2019. gada 12. decembris
Iveta, Otīlija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas III Olimpiāde, vīr. komandu 5.-8.v. 07.07.2012 1.50 11

Latvijas III Olimpiāde, vīr. komandu 5.-8.v. 2012-07-07 11:15:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Komanda Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jānis Cīrulis120886Sporta klubs "Universitātes sports" Stopiņu nov.151115111511
2Nikolajs Keņins061185V. Zozuļas Olimpiskais klubs Stopiņu nov.11482 21484
3Ņefedovs Jurijs101273Bez kluba Stopiņu nov.21120-31117
4Tolkačevs Viktors111270Galda tenisa klubs "Laura" Rucavas nov.21508 141522
5Vanags Ingus090782Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" Rucavas nov.11435 91444
6Rolands Mera170694Liepājas Kompleksā sporta skola Rucavas nov.1581581
7Vitālijs Glazunovs301270Jēkabpils sporta centrs Jēkabpils11363-51358
8Uģis Plikgalvis211260Jēkabpils sporta centrs Jēkabpils11131-21129
9Dzirkalis Uldis250176Rīga (bez kluba) Jēkabpils21298-31295
10Šaroks Arvis260676Bez kluba Kuldīgas nov.11112 151127
11Temjaševs Leonīds061266Kuldīga (bez kluba) Kuldīgas nov.1978978
12Atmats Edijs190381Sporta klubs "Universitātes sports" Kuldīgas nov.1846-3843
 
par 5. - 6. vietu
Rucavas nov.
Rucavas nov.
Jēkabpils
par 7. - 8. vietu
Kuldīgas nov.
Stopiņu nov.
Stopiņu nov.
Jēkabpils23Rucavas nov.
AVitālijs Glazunovs13Tolkačevs ViktorsY
BDzirkalis Uldis32Rolands MeraX
CVitālijs Glazunovs
Uģis Plikgalvis
32Rolands Mera
Vanags Ingus
Z
ADzirkalis Uldis13Vanags IngusX
CUģis Plikgalvis13Tolkačevs ViktorsY
Stopiņu nov.31Kuldīgas nov.
AJurijs Ņefedovs13Arvis ŠaroksY
BNikolajs Keņins30Temjaševs LeonīdsX
CNikolajs Keņins
Jānis Cīrulis
31Arvis Šaroks
Atmats Edijs
Z
AJurijs Ņefedovs31Atmats EdijsX
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Rucavas nov.3 1 : 02Jēkabpils
Kuldīgas nov.1 0 : 13Stopiņu nov.
 9Tolkačevs Viktors3 1 : 01Vitālijs Glazunovs-5
Rolands Mera2 0 : 13Dzirkalis Uldis 2
Rolands Mera
Ingus Vanags
2 0 : 13Vitālijs Glazunovs
Uģis Plikgalvis
 9Vanags Ingus3 1 : 01Dzirkalis Uldis-5
 5Tolkačevs Viktors3 1 : 01Uģis Plikgalvis-2
 15Šaroks Arvis3 1 : 01Ņefedovs Jurijs-9
Temjaševs Leonīds 0 : 13Nikolajs Keņins 2
Arvis Šaroks
Edijs Atmats
1 0 : 13Nikolajs Keņins
Jānis Cīrulis
-3Atmats Edijs1 0 : 13Ņefedovs Jurijs 6