2019. gada 7. decembris
Anta, Antonija, Dzirkstīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas SVS 44.sporta spēles, 40-49 gadi, ap.gr. 10.02.2007 1.00 36
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2018,zēni dz.2006.g. un jaunāki 23.02.2018 0.50 135

Latvijas SVS 44.sporta spēles, 40-49 gadi, ap.gr. 2007-02-10 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Plikgalvis Uģis211260RER sporta klubs 3989-24965
2Šikovs Nikolajs040365Sporta klubs "Dobele" 3484-8476
3Buļbiks Pēteris180160Talsu Sporta nama GT sekcija 3442 45487
4Mūrmanis Ojārs180462GTK Gulbene 37-25
5Puikevics Zigmārs150366Sporta klubs "Universitātes sports" 3839-18821
6Losāns Bruno090959Rebirs sports s/o 3530-13517
7Kušnirevs Vladimirs121166Galda tenisa klubs "Laura" 3393 46439
8Sirmovičs Gatis231161Sporta klubs "Liepājas Metalurgs" 30-20
9Gamajunovs Jurijs010562Galda tenisa klubs "Laura" 3798 7805
10Krivods Guntis070765Sporta klubs "Dobele" 3572 5577
11Sūna Uldis050259Smiltenes GTK "Vidzeme" 3378378
12Dikulis Juris270460Rebirs sports s/o 3183-6177
13Cildermanis Roalds130558LSK "Dartija" 3795 8803
14Krūmiņš Andris070764Jēkabpils Sporta skola 3631 1632
15Isajevs Anatolijs031166Preiļu rajona BJSS 3330-15315
16Rovneiko Genādijs040467Preiļi (bez kluba) 3200 14214
17Svīķis Ervins031260Valmieras galda tenisa klubs 3722-7715
18Šmagra Jurijs201266Daugavpils rajona SK 3675 16691
19Korns Aivars120959GTK Gulbene 3303 4307
20Krūmiņš Gints161263Tukums (bez kluba) 3221-7214
21Pļuščs Olegs071060Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 3753-6747
22Rubenis Aigars271267Sporta klubs "Piebalga" 3718 15733
23Priede Māris070261Talsu Sporta nama GT sekcija 3306-12294
24Brammanis Māris010463Cēsis (bez kluba) 3279 9288
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 3Krivods Guntis 1 : 0Dikulis Juris-2
 5Sūna Uldis 1 : 0Dikulis Juris-4
 5Cildermanis Roalds 1 : 0Krūmiņš Andris-4
 2Cildermanis Roalds 1 : 0Isajevs Anatolijs-1
 1Cildermanis Roalds 1 : 0Rovneiko Genādijs
 3Krūmiņš Andris 1 : 0Isajevs Anatolijs-2
 2Krūmiņš Andris 1 : 0Rovneiko Genādijs-1
-12Isajevs Anatolijs 0 : 1Rovneiko Genādijs 15
-10Svīķis Ervins 0 : 1Šmagra Jurijs 11
 2Svīķis Ervins 1 : 0Korns Aivars-1
 1Svīķis Ervins 1 : 0Krūmiņš Gints
 3Šmagra Jurijs 1 : 0Korns Aivars-2
 2Šmagra Jurijs 1 : 0Krūmiņš Gints-1
 7Korns Aivars 1 : 0Krūmiņš Gints-6
-10Pļuščs Olegs 0 : 1Rubenis Aigars 11
 2Pļuščs Olegs 1 : 0Priede Māris-1
 2Pļuščs Olegs 1 : 0Brammanis Māris-1
 2Rubenis Aigars 1 : 0Priede Māris-1
 2Rubenis Aigars 1 : 0Brammanis Māris-1
-10Priede Māris 0 : 1Brammanis Māris 11
 1Plikgalvis Uģis 1 : 0Šikovs Nikolajs
-25Plikgalvis Uģis 0 : 1Buļbiks Pēteris 32
Plikgalvis Uģis 1 : 0Mūrmanis Ojārs
-10Šikovs Nikolajs 0 : 1Buļbiks Pēteris 11
 2Šikovs Nikolajs 1 : 0Mūrmanis Ojārs-1
 2Buļbiks Pēteris 1 : 0Mūrmanis Ojārs-1
 3Puikevics Zigmārs 1 : 0Losāns Bruno-2
-21Puikevics Zigmārs 0 : 1Kušnirevs Vladimirs 28
Puikevics Zigmārs 1 : 0Sirmovičs Gatis
-12Losāns Bruno 0 : 1Kušnirevs Vladimirs 15
 1Losāns Bruno 1 : 0Sirmovičs Gatis
 3Kušnirevs Vladimirs 1 : 0Sirmovičs Gatis-2
 4Gamajunovs Jurijs 1 : 0Krivods Guntis-3
 2Gamajunovs Jurijs 1 : 0Sūna Uldis-1
 1Gamajunovs Jurijs 1 : 0Dikulis Juris
 5Krivods Guntis 1 : 0Sūna Uldis-4