2019. gada 15. decembris
Hanna, Jana, Johanna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LU biedrības "Universitātes Sports" atklāto sacensību 3. kārta, r.v. 21.-70. 18.10.2008 0.50 35

LU biedrības "Universitātes Sports" atklāto sacensību 3. kārta, r.v. 21.-70. 2008-10-18 17:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Reinholds Artūrs 090188Galda tenisa klubs "Laura" 51144 81152
2Beikmanis Aigars270569Sporta klubs "Universitātes sports" 4774-14760
3Vološins AleksandrsSporta klubs "Universitātes sports" 5591 8599
4Cīrulis Māris290677Jelgava (bez kluba) 5510 10520
5Ķuda Māris120783Sporta klubs "Universitātes sports" 5925-4921
6Ambergs Aksels191266Galda tenisa klubs "Laura" 5707707
7Pāvels Kosopalovs220886Sporta klubs "Universitātes sports" 5710 9719
8Sirmacis Andis160989GTK Gulbene 6339-3336
9Šēnhofs Guntis090551RER sporta klubs 7889-9880
10Mirzojans Roberts210668Galda tenisa klubs "Laura" 7792 16808
11Polozovs Jurijs110565GTK Babīte 7554 6560
12 Ieva Vēja051070Sporta klubs "Universitātes sports" 4774774
13Jahontovs Kirils250391Specializētā tenisa sporta skola 5127-3124
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Reinholds Artūrs 1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 2
31
2Beikmanis Aigars0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
13
3Vološins Aleksandrs0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 2
22
4Cīrulis Māris0
2 : 3
0
2 : 3
0
2 : 3
04
II. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Ķuda Māris1
3 : 0
0
2 : 3
1
3 : 1
2 (5:3)1
2Ambergs Aksels0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 2
2 (3:4)3
3Pāvels Kosopalovs1
3 : 2
0
1 : 3
1
3 : 1
2 (4:5)2
4Sirmacis Andis0
1 : 3
0
2 : 3
0
1 : 3
04
III. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Šēnhofs Guntis011132
2Mirzojans Roberts111141
3Polozovs Jurijs000114
4 Ieva Vēja001123
5Jahontovs Kirils000005
par 1. - 2. vietu
 
Reinholds Artūrs  ~
Reinholds Artūrs
Reinholds Artūrs
Šēnhofs Guntis
Šēnhofs Guntis
Pāvels Kosopalovs
Reinholds Artūrs
Mirzojans Roberts
Mirzojans Roberts
Vološins Aleksandrs
Ķuda Māris
Ķuda Māris
Ķuda Māris ~
 
par 3. - 4. vietu
Šēnhofs Guntis
Mirzojans Roberts
Mirzojans Roberts
par 5. - 6. vietu
Pāvels Kosopalovs
Pāvels Kosopalovs
Vološins Aleksandrs
par 7. - 8. vietu
 
Ambergs Aksels ~
Ambergs Aksels
Cīrulis Māris
Cīrulis Māris
Cīrulis Māris ~
 
Cīrulis Māris
Sirmacis Andis
Sirmacis Andis
Jahontovs Kirils
Polozovs Jurijs
Beikmanis Aigars
Polozovs Jurijs
Polozovs Jurijs
par 9. - 10. vietu
Ambergs Aksels
Ambergs Aksels
Sirmacis Andis
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-7Beikmanis Aigars 0 : 13Vološins Aleksandrs 9
 2Reinholds Artūrs 3 1 : 0Beikmanis Aigars-1
 1Reinholds Artūrs 3 1 : 0Vološins Aleksandrs
 1Reinholds Artūrs 3 1 : 02Cīrulis Māris
 2Beikmanis Aigars3 1 : 02Cīrulis Māris-2
 4Vološins Aleksandrs3 1 : 02Cīrulis Māris-3
-8Ķuda Māris2 0 : 13Pāvels Kosopalovs 11
 2Ķuda Māris3 1 : 0Ambergs Aksels-2
 5Ambergs Aksels3 1 : 01Pāvels Kosopalovs-5
 1Ķuda Māris3 1 : 01Sirmacis Andis
 2Ambergs Aksels3 1 : 02Sirmacis Andis-1
 2Pāvels Kosopalovs3 1 : 01Sirmacis Andis-1
-6Šēnhofs Guntis 0 : 1Mirzojans Roberts 7
Polozovs Jurijs 0 : 1 Ieva Vēja
 2Šēnhofs Guntis 1 : 0Polozovs Jurijs-1
 2Mirzojans Roberts 1 : 0Polozovs Jurijs-2
Šēnhofs Guntis 1 : 0 Ieva Vēja
Mirzojans Roberts 1 : 0 Ieva Vēja
Šēnhofs Guntis 1 : 0Jahontovs Kirils
 1Mirzojans Roberts 1 : 0Jahontovs Kirils
 1Polozovs Jurijs 1 : 0Jahontovs Kirils-1
Ieva Vēja 1 : 0Jahontovs Kirils
 3Šēnhofs Guntis 1 : 0Pāvels Kosopalovs-2
 2Mirzojans Roberts 1 : 0Vološins Aleksandrs-2
 2Reinholds Artūrs 1 : 0Šēnhofs Guntis-2
-3Mirzojans Roberts 0 : 1Ķuda Māris 3
 2Reinholds Artūrs 1 : 0Ķuda Māris-2
-6Šēnhofs Guntis 0 : 1Mirzojans Roberts 7
 3Pāvels Kosopalovs 1 : 0Vološins Aleksandrs-3
-7Ambergs Aksels 0 : 1Cīrulis Māris 9
 2Sirmacis Andis 1 : 0Jahontovs Kirils-2
-8Beikmanis Aigars 0 : 1Polozovs Jurijs 11
-2Sirmacis Andis 0 : 1Polozovs Jurijs 2
 6Cīrulis Māris 1 : 0Polozovs Jurijs-5
 2Ambergs Aksels 1 : 0Sirmacis Andis-1