2019. gada 15. decembris
Hanna, Jana, Johanna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR jaunatnes meistarsacīkstes "A" grupā (1994.g.dz. un jaunāki), priekšacīkstes jaunietēm 28.04.2012 1.00 43

LR jaunatnes meistarsacīkstes "A" grupā (1994.g.dz. un jaunāki), priekšacīkstes jaunietēm 2012-04-28 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Madžule Meldra270394LSK "Dartija" 685 388
2Ozoliņa Dārta060794LSK "Dartija" 6128 11139
3Jasuka Beate280400LSK "Dartija" 6225-9216
4Markova Anna130600Bez kluba 6168-28140
5Navicka Anna210296Jēkabpils Sporta skola 6224 29253
6Jekaraševa Jekaterina080894Jēkabpils SS 4260 26286
7Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 4533 9542
8Dabra Sintija040196Kuldīgas rajona Sporta skola 652-2329
9Urbane Violeta150396Rīgas 3. BJSS 7257-7250
10Meimere Lauma270296Bauskas rajona BJSS 64-110
11Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 7177 9186
12Solzemniece Agita 010996Bez kluba 60-110
13Ilva Baltute120797Liepājas rajona Sporta skola 6183 1184
14Miezīte Luīze 250901Bez kluba 4188 15203
15Rabinoviča Maija 020796Galda tenisa klubs "Laura" 6123 37160
 
1. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Frīdenberga Zane1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
41
2Navicka Anna0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 1
32
3Markova Anna0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
14
4Madžule Meldra0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
23
5Meimere Lauma0
1 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
05
2. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Beāte Jašuka1
3 : 2
0
2 : 3
0
2 : 3
1
3 : 2
2 (0)4
2Luīze Miezīte0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 2
1
3 : 2
3 (1)1
3Šīmane Beate1
3 : 2
0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
2 (1)3
4Rabinoviča Maija 1
3 : 2
0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
3 (0)2
5Dabra Sintija0
2 : 3
0
2 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
05
3. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Urbane Violeta0
2 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
14
2Jekaterina Jekaraševa1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 2
1
3 : 0
41
3Ilva Baltute1
3 : 1
0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
32
4Ozoliņa Dārta1
3 : 1
0
2 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
23
5Agita Solzemniece0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
05
Par iekļūšanu finālā un 9. - 10. vietu
NrDalībnieks123PunktiRangs
1Navicka Anna1
3 : 0
1
3 : 1
21
2Rabinoviča Maija 0
0 : 3
1
3 : 0
12
3Ilva Baltute0
1 : 3
0
0 : 3
03
par 11. - 12. vietu
 
Madžule Meldra ~
Madžule Meldra
Urbane Violeta
Beāte Jašuka
Urbane Violeta
Urbane Violeta
Urbane Violeta
Šīmane Beate
Šīmane Beate
Markova Anna
Šīmane Beate
Ozoliņa Dārta
Ozoliņa Dārta ~
 
par 13. - 14. vietu
Madžule Meldra
Ozoliņa Dārta
Ozoliņa Dārta
par 15. - 16. vietu
Beāte Jašuka
Beāte Jašuka
Markova Anna
par 17. - 19. vietu
NrDalībnieks123PunktiVieta
1Meimere Lauma1
3 : 1
0
1 : 3
1 (4:4, 78:77)18
2Dabra Sintija0
1 : 3
1
3 : 1
1 (4:4, 79:71)17
3Agita Solzemniece1
3 : 1
0
1 : 3
1 (4:4, 69:78)19
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 7Dabra Sintija3 1 : 01Solzemniece Agita-6
 3Frīdenberga Zane3 1 : 0Navicka Anna-2
 3Frīdenberga Zane3 1 : 0Markova Anna-2
 2Frīdenberga Zane3 1 : 0Madžule Meldra-1
 1Frīdenberga Zane3 1 : 01Meimere Lauma
 7Navicka Anna3 1 : 01Markova Anna-6
 6Navicka Anna3 1 : 0Madžule Meldra-5
 4Navicka Anna3 1 : 01Meimere Lauma-3
-11Markova Anna1 0 : 13Madžule Meldra 13
 5Markova Anna3 1 : 0Meimere Lauma-4
 7Madžule Meldra3 1 : 0Meimere Lauma-6
 8Jasuka Beate3 1 : 02Miezīte Luīze-7
-10Jasuka Beate2 0 : 13Šīmane Beate 11
-12Jasuka Beate2 0 : 13Rabinoviča Maija  15
 5Jasuka Beate3 1 : 02Dabra Sintija-4
 9Miezīte Luīze3 1 : 0Šīmane Beate-8
 7Miezīte Luīze3 1 : 02Rabinoviča Maija -6
 6Miezīte Luīze3 1 : 02Dabra Sintija-5
-11Šīmane Beate1 0 : 13Rabinoviča Maija  13
 6Šīmane Beate3 1 : 01Dabra Sintija-5
 7Rabinoviča Maija 3 1 : 01Dabra Sintija-6
-8Urbane Violeta2 0 : 13Jekaraševa Jekaterina 9
-11Urbane Violeta1 0 : 13Ilva Baltute 13
-12Urbane Violeta1 0 : 13Ozoliņa Dārta 15
 4Urbane Violeta3 1 : 0Solzemniece Agita-3
 7Jekaraševa Jekaterina3 1 : 01Ilva Baltute-6
 6Jekaraševa Jekaterina3 1 : 02Ozoliņa Dārta-5
 4Jekaraševa Jekaterina3 1 : 0Solzemniece Agita-3
 7Ilva Baltute3 1 : 01Ozoliņa Dārta-6
 5Ilva Baltute3 1 : 0Solzemniece Agita-4
 6Ozoliņa Dārta3 1 : 0Solzemniece Agita-5
 6Navicka Anna3 1 : 0Rabinoviča Maija -5
 8Navicka Anna3 1 : 01Ilva Baltute-7
 13Rabinoviča Maija 3 1 : 0Ilva Baltute-11
-7Jasuka Beate1 0 : 13Urbane Violeta 8
 9Šīmane Beate3 1 : 01Markova Anna-8
-4Madžule Meldra2 0 : 13Urbane Violeta 5
 8Šīmane Beate3 1 : 01Ozoliņa Dārta-7
 7Urbane Violeta3 1 : 0Šīmane Beate-6
-7Madžule Meldra2 0 : 13Ozoliņa Dārta 8
 7Jasuka Beate3 1 : 0Markova Anna-6
 11Meimere Lauma3 1 : 01Dabra Sintija-10
-9Meimere Lauma1 0 : 13Solzemniece Agita 10