2019. gada 14. novembris
Fricis, Vikentijs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas SVS 43.sporta spēles 40-59 gadi 05.02.2006 1.00 78
XIV Baltijas valstu veterānu čempionāts galda tenisā,vīrieši 75-79 gadi 27.05.2017 0.50 15

Latvijas SVS 43.sporta spēles 40-59 gadi 2006-02-05 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 41422 11423
2Šmēdiņa Ina100860Talsu Sporta nama GT sekcija 640 2363
3Harlamova Antoņina160365Daugavpils (bez kluba) 426 632
4Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 5834 8842
5Gurtajute Vera140665Daugavpils galda tenisa klubs 5202 10212
6Martinkena Lidija 280558Bauska (bez kluba) 611-29
7Vilcāne Mārīte120160Preiļi (bez kluba) 60-360
8Kuzmane Gunta010163Tukuma SAK 6769-24745
9Upīte Māra300460Latvijas US 6366 38404
10Ancāne Gunta180363Preiļi (bez kluba) 60-160
11Kapele Ligita100761Bauska (bez kluba) 60 2121
12Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 6702-2700
13Kirillova Tatjana141151Galda tenisa klubs "Laura" 6313 20333
14Birzniece Austra181249Tukums (bez kluba) 6115 21136
15Buholce Gunta221150Ventspils FKSK GT sekcija 60 99
16Gāga Baiba290552LSK "Dartija" 6702 19721
17Jacenko Zoja171245Liepāja (bez kluba) 6129 7136
18Buša Agafija100348LSK "Dartija" 64141
19Deksne Irēna220950Rīga (bez kluba) 63 2629
20Štamere Dace080654Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 6373 19392
21Zariņa Līvija170856Cēsis (bez kluba) 6116-7109
22Kerevica Zina160247Sporta klubs "Barons" 639 1352
23Foršū Brigita240648Talsu Sporta nama GT sekcija 60-340
24Bulaha Ludmila100947LSK "Dartija" 6294-13281
25Straumīte Anita180451Valmieras galda tenisa klubs 6243 7250
26Budjko Olga070455Ogre (bez kluba) 631-724
27Lapsa Regīna020455Jelgava (bez kluba) 69-230
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 1Kartuzova Olga 1 : 0Ročāne Daina
Kartuzova Olga 1 : 0Upīte Māra
-9Šmēdiņa Ina 0 : 1Harlamova Antoņina 10
 8Šmēdiņa Ina 1 : 0Martinkena Lidija -7
 8Šmēdiņa Ina 1 : 0Vilcāne Mārīte-7
 8Šmēdiņa Ina 1 : 0Ancāne Gunta-7
 8Šmēdiņa Ina 1 : 0Kapele Ligita-7
-4Harlamova Antoņina 0 : 1Gurtajute Vera 5
Harlamova Antoņina 0 : 1Kuzmane Gunta 1
 1Ročāne Daina 1 : 0Gurtajute Vera
Ročāne Daina 1 : 0Martinkena Lidija
Ročāne Daina 1 : 0Vilcāne Mārīte
 7Ročāne Daina 1 : 0Kuzmane Gunta-6
 5Gurtajute Vera 1 : 0Martinkena Lidija -4
 4Gurtajute Vera 1 : 0Vilcāne Mārīte-3
-4Gurtajute Vera 0 : 1Upīte Māra 5
 9Martinkena Lidija 1 : 0Vilcāne Mārīte-8
 9Martinkena Lidija 1 : 0Ancāne Gunta-8
-9Martinkena Lidija 0 : 1Kapele Ligita 10
-9Vilcāne Mārīte 0 : 1Ancāne Gunta 10
-9Vilcāne Mārīte 0 : 1Kapele Ligita 10
-19Kuzmane Gunta 1 : 0Upīte Māra 27
Kuzmane Gunta 1 : 0Ancāne Gunta
Kuzmane Gunta 1 : 0Kapele Ligita
 3Upīte Māra 1 : 0Ancāne Gunta-2
 3Upīte Māra 1 : 0Kapele Ligita-2
-9Ancāne Gunta 0 : 1Kapele Ligita 10
 3Eriksone Vera 1 : 0Kirillova Tatjana-2
 1Eriksone Vera 1 : 0Birzniece Austra
 1Eriksone Vera 1 : 0Buholce Gunta
-9Eriksone Vera 0 : 1Gāga Baiba 10
 1Eriksone Vera 1 : 0Jacenko Zoja
 1Eriksone Vera 1 : 0Kerevica Zina
 5Kirillova Tatjana 1 : 0Birzniece Austra-4
 3Kirillova Tatjana 1 : 0Buholce Gunta-2
-2Kirillova Tatjana 0 : 1Gāga Baiba 3
 9Kirillova Tatjana 1 : 0Bulaha Ludmila-8
 7Kirillova Tatjana 1 : 0Straumīte Anita-6
 6Birzniece Austra 1 : 0Buholce Gunta-5
 7Birzniece Austra 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-6
 6Birzniece Austra 1 : 0Deksne Irēna-5
 6Birzniece Austra 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-5
-5Buholce Gunta 0 : 1Zariņa Līvija 6
 11Buholce Gunta 1 : 0Budjko Olga-10
 10Buholce Gunta 1 : 0Lapsa Regīna-9
 1Gāga Baiba 1 : 0Jacenko Zoja
 1Gāga Baiba 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša
 1Gāga Baiba 1 : 0Deksne Irēna
 3Gāga Baiba 1 : 0Štamere Dace-2
-11Jacenko Zoja 0 : 1Gaļina (Agafija) Buša 13
 6Jacenko Zoja 1 : 0Deksne Irēna-5
-3Jacenko Zoja 0 : 1Štamere Dace 4
 15Jacenko Zoja 1 : 0Straumīte Anita-12
-10Gaļina (Agafija) Buša 0 : 1Deksne Irēna 11
-6Gaļina (Agafija) Buša 0 : 1Zariņa Līvija 7
 9Gaļina (Agafija) Buša 1 : 0Budjko Olga-8
 15Deksne Irēna 1 : 0Zariņa Līvija-12
 10Deksne Irēna 1 : 0Lapsa Regīna-9
 4Štamere Dace 1 : 0Zariņa Līvija-3
 3Štamere Dace 1 : 0Kerevica Zina-2
 3Štamere Dace 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-2
 7Štamere Dace 1 : 0Bulaha Ludmila-6
-11Zariņa Līvija 0 : 1Kerevica Zina 13
 6Zariņa Līvija 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-5
 8Kerevica Zina 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-7
-3Kerevica Zina 0 : 1Bulaha Ludmila 4
-3Kerevica Zina 0 : 1Straumīte Anita 4
-7(Svitiņa) Brigita Foršū 0 : 1Budjko Olga 8
-8(Svitiņa) Brigita Foršū 0 : 1Lapsa Regīna 9
-11Bulaha Ludmila 0 : 1Straumīte Anita 13
 4Bulaha Ludmila 1 : 0Budjko Olga-3
 4Bulaha Ludmila 1 : 0Lapsa Regīna-3
 4Straumīte Anita 1 : 0Budjko Olga-3
 4Straumīte Anita 1 : 0Lapsa Regīna-3
 9Budjko Olga 1 : 0Lapsa Regīna-8
Kuzmane Gunta 0 : 1Upīte Māra
Kartuzova Olga 1 : 0Šmēdiņa Ina
Kartuzova Olga 1 : 0Harlamova Antoņina