2019. gada 5. decembris
Klaudijs, Sabīne, Sarma
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Baltic Table Tennis Championships 2008, WS 28.09.2008 1.00 36

Baltic Table Tennis Championships 2008, WS 2008-09-28 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Diana ROGUSHINA040491Bez kluba 044
2Kadi PARN050278Bez kluba 066
3Olesja KETSHKO290496Bez kluba 055
4Valeria PETROVA220296Bez kluba 033
5Lina MISIKONYTE190188Bez kluba 066
6Ieva VENSLAVICIUTE110991Bez kluba 077
7Zaneta BRASAITE060788Bez kluba 066
8Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 04 14911 1492
9Bogdanova Baiba200387Specializētā tenisa sporta skola 03 12423 1245
10Anzela KURMELEVA021190Galda tenisa klubs "Laura" 04 1093-4 1089
11Drozda Darja030792Galda tenisa klubs "Laura" 03 866-2 864
12Vološina Aleksandra120492Galda tenisa klubs "Laura" 03 7828 790
13Kovaļova Marina050491Galda tenisa klubs "Laura" 04 699-3 696
14Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 04 12514 1255
15Zdanovska Inta020786Liepājas Kompleksā sporta skola 04 112410 1134
16Žuromska Margarita110390Specializētā tenisa sporta skola 03 942945 942
17Galsone Ramona300490Rīgas 37.vidusskola 03 767-9 758
 
I. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Lina MISIKONYTE1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Kartuzova Olga0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
3Žuromska Margarita0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
4Valeria PETROVA0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
43
II. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Bogdanova Baiba0
0 : 3
1
3 : 0
0
2 : 3
43
2Kadi PARN1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
3Drozda Darja0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
4Zaneta BRASAITE1
3 : 2
0
0 : 3
1
3 : 0
52
III. apakšgupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Ieva VENSLAVICIUTE1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
81
2Zdanovska Inta0
1 : 3
1
3 : 1
0
2 : 3
1
3 : 0
63
3Anzela KURMELEVA0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
54
4Olesja KETSHKO0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 0
72
5Kovaļova Marina0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
45
IV. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Krūmiņa Laura0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
52
2Diana ROGUSHINA1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
61
3Galsone Ramona0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
34
4Vološina Aleksandra0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
43
par 1. - 2. vietu
Lina MISIKONYTE
Lina MISIKONYTE
Olesja KETSHKO
Lina MISIKONYTE
Krūmiņa Laura
Kadi PARN
Kadi PARN
Ieva VENSLAVICIUTE
Ieva VENSLAVICIUTE
Ieva VENSLAVICIUTE
Kartuzova Olga
Ieva VENSLAVICIUTE
Zaneta BRASAITE
Zaneta BRASAITE
Diana ROGUSHINA
par 3. - 4. vietu
Kadi PARN
Kadi PARN
Zaneta BRASAITE
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Lina MISIKONYTE3 1 : 0Žuromska Margarita
Lina MISIKONYTE3 1 : 0Valeria PETROVA
 1Kartuzova Olga3 1 : 0Žuromska Margarita
Kartuzova Olga3 1 : 0Valeria PETROVA
Žuromska Margarita 0 : 13Valeria PETROVA
Bogdanova Baiba 0 : 13Kadi PARN
 3Bogdanova Baiba3 1 : 0Drozda Darja-2
Bogdanova Baiba2 0 : 13Zaneta BRASAITE
Kadi PARN3 1 : 0Drozda Darja
Kadi PARN3 1 : 0Zaneta BRASAITE
Drozda Darja 0 : 13Zaneta BRASAITE
Ieva VENSLAVICIUTE3 1 : 01Zdanovska Inta
Ieva VENSLAVICIUTE3 1 : 0Anzela KURMELEVA
Ieva VENSLAVICIUTE3 1 : 0Olesja KETSHKO
Ieva VENSLAVICIUTE3 1 : 0Kovaļova Marina
 8Zdanovska Inta3 1 : 01Anzela KURMELEVA-7
Zdanovska Inta2 0 : 13Olesja KETSHKO
 2Zdanovska Inta3 1 : 0Kovaļova Marina-1
Anzela KURMELEVA1 0 : 13Olesja KETSHKO
 3Anzela KURMELEVA3 1 : 02Kovaļova Marina-2
Olesja KETSHKO3 1 : 0Kovaļova Marina
Krūmiņa Laura1 0 : 13Diana ROGUSHINA
 2Krūmiņa Laura3 1 : 0Galsone Ramona-1
 2Krūmiņa Laura3 1 : 01Vološina Aleksandra-1
Diana ROGUSHINA3 1 : 0Galsone Ramona
Diana ROGUSHINA3 1 : 0Vološina Aleksandra
-8Galsone Ramona1 0 : 13Vološina Aleksandra 9
Lina MISIKONYTE 1 : 0Olesja KETSHKO
Krūmiņa Laura 0 : 1Kadi PARN
Ieva VENSLAVICIUTE 1 : 0Kartuzova Olga
Zaneta BRASAITE 1 : 0Diana ROGUSHINA
Lina MISIKONYTE 1 : 0Kadi PARN
Ieva VENSLAVICIUTE 1 : 0Zaneta BRASAITE
Lina MISIKONYTE 0 : 1Ieva VENSLAVICIUTE
Kadi PARN 1 : 0Zaneta BRASAITE
Lina MISIKONYTE3 1 : 01Kartuzova Olga