2019. gada 16. decembris
Alvīne
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas III Olimpiāde, siev. komandu 1.-4.v. 07.07.2012 2.00 19

Latvijas III Olimpiāde, siev. komandu 1.-4.v. 2012-07-07 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Komanda Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Vīnerte Antra040285Sporta klubs "Universitātes sports" 21478 141492
2Jozepsone Ina051169Rīga (bez kluba) 31421-121409
3Bogdanova Baiba200387STSS 21363-71356
4Natālija Kļimanova240175Ezermala 1 Liepāja31344 501394
5Zdanovska Inta 020786Bez kluba Liepāja11221-41217
6Sanita Vīlistere060676Ezermala 1 Liepāja2891 6897
7Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" Cēsu nov.31328 211349
8Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" Cēsu nov.2843 18861
9Voldiņa Laura151082SSO sporta klubs "FloTe" Cēsu nov.257257257
10Kuzmane Gunta010163Tukuma SAK Alojas nov.1906-1905
11Upīte Māra300460Latvijas US Alojas nov.1835-8827
12Pavāre Laura250687Sporta klubs "Universitātes sports" Alojas nov.2516-2514
 
par 1. - 2. vietu
Rīga
Rīga
Cēsu nov.
Rīga
Liepāja
Liepāja
Alojas nov.
par 3. - 4. vietu
Cēsu nov.
Cēsu nov.
Alojas nov.
Cēsu nov.13Rīga
ALaura Krūmiņa32Ina JozepsoneY
BDaina Ročāne03Baba BogdasarovaX
CDaina Ročāne
Laura Voldiņa
03Baba Bogdasarova
Antra Vīnerte
Z
ALaura Krūmiņa23Antra VīnerteX
Liepāja30Alojas nov.
ASanita Vīlistere31Laura MeinardaY
BNatālija Kļimanova30Gunta KuzmaneX
CSanita Vīlistere
Inta Zdanovska
31Gunta Kuzmane
Māra Upīte
Z
Liepāja23Rīga
ANatālija Kļimanova30Ina JozepsoneY
BSanita Vīlistere03Antra VīnerteX
CSanita Vīlistere
Inta Zdanovska
23Baba Bogdasarova
Antra Vīnerte
Z
ANatālija Kļimanova31Baba BogdasarovaX
CInta Zdanovska23Ina JozepsoneY
Cēsu nov.30Alojas nov.
ALaura Krūmiņa30Laura MeinardaY
BDaina Ročāne30Māra UpīteX
CDaina Ročāne
Laura Voldiņa
32Gunta Kuzmane
Māra Upīte
Z
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Valdis (Barons) Veinbergs3 1 : 01Cēsu nov.
Valdis (Barons) Veinbergs3 1 : 0Alojas nov.
Valdis (Barons) Veinbergs3 1 : 02Valdis (Barons) Veinbergs
Cēsu nov.3 1 : 0Alojas nov.
-11Jozepsone Ina2 0 : 13Daina Ročāne
Laura Krūmiņa
 26
 23 1 : 0Daina Ročāne
Laura Krūmiņa
Baba Bogdasarova
Antra Vīnerte
3 1 : 0Daina Ročāne
Laura Krūmiņa
 12Vīnerte Antra3 1 : 02Daina Ročāne
Laura Krūmiņa
-5
 6Sanita Vīlistere3 1 : 01Meinarda Laura-2
 4Natālija Kļimanova3 1 : 0Kuzmane Gunta-1
Sanita Vīlistere
Inta Zdanovska
3 1 : 01Gunta Kuzmane
Māra Upīte
-11Jozepsone Ina 0 : 13Natālija Kļimanova 26
 2Vīnerte Antra3 1 : 0Sanita Vīlistere
Baba Bogdasarova
Antra Vīnerte
3 1 : 02Sanita Vīlistere
Inta Zdanovska
-91 0 : 13Natālija Kļimanova 20
 10Jozepsone Ina3 1 : 02Zdanovska Inta-4
Daina Ročāne
Laura Krūmiņa
3 1 : 0Meinarda Laura
 18Daina Ročāne
Laura Krūmiņa
3 1 : 0Upīte Māra-8
Daina Ročāne
Laura Krūmiņa
3 1 : 02Gunta Kuzmane
Māra Upīte