2019. gada 10. decembris
Guna, Judīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LU biedrības "Universitātes Sports" atklāto sacensību 8. kārta, r.v. 61-130 15.03.2008 0.50 54

LU biedrības "Universitātes Sports" atklāto sacensību 8. kārta, r.v. 61-130 2008-03-15 16:15:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Temjaševs Leonīds061266Kuldīga (bez kluba) 4656 16672
2Ogibalovs Aleksandrs150159Aizkraukle (bez kluba) 450-545
3Rotačs Vladimirs171049Basketbola Akadēmija "Rīga" 5546-7539
4Polozovs Jurijs110565GTK Babīte 4551-16535
5Šurpickis Staņislavs090158Aizkraukle (bez kluba) 4442 6448
6Veretjanovs Jurijs250659Galda tenisa klubs "OLIISA" 4596 1597
7Šutka Aleksandrs101292Bauskas rajona BJSS 4446 16462
8Skaidrīte Zāģere231276Jūrmala (bez kluba) 5207-1206
9Vološina Aleksandra120492Galda tenisa klubs "Laura" 3649 1650
10Jegorovs Aleksandrs060151Basketbola Akadēmija "Rīga" 4594 2596
11Dvarons Normunds160773Kuldīga (bez kluba) 5100 13113
12Lobonosovs Georgijs120633RER sporta klubs 5695-15680
13Pāvels Kosopalovs220886Sporta klubs "Universitātes sports" 3644-1643
14Kleinšmits Ģirts181164Policijas Centrālais sporta klubs 4357-12345
15Andris Balbieris121244Jūrmala (bez kluba) 5565 6571
16Sausnītis Kārlis200258Smiltenes GTK "Vidzeme" 4265 11276
17Grāpis Gundars010665Rīga (bez kluba) 5528 4532
18Ļečebrins Artjoms250288Galda tenisa klubs "Laura" 2462-6456
19Šikovs Nikolajs040365Sporta klubs "Dobele" 5471 18489
20Kleinbergs Māris211148Madonas (bez kluba) 4193 7200
21Vološins AleksandrsSporta klubs "Universitātes sports" 4588-13575
22Štubis Guntars081182Latvijas US 4427 10437
23Siņicins Vladimirs150255RVR sporta klubs 5504 7511
24Mirzojans Roberts210668Galda tenisa klubs "Laura" 4741741
25Vasiļevskis Imants050357Talsu Sporta nama GT sekcija 3393-13380
26Pikšteins Edgars150370Aizkraukle (bez kluba) 5276 15291
 
par 1. - 2. vietu
 
Temjaševs Leonīds ~
Temjaševs Leonīds
Temjaševs Leonīds
Ogibalovs Aleksandrs
Rotačs Vladimirs
Rotačs Vladimirs
Temjaševs Leonīds
Polozovs Jurijs
Šurpickis Staņislavs
Šurpickis Staņislavs
Veretjanovs Jurijs
Veretjanovs Jurijs
Veretjanovs Jurijs ~
 
Temjaševs Leonīds
 
Šutka Aleksandrs ~
Šutka Aleksandrs
Šutka Aleksandrs
Skaidrīte Zāģere
Vološina Aleksandra
Vološina Aleksandra
Šutka Aleksandrs
Jegorovs Aleksandrs
Jegorovs Aleksandrs
Dvarons Normunds
Lobonosovs Georgijs
Lobonosovs Georgijs
Lobonosovs Georgijs ~
 
Temjaševs Leonīds
 
Pāvels Kosopalovs ~
Pāvels Kosopalovs
Andris Balbieris
Kleinšmits Ģirts
Andris Balbieris
Andris Balbieris
Grāpis Gundars
Sausnītis Kārlis
Grāpis Gundars
Grāpis Gundars
Grāpis Gundars
Ļečebrins Artjoms
Ļečebrins Artjoms ~
 
Mirzojans Roberts
 
Šikovs Nikolajs ~
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs
Kleinbergs Māris
Kleinbergs Māris
Vološins Aleksandrs
Mirzojans Roberts
Guntars Štubis
Siņicins Vladimirs
Siņicins Vladimirs
Mirzojans Roberts
Mirzojans Roberts
Mirzojans Roberts ~
 
par 3. - 4. vietu
Šutka Aleksandrs
Šutka Aleksandrs
Grāpis Gundars
par 5. - 6. vietu
Veretjanovs Jurijs
Veretjanovs Jurijs
Lobonosovs Georgijs
Šikovs Nikolajs
Andris Balbieris
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs
par 7. - 8. vietu
Lobonosovs Georgijs
Andris Balbieris
Andris Balbieris
par 9. - 10. vietu
Rotačs Vladimirs
Rotačs Vladimirs
Ļečebrins Artjoms
Jegorovs Aleksandrs
Vološina Aleksandra
Jegorovs Aleksandrs
Jegorovs Aleksandrs
 (nenotika) 
Pāvels Kosopalovs
Pāvels Kosopalovs
Šurpickis Staņislavs
Pāvels Kosopalovs
Kleinbergs Māris
Siņicins Vladimirs
Siņicins Vladimirs
par 11. - 12. vietu
Rotačs Vladimirs
Siņicins Vladimirs
Siņicins Vladimirs
par 13. - 14. vietu
Ļečebrins Artjoms
(w) Vološina Aleksandra
Vološina Aleksandra
 (nenotika) 
Šurpickis Staņislavs
Šurpickis Staņislavs
Kleinbergs Māris
par 15. - 16. vietu
Ļečebrins Artjoms
 (nenotika) 
Kleinbergs Māris
par 17. - 18. vietu
Skaidrīte Zāģere
Dvarons Normunds
Dvarons Normunds
Guntars Štubis
Polozovs Jurijs
Guntars Štubis
Guntars Štubis
Guntars Štubis
Vasiļevskis Imants
Sausnītis Kārlis
Sausnītis Kārlis
Sausnītis Kārlis
Kleinšmits Ģirts
Kleinšmits Ģirts
Pikšteins Edgars
par 19. - 20. vietu
Dvarons Normunds
Dvarons Normunds
Kleinšmits Ģirts
par 21. - 22. vietu
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere
Polozovs Jurijs
Skaidrīte Zāģere
Vasiļevskis Imants
Pikšteins Edgars
Pikšteins Edgars
par 23. - 24. vietu
Polozovs Jurijs
 (nenotika) 
Vasiļevskis Imants
papilspēle
Lobonosovs Georgijs
Lobonosovs Georgijs
Vasiļevskis Imants
papilspēle
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs
Pikšteins Edgars
papilspēle
Ogibalovs Aleksandrs
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere
papilspēle
Vološins Aleksandrs
Pikšteins Edgars
Pikšteins Edgars
papilspēle
Vološins Aleksandrs
Vološins Aleksandrs
Polozovs Jurijs
papilspēle
Vološins Aleksandrs
Vološins Aleksandrs
Ogibalovs Aleksandrs
papilspēle
Dvarons Normunds
Dvarons Normunds
Ogibalovs Aleksandrs
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-1Ogibalovs Aleksandrs 0 : 1Rotačs Vladimirs 1
-6Polozovs Jurijs 0 : 1Šurpickis Staņislavs 8
-1Skaidrīte Zāģere 0 : 1Vološina Aleksandra 1
 1Jegorovs Aleksandrs 1 : 0Dvarons Normunds-1
-2Kleinšmits Ģirts 0 : 1Andris Balbieris 2
-2Sausnītis Kārlis 0 : 1Grāpis Gundars 2
 12Kleinbergs Māris 1 : 0Vološins Aleksandrs-9
-3Guntars Štubis 0 : 1Siņicins Vladimirs 4
 3Temjaševs Leonīds 1 : 0Rotačs Vladimirs-3
-2Šurpickis Staņislavs 0 : 1Veretjanovs Jurijs 3
Šutka Aleksandrs 1 : 0Vološina Aleksandra
-3Jegorovs Aleksandrs 0 : 1Lobonosovs Georgijs 3
-6Pāvels Kosopalovs 0 : 1Andris Balbieris 7
 4Grāpis Gundars 1 : 0Ļečebrins Artjoms-3
 2Šikovs Nikolajs 1 : 0Kleinbergs Māris-2
-2Siņicins Vladimirs 0 : 1Mirzojans Roberts 2
 4Temjaševs Leonīds 1 : 0Veretjanovs Jurijs-3
 11Šutka Aleksandrs 1 : 0Lobonosovs Georgijs-8
-5Andris Balbieris 0 : 1Grāpis Gundars 6
-2Šikovs Nikolajs 0 : 1Mirzojans Roberts 2
 2Temjaševs Leonīds 1 : 0Šutka Aleksandrs-2
-2Grāpis Gundars 0 : 1Mirzojans Roberts 2
 7Temjaševs Leonīds 1 : 0Mirzojans Roberts-6
 7Šutka Aleksandrs 1 : 0Grāpis Gundars-6
 7Veretjanovs Jurijs 1 : 0Lobonosovs Georgijs-6
-6Andris Balbieris 0 : 1Šikovs Nikolajs 7
-6Veretjanovs Jurijs 0 : 1Šikovs Nikolajs 8
-6Lobonosovs Georgijs 0 : 1Andris Balbieris 8
 4Rotačs Vladimirs 1 : 0Ļečebrins Artjoms-3
Vološina Aleksandra 0 : 1Jegorovs Aleksandrs
 2Pāvels Kosopalovs 1 : 0Šurpickis Staņislavs-2
-1Kleinbergs Māris 0 : 1Siņicins Vladimirs 2
-4Rotačs Vladimirs 0 : 1Jegorovs Aleksandrs 4
 3Pāvels Kosopalovs 1 : 0Siņicins Vladimirs-3
-5Rotačs Vladimirs 0 : 1Siņicins Vladimirs 6
 2Šurpickis Staņislavs 1 : 0Kleinbergs Māris-2
Skaidrīte Zāģere 0 : 1Dvarons Normunds
-6Polozovs Jurijs 0 : 1Guntars Štubis 8
-6Vasiļevskis Imants 0 : 1Sausnītis Kārlis 8
 4Kleinšmits Ģirts 1 : 0Pikšteins Edgars-3
-1Dvarons Normunds 0 : 1Guntars Štubis 2
 7Sausnītis Kārlis 1 : 0Kleinšmits Ģirts-6
 3Guntars Štubis 1 : 0Sausnītis Kārlis-2
 11Dvarons Normunds 1 : 0Kleinšmits Ģirts-8
Skaidrīte Zāģere 1 : 0Polozovs Jurijs
-6Vasiļevskis Imants 0 : 1Pikšteins Edgars 8
Skaidrīte Zāģere 1 : 0Pikšteins Edgars
 2Lobonosovs Georgijs 1 : 0Vasiļevskis Imants-1
 3Šikovs Nikolajs 1 : 0Pikšteins Edgars-2
Ogibalovs Aleksandrs 0 : 1Skaidrīte Zāģere
-9Vološins Aleksandrs 0 : 1Pikšteins Edgars 12
 4Vološins Aleksandrs 1 : 0Polozovs Jurijs-4
 1Vološins Aleksandrs 1 : 0Ogibalovs Aleksandrs
 4Dvarons Normunds 1 : 0Ogibalovs Aleksandrs-4