2019. gada 9. decembris
Sarmīte, Tabita
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas jaunatnes m-sacīkstes, B grupa, apakšgrupas 14.04.2007 1.00 40
"GTK BIRZGALE" atklātais čempionāts jauniešiem 3.kārta 2, grupa 20.01.2018 0.50 118

Latvijas jaunatnes m-sacīkstes, B grupa, apakšgrupas 2007-04-14 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Černauska Lauma270493Bauskas rajona BJSS 4280 18298
2Buļmeistere Arina300196Specializētā tenisa sporta skola 4118118
3Miteniece Džoanna230192SSO sporta klubs "FloTe" 497 20117
4Zimina Anastasija180798Galda tenisa klubs "Laura" 420-240
5Latakaite Ilze160492SK LKS 42-40
6Ivanova Viktorija250695Preiļu rajona BJSS 5269 24293
7Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 5219 12231
8Ulņirova Aleksandra240295Galda tenisa klubs "OLIISA" 540 1959
9Bernharde Kintija030894Bauskas rajona BJSS 519 423
10Lauberga Unda Paula120994Cēsu pilsētas Sporta skola 520-155
11Zeiza Anastasija070996Galda tenisa klubs "Laura" 50-290
12Isajeva Alīna210895Preiļu rajona BJSS 5241 4245
13Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 5108 41149
14Tisjaka Renāte120893Kuldīgas rajona Sporta skola 537-235
15Austere Agate Kate300594Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 514 1933
16Pivnjuka Sofija190497Galda tenisa klubs "Laura" 56-140
17Bokuma Sallija230893Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 50-310
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 5Černauska Lauma 1 : 0Buļmeistere Arina-4
 5Černauska Lauma 1 : 0Miteniece Džoanna-4
 4Černauska Lauma 1 : 0Zimina Anastasija-3
 4Černauska Lauma 1 : 0Latakaite Ilze-3
-9Buļmeistere Arina 0 : 1Miteniece Džoanna 10
 7Buļmeistere Arina 1 : 0Zimina Anastasija-6
 6Buļmeistere Arina 1 : 0Latakaite Ilze-5
 7Miteniece Džoanna 1 : 0Zimina Anastasija-6
 7Miteniece Džoanna 1 : 0Latakaite Ilze-6
-9Zimina Anastasija 0 : 1Latakaite Ilze 10
 8Ivanova Viktorija 1 : 0Frīdenberga Zane-7
 4Ivanova Viktorija 1 : 0Ulņirova Aleksandra-3
 4Ivanova Viktorija 1 : 0Bernharde Kintija-3
 4Ivanova Viktorija 1 : 0Lauberga Unda Paula-3
 4Ivanova Viktorija 1 : 0Zeiza Anastasija-3
 5Frīdenberga Zane 1 : 0Ulņirova Aleksandra-4
 5Frīdenberga Zane 1 : 0Bernharde Kintija-4
 5Frīdenberga Zane 1 : 0Lauberga Unda Paula-4
 4Frīdenberga Zane 1 : 0Zeiza Anastasija-3
 9Ulņirova Aleksandra 1 : 0Bernharde Kintija-8
 9Ulņirova Aleksandra 1 : 0Lauberga Unda Paula-8
 8Ulņirova Aleksandra 1 : 0Zeiza Anastasija-7
 10Bernharde Kintija 1 : 0Lauberga Unda Paula-9
 9Bernharde Kintija 1 : 0Zeiza Anastasija-8
 9Lauberga Unda Paula 1 : 0Zeiza Anastasija-8
-12Isajeva Alīna 0 : 1Rusinova Diana 15
 4Isajeva Alīna 1 : 0Tisjaka Renāte-3
 4Isajeva Alīna 1 : 0Austere Agate Kate-3
 4Isajeva Alīna 1 : 0Pivnjuka Sofija-3
 4Isajeva Alīna 1 : 0Bokuma Sallija-3
 7Rusinova Diana 1 : 0Tisjaka Renāte-6
 7Rusinova Diana 1 : 0Austere Agate Kate-6
 6Rusinova Diana 1 : 0Pivnjuka Sofija-5
 6Rusinova Diana 1 : 0Bokuma Sallija-5
-9Tisjaka Renāte 0 : 1Austere Agate Kate 10
 8Tisjaka Renāte 1 : 0Pivnjuka Sofija-7
 8Tisjaka Renāte 1 : 0Bokuma Sallija-7
 9Austere Agate Kate 1 : 0Pivnjuka Sofija-8
 9Austere Agate Kate 1 : 0Bokuma Sallija-8
 9Pivnjuka Sofija 1 : 0Bokuma Sallija-8