2019. gada 16. novembris
Banga, Glorija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas jaunatnes m-sacīkstes "B" gr., fināls 26.03.2006 1.50 27
GTK Namejs kauss 2017./2018. 2. etaps 400+ 23.09.2017 0.50 56

Latvijas jaunatnes m-sacīkstes "B" gr., fināls 2006-03-26 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kovaļova Marina050491Galda tenisa klubs "Laura" 6387 12399
2Drozda Darja030792Galda tenisa klubs "Laura" 6449 11460
3Šinkarjova Kristina290691Jēkabpils Sporta skola 5306 5311
4Černauska Lauma270493Bauskas rajona BJSS 5271 11282
5Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 5105-1887
6Bogdanova Jekaterina161091Jēkabpils Sporta skola 6376 75451
7Vološina Aleksandra120492Galda tenisa klubs "Laura" 6467 15482
8Lepse Ieva151093Kuldīgas rajona Sporta skola 5401 11412
9Bagdone Linda210691Bauskas rajona BJSS 5360 22382
10Kalēja Lauma301091Bauskas rajona BJSS 5183-3180
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 14Kovaļova Marina 1 : 0Drozda Darja
-11Kovaļova Marina 0 : 1Šinkarjova Kristina 20
 9Kovaļova Marina 1 : 0Černauska Lauma-5
 6Kovaļova Marina 1 : 0Frīdenberga Zane-3
-6Kovaļova Marina 0 : 1Vološina Aleksandra 11
 9Drozda Darja 1 : 0Šinkarjova Kristina-5
 8Drozda Darja 1 : 0Černauska Lauma-4
 5Drozda Darja 1 : 0Frīdenberga Zane-2
-11Drozda Darja 0 : 1Bogdanova Jekaterina 20
-10Šinkarjova Kristina 0 : 1Černauska Lauma 17
 6Šinkarjova Kristina 1 : 0Frīdenberga Zane-3
-6Šinkarjova Kristina 0 : 1Bagdone Linda 11
 8Černauska Lauma 1 : 0Frīdenberga Zane-4
-5Černauska Lauma 0 : 1Lepse Ieva 9
-6Frīdenberga Zane 0 : 1Kalēja Lauma 11
 39Bogdanova Jekaterina 1 : 0Vološina Aleksandra-22
 17Bogdanova Jekaterina 1 : 0Lepse Ieva-10
-9Bogdanova Jekaterina 0 : 1Bagdone Linda 15
 8Bogdanova Jekaterina 1 : 0Kalēja Lauma-4
 11Vološina Aleksandra 1 : 0Lepse Ieva-6
 9Vološina Aleksandra 1 : 0Bagdone Linda-5
 6Vološina Aleksandra 1 : 0Kalēja Lauma-3
 12Lepse Ieva 1 : 0Bagdone Linda-7
 6Lepse Ieva 1 : 0Kalēja Lauma-3
 8Bagdone Linda 1 : 0Kalēja Lauma-4
Kovaļova Marina 0 : 1Drozda Darja
Bogdanova Jekaterina 1 : 0Vološina Aleksandra