I komanda661-2041
2Terēza Druviņa150801LSK "Dartija" Iecavas novada sporta skola Dartija – I komanda70 40
3Rēzija Meļķe180503LSK "Dartija" Iecavas novada sporta skola Dartija – II komanda40-310
4Bilkevica Beāte 110201Bez kluba Iecavas novada sporta skola Dartija – II komanda47-280
5Laura Lapsa181002Rīgas 37.vidusskola Rīgas 37.vidusskola20-130
6Nariškina Anna 300503Bez kluba Rīgas 37.vidusskola621 2647
7Kirevičeva Jūlija070205Bez kluba Rīgas 37.vidusskola20 40
8Afanasjeva Diāna050601Preiļu novada BJSS Preiļu novada BJSS765 772
9Zabalujeva Ksenija161101Bez kluba Preiļu novada BJSS764 2286
10Miezīte Luīze 250901Bez kluba Liepājas rajona SS5190 28218
11Rozenbaha Jolanta270601Bez kluba Liepājas rajona SS453 1467
12Samanta Maurina210201Rīgas 3. BJSS Rīgas 3.BJSS70 630
13Milēna Konstantinova140102Rīgas 3. BJSS Rīgas 3.BJSS70-310
14Viktorija Poriņa121203Kuldīgas rajona Sporta skola Kuldīgas novada BJSS51-30
15Valērija Mihailova160401Preiļu novada BJSS Kuldīgas novada BJSS576 177
 
1. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Preiļu novada BJSS1
3 : 0
1
3 : 2
1
3 : 0
61
2Iecavas novada sporta skola Dartija – I komanda0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
52
3Rīgas 3.BJSS0
2 : 3
0
2 : 3
0
2 : 3
34
4Kuldīgas novada BJSS0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
43
2. apakšgrupa
NrDalībnieks123PunktiRangs
1Liepājas rajona SS1
3 : 0
1
3 : 0
41
2Iecavas novada sporta skola Dartija – II komanda0
0 : 3
0
0 : 3
23
3Rīgas 37.vidusskola0
0 : 3
1
3 : 0
32
Iecavas novada sporta skola Dartija – II komanda03Rīgas 37.vidusskola
ARēzija Meļķe03Anna NariškinaX
BBeāte Bilkevica23Jūlija KirevičevaY
DSRēzija Meļķe
Beāte Bilkevica
03Anna Nariškina
Jūlija Kirevičeva
DS
Preiļu novada BJSS30Kuldīgas novada BJSS
ADiāna Afanasjeva31Valērija MihailovaX
BKsenija Zabalujeva30Viktorija PoriņaY
DSDiāna Afanasjeva
Ksenija Zabalujeva
30Valērija Mihailova
Viktorija Poriņa
DS
Iecavas novada sporta skola Dartija – I komanda32Rīgas 3.BJSS
ASibilla Salgrāve31Milēna KonstantinovaX
BTerēza Druviņa03Samanta MaurinaY
DSSibilla Salgrāve
Terēza Druviņa
31Milēna Konstantinova
Samanta Maurina
DS
ASibilla Salgrāve03Samanta MaurinaY
BTerēza Druviņa31Milēna KonstantinovaX
Liepājas rajona SS30Rīgas 37.vidusskola
AJolanta Rozenbaha32Anna NariškinaX
BLuīze Miezīte30Laura LapsaY
DSJolanta Rozenbaha
Luīze Miezīte
30Anna Nariškina
Laura Lapsa
DS
Iecavas novada sporta skola Dartija – I komanda30Kuldīgas novada BJSS
ASibilla Salgrāve30Viktorija PoriņaX
BTerēza Druviņa31Valērija MihailovaY
DSSibilla Salgrāve
Terēza Druviņa
30Valērija Mihailova
Viktorija Poriņa
DS
Liepājas rajona SS30Iecavas novada sporta skola Dartija – II komanda
ALuīze Miezīte30Beāte BilkevicaX
BJolanta Rozenbaha30Rēzija MeļķeY
DSJolanta Rozenbaha
Luīze Miezīte
30Rēzija Meļķe
Beāte Bilkevica
DS
Preiļu novada BJSS32Rīgas 3.BJSS
ADiāna Afanasjeva30Milēna KonstantinovaX
BKsenija Zabalujeva03Samanta MaurinaY
DSDiāna Afanasjeva
Ksenija Zabalujeva
31Milēna Konstantinova
Samanta Maurina
DS
ADiāna Afanasjeva23Samanta MaurinaY
BKsenija Zabalujeva30Milēna KonstantinovaX
Preiļu novada BJSS30Iecavas novada sporta skola Dartija – I komanda
ADiāna Afanasjeva30Terēza DruviņaX
BKsenija Zabalujeva30Sibilla SalgrāveY
DSDiāna Afanasjeva
Ksenija Zabalujeva
30Sibilla Salgrāve
Terēza Druviņa
DS
Rīgas 3.BJSS23Kuldīgas novada BJSS
ASamanta Maurina23Valērija MihailovaX
BMilēna Konstantinova23Viktorija PoriņaY
DSMilēna Konstantinova
Samanta Maurina
31Valērija Mihailova
Viktorija Poriņa
DS
ASamanta Maurina30Viktorija PoriņaY
BMilēna Konstantinova23Valērija MihailovaX
par 1. - 4. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Liepājas rajona SS 1*
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
61
2Rīgas 37.vidusskola 0*
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
43
3Preiļu novada BJSS0
1 : 3
1
3 : 1
 1*
3 : 0
52
4Iecavas novada sporta skola Dartija – I komanda0
0 : 3
0
1 : 3
 0*
0 : 3
34
par 5. - 7. vietu
NrDalībnieks123PunktiVieta
1Iecavas novada sporta skola Dartija – II komanda0
0 : 3
0
0 : 3
27
2Rīgas 3.BJSS1
3 : 0
 0*
2 : 3
36
3Kuldīgas novada BJSS1
3 : 0
 1*
3 : 2
45
Liepājas rajona SS30Iecavas novada sporta skola Dartija – I komanda
ALuīze Miezīte30Sibilla SalgrāveX
BJolanta Rozenbaha31Terēza DruviņaY
DSJolanta Rozenbaha
Luīze Miezīte
30Sibilla Salgrāve
Terēza Druviņa
DS
Rīgas 37.vidusskola13Preiļu novada BJSS
AAnna Nariškina31Diāna AfanasjevaX
BJūlija Kirevičeva03Ksenija ZabalujevaY
DSAnna Nariškina
Laura Lapsa
03Diāna Afanasjeva
Ksenija Zabalujeva
DS
AAnna Nariškina13Ksenija ZabalujevaY
Rīgas 37.vidusskola31Iecavas novada sporta skola Dartija – I komanda
AAnna Nariškina31Sibilla SalgrāveX
BLaura Lapsa03Terēza DruviņaY
DSAnna Nariškina
Jūlija Kirevičeva
30Sibilla Salgrāve
Terēza Druviņa
DS
AAnna Nariškina30Terēza DruviņaY
Iecavas novada sporta skola Dartija – II komanda03Rīgas 3.BJSS
ARēzija Meļķe03Milēna KonstantinovaX
BBeāte Bilkevica03Samanta MaurinaY
DSRēzija Meļķe
Beāte Bilkevica
03Milēna Konstantinova
Samanta Maurina
DS
Liepājas rajona SS31Preiļu novada BJSS
ALuīze Miezīte30Ksenija ZabalujevaX
BJolanta Rozenbaha23Diāna AfanasjevaY
DSJolanta Rozenbaha
Luīze Miezīte
32Diāna Afanasjeva
Ksenija Zabalujeva
DS
ALuīze Miezīte30Diāna AfanasjevaY
Iecavas novada sporta skola Dartija – II komanda03Kuldīgas novada BJSS
ARēzija Meļķe03Viktorija PoriņaX
BBeāte Bilkevica13Valērija MihailovaY
DSRēzija Meļķe
Beāte Bilkevica
03Valērija Mihailova
Viktorija Poriņa
DS
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Iecavas novada SS Dartija – III3 1 : 02Rīgas 3.BJSS
Iecavas novada SS Dartija – III3 1 : 0Kuldīgas novada SS I komanda
Rīgas 3.BJSS2 0 : 13Kuldīgas novada SS I komanda
Liepājas rajona sporta skola-II3 1 : 0Iecavas novada SS Dartija – III
Liepājas rajona sporta skola-II3 1 : 0Rīgas 37.vidusskola zēni 1995-1996
Iecavas novada SS Dartija – III 0 : 13Rīgas 37.vidusskola zēni 1995-1996
-8Rēzija Meļķe 0 : 13Nariškina Anna 9
-9Bilkevica Beāte2 0 : 13Kirevičeva Jūlija 10
Rēzija Meļķe
Beāte Bilkevica
0 : 13Anna Nariškina
Jūlija Kirevičeva
 10Afanasjeva Diāna3 1 : 01Valērija Mihailova-9
 7Zabalujeva Ksenija3 1 : 0Viktorija Poriņa-6
Diāna Afanasjeva
Ksenija Zabalujeva
3 1 : 0Valērija Mihailova
Viktorija Poriņa
 7Sibilla Salgrāve3 1 : 01Milēna Konstantinova-6
-9Terēza Druviņa 0 : 13Samanta Maurina 10
Sibilla Salgrāve
Terēza Druviņa
3 1 : 01Milēna Konstantinova
Samanta Maurina
-11Sibilla Salgrāve 0 : 13Samanta Maurina 13
 10Terēza Druviņa3 1 : 01Milēna Konstantinova-9
 8Rozenbaha Jolanta3 1 : 02Nariškina Anna-7
 5Miezīte Luīze3 1 : 0Laura Lapsa-4
Jolanta Rozenbaha
Luīze Miezīte
3 1 : 0Anna Nariškina
Laura Lapsa
 7Sibilla Salgrāve3 1 : 0Viktorija Poriņa-6
 13Terēza Druviņa3 1 : 01Valērija Mihailova-11
Sibilla Salgrāve
Terēza Druviņa
3 1 : 0Valērija Mihailova
Viktorija Poriņa
 5Miezīte Luīze3 1 : 0Bilkevica Beāte-4
 7Rozenbaha Jolanta3 1 : 0Rēzija Meļķe-6
Jolanta Rozenbaha
Luīze Miezīte
3 1 : 0Rēzija Meļķe
Beāte Bilkevica
 7Afanasjeva Diāna3 1 : 0Milēna Konstantinova-6
-11Zabalujeva Ksenija 0 : 13Samanta Maurina 13
Diāna Afanasjeva
Ksenija Zabalujeva
3 1 : 01Milēna Konstantinova
Samanta Maurina
-11Afanasjeva Diāna2 0 : 13Samanta Maurina 13
 7Zabalujeva Ksenija3 1 : 0Milēna Konstantinova-6
 7Afanasjeva Diāna3 1 : 0Terēza Druviņa-6
 9Zabalujeva Ksenija3 1 : 0Sibilla Salgrāve-8
Diāna Afanasjeva
Ksenija Zabalujeva
3 1 : 0Sibilla Salgrāve
Terēza Druviņa
-6Samanta Maurina2 0 : 13Valērija Mihailova 7
-8Milēna Konstantinova2 0 : 13Viktorija Poriņa 9
Milēna Konstantinova
Samanta Maurina
3 1 : 01Valērija Mihailova
Viktorija Poriņa
 10Samanta Maurina3 1 : 0Viktorija Poriņa-9
-6Milēna Konstantinova2 0 : 13Valērija Mihailova 7
Liepājas rajona sporta skola-II3 1 : 01Preiļu novada BJSS
Liepājas rajona sporta skola-II3 1 : 0Iecavas novada SS Dartija – III
Rīgas 37.vidusskola zēni 1995-19961 0 : 13Preiļu novada BJSS
Rīgas 37.vidusskola zēni 1995-19963 1 : 01Iecavas novada SS Dartija – III
Iecavas novada SS Dartija – III 0 : 13Rīgas 3.BJSS
Iecavas novada SS Dartija – III 0 : 13Kuldīgas novada SS I komanda
 6Miezīte Luīze3 1 : 0Sibilla Salgrāve-5
 7Rozenbaha Jolanta3 1 : 01Terēza Druviņa-6
Jolanta Rozenbaha
Luīze Miezīte
3 1 : 0Sibilla Salgrāve
Terēza Druviņa
 11Nariškina Anna3 1 : 01Afanasjeva Diāna-10
-6Kirevičeva Jūlija 0 : 13Zabalujeva Ksenija 7
Anna Nariškina
Laura Lapsa
0 : 13Diāna Afanasjeva
Ksenija Zabalujeva
-7Nariškina Anna1 0 : 13Zabalujeva Ksenija 8
 11Nariškina Anna3 1 : 01Sibilla Salgrāve-10
-9Laura Lapsa 0 : 13Terēza Druviņa 10
Anna Nariškina
Jūlija Kirevičeva
3 1 : 0Sibilla Salgrāve
Terēza Druviņa
 9Nariškina Anna3 1 : 0Terēza Druviņa-8
-9Rēzija Meļķe 0 : 13Milēna Konstantinova 10
-9Bilkevica Beāte 0 : 13Samanta Maurina 10
Rēzija Meļķe
Beāte Bilkevica
0 : 13Milēna Konstantinova
Samanta Maurina
 6Miezīte Luīze3 1 : 0Zabalujeva Ksenija-5
-8Rozenbaha Jolanta2 0 : 13Afanasjeva Diāna 9
Jolanta Rozenbaha
Luīze Miezīte
3 1 : 02Diāna Afanasjeva
Ksenija Zabalujeva
 6Miezīte Luīze3 1 : 0Afanasjeva Diāna-5
-8Rēzija Meļķe 0 : 13Viktorija Poriņa 9
-6Bilkevica Beāte1 0 : 13Valērija Mihailova 7
Rēzija Meļķe
Beāte Bilkevica
0 : 13Valērija Mihailova
Viktorija Poriņa
Preiļu novada BJSS3 1 : 0Iecavas novada SS Dartija – III
Preiļu novada BJSS3 1 : 02Rīgas 3.BJSS
Preiļu novada BJSS3 1 : 0Kuldīgas novada SS I komanda