2019. gada 15. decembris
Hanna, Jana, Johanna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas SVS 45. sporta spēļu sacensības galda tenisā, vīrieši 40-49 02.02.2008 1.00 77

Latvijas SVS 45. sporta spēļu sacensības galda tenisā, vīrieši 40-49 2008-02-02 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Plikgalvis Uģis211260RER sporta klubs 51050 81058
2Puikevics Zigmārs150366Sporta klubs "Universitātes sports" 4876-49827
3Pļuščs Olegs071060Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 6842-16826
4Svīķis Ervins031260Valmieras galda tenisa klubs 6761 10771
5Gamajunovs Jurijs010562Galda tenisa klubs "Laura" 6765-9756
6Bogdanovs Leonīds220564Rīga (bez kluba) 6738 34772
7Šmagra Jurijs201266Daugavpils rajona SK 6740-31709
8Martinovs Viktors031259Preiļu rajona BJSS 6748-3745
9Krūmiņš Andris070764Jēkabpils Sporta skola 6687 46733
10Krivods Guntis070765Sporta klubs "Dobele" 6583 25608
11Bergs Anrijs081064Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 3643-1642
12Losāns Bruno090959Rebirs sports s/o 5577-20557
13Polozovs Jurijs110565GTK Babīte 5562-11551
14Veretjanovs Jurijs250659Galda tenisa klubs "OLIISA" 6542 32574
15Buļbiks Pēteris180160Talsu Sporta nama GT sekcija 5503 30533
16Grāpis Gundars010665Rīga (bez kluba) 5475 47522
17Šikovs Nikolajs040365Sporta klubs "Dobele" 5471 12483
18Stepanovs Jurijs251161GTK Babīte 5441-3438
19Sūna Uldis050259Smiltenes GTK "Vidzeme" 6399 8407
20Jegorovs Valērijs070868RER sporta klubs 3333-9324
21Isajevs Anatolijs031166Preiļu rajona BJSS 6337-18319
22Priede Māris070261Talsu Sporta nama GT sekcija 6326 3329
23Korns Aivars120959GTK Gulbene 6307 3310
24Brammanis Māris010463Cēsis (bez kluba) 4264-25239
25Stepanovs Oļegs260962Preiļi (bez kluba) 6266 31297
26Krūmiņš Gints161263Tukums (bez kluba) 6261 26287
27Boroda Arkadijs200368GTK Babīte 4249-24225
28Dikulis Juris270460Rebirs sports s/o 3213-7206
29Mūrmanis Ojārs180462GTK Gulbene 578 32110
30Smirnovs Jurijs111044LLU sporta klubs 30-20
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks123
1Plikgalvis Uģis11
2Grāpis Gundars01
3Šikovs Nikolajs00
II. apakšgrupa
NrDalībnieks123
1Puikevics Zigmārs01
2Buļbiks Pēteris11
3Stepanovs Jurijs00
III. apakšgrupa
NrDalībnieks1234
1Pļuščs Olegs111
2Veretjanovs Jurijs011
3Sūna Uldis001
4Jegorovs Valērijs000
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks1234
1Svīķis Ervins111
2Polozovs Jurijs011
3Isajevs Anatolijs001
4Smirnovs Jurijs000
V. apakšgrupa
NrDalībnieks1234
1Gamajunovs Jurijs111
2Losāns Bruno011
3Priede Māris001
4Mūrmanis Ojārs000
VI. apakšgrupa
NrDalībnieks1234
1Bogdanovs Leonīds111
2Bergs Anrijs011
3Korns Aivars001
4Dikulis Juris000
VII. apakšgrupa
NrDalībnieks1234
1Šmagra Jurijs110
2Krivods Guntis011
3Brammanis Māris000
4Stepanovs Oļegs101
VIII. apakšgrupa
NrDalībnieks1234
1Martinovs Viktors011
2Krūmiņš Andris111
3Krūmiņš Gints001
4Boroda Arkadijs000
par 1. - 2. vietu
Plikgalvis Uģis
Plikgalvis Uģis
Stepanovs Oļegs
Plikgalvis Uģis
Bogdanovs Leonīds
Bogdanovs Leonīds
Gamajunovs Jurijs
Plikgalvis Uģis
Svīķis Ervins
Krūmiņš Andris
Krūmiņš Andris
Krūmiņš Andris
Buļbiks Pēteris
Pļuščs Olegs
Pļuščs Olegs
par 3. - 4. vietu
Bogdanovs Leonīds
Bogdanovs Leonīds
Pļuščs Olegs
par 5. - 6. vietu
Stepanovs Oļegs
Gamajunovs Jurijs
Gamajunovs Jurijs
Svīķis Ervins
Svīķis Ervins
Svīķis Ervins
Buļbiks Pēteris
par 7. - 8. vietu
Stepanovs Oļegs
Buļbiks Pēteris
Buļbiks Pēteris
par 9. - 10. vietu
Puikevics Zigmārs
Grāpis Gundars
Grāpis Gundars
Grāpis Gundars
Losāns Bruno
(w) Losāns Bruno
Bergs Anrijs
Krivods Guntis
Krivods Guntis
Krivods Guntis
Polozovs Jurijs
Krivods Guntis
Veretjanovs Jurijs
Veretjanovs Jurijs
Martinovs Viktors
par 11. - 12. vietu
Losāns Bruno
Veretjanovs Jurijs
Veretjanovs Jurijs
par 13. - 14. vietu
Puikevics Zigmārs
(w) Puikevics Zigmārs
Bergs Anrijs
Martinovs Viktors
Polozovs Jurijs
Martinovs Viktors
Martinovs Viktors
par 15. - 16. vietu
Bergs Anrijs
(w) Polozovs Jurijs
Polozovs Jurijs
par 17. - 18. vietu
Šmagra Jurijs
Krūmiņš Gints
Krūmiņš Gints
Sūna Uldis
Isajevs Anatolijs
Sūna Uldis
Sūna Uldis
Šikovs Nikolajs
Stepanovs Jurijs
Stepanovs Jurijs
Priede Māris
Šikovs Nikolajs
Korns Aivars
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs
par 19. - 20. vietu
Krūmiņš Gints
Stepanovs Jurijs
Stepanovs Jurijs
par 21. - 22. vietu
Šmagra Jurijs
Šmagra Jurijs
Isajevs Anatolijs
Šmagra Jurijs
Priede Māris
Priede Māris
Korns Aivars
par 23. - 24. vietu
Isajevs Anatolijs
Korns Aivars
Korns Aivars
par 25. - 26. vietu
Brammanis Māris
Brammanis Māris ~
 
Mūrmanis Ojārs
Mūrmanis Ojārs
(w) Mūrmanis Ojārs
Dikulis Juris
Mūrmanis Ojārs
Boroda Arkadijs
(w) Boroda Arkadijs
Smirnovs Jurijs
(w) Boroda Arkadijs
Jegorovs Valērijs
Jegorovs Valērijs ~
 
par 27. - 28. vietu
Brammanis Māris
(w) Brammanis Māris
Jegorovs Valērijs
par 29. - 30. vietu
Dikulis Juris
(w) Dikulis Juris
Smirnovs Jurijs
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 1Plikgalvis Uģis 1 : 0Grāpis Gundars
 1Plikgalvis Uģis 1 : 0Šikovs Nikolajs
 9Grāpis Gundars 1 : 0Šikovs Nikolajs-8
-18Puikevics Zigmārs 0 : 1Buļbiks Pēteris 24
 2Puikevics Zigmārs 1 : 0Stepanovs Jurijs-1
 7Buļbiks Pēteris 1 : 0Stepanovs Jurijs-6
 4Pļuščs Olegs 1 : 0Veretjanovs Jurijs-3
 2Pļuščs Olegs 1 : 0Sūna Uldis-1
 6Veretjanovs Jurijs 1 : 0Sūna Uldis-5
 1Pļuščs Olegs 1 : 0Jegorovs Valērijs
 4Veretjanovs Jurijs 1 : 0Jegorovs Valērijs-3
 7Sūna Uldis 1 : 0Jegorovs Valērijs-6
 5Svīķis Ervins 1 : 0Polozovs Jurijs-4
 2Svīķis Ervins 1 : 0Isajevs Anatolijs-1
 4Polozovs Jurijs 1 : 0Isajevs Anatolijs-3
Svīķis Ervins 1 : 0Smirnovs Jurijs
 1Polozovs Jurijs 1 : 0Smirnovs Jurijs
 3Isajevs Anatolijs 1 : 0Smirnovs Jurijs-2
 5Gamajunovs Jurijs 1 : 0Losāns Bruno-4
 2Gamajunovs Jurijs 1 : 0Priede Māris-1
 4Losāns Bruno 1 : 0Priede Māris-3
 1Gamajunovs Jurijs 1 : 0Mūrmanis Ojārs
 2Losāns Bruno 1 : 0Mūrmanis Ojārs-1
 4Priede Māris 1 : 0Mūrmanis Ojārs-3
 7Bogdanovs Leonīds 1 : 0Bergs Anrijs-6
 2Bogdanovs Leonīds 1 : 0Korns Aivars-1
 3Bergs Anrijs 1 : 0Korns Aivars-2
 1Bogdanovs Leonīds 1 : 0Dikulis Juris
 2Bergs Anrijs 1 : 0Dikulis Juris-1
 7Korns Aivars 1 : 0Dikulis Juris-6
-21Šmagra Jurijs 0 : 1Stepanovs Oļegs 28
-8Brammanis Māris 0 : 1Stepanovs Oļegs 9
 5Šmagra Jurijs 1 : 0Krivods Guntis-4
 2Šmagra Jurijs 1 : 0Brammanis Māris-1
 3Krivods Guntis 1 : 0Brammanis Māris-2
 3Krivods Guntis 1 : 0Stepanovs Oļegs-2
-11Martinovs Viktors 0 : 1Krūmiņš Andris 13
 2Martinovs Viktors 1 : 0Krūmiņš Gints-1
 2Krūmiņš Andris 1 : 0Krūmiņš Gints-1
 2Martinovs Viktors 1 : 0Boroda Arkadijs-1
 2Krūmiņš Andris 1 : 0Boroda Arkadijs-1
 9Krūmiņš Gints 1 : 0Boroda Arkadijs-8
Plikgalvis Uģis 1 : 0Stepanovs Oļegs
 11Bogdanovs Leonīds 1 : 0Gamajunovs Jurijs-10
-11Svīķis Ervins 0 : 1Krūmiņš Andris 13
-2Buļbiks Pēteris 0 : 1Pļuščs Olegs 3
 3Plikgalvis Uģis 1 : 0Bogdanovs Leonīds-2
 18Krūmiņš Andris 1 : 0Pļuščs Olegs-14
 3Plikgalvis Uģis 1 : 0Krūmiņš Andris-2
 15Bogdanovs Leonīds 1 : 0Pļuščs Olegs-12
-1Stepanovs Oļegs 0 : 1Gamajunovs Jurijs 2
 4Svīķis Ervins 1 : 0Buļbiks Pēteris-3
-9Gamajunovs Jurijs 0 : 1Svīķis Ervins 10
-3Stepanovs Oļegs 0 : 1Buļbiks Pēteris 4
-21Puikevics Zigmārs 0 : 1Grāpis Gundars 28
 9Krivods Guntis 1 : 0Polozovs Jurijs-8
 21Veretjanovs Jurijs 1 : 0Martinovs Viktors-16
 15Grāpis Gundars 1 : 0Losāns Bruno-12
 8Krivods Guntis 1 : 0Veretjanovs Jurijs-7
-5Grāpis Gundars 0 : 1Krivods Guntis 6
-10Losāns Bruno 0 : 1Veretjanovs Jurijs 11
-4Polozovs Jurijs 0 : 1Martinovs Viktors 5
-12Puikevics Zigmārs 0 : 1Martinovs Viktors 15
-21Šmagra Jurijs 0 : 1Krūmiņš Gints 28
-6Isajevs Anatolijs 0 : 1Sūna Uldis 7
 6Stepanovs Jurijs 1 : 0Priede Māris-5
-4Korns Aivars 0 : 1Šikovs Nikolajs 5
-5Krūmiņš Gints 0 : 1Sūna Uldis 6
-7Stepanovs Jurijs 0 : 1Šikovs Nikolajs 8
-6Sūna Uldis 0 : 1Šikovs Nikolajs 7
-4Krūmiņš Gints 0 : 1Stepanovs Jurijs 5
 2Šmagra Jurijs 1 : 0Isajevs Anatolijs-1
 9Priede Māris 1 : 0Korns Aivars-8
 2Šmagra Jurijs 1 : 0Priede Māris-1
-10Isajevs Anatolijs 0 : 1Korns Aivars 11
-14Brammanis Māris 0 : 1Mūrmanis Ojārs 18
 18Mūrmanis Ojārs 1 : 0Boroda Arkadijs-14