2019. gada 17. oktobris
Gaits, Karīna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR jaunatnes meistarsacīkstes "D" grupā (1999.g.dz. un jaunāki), meitenes 11.12.2010 1.00 57

LR jaunatnes meistarsacīkstes "D" grupā (1999.g.dz. un jaunāki), meitenes 2010-12-11 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Samanta Meļņika260300Kuldīgas rajona Sporta skola 61-130
2Paula Feldmane210999Kuldīgas rajona Sporta skola 61-500
3Ūbele Zane220203Kuldīgas rajona Sporta skola 61-340
4Ormane Rasma 151100Bez kluba 82222
5Valērija Mihailova160401Preiļu novada BJSS 80 2626 6
6Afanasjeva Diāna050601Preiļu novada BJSS 86 4046 8
7Suvitra Diāna 090102Bez kluba 80 4747 30
8Jasuka Beate280400LSK "Dartija" 872 57129 40
9Arta Lauberga Laukenberga130800LSK "Dartija" 846-541 10
10Ansone Anna081100LSK "Dartija" 82-140
11Sibilla Salgrāve230301LSK "Dartija" 80-290
12Terēza Druviņa150801LSK "Dartija" 80-470
13Markova Anna130600Bez kluba 81 2627 16
14Rozenbaha Jolanta270601Bez kluba 80 4646 20
15Miezīte Luīze 250901Bez kluba 81 78 12
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Beāte Jašuka1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
81
2Diāna Afanasjeva0
0 : 3
1
3 : 0
0
0 : 3
1
3 : 0
63
3Terēza Druviņa0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
54
4Diāna Suvitra0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
72
5Paula Feldmane0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
45
II. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Arta Lauberga Laukenberga1
3 : 1
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
72
2Ansone Anna0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
0
0 : 3
54
3Jolanta Rozenbaha1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
81
4Samanta Meļņika0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
45
5Valērija Mihailova0
1 : 3
1
3 : 0
0
1 : 3
1
3 : 0
63
III. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Markova Anna1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
81
2Ormane Rasma0
0 : 3
1
3 : 1
0
1 : 3
1
3 : 0
63
3Sibilla Salgrāve0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
54
4Luīze Miezīte0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
72
5Ūbele Zane0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
45
par 1. - 6. vietu
NrDalībnieks123456PunktiVieta
1Beāte Jašuka1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
 1*
3 : 0
1
3 : 0
101
2Markova Anna0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 2
 1*
3 : 0
74
3Jolanta Rozenbaha0
0 : 3
1
3 : 0
 1*
3 : 1
0
2 : 3
1
3 : 1
8 (1)3
4Arta Lauberga Laukenberga0
0 : 3
1
3 : 2
 0*
1 : 3
0
2 : 3
0
1 : 3
6 (1)6
5Diāna Suvitra 0*
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 2
1
3 : 2
1
3 : 2
8 (2)2
6Luīze Miezīte0
0 : 3
 0*
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
0
2 : 3
6 (2)5
par 7. - 12. vietu
NrDalībnieks123456PunktiVieta
1Valērija Mihailova 1*
3 : 0
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
98
2Ansone Anna 0*
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
0
0 : 3
1
3 : 2
710
3Diāna Afanasjeva1
3 : 2
1
3 : 0
 1*
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
107
4Terēza Druviņa0
0 : 3
0
0 : 3
 0*
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
512
5Ormane Rasma0
1 : 3
1
3 : 0
0
0 : 3
1
3 : 0
 1*
3 : 1
89
6Sibilla Salgrāve0
0 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
 0*
1 : 3
611
par 13. - 15. vietu
NrDalībnieks123PunktiVieta
1Paula Feldmane0
1 : 3
0
2 : 3
215
2Samanta Meļņika1
3 : 1
1
3 : 1
413
3Ūbele Zane1
3 : 2
0
1 : 3
314
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 7Jasuka Beate3 1 : 0Afanasjeva Diāna-6
 7Jasuka Beate3 1 : 0Terēza Druviņa-6
 7Jasuka Beate3 1 : 0Suvitra Diāna-6
 7Jasuka Beate3 1 : 0Paula Feldmane-6
 9Afanasjeva Diāna3 1 : 0Terēza Druviņa-8
-9Afanasjeva Diāna iwr0 : 13Suvitra Diāna 10
 9Afanasjeva Diāna3 1 : 0Paula Feldmane-8
-9Terēza Druviņa 0 : 13Suvitra Diāna 10
 10Terēza Druviņa3 1 : 02Paula Feldmane-9
 10Suvitra Diāna3 1 : 0Paula Feldmane-9
 8Arta Lauberga Laukenberga3 1 : 01Ansone Anna-7
-10Arta Lauberga Laukenberga1 0 : 13Rozenbaha Jolanta 11
 8Arta Lauberga Laukenberga3 1 : 0Samanta Meļņika-7
 8Arta Lauberga Laukenberga3 1 : 01Valērija Mihailova-7
-9Ansone Anna 0 : 13Rozenbaha Jolanta 10
 9Ansone Anna3 1 : 01Samanta Meļņika-8
-9Ansone Anna 0 : 13Valērija Mihailova 10
 10Rozenbaha Jolanta3 1 : 0Samanta Meļņika-9
 10Rozenbaha Jolanta3 1 : 01Valērija Mihailova-9
-9Samanta Meļņika 0 : 13Valērija Mihailova 10
 10Markova Anna3 1 : 0Ormane Rasma-9
 9Markova Anna3 1 : 0Sibilla Salgrāve-8
 10Markova Anna3 1 : 0Miezīte Luīze-9
 10Markova Anna3 1 : 0Ūbele Zane-9
 9Ormane Rasma3 1 : 01Sibilla Salgrāve-8
-9Ormane Rasma1 0 : 13Miezīte Luīze 10
 9Ormane Rasma3 1 : 0Ūbele Zane-8
-8Sibilla Salgrāve 0 : 13Miezīte Luīze 9
 10Sibilla Salgrāve3 1 : 0Ūbele Zane-9
 10Miezīte Luīze3 1 : 0Ūbele Zane-9
 7Jasuka Beate3 1 : 0Markova Anna-6
 7Jasuka Beate3 1 : 0Rozenbaha Jolanta-6
 8Jasuka Beate3 1 : 0Arta Lauberga Laukenberga-7
 7Jasuka Beate3 1 : 0Miezīte Luīze-6
-9Markova Anna 0 : 13Rozenbaha Jolanta 10
-7Markova Anna2 0 : 13Arta Lauberga Laukenberga 8
 9Markova Anna3 1 : 02Suvitra Diāna-8
-9Rozenbaha Jolanta2 0 : 13Suvitra Diāna 10
 10Rozenbaha Jolanta3 1 : 01Miezīte Luīze-9
-10Arta Lauberga Laukenberga2 0 : 13Suvitra Diāna 11
-10Arta Lauberga Laukenberga1 0 : 13Miezīte Luīze 11
 10Suvitra Diāna3 1 : 02Miezīte Luīze-9
-8Valērija Mihailova2 0 : 13Afanasjeva Diāna 9
 10Valērija Mihailova3 1 : 0Terēza Druviņa-9
 10Valērija Mihailova3 1 : 01Ormane Rasma-9
 10Valērija Mihailova3 1 : 0Sibilla Salgrāve-9
-8Ansone Anna 0 : 13Afanasjeva Diāna 9
 9Ansone Anna3 1 : 0Terēza Druviņa-8
-8Ansone Anna 0 : 13Ormane Rasma 9
 9Ansone Anna3 1 : 02Sibilla Salgrāve-8
 10Afanasjeva Diāna3 1 : 0Ormane Rasma-9
 9Afanasjeva Diāna3 1 : 0Sibilla Salgrāve-8
-8Terēza Druviņa 0 : 13Ormane Rasma 9
-9Terēza Druviņa 0 : 13Sibilla Salgrāve 10
-9Paula Feldmane1 0 : 13Samanta Meļņika 10
-9Paula Feldmane2 0 : 13Ūbele Zane 10
 10Samanta Meļņika3 1 : 01Ūbele Zane-9