2019. gada 8. decembris
Gunārs, Gunis, Vladimirs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Galda tenisa trenera Roberta Reimaņa otrais piemiņas turnīrs, sievietes 19.02.2012 0.50 20

Galda tenisa trenera Roberta Reimaņa otrais piemiņas turnīrs, sievietes 2012-02-19 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Paščenko Irina050464Sporta klubs "Universitātes sports" 5926-10916 5
2Lepse Ieva151093Kuldīgas rajona Sporta skola 5670 19689 8
3Vērdiņa Inga131073Talsu Sporta nama GT sekcija 5288 7295
4Ansone Anna081100LSK "Dartija" 50-80
5Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 5842 16858 10
6Gāga Baiba290552LSK "Dartija" 5750-9741 4
7Šmēdiņa Ina100860Talsu Sporta nama GT sekcija 5115 6121
8Una Šķipare140495LSK "Dartija" 594-292
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Paščenko Irina0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
22
2Lepse Ieva1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
31
3Vērdiņa Inga0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
13
4Ansone Anna0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
04
II. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Ročāne Daina1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
31
2Gāga Baiba0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
22
3Šmēdiņa Ina0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
13
4Una Šķipare0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
04
par 1. - 4. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Lepse Ieva0
2 : 3
1
3 : 0
 1*
3 : 1
22
2Ročāne Daina1
3 : 2
 1*
3 : 2
1
3 : 2
31
3Gāga Baiba0
0 : 3
 0*
2 : 3
0
0 : 3
04
4Paščenko Irina 0*
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
13
par 5. - 8. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Vērdiņa Inga1
3 : 0
1
3 : 1
 1*
3 : 0
35
2Šmēdiņa Ina0
0 : 3
 1*
3 : 1
1
3 : 0
26
3Una Šķipare0
1 : 3
 0*
1 : 3
1
3 : 0
17
4Ansone Anna 0*
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
08
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-8Paščenko Irina1 0 : 13Lepse Ieva 11
 1Paščenko Irina3 1 : 0Vērdiņa Inga
Paščenko Irina3 1 : 0Ansone Anna
 2Lepse Ieva3 1 : 0Vērdiņa Inga-1
 1Lepse Ieva3 1 : 0Ansone Anna
 2Vērdiņa Inga3 1 : 0Ansone Anna-2
 4Ročāne Daina3 1 : 02Gāga Baiba-3
 1Ročāne Daina3 1 : 0Šmēdiņa Ina
 1Ročāne Daina3 1 : 0Una Šķipare
 1Gāga Baiba3 1 : 0Šmēdiņa Ina
 1Gāga Baiba3 1 : 0Una Šķipare
 5Šmēdiņa Ina3 1 : 01Una Šķipare-4
-2Lepse Ieva2 0 : 13Ročāne Daina 3
 7Lepse Ieva3 1 : 0Gāga Baiba-6
 7Ročāne Daina3 1 : 02Paščenko Irina-6
-2Gāga Baiba 0 : 13Paščenko Irina 3
 3Vērdiņa Inga3 1 : 0Šmēdiņa Ina-2
 3Vērdiņa Inga3 1 : 01Una Šķipare-2
 3Šmēdiņa Ina3 1 : 0Ansone Anna-3
 4Una Šķipare3 1 : 0Ansone Anna-3