2019. gada 5. decembris
Klaudijs, Sabīne, Sarma
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LU biedrības "Universitātes Sports" atklāto sacensību 9. kārta, r.v. 61-130 26.04.2008 0.50 60

LU biedrības "Universitātes Sports" atklāto sacensību 9. kārta, r.v. 61-130 2008-04-26 16:15:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Temjaševs Leonīds061266Kuldīga (bez kluba) 4672-5667
2Ļečebrins Artjoms250288Galda tenisa klubs "Laura" 4437-2435
3Rotačs Vladimirs171049Basketbola Akadēmija "Rīga" 5517 10527
4Vēja Ieva051070RTU sporta klubs 4736 1737
5Pāvels Kosopalovs220886Sporta klubs "Universitātes sports" 5665 12677
6Jovļevs Maksims190688Galda tenisa klubs "LV-22" 5690-6684
7Kleinbergs Māris211148Madonas (bez kluba) 5209 8217
8Šmagra Jurijs201266Daugavpils rajona SK 4669 7676
9Dvarons Normunds160773Kuldīga (bez kluba) 4137 2139
10Boļšakovs Pāvils060542Sporta klubs "Dobele" 5336 7343
11Šutka Aleksandrs101292Bauskas rajona BJSS 5486 4490
12Jēcis Rihards060250Aizkraukle (bez kluba) 5467 3470
13Dibaņins Valērijs140784Rīga (bez kluba) 5282-16266
14Andris Balbieris121244Jūrmala (bez kluba) 5571 6577
15Krūmiņš Andris070764Jēkabpils Sporta skola 4778 12790
16Sausnītis Kārlis200258Smiltenes GTK "Vidzeme" 2286-7279
17Šikovs Nikolajs040365Sporta klubs "Dobele" 5489 16505
18Grāpis Gundars010665Rīga (bez kluba) 5550-4546
19Ozols Guntis230573Galda tenisa klubs "OLIISA" 5282282
20Skaidrīte Zāģere231276Jūrmala (bez kluba) 3206206
21Jerčaks Anatolijs160665Rīga (bez kluba) 5701-3698
22Rudņikovs Jurijs260866Galda tenisa klubs "LV-22" 1553-8545
23Kleinšmits Ģirts181164Policijas Centrālais sporta klubs 5347 10357
24Krastiņš Mārtiņš290374Rīgas rajons (bez kluba) 5356 12368
25Bergs Anrijs081064Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 2642-13629
26Polozovs Jurijs110565GTK Babīte 5535-14521
27Krivods Guntis070765Sporta klubs "Dobele" 4621 4625
28Veretjanovs Jurijs250659Galda tenisa klubs "OLIISA" 4598 8606
 
par 1. - 2. vietu
 
Temjaševs Leonīds ~
Temjaševs Leonīds
Temjaševs Leonīds
Ļečebrins Artjoms
Rotačs Vladimirs
Rotačs Vladimirs
Pāvels Kosopalovs
Vēja Ieva
Pāvels Kosopalovs
Pāvels Kosopalovs
Pāvels Kosopalovs
Jovļevs Maksims
Jovļevs Maksims
Kleinbergs Māris
Pāvels Kosopalovs
 
Šmagra Jurijs ~
Šmagra Jurijs
Šmagra Jurijs
Dvarons Normunds
Boļšakovs Pāvils
Boļšakovs Pāvils
Andris Balbieris
Šutka Aleksandrs
Šutka Aleksandrs
Jēcis Rihards
Andris Balbieris
Dibaņins Valērijs
Andris Balbieris
Andris Balbieris
Krūmiņš Andris
 
Krūmiņš Andris ~
Krūmiņš Andris
Krūmiņš Andris
Sausnītis Kārlis
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs
Krūmiņš Andris
Grāpis Gundars
Grāpis Gundars
Ozols Guntis
Jerčaks Anatolijs
Skaidrīte Zāģere
Jerčaks Anatolijs
Jerčaks Anatolijs
Krūmiņš Andris
Rudņikovs Jurijs
Kleinšmits Ģirts
Kleinšmits Ģirts
Krastiņš Mārtiņš
Krastiņš Mārtiņš
Krastiņš Mārtiņš
Bergs Anrijs
Veretjanovs Jurijs
Polozovs Jurijs
Polozovs Jurijs
Krivods Guntis
Veretjanovs Jurijs
Veretjanovs Jurijs
Veretjanovs Jurijs ~
 
par 3. - 4. vietu
Andris Balbieris
Veretjanovs Jurijs
Veretjanovs Jurijs
par 5. - 6. vietu
Temjaševs Leonīds
Šmagra Jurijs
Šmagra Jurijs
Šmagra Jurijs
Jerčaks Anatolijs
Jerčaks Anatolijs
Krastiņš Mārtiņš
par 7. - 8. vietu
Temjaševs Leonīds
Temjaševs Leonīds
Krastiņš Mārtiņš
par 9. - 10. vietu
Rotačs Vladimirs
Rotačs Vladimirs
Jovļevs Maksims
Rotačs Vladimirs
Boļšakovs Pāvils
Šutka Aleksandrs
Šutka Aleksandrs
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs
Grāpis Gundars
Šikovs Nikolajs
Kleinšmits Ģirts
Kleinšmits Ģirts
Polozovs Jurijs
par 11. - 12. vietu
Šutka Aleksandrs
Šutka Aleksandrs
Kleinšmits Ģirts
par 13. - 14. vietu
Jovļevs Maksims
Jovļevs Maksims
Boļšakovs Pāvils
Jovļevs Maksims
Grāpis Gundars
Grāpis Gundars
Polozovs Jurijs
par 15. - 16. vietu
Boļšakovs Pāvils
Boļšakovs Pāvils
Polozovs Jurijs
par 17. - 18. vietu
 
Ļečebrins Artjoms ~
Ļečebrins Artjoms
Ļečebrins Artjoms
Vēja Ieva
Kleinbergs Māris
Kleinbergs Māris
Jēcis Rihards
 
Dvarons Normunds ~
Dvarons Normunds
Jēcis Rihards
Jēcis Rihards
Jēcis Rihards
Dibaņins Valērijs
Krivods Guntis
 
Sausnītis Kārlis ~
Sausnītis Kārlis
Ozols Guntis
Ozols Guntis
Ozols Guntis
Skaidrīte Zāģere
Krivods Guntis
Bergs Anrijs
(w) Bergs Anrijs
Rudņikovs Jurijs
Krivods Guntis
Krivods Guntis
Krivods Guntis ~
 
par 19. - 20. vietu
Ļečebrins Artjoms
Ļečebrins Artjoms
Ozols Guntis
par 21. - 22. vietu
Kleinbergs Māris
Kleinbergs Māris
Dvarons Normunds
 (nenotika) 
Sausnītis Kārlis
(w) Sausnītis Kārlis
Bergs Anrijs
par 23. - 24. vietu
Dvarons Normunds
 (nenotika) 
Bergs Anrijs
par 25. - 26. vietu
Vēja Ieva
Vēja Ieva
Dibaņins Valērijs
Vēja Ieva
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere ~
 
papilspēle
Dvarons Normunds
Dvarons Normunds
Dibaņins Valērijs
papilspēle
Kleinbergs Māris
Kleinbergs Māris
Dibaņins Valērijs
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 3Jēcis Rihards 1 : 0Dibaņins Valērijs-2
Ozols Guntis 1 : 0Skaidrīte Zāģere
 2Ļečebrins Artjoms 1 : 0Kleinbergs Māris-2
-1Dvarons Normunds 0 : 1Jēcis Rihards 2
-5Sausnītis Kārlis 0 : 1Ozols Guntis 5
-5Bergs Anrijs 0 : 1Krivods Guntis 5
-4Ļečebrins Artjoms 0 : 1Jēcis Rihards 4
-1Ozols Guntis 0 : 1Krivods Guntis 2
-2Jēcis Rihards 0 : 1Krivods Guntis 3
 3Ļečebrins Artjoms 1 : 0Ozols Guntis-2
 4Kleinbergs Māris 1 : 0Dvarons Normunds-3
Vēja Ieva 1 : 0Dibaņins Valērijs
 1Vēja Ieva 1 : 0Skaidrīte Zāģere
 8Dvarons Normunds 1 : 0Dibaņins Valērijs-6
 7Kleinbergs Māris 1 : 0Dibaņins Valērijs-6
-3Ļečebrins Artjoms 0 : 1Rotačs Vladimirs 4
Vēja Ieva 0 : 1Pāvels Kosopalovs
 1Jovļevs Maksims 1 : 0Kleinbergs Māris-1
-2Dvarons Normunds 0 : 1Boļšakovs Pāvils 3
 5Šutka Aleksandrs 1 : 0Jēcis Rihards-4
-2Dibaņins Valērijs 0 : 1Andris Balbieris 2
-2Sausnītis Kārlis 0 : 1Šikovs Nikolajs 2
 2Grāpis Gundars 1 : 0Ozols Guntis-2
Skaidrīte Zāģere 0 : 1Jerčaks Anatolijs
-8Rudņikovs Jurijs 0 : 1Kleinšmits Ģirts 11
 11Krastiņš Mārtiņš 1 : 0Bergs Anrijs-8
 7Polozovs Jurijs 1 : 0Krivods Guntis-6
 3Temjaševs Leonīds 1 : 0Rotačs Vladimirs-2
 6Pāvels Kosopalovs 1 : 0Jovļevs Maksims-5
 2Šmagra Jurijs 1 : 0Boļšakovs Pāvils-1
-3Šutka Aleksandrs 0 : 1Andris Balbieris 4
 2Krūmiņš Andris 1 : 0Šikovs Nikolajs-2
-2Grāpis Gundars 0 : 1Jerčaks Anatolijs 3
-4Kleinšmits Ģirts 0 : 1Krastiņš Mārtiņš 5
-3Polozovs Jurijs 0 : 1Veretjanovs Jurijs 4
-5Temjaševs Leonīds 0 : 1Pāvels Kosopalovs 5
-6Šmagra Jurijs 0 : 1Andris Balbieris 7
 4Krūmiņš Andris 1 : 0Jerčaks Anatolijs-3
-2Krastiņš Mārtiņš 0 : 1Veretjanovs Jurijs 2
 4Pāvels Kosopalovs 1 : 0Andris Balbieris-3
 3Krūmiņš Andris 1 : 0Veretjanovs Jurijs-2
-3Pāvels Kosopalovs 0 : 1Krūmiņš Andris 3
-4Andris Balbieris 0 : 1Veretjanovs Jurijs 4
-5Temjaševs Leonīds 0 : 1Šmagra Jurijs 5
 2Jerčaks Anatolijs 1 : 0Krastiņš Mārtiņš-1
 6Šmagra Jurijs 1 : 0Jerčaks Anatolijs-5
 2Temjaševs Leonīds 1 : 0Krastiņš Mārtiņš-1
 9Rotačs Vladimirs 1 : 0Jovļevs Maksims-7
-3Boļšakovs Pāvils 0 : 1Šutka Aleksandrs 3
 7Šikovs Nikolajs 1 : 0Grāpis Gundars-6
 9Kleinšmits Ģirts 1 : 0Polozovs Jurijs-7
 4Rotačs Vladimirs 1 : 0Šutka Aleksandrs-4
 3Šikovs Nikolajs 1 : 0Kleinšmits Ģirts-3
-5Rotačs Vladimirs 0 : 1Šikovs Nikolajs 6
 3Šutka Aleksandrs 1 : 0Kleinšmits Ģirts-3
 2Jovļevs Maksims 1 : 0Boļšakovs Pāvils-1
 5Grāpis Gundars 1 : 0Polozovs Jurijs-4
 3Jovļevs Maksims 1 : 0Grāpis Gundars-3
 9Boļšakovs Pāvils 1 : 0Polozovs Jurijs-7
Vēja Ieva 0 : 1Kleinbergs Māris