2020. gada 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR 2009. gada komandu čempionāts, sievietes, I. līga 12.04.2009 2.00 36

LR 2009. gada komandu čempionāts, sievietes, I. līga 2009-04-12 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 61255 221277
2 Ieva Vēja051070Sporta klubs "Universitātes sports" 5775 60835
3Žuromska Margarita110390Specializētā tenisa sporta skola 4871 27898
4Kovaļova Marina050491Galda tenisa klubs "Laura" 5796 9805
5Vološina Aleksandra120492Galda tenisa klubs "Laura" 5801-19782
6Drozda Darja030792Galda tenisa klubs "Laura" 6936 34970
7Kuzmane Gunta010163Sporta klubs "Universitātes sports" 6861 32893
8Upīte Māra300460Sporta klubs "Universitātes sports" 4651 34685
9Paščenko Irina050464Sporta klubs "Universitātes sports" 5856-2854
10Mazjāne Ieva091290Bauskas rajona BJSS 3578-9569
11Černauska Lauma270493Bauskas rajona BJSS 5379-4375
12Indriksone Gunita280287Bauskas rajona BJSS 4262-2260
 
I. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1LU – US - I1
4 : 1
1
4 : 1
1
4 : 0
61
2Laura - I0
1 : 4
1
4 : 3
1
4 : 0
52
3LU – US - II0
1 : 4
0
3 : 4
1
4 : 0
43
4Bauskas raj.0
0 : 4
0
0 : 4
0
0 : 4
34
Bauskas raj.04LU – US - I
AČernauska Lauma03 Ieva VējaY
BIndriksone Gunita03Krūmiņa LauraX
CMazjāne Ieva03Žuromska MargaritaZ
AČernauska Lauma03Krūmiņa LauraX
Laura - I43LU – US - II
AKovaļova Marina23Kuzmane GuntaY
BVološina Aleksandra23Paščenko IrinaX
CDrozda Darja31Upīte MāraZ
AKovaļova Marina30Paščenko IrinaX
CDrozda Darja30Kuzmane GuntaY
BVološina Aleksandra03Upīte MāraZ
DSDrozda Darja
Kovaļova Marina
30Kuzmane Gunta
Upīte Māra
DS
LU – US - I41LU – US - II
AKrūmiņa Laura30Paščenko IrinaY
BŽuromska Margarita13Kuzmane GuntaX
C Ieva Vēja30Upīte MāraZ
AKrūmiņa Laura31Kuzmane GuntaX
C Ieva Vēja31Paščenko IrinaY
Bauskas raj.04Laura - I
AČernauska Lauma03Kovaļova MarinaY
BIndriksone Gunita03Drozda DarjaX
CMazjāne Ieva13Vološina AleksandraZ
AČernauska Lauma13Drozda DarjaX
Laura - I14LU – US - I
ADrozda Darja31 Ieva VējaY
BVološina Aleksandra03Krūmiņa LauraX
CKovaļova Marina13Žuromska MargaritaZ
ADrozda Darja13Krūmiņa LauraX
CKovaļova Marina23 Ieva VējaY
BVološina Aleksandra23Žuromska MargaritaZ
LU – US - II40Bauskas raj.
AKuzmane Gunta30Černauska LaumaY
BUpīte Māra30Indriksone GunitaX
CPaščenko Irina30Mazjāne IevaZ
AKuzmane Gunta30Indriksone GunitaX
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
LU – US - II4 1 : 01Ivanovs Aleksandrs -Laura
LU – US - II4 1 : 01LU – US - I
LU – US - II4 1 : 0Bauskas raj.
Ivanovs Aleksandrs -Laura4 1 : 03LU – US - I
Ivanovs Aleksandrs -Laura4 1 : 0Bauskas raj.
LU – US - I4 1 : 0Bauskas raj.
 6 Ieva Vēja3 1 : 0Černauska Lauma-2
Krūmiņa Laura3 1 : 0Indriksone Gunita
 8Žuromska Margarita3 1 : 0Mazjāne Ieva-3
Krūmiņa Laura3 1 : 0Černauska Lauma
-6Kovaļova Marina2 0 : 13Kuzmane Gunta 14
-6Vološina Aleksandra2 0 : 13Paščenko Irina 14
 8Drozda Darja3 1 : 01Upīte Māra-3
 26Kovaļova Marina3 1 : 0Paščenko Irina-11
 14Drozda Darja3 1 : 0Kuzmane Gunta-6
-14Vološina Aleksandra 0 : 13Upīte Māra 36
Darja Drozda
Marina Kovaļova
3 1 : 0Gunta Kuzmane
Māra Upīte
 6Krūmiņa Laura3 1 : 0Paščenko Irina-2
-9Žuromska Margarita1 0 : 13Kuzmane Gunta 20
 12 Ieva Vēja3 1 : 0Upīte Māra-5
 6Krūmiņa Laura3 1 : 01Kuzmane Gunta-2
 26 Ieva Vēja3 1 : 01Paščenko Irina-11
 4Kovaļova Marina3 1 : 0Černauska Lauma-1
 2Drozda Darja3 1 : 0Indriksone Gunita
 8Vološina Aleksandra3 1 : 01Mazjāne Ieva-3
 2Drozda Darja3 1 : 01Černauska Lauma
-4 Ieva Vēja1 0 : 13Drozda Darja 10
 4Krūmiņa Laura3 1 : 0Vološina Aleksandra-1
 14Žuromska Margarita3 1 : 01Kovaļova Marina-6
 6Krūmiņa Laura3 1 : 01Drozda Darja-2
 20 Ieva Vēja3 1 : 02Kovaļova Marina-9
 14Žuromska Margarita3 1 : 02Vološina Aleksandra-6
 4Kuzmane Gunta3 1 : 0Černauska Lauma-1
 6Upīte Māra3 1 : 0Indriksone Gunita-2
 8Paščenko Irina3 1 : 0Mazjāne Ieva-3
 2Kuzmane Gunta3 1 : 0Indriksone Gunita