2019. gada 5. decembris
Klaudijs, Sabīne, Sarma
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Olimpiāde, komandas sievietēm 13.06.2008 1.50 34

Latvijas Olimpiāde, komandas sievietēm 2008-06-13 12:15:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Gāga Baiba290552LSK "Dartija" 1748-3745
2Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 3722-3719
3Mazjāne Ieva091290Bauskas rajona BJSS 2507 8515
4Bagdone Linda210691Bauskas rajona BJSS 1377377
5Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 61167 121179
6Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 2820-12808
7Miteniece Džoanna230192SSO sporta klubs "FloTe" 1189189
8Čulka Sandra130965RTU sporta klubs 4645 32677
9Bogdanova Jekaterina161091Jēkabpils Sporta skola 3565565
10Šinkarjova Kristina290691Jēkabpils Sporta skola 4330-1329
11Gurtajute Vera140665Daugavpils galda tenisa klubs 1305305
12Zdanovska Inta020786Liepājas Kompleksā sporta skola 71039 451084
13Sveile Sanita060676RTU sporta klubs 3661 79740
14Šenberga Anete011086Liepājas Kompleksā sporta skola 3247247
15Štamere Dace080654Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 2384-7377
16Jaunbrūna Lita110775Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 1139139
17Zērande Eva280688Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 290-387
18Kļava Sintija290191Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 18787
19Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 314901490
20Vīnerte Antra040285Sporta klubs "Universitātes sports" 21426 21428
21Jozepsone Ina051169Rīga (bez kluba) 21383 61389
22Bogdanova Baiba200387STSS 21236-91227
23Kuzmane Gunta010163Tukuma SAK 3866-18848
24Paščenko Irina050464Sporta klubs "Universitātes sports" 3760-2758
25Vēja Ieva051070RTU sporta klubs 3734734
26Upīte Māra300460Sporta klubs "Universitātes sports" 3682-3679
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-14Baiba Bogdasarova2 0 : 13Zdanovska Inta 27
Jozepsone Ina3 1 : 0Šenberga Anete
Vīnerte Antra3 1 : 0Šenberga Anete
 8Paščenko Irina3 1 : 0Bogdanova Jekaterina-4
 3Vēja Ieva3 1 : 0Šinkarjova Kristina-1
 2Ročāne Daina3 1 : 0Kļava Sintija
 6Čulka Sandra3 1 : 0Štamere Dace-3
Mazjāne Ieva 0 : 13Zdanovska Inta 2
-11Eriksone Vera1 0 : 13Sveile Sanita 20
-3Gāga Baiba 0 : 13Zdanovska Inta 6
Gunta Kuzmane3 1 : 0Zērande Eva
 2Paščenko Irina3 1 : 0Jaunbrūna Lita
Krūmiņa Laura3 1 : 0Gurtajute Vera
 5Čulka Sandra3 1 : 0Šinkarjova Kristina-2
Kartuzova Olga3 1 : 0Bagdone Linda
 2Vīnerte Antra3 1 : 01Eriksone Vera
-12Paščenko Irina2 0 : 13Čulka Sandra 23
-1Vēja Ieva 0 : 13Krūmiņa Laura 3
-1Upīte Māra 0 : 13Krūmiņa Laura 3
 6Šinkarjova Kristina3 1 : 01Zērande Eva-3
 8Bogdanova Jekaterina3 1 : 01Štamere Dace-4
Kartuzova Olga3 1 : 0Upīte Māra
 5Baiba Bogdasarova3 1 : 0Gunta Kuzmane-2
-5Zdanovska Inta1 0 : 13Krūmiņa Laura 9
 27Sveile Sanita3 1 : 0Ročāne Daina-14
 5Zdanovska Inta3 1 : 0Čulka Sandra-2
Šenberga Anete 0 : 13Krūmiņa Laura
 8Mazjāne Ieva3 1 : 0Šinkarjova Kristina-4
 8Eriksone Vera3 1 : 01Bogdanova Jekaterina-4
 6Jozepsone Ina3 1 : 0Krūmiņa Laura-3
Kartuzova Olga3 1 : 0Miteniece Džoanna
-2Vēja Ieva2 0 : 13Zdanovska Inta 5
-16Gunta Kuzmane1 0 : 13Sveile Sanita 32
-2Upīte Māra 0 : 13Zdanovska Inta 5