2019. gada 5. decembris
Klaudijs, Sabīne, Sarma
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas jaunatnes m-sac. "D" grupa, apakšgrupas 17.12.2005 1.00 44
Pasaules 2017. gada individuālais čempionāts galda tenisā 29.05.2017 0.00 0

Latvijas jaunatnes m-sac. "D" grupa, apakšgrupas 2005-12-17 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Lauciņa Līna120894LSK "Dartija" 312 2739
2Buļmeistere Arina300196Specializētā tenisa sporta skola 30 1212
3Aleksandrova Agate020197Bauskas rajona BJSS 30-70
4Kalniņa Una130798Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 30-260
5Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 322 2749
6Luiza Mihailova030496Preiļu novada BJSS 30-70
7Urbane Violeta150396Specializētā tenisa sporta skola 30 1212
8Pluce Alise170697LSK "Dartija" 30-260
9Viktorija Zabalujeva250695Sporta klubs "Cerība" 419 3655
10Bernharde Kintija030894Bauskas rajona BJSS 40 2222
11Dabra Sintija040196Kuldīgas rajona Sporta skola 40-160
12Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 40 33
13Mežaka Lāsma020796LSK "Dartija" 40-350
14Isajeva Alīna210895Preiļu BJSS 45 3641
15Veipa Egija250695Cēsu pilsētas Sporta skola 40 2222
16Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 40 33
17Zimina Anastasija180798Galda tenisa klubs "Laura" 40-350
18Januševiča Sintija180796LSK "Dartija" 40-160
19Madžule Meldra270394LSK "Dartija" 30 3030
20Austere Agate Kate300594Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 30 1111
21Bole Elva190395Bauskas rajona BJSS 30-80
22Purcena Alina211296Galda tenisa klubs "Laura" 30-270
23Ozoliņa Dārta060794LSK "Dartija" 30 3030
24Lauberga Unda Paula120994Cēsu pilsētas Sporta skola 30-270
25Majorova Viktorija120297Specializētā tenisa sporta skola 30-80
26Ulņirova Aleksandra240295Galda tenisa klubs "OLIISA" 30 1111
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 9Lauciņa Līna 1 : 0Buļmeistere Arina-8
 9Lauciņa Līna 1 : 0Aleksandrova Agate-8
 9Lauciņa Līna 1 : 0Kalniņa Una-8
 10Buļmeistere Arina 1 : 0Aleksandrova Agate-9
 10Buļmeistere Arina 1 : 0Kalniņa Una-9
 10Aleksandrova Agate 1 : 0Kalniņa Una-9
 9Frīdenberga Zane 1 : 0Luiza Mihailova-8
 9Frīdenberga Zane 1 : 0Urbane Violeta-8
 9Frīdenberga Zane 1 : 0Pluce Alise-8
-9Luiza Mihailova 0 : 1Urbane Violeta 10
 10Luiza Mihailova 1 : 0Pluce Alise-9
 10Urbane Violeta 1 : 0Pluce Alise-9
 9Viktorija Zabalujeva 1 : 0Bernharde Kintija-8
 9Viktorija Zabalujeva 1 : 0Dabra Sintija-8
 9Viktorija Zabalujeva 1 : 0Rusinova Diana-8
 9Viktorija Zabalujeva 1 : 0Mežaka Lāsma-8
 10Bernharde Kintija 1 : 0Dabra Sintija-9
 10Bernharde Kintija 1 : 0Rusinova Diana-9
 10Bernharde Kintija 1 : 0Mežaka Lāsma-9
-9Dabra Sintija 0 : 1Rusinova Diana 10
 10Dabra Sintija 1 : 0Mežaka Lāsma-9
 10Rusinova Diana 1 : 0Mežaka Lāsma-9
 9Isajeva Alīna 1 : 0Veipa Egija-8
 9Isajeva Alīna 1 : 0Šīmane Beate-8
 9Isajeva Alīna 1 : 0Zimina Anastasija-8
 9Isajeva Alīna 1 : 0Januševiča Sintija-8
 10Veipa Egija 1 : 0Šīmane Beate-9
 10Veipa Egija 1 : 0Zimina Anastasija-9
 10Veipa Egija 1 : 0Januševiča Sintija-9
 10Šīmane Beate 1 : 0Zimina Anastasija-9
 10Šīmane Beate 1 : 0Januševiča Sintija-9
-9Zimina Anastasija 0 : 1Januševiča Sintija 10
 10Madžule Meldra 1 : 0Austere Agate Kate-9
 10Madžule Meldra 1 : 0Bole Elva-9
 10Madžule Meldra 1 : 0Purcena Alina-9
 10Austere Agate Kate 1 : 0Bole Elva-9
 10Austere Agate Kate 1 : 0Purcena Alina-9
 10Bole Elva 1 : 0Purcena Alina-9
 10Ozoliņa Dārta 1 : 0Lauberga Unda Paula-9
 10Ozoliņa Dārta 1 : 0Majorova Viktorija-9
 10Ozoliņa Dārta 1 : 0Ulņirova Aleksandra-9
-9Lauberga Unda Paula 0 : 1Majorova Viktorija 10
-9Lauberga Unda Paula 0 : 1Ulņirova Aleksandra 10
-9Majorova Viktorija 0 : 1Ulņirova Aleksandra 10