2019. gada 16. novembris
Banga, Glorija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas jaunatnes m-sacīkstes "B" gr., 11.-39.vietas 25.03.2006 1.00 43
Baltijas jaunatnes TOP 10 meitenes 30.06.2018 1.00 45

Latvijas jaunatnes m-sacīkstes "B" gr., 11.-39.vietas 2006-03-25 20:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Simaško Edgars100491Bauskas rajona BJSS 345 1459
2Maļinovskis Pēteris240192Kuldīgas rajona Sporta skola 3141 4145
3Gojevs Andrejs140291Jēkabpils Sporta skola 373-667
4Mārtinsons Elvijs010991Kuldīgas rajona Sporta skola 381 788
5Slīpais Jānis131291Jēkabpils Sporta skola 3102-1191
6Svīķis Mārtiņš020192Valmieras galda tenisa klubs 317 3552
7Kristovskis Mārtiņš210991Kuldīgas rajona Sporta skola 346-838
8Mārtinsons Krists201292Kuldīgas rajona Sporta skola 338-2117
9Martini Dāvis-Juris120796CēsuSS 321-250
10Kvačantiradze Dāvids300691Galda tenisa klubs "LV-22" 35-23
11Skorikovs Dmitrijs260391Jūrmala (bez kluba) 313 1730
12Čebikins Pāvels061194Galda tenisa klubs "Laura" 384 22106
13Čugunovs Aleksejs270994Galda tenisa klubs "Laura" 350-941
14Šutka Aleksandrs101292Bauskas rajona BJSS 334 1448
15Auželis Arialds040892Bauskas rajona BJSS 367-1156
16Sermins Andrejs210693Rīgas 37.vidusskola 363 770
17Dmitruks Viktors251191Galda tenisa klubs "Laura" 30-60
18Jēkabsons Alberts310591Galda tenisa klubs "Laura" 30-60
19Kogans Igors080891JSC "Rīdze" 350 2474
20Čučukins Antons160496Galda tenisa klubs "Laura" 33-250
21Visockis Roberts011191SSO sporta klubs "FloTe" 30 1212
22Gricevičs Dmitrijs160392Galda tenisa klubs "Laura" 30-60
23Skore Edgars020694Kuldīgas rajona Sporta skola 329 736
24Mazlazdiņš Mārtiņš030992SSO sporta klubs "FloTe" 324 1236
25Pozdņakovs Aleksandrs030394JSC "Rīdze" 20 2020
26Ļipatņikovs Jevgēnijs010695Galda tenisa klubs "Laura" 30 1111
27Ribakovs Artūrs120997JSC "Rīdze" 20-180
28Čuvikins Germans270897JSC "Rīdze" 20-180
29Kušnirevs Vladislavs200394Galda tenisa klubs "Laura" 30 1111
30Škurdjuks Ņikita070996JSC "Rīdze" 20 11
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 13Simaško Edgars 1 : 0Maļinovskis Pēteris-11
 11Simaško Edgars 1 : 0Mārtinsons Elvijs-10
-10Simaško Edgars 0 : 1Svīķis Mārtiņš 11
 7Maļinovskis Pēteris 1 : 0Gojevs Andrejs-6
 8Maļinovskis Pēteris 1 : 0Slīpais Jānis-7
-8Gojevs Andrejs 0 : 1Mārtinsons Elvijs 9
 8Gojevs Andrejs 1 : 0Mārtinsons Krists-7
 8Mārtinsons Elvijs 1 : 0Kristovskis Mārtiņš-7
-11Slīpais Jānis 0 : 1Svīķis Mārtiņš 13
 7Slīpais Jānis 1 : 0Mārtinsons Krists-6
 11Svīķis Mārtiņš 1 : 0Kristovskis Mārtiņš-10
 9Kristovskis Mārtiņš 1 : 0Mārtinsons Krists-8
-9Martini Dāvis-Juris 0 : 1Kvačantiradze Dāvids 10
-9Martini Dāvis-Juris 0 : 1Skorikovs Dmitrijs 10
-7Martini Dāvis-Juris 0 : 1Čugunovs Aleksejs 8
-6Kvačantiradze Dāvids 0 : 1Čebikins Pāvels 7
-6Kvačantiradze Dāvids 0 : 1Sermins Andrejs 7
-6Skorikovs Dmitrijs 0 : 1Čebikins Pāvels 7
 13Skorikovs Dmitrijs 1 : 0Auželis Arialds-11
 8Čebikins Pāvels 1 : 0Šutka Aleksandrs-7
-9Čugunovs Aleksejs 0 : 1Šutka Aleksandrs 10
-8Čugunovs Aleksejs 0 : 1Auželis Arialds 9
 11Šutka Aleksandrs 1 : 0Sermins Andrejs-10
-9Auželis Arialds 0 : 1Sermins Andrejs 10
-9Dmitruks Viktors 0 : 1Jēkabsons Alberts 10
 10Dmitruks Viktors 1 : 0Čučukins Antons-9
-7Dmitruks Viktors 0 : 1Skore Edgars 8
-7Jēkabsons Alberts 0 : 1Kogans Igors 8
-9Jēkabsons Alberts 0 : 1Visockis Roberts 10
 8Kogans Igors 1 : 0Čučukins Antons-7
 8Kogans Igors 1 : 0Mazlazdiņš Mārtiņš-7
-9Čučukins Antons 0 : 1Gricevičs Dmitrijs 10
 10Visockis Roberts 1 : 0Gricevičs Dmitrijs-9
-8Visockis Roberts 0 : 1Mazlazdiņš Mārtiņš 9
-7Gricevičs Dmitrijs 0 : 1Skore Edgars 8
-9Skore Edgars 0 : 1Mazlazdiņš Mārtiņš 10
 10Pozdņakovs Aleksandrs 1 : 0Ļipatņikovs Jevgēnijs-9
 10Pozdņakovs Aleksandrs 1 : 0Kušnirevs Vladislavs-9
 10Ļipatņikovs Jevgēnijs 1 : 0Ribakovs Artūrs-9
 10Ļipatņikovs Jevgēnijs 1 : 0Čuvikins Germans-9
-9Ribakovs Artūrs 0 : 1Škurdjuks Ņikita 10
-9Čuvikins Germans 0 : 1Kušnirevs Vladislavs 10
 10Kušnirevs Vladislavs 1 : 0Škurdjuks Ņikita-9