2019. gada 15. decembris
Hanna, Jana, Johanna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Jūrmalas domes kausa izcīņa senioriem (40+), 40+ 08.09.2012 0.50 46

Jūrmalas domes kausa izcīņa senioriem (40+), 40+ 2012-09-08 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Ambergs Aksels191266Galda tenisa klubs "Laura" 8853-1852 10
2Homiča Aldona100970Jēkabpils SC 7826826 6
3Bukains Sergejs280665Galda tenisa klubs "Laura" 4366 4370
4Maļcevs Vladislavs 281269Bez kluba 4198 1199
5Kūla Gundars131064Bez kluba 41-30
6Šmagra Jurijs201266Daugavpils rajona SK 6856-6850 4
7Grebeško Vladislavs211271Senioru sporta biedrība Jūrmala 8560-10550 3
8Uldis Zutis201264Tukums (bez kluba) 4246 4250
9Saks Edgars151172Sporta klubs "Universitātes sports" 49999
10Bogdanovs Artūrs 120870Bez kluba 41-50
11Griezne Edvīns180864Rīga (bez kluba) 7903 15918 20
12Berežkovs Vadims230970Sporta klubs "Universitātes sports" 3614-10604
13Putnieks Māris070266_Bez kl 6260 27287 5
14Verners Jaunbrūns270569Rīga (bez kluba) 360-258
15Motorins Aleksandrs240570Galda tenisa klubs "Laura" 7821 18839 15
16Bergs Anrijs081064Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 7865-6859 8
17Buholcs Alvis010372Talsu Sporta nama GT sekcija 3198 3201
18Žūriņš Andris080965Bez kluba 353-350
 
1. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Ambergs Aksels1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
41
2Aldona Homiča0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
32
3Bukains Sergejs0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 2
23
4Maļcevs Vladislavs 0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
14
5Gundars Kūla0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
0
1 : 3
05
2. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Šmagra Jurijs1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
41
2Grebeško Vladislavs0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 0
32
3Uldis Zutis0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
23
4Saks Edgars0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
14
5Artūrs Bogdanovs0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
05
3. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Griezne Edvīns1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
31
2Berežkovs Vadims0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
13
3Māris Putnieks0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
22
4Verners Jaunbrūns0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
04
4. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Motorins Aleksandrs1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
31
2Bergs Anrijs0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
22
3Buholcs Alvis0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
13
4Andris Žūriņš0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
04
A pusfināls
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Ambergs Aksels 1*
3 : 1
0
0 : 3
1
3 : 2
22
2Aldona Homiča 0*
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
13
3Griezne Edvīns1
3 : 0
1
3 : 0
 1*
3 : 0
31
4Māris Putnieks0
2 : 3
0
1 : 3
 0*
0 : 3
04
B pusfināls
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Šmagra Jurijs 1*
3 : 1
0
2 : 3
0
1 : 3
13
2Grebeško Vladislavs 0*
1 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
04
3Motorins Aleksandrs1
3 : 2
1
3 : 1
 1*
3 : 0
31
4Bergs Anrijs1
3 : 1
1
3 : 1
 0*
0 : 3
22
par 1. - 4. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Griezne Edvīns 1*
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 2
31
2Ambergs Aksels 0*
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
13
3Motorins Aleksandrs0
1 : 3
1
3 : 2
 1*
3 : 0
22
4Bergs Anrijs0
2 : 3
0
0 : 3
 0*
0 : 3
04
par 5. - 8. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Aldona Homiča 1*
3 : 1
(w) 10
1 : 3
2 (1)5
2Māris Putnieks 0*
1 : 3
(w) 11
3 : 1
2 (0)6
3Šmagra Jurijs(w) 0(w) 0 1*
3 : 1
1 (1)7
4Grebeško Vladislavs1
3 : 1
0
1 : 3
 0*
1 : 3
1 (0)8
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 3Putnieks Māris3 1 : 0Verners Jaunbrūns-2
 6Motorins Aleksandrs3 1 : 0Bergs Anrijs-5
 1Motorins Aleksandrs3 1 : 0Buholcs Alvis
Motorins Aleksandrs3 1 : 0Žūriņš Andris
 1Bergs Anrijs3 1 : 0Buholcs Alvis
Bergs Anrijs3 1 : 0Žūriņš Andris
 3Buholcs Alvis3 1 : 0Žūriņš Andris-3
-4Ambergs Aksels 0 : 13Griezne Edvīns 4
 1Ambergs Aksels3 1 : 02Putnieks Māris
Homiča Aldona 0 : 13Griezne Edvīns
Homiča Aldona3 1 : 01Putnieks Māris
-5Šmagra Jurijs2 0 : 13Motorins Aleksandrs 6
-4Šmagra Jurijs1 0 : 13Bergs Anrijs 5
-2Grebeško Vladislavs1 0 : 13Motorins Aleksandrs 2
-1Grebeško Vladislavs1 0 : 13Bergs Anrijs 2
 4Griezne Edvīns3 1 : 01Motorins Aleksandrs-3
 4Griezne Edvīns3 1 : 02Bergs Anrijs-4
-5Ambergs Aksels2 0 : 13Motorins Aleksandrs 6
 5Ambergs Aksels3 1 : 0Bergs Anrijs-5
Homiča Aldona1 0 : 13Grebeško Vladislavs
 12Putnieks Māris3 1 : 01Grebeško Vladislavs-9
Ambergs Aksels3 1 : 01Homiča Aldona
 1Ambergs Aksels3 1 : 0Bukains Sergejs-1
 1Ambergs Aksels3 1 : 0Maļcevs Vladislavs
Ambergs Aksels3 1 : 0Kūla Gundars
Homiča Aldona3 1 : 01Bukains Sergejs
Homiča Aldona3 1 : 0Maļcevs Vladislavs
Homiča Aldona3 1 : 0Kūla Gundars
 3Bukains Sergejs3 1 : 02Maļcevs Vladislavs-2
 2Bukains Sergejs3 1 : 02Kūla Gundars-1
 3Maļcevs Vladislavs3 1 : 01Kūla Gundars-2
 2Šmagra Jurijs3 1 : 01Grebeško Vladislavs-2
 1Šmagra Jurijs3 1 : 0Uldis Zutis
Šmagra Jurijs3 1 : 0Saks Edgars
Šmagra Jurijs3 1 : 0Bogdanovs Artūrs
 2Grebeško Vladislavs3 1 : 02Uldis Zutis-1
 1Grebeško Vladislavs3 1 : 01Saks Edgars-1
 1Grebeško Vladislavs3 1 : 0Bogdanovs Artūrs
 3Uldis Zutis3 1 : 01Saks Edgars-3
 2Uldis Zutis3 1 : 0Bogdanovs Artūrs-2
 4Saks Edgars3 1 : 02Bogdanovs Artūrs-3
 2Griezne Edvīns3 1 : 01Berežkovs Vadims-2
 1Griezne Edvīns3 1 : 0Putnieks Māris
Griezne Edvīns3 1 : 0Verners Jaunbrūns
-9Berežkovs Vadims1 0 : 13Putnieks Māris 12
 1Berežkovs Vadims3 1 : 0Verners Jaunbrūns