2019. gada 5. decembris
Klaudijs, Sabīne, Sarma
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LU biedrības "Universitātes Sports" atklāto sacensību 11. kārta, r.v. 61-130 05.07.2008 0.50 61

LU biedrības "Universitātes Sports" atklāto sacensību 11. kārta, r.v. 61-130 2008-07-05 16:15:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Ambergs Aksels191266Galda tenisa klubs "Laura" 4740-29711
2Sirmacis Andis160989GTK Gulbene 6306 20326
3Dibaņins Valērijs140784Rīga (bez kluba) 6298 17315
4Šutka Aleksandrs101292Bauskas rajona BJSS 4477-7470
5Ozols Guntis230573Galda tenisa klubs "OLIISA" 4323 12335
6Pikšteins Edgars150370Aizkraukle (bez kluba) 5308 7315
7Andris Balbieris121244Jūrmala (bez kluba) 4571-4567
8Svīķis Jānis020192Valmieras galda tenisa klubs 4505-1504
9Ogle Juris090346Salaspils Sporta komplekss 1390-5385
10Mičs Kaspars260287Bauska (bez kluba) 4362-3359
11Jēcis Rihards060250Aizkraukle (bez kluba) 4463 9472
12Skaidrīte Zāģere231276Jūrmala (bez kluba) 5250250
13Pāvels Kosopalovs220886Sporta klubs "Universitātes sports" 4665 15680
14Grāpis Gundars010665Rīga (bez kluba) 4497-20477
15Liepiņš Andis090566Rīgas rajons (bez kluba) 6207-5202
16Mukāns Pēteris090355Daugavpils rajona SK 5689-9680
17Polozovs Jurijs110565GTK Babīte 6528 22550
18Šteinerts Raimonds020671Tukums (bez kluba) 4294 15309
19Šikovs Nikolajs040365Sporta klubs "Dobele" 4491 8499
20Šurpickis Staņislavs090158Aizkraukle (bez kluba) 3460-4456
21Cīrulis Māris290677Jelgava (bez kluba) 5467 24491
22Berežkovs Vadims230970Sporta klubs "Universitātes sports" 4306-8298
23Svīķis Mārtiņš020192Valmieras galda tenisa klubs 4238-1237
24Kleinšmits Ģirts181164Policijas Centrālais sporta klubs 7370-2368
25Mirzojans Roberts210668Galda tenisa klubs "Laura" 4776-1775
26Lucenko Viktors060776Sporta klubs "Universitātes sports" 327-522
27Kogans Igors080891JSC "Rīdze" 4220 4224
28Boļšakovs Pāvils060542Sporta klubs "Dobele" 4346 3349
 
par 1. - 2. vietu
Ambergs Aksels
Sirmacis Andis
Sirmacis Andis
Sirmacis Andis
Dibaņins Valērijs
Dibaņins Valērijs
Šutka Aleksandrs
Andris Balbieris
Ozols Guntis
Pikšteins Edgars
Pikšteins Edgars
Andris Balbieris
Andris Balbieris
Andris Balbieris ~
 
Pāvels Kosopalovs
 
Svīķis Jānis ~
Svīķis Jānis
Svīķis Jānis
Ogle Juris
Mičs Kaspars
Mičs Kaspars
Pāvels Kosopalovs
Jēcis Rihards
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere
Pāvels Kosopalovs
Pāvels Kosopalovs
Pāvels Kosopalovs ~
 
Pāvels Kosopalovs
 
Grāpis Gundars ~
Grāpis Gundars
Mukāns Pēteris
Liepiņš Andis
Mukāns Pēteris
Mukāns Pēteris
Polozovs Jurijs
Polozovs Jurijs
Polozovs Jurijs
Šteinerts Raimonds
Polozovs Jurijs
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs ~
 
Mirzojans Roberts
 
Šurpickis Staņislavs ~
Šurpickis Staņislavs
Cīrulis Māris
Cīrulis Māris
Cīrulis Māris
Berežkovs Vadims
Mirzojans Roberts
Svīķis Mārtiņš
Kleinšmits Ģirts
Kleinšmits Ģirts
Mirzojans Roberts
Mirzojans Roberts
Mirzojans Roberts ~
 
par 3. - 4. vietu
Andris Balbieris
Polozovs Jurijs
Polozovs Jurijs
par 5. - 6. vietu
Sirmacis Andis
Svīķis Jānis
Svīķis Jānis
Cīrulis Māris
Mukāns Pēteris
Cīrulis Māris
Cīrulis Māris
par 7. - 8. vietu
Sirmacis Andis
Mukāns Pēteris
Mukāns Pēteris
par 9. - 10. vietu
Dibaņins Valērijs
Dibaņins Valērijs
Pikšteins Edgars
Dibaņins Valērijs
Mičs Kaspars
Mičs Kaspars
Skaidrīte Zāģere
Šikovs Nikolajs
Grāpis Gundars
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs
Šurpickis Staņislavs
Šurpickis Staņislavs
Kleinšmits Ģirts
par 11. - 12. vietu
Mičs Kaspars
(w) Mičs Kaspars
Šurpickis Staņislavs
par 13. - 14. vietu
Pikšteins Edgars
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere
Kleinšmits Ģirts
Grāpis Gundars
Kleinšmits Ģirts
Kleinšmits Ģirts
par 15. - 16. vietu
Pikšteins Edgars
Pikšteins Edgars
Grāpis Gundars
par 17. - 18. vietu
Šutka Aleksandrs
Šutka Aleksandrs
Ozols Guntis
Jēcis Rihards
Ambergs Aksels
Jēcis Rihards
Jēcis Rihards
Šteinerts Raimonds
Liepiņš Andis
Šteinerts Raimonds
Šteinerts Raimonds
Šteinerts Raimonds
Berežkovs Vadims
Svīķis Mārtiņš
Svīķis Mārtiņš
par 19. - 20. vietu
Šutka Aleksandrs
Šutka Aleksandrs
Svīķis Mārtiņš
par 21. - 22. vietu
Ozols Guntis
Ozols Guntis
Ambergs Aksels
Ozols Guntis
Liepiņš Andis
Berežkovs Vadims
Berežkovs Vadims
par 23. - 24. vietu
Ambergs Aksels
Ambergs Aksels
Liepiņš Andis
papildspēle
Dibaņins Valērijs
Dibaņins Valērijs
Lucenko Viktors
papildspēle
Liepiņš Andis
Liepiņš Andis
Kogans Igors
papildspēle
Sirmacis Andis
Sirmacis Andis
Boļšakovs Pāvils
papildspēle
Boļšakovs Pāvils
Boļšakovs Pāvils
Liepiņš Andis
papildspēle
Polozovs Jurijs
Polozovs Jurijs
Kleinšmits Ģirts
papildspēle
Kogans Igors
Kogans Igors
Kleinšmits Ģirts
papildspēle
Boļšakovs Pāvils
Boļšakovs Pāvils
Kogans Igors
papildspēle
Boļšakovs Pāvils
Boļšakovs Pāvils
Lucenko Viktors
papildspēle
Kogans Igors
Kogans Igors
Lucenko Viktors
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-11Ambergs Aksels 0 : 1Sirmacis Andis 14
 9Dibaņins Valērijs 1 : 0Šutka Aleksandrs-7
-5Ozols Guntis 0 : 1Pikšteins Edgars 5
-5Ogle Juris 0 : 1Mičs Kaspars 6
Jēcis Rihards 0 : 1Skaidrīte Zāģere
-1Liepiņš Andis 0 : 1Mukāns Pēteris 1
 2Polozovs Jurijs 1 : 0Šteinerts Raimonds-2
 3Cīrulis Māris 1 : 0Berežkovs Vadims-2
-3Svīķis Mārtiņš 0 : 1Kleinšmits Ģirts 3
 5Sirmacis Andis 1 : 0Dibaņins Valērijs-4
-2Pikšteins Edgars 0 : 1Andris Balbieris 2
 3Svīķis Jānis 1 : 0Mičs Kaspars-3
Skaidrīte Zāģere 0 : 1Pāvels Kosopalovs
-2Grāpis Gundars 0 : 1Mukāns Pēteris 3
 4Polozovs Jurijs 1 : 0Šikovs Nikolajs-4
-4Šurpickis Staņislavs 0 : 1Cīrulis Māris 5
-1Kleinšmits Ģirts 0 : 1Mirzojans Roberts 1
-2Sirmacis Andis 0 : 1Andris Balbieris 2
-2Svīķis Jānis 0 : 1Pāvels Kosopalovs 3
-7Mukāns Pēteris 0 : 1Polozovs Jurijs 9
-1Cīrulis Māris 0 : 1Mirzojans Roberts 2
-3Andris Balbieris 0 : 1Pāvels Kosopalovs 4
-2Polozovs Jurijs 0 : 1Mirzojans Roberts 2
 8Pāvels Kosopalovs 1 : 0Mirzojans Roberts-6
-5Andris Balbieris 0 : 1Polozovs Jurijs 6
-2Sirmacis Andis 0 : 1Svīķis Jānis 3
-8Mukāns Pēteris 0 : 1Cīrulis Māris 11
-5Svīķis Jānis 0 : 1Cīrulis Māris 6
-1Sirmacis Andis 0 : 1Mukāns Pēteris 2
 5Dibaņins Valērijs 1 : 0Pikšteins Edgars-5
Mičs Kaspars 1 : 0Skaidrīte Zāģere
-5Grāpis Gundars 0 : 1Šikovs Nikolajs 5
 4Šurpickis Staņislavs 1 : 0Kleinšmits Ģirts-3
 7Dibaņins Valērijs 1 : 0Mičs Kaspars-6
 4Šikovs Nikolajs 1 : 0Šurpickis Staņislavs-4
-2Dibaņins Valērijs 0 : 1Šikovs Nikolajs 3
Pikšteins Edgars 0 : 1Skaidrīte Zāģere
-6Grāpis Gundars 0 : 1Kleinšmits Ģirts 8
Skaidrīte Zāģere 0 : 1Kleinšmits Ģirts
 9Pikšteins Edgars 1 : 0Grāpis Gundars-7
 3Šutka Aleksandrs 1 : 0Ozols Guntis-2
-8Ambergs Aksels 0 : 1Jēcis Rihards 11
-3Liepiņš Andis 0 : 1Šteinerts Raimonds 4
-6Berežkovs Vadims 0 : 1Svīķis Mārtiņš 7
-5Šutka Aleksandrs 0 : 1Jēcis Rihards 5
 4Šteinerts Raimonds 1 : 0Svīķis Mārtiņš-3
-7Jēcis Rihards 0 : 1Šteinerts Raimonds 9
 2Šutka Aleksandrs 1 : 0Svīķis Mārtiņš-2
 14Ozols Guntis 1 : 0Ambergs Aksels-11
-3Liepiņš Andis 0 : 1Berežkovs Vadims 4
 5Ozols Guntis 1 : 0Berežkovs Vadims-4
 1Ambergs Aksels 1 : 0Liepiņš Andis
 2Dibaņins Valērijs 1 : 0Lucenko Viktors-2
 5Liepiņš Andis 1 : 0Kogans Igors-5
 6Sirmacis Andis 1 : 0Boļšakovs Pāvils-5
 3Boļšakovs Pāvils 1 : 0Liepiņš Andis-3
 3Polozovs Jurijs 1 : 0Kleinšmits Ģirts-2
 9Kogans Igors 1 : 0Kleinšmits Ģirts-7
 3Boļšakovs Pāvils 1 : 0Kogans Igors-3
 2Boļšakovs Pāvils 1 : 0Lucenko Viktors-1
 3Kogans Igors 1 : 0Lucenko Viktors-2