2019. gada 19. novembris
Betija, Elizabete, Liza, Līze
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas SVS 43.sporta spēles 50-59 gadi, 1.-6.apakšgrupas 04.02.2006 1.00 24
GTK Namejs kauss 2016/2017 nr.19 170+ 03.06.2017 0.50 83

Latvijas SVS 43.sporta spēles 50-59 gadi, 1.-6.apakšgrupas 2006-02-04 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Siliņš Juris270755Smiltenes GTK "Vidzeme" 31063 11064
2Tokmačovs Aleksandrs200254LSK "Dartija" 3380 7387
3Derkēvics Dainis080248Talsu Sporta nama GT sekcija 3176 2178
4Arājs Valdis150149Jūrmala (bez kluba) 30-60
5Balabanovs Vladimirs180850Rīgas 37.vidusskola 2896 3899
6Terentjevs Guntars230148Tukuma sporta klubs LLT 2401 3404
7Indriksons Modris130255Bauskas rajona BJSS 2177-3174
8Upesleja Aleksandrs260849RER sporta klubs 3866 3869
9Jegorovs Aleksandrs060151Basketbola Akadēmija "Rīga" 3414 5419
10Naglis Jānis220455Talsu Sporta nama GT sekcija 3161 2163
11Freimanis Vilnis160349Jūrmala (bez kluba) 30-50
12Ozols Jānis (49.dz.g.)210649Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 2889 3892
13Balbieris Aivars210650Galda tenisa klubs "Sloka" 2427 3430
14Strautiņš Pēteris300749Rebirs sports s/o 2152-3149
15Čebikins Aleksandrs280954Galda tenisa klubs "Laura" 2876 2878
16Būka Juris090555Smiltenes GTK "Vidzeme" 2456 2458
17Gibala Jānis031252GTK Gulbene 2124-2122
18Čugunovs Sergejs230556Rīga (bez kluba) 2847 3850
19Glotovs Jurijs140153Jēkabpils Sporta skola 2468 1469
20Stepanovs Sergejs140749Liepāja (bez kluba) 283-281
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 1Siliņš Juris 1 : 0Tokmačovs Aleksandrs
Siliņš Juris 1 : 0Derkēvics Dainis
Siliņš Juris 1 : 0Arājs Valdis
 4Tokmačovs Aleksandrs 1 : 0Derkēvics Dainis-3
 3Tokmačovs Aleksandrs 1 : 0Arājs Valdis-2
 5Derkēvics Dainis 1 : 0Arājs Valdis-4
 2Balabanovs Vladimirs 1 : 0Terentjevs Guntars-1
 1Balabanovs Vladimirs 1 : 0Indriksons Modris
 4Terentjevs Guntars 1 : 0Indriksons Modris-3
 2Upesleja Aleksandrs 1 : 0Jegorovs Aleksandrs-1
 1Upesleja Aleksandrs 1 : 0Naglis Jānis
Upesleja Aleksandrs 1 : 0Freimanis Vilnis
 4Jegorovs Aleksandrs 1 : 0Naglis Jānis-3
 2Jegorovs Aleksandrs 1 : 0Freimanis Vilnis-1
 5Naglis Jānis 1 : 0Freimanis Vilnis-4
 2Jānis (49.dz.g.) Ozols 1 : 0Balbieris Aivars-1
 1Jānis (49.dz.g.) Ozols 1 : 0Strautiņš Pēteris
 4Balbieris Aivars 1 : 0Strautiņš Pēteris-3
 2Čebikins Aleksandrs 1 : 0Būka Juris-1
Čebikins Aleksandrs 1 : 0Gibala Jānis
 3Būka Juris 1 : 0Gibala Jānis-2
 3Čugunovs Sergejs 1 : 0Glotovs Jurijs-2
Čugunovs Sergejs 1 : 0Stepanovs Sergejs
 3Glotovs Jurijs 1 : 0Stepanovs Sergejs-2