2019. gada 10. decembris
Guna, Judīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Galda tenisa trenera Roberta Reimaņa otrais piemiņas turnīrs, vīrieši 16 - 39 19.02.2012 0.50 55

Galda tenisa trenera Roberta Reimaņa otrais piemiņas turnīrs, vīrieši 16 - 39 2012-02-19 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Ņefedovs Jurijs101273Bez kluba 71109-111098 10
2Atmats Edijs190381Sporta klubs "Universitātes sports" 8814-6808 3
3Nikolajs Golubevs271276Jūrmala (bez kluba) 8699699
4Kravinskis Kristers240896Kuldīgas rajona Sporta skola 8609 33642 8
5Solodovs Nauris 100181Bez kluba 61 34
6Ramuns Mineikis140573Bez kluba 71122 81130 20
7Pitkevics Marks230996Kuldīgas rajona Sporta skola 8770-14756 5
8Buholcs Alvis010372Talsu Sporta nama GT sekcija 6198198
9Rolands Mera170694Liepājas Kompleksā sporta skola 8270 68338 4
10Tabors Kaspars 201182Bez kluba 7343-8335
11Šaroks Arvis260676Bez kluba 81055 151070 15
12Kapellers Uldis301275Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 71079-441035
13Skore Edgars020694Kuldīgas rajona Sporta skola 8611-1610
14Dvarons Normunds160773Kuldīga (bez kluba) 8685 15700 6
15Roberts Jansons100496Skrunda (bez kluba) 60-60
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Jurijs Ņefedovs1
3 : 0
0
2 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
3 (1)1
2Atmats Edijs0
0 : 3
1
3 : 1
0
0 : 3
1
3 : 0
2 (1)3
3Nikolajs Golubevs1
3 : 2
0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
2 (0)4
4Kravinskis Kristers0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
3 (0)2
5Nauris Solodovs0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
05
II. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Ramuns Mineikis1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 2
1
3 : 0
41
2Marks Pitkevics0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
32
3Buholcs Alvis0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
05
4Rolands Mera0
2 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
23
5Kaspars Tabors0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
0
0 : 3
14
III. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Arvis Šaroks1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
41
2Kapellers Uldis0
2 : 3
0
2 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
14
3Skore Edgars0
0 : 3
1
3 : 2
0
2 : 3
1
3 : 0
23
4Dvarons Normunds0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 2
1
3 : 0
32
5Roberts Jansons0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
05
par 1. - 6. vietu
NrDalībnieks123456PunktiVieta
1Jurijs Ņefedovs(w) 00
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 2
 1*
3 : 2
33
2Ramuns Mineikis(w) 11
3 : 0
1
3 : 0
 1*
3 : 0
1
3 : 0
51
3Arvis Šaroks1
3 : 1
0
0 : 3
 1*
3 : 1
1
3 : 2
1
3 : 1
42
4Dvarons Normunds0
1 : 3
0
0 : 3
 0*
1 : 3
1
3 : 0
0
1 : 3
15
5Marks Pitkevics0
2 : 3
 0*
0 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
06
6Kravinskis Kristers 0*
2 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
24
par 7. - 12. vietu
NrDalībnieks123456PunktiVieta
1Atmats Edijs0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 2
1
3 : 1
 1*
3 : 1
48
2Rolands Mera1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
 1*
3 : 0
1
3 : 1
57
3Skore Edgars0
1 : 3
0
1 : 3
 1*
3 : 2
1
3 : 1
0
0 : 3
2 (0)10
4Kapellers Uldis0
2 : 3
0
0 : 3
 0*
2 : 3
(w) 01
3 : 1
1 (0)12
5Kaspars Tabors0
1 : 3
 0*
0 : 3
0
1 : 3
(w) 10
2 : 3
1 (1)11
6Nikolajs Golubevs 0*
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
0
1 : 3
1
3 : 2
2 (1)9
par 13. - 15. vietu
NrDalībnieks123PunktiVieta
1Nauris Solodovs0
1 : 3
1
3 : 1
114
2Buholcs Alvis1
3 : 1
1
3 : 0
213
3Roberts Jansons0
1 : 3
0
0 : 3
015
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 1Ņefedovs Jurijs3 1 : 02Kravinskis Kristers-1
Ņefedovs Jurijs3 1 : 0Solodovs Nauris
 3Atmats Edijs3 1 : 01Nikolajs Golubevs-3
-8Atmats Edijs 0 : 13Kravinskis Kristers 11
Atmats Edijs3 1 : 0Solodovs Nauris
-6Nikolajs Golubevs1 0 : 13Kravinskis Kristers 7
 1Nikolajs Golubevs3 1 : 0Solodovs Nauris
 1Kravinskis Kristers3 1 : 0Solodovs Nauris
 2Ramuns Mineikis3 1 : 0Pitkevics Marks-1
Ramuns Mineikis3 1 : 0Buholcs Alvis
Ramuns Mineikis3 1 : 02Rolands Mera
Ramuns Mineikis3 1 : 0Tabors Kaspars
 1Pitkevics Marks3 1 : 01Buholcs Alvis
 1Pitkevics Marks3 1 : 01Rolands Mera-1
 1Pitkevics Marks3 1 : 0Tabors Kaspars-1
-3Buholcs Alvis 0 : 13Rolands Mera 4
-3Buholcs Alvis 0 : 13Tabors Kaspars 3
 7Rolands Mera3 1 : 0Tabors Kaspars-6
 5Šaroks Arvis3 1 : 02Kapellers Uldis-5
 1Šaroks Arvis3 1 : 0Skore Edgars-1
 2Šaroks Arvis3 1 : 01Dvarons Normunds-1
Šaroks Arvis3 1 : 0Roberts Jansons
-11Kapellers Uldis2 0 : 13Skore Edgars 14
-9Kapellers Uldis1 0 : 13Dvarons Normunds 12
Kapellers Uldis3 1 : 0Roberts Jansons
-3Skore Edgars2 0 : 13Dvarons Normunds 4
 1Skore Edgars3 1 : 0Roberts Jansons
 1Dvarons Normunds3 1 : 0Roberts Jansons
-6Ņefedovs Jurijs1 0 : 13Šaroks Arvis 7
 1Ņefedovs Jurijs3 1 : 01Dvarons Normunds-1
 2Ņefedovs Jurijs3 1 : 02Pitkevics Marks-1
 4Ramuns Mineikis3 1 : 0Šaroks Arvis-3
 1Ramuns Mineikis3 1 : 0Dvarons Normunds-1
 1Ramuns Mineikis3 1 : 0Kravinskis Kristers
 2Šaroks Arvis3 1 : 02Pitkevics Marks-2
 1Šaroks Arvis3 1 : 01Kravinskis Kristers-1
 7Dvarons Normunds3 1 : 0Pitkevics Marks-6
-6Dvarons Normunds1 0 : 13Kravinskis Kristers 7
-7Pitkevics Marks 0 : 13Kravinskis Kristers 9
-13Atmats Edijs 0 : 13Rolands Mera 16
 2Atmats Edijs3 1 : 01Skore Edgars-2
 11Atmats Edijs3 1 : 02Kapellers Uldis-8
 1Atmats Edijs3 1 : 01Tabors Kaspars-1
 12Rolands Mera3 1 : 01Skore Edgars-9
 16Rolands Mera3 1 : 0Kapellers Uldis-13
 14Rolands Mera3 1 : 01Nikolajs Golubevs-11
 2Skore Edgars3 1 : 01Tabors Kaspars-2
-3Skore Edgars 0 : 13Nikolajs Golubevs 4
 2Kapellers Uldis3 1 : 01Nikolajs Golubevs-1
-1Tabors Kaspars2 0 : 13Nikolajs Golubevs 2
-2Solodovs Nauris1 0 : 13Buholcs Alvis 3
 5Solodovs Nauris3 1 : 01Roberts Jansons-4
 3Buholcs Alvis3 1 : 0Roberts Jansons-2
 2Ņefedovs Jurijs3 1 : 0Atmats Edijs-2
-11Ņefedovs Jurijs2 0 : 13Nikolajs Golubevs 14