2019. gada 5. decembris
Klaudijs, Sabīne, Sarma
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas SVS 42.sporta spēles 40-59 gadi, fināli 05.02.2005 1.00 40
Rīgas pilsētas čempionāts ,sievietes 12.11.2016 1.00 9

Latvijas SVS 42.sporta spēles 40-59 gadi, fināli 2005-02-05 18:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 3667-5662
2Vanaga Vineta010153Kuldīgas rajona Sporta skola 3184-20164
3Štamere Dace080654Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 3354 2356
4Trofimova Tatjana021054Galda tenisa klubs "Laura" 3205-3202
5Čebikina Olga020254Galda tenisa klubs "Laura" 3629 27656
6Straumīte Anita180451Valmieras galda tenisa klubs 3231 12243
7Birzniece Austra181249Tukums (bez kluba) 388 896
8Gāga Baiba290552LSK "Dartija" 3702-7695
9Žilinska Irēna150350Ogre (bez kluba) 3105 1106
10Audzere Lūcija010950Daugavpils galda tenisa klubs 30-10
11Foršū Brigita240648Talsu Sporta nama GT sekcija 20-130
12Kalniņa Veronika080350Madonas (bez kluba) 37 2734
13Buša Agafija100348LSK "Dartija" 28-140
14Budjko Olga070455Ogre (bez kluba) 322 931
15Korņejeva Regīna260353Bauska (bez kluba) 30 1212
16Šmukste Dzintra011053Preiļi (bez kluba) 10-90
17Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 31390 11391
18Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 3830 4834
19Kuzmane Gunta010163Tukuma SAK 3519 1520
20Upīte Māra300460Latvijas US 3185-2183
21Neištadte Viktorija090564Preiļi (bez kluba) 310-210
22Harlamova Antoņina160365Daugavpils (bez kluba) 310 1626
23Martinkena Lidija 280558Bauska (bez kluba) 315-411
24Gurtajute Vera140665Daugavpils galda tenisa klubs 3187 15202
25Vilcāne Mārīte120160Preiļi (bez kluba) 30-240
26Ancāne Gunta180363Preiļi (bez kluba) 30-50
27Zariņa Līvija170856Cēsis (bez kluba) 395 21116
28Krafta Sandra290763Kuldīga (bez kluba) 30 1414
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 2Eriksone Vera 1 : 0Vanaga Vineta-1
 3Eriksone Vera 1 : 0Štamere Dace-2
-10Eriksone Vera 0 : 1Čebikina Olga 11
-8Vanaga Vineta 0 : 1Trofimova Tatjana 9
-11Vanaga Vineta 0 : 1Birzniece Austra 13
 6Štamere Dace 1 : 0Trofimova Tatjana-5
-2Štamere Dace 0 : 1Gāga Baiba 3
-7Trofimova Tatjana 0 : 1Straumīte Anita 8
 3Čebikina Olga 1 : 0Straumīte Anita-2
 13Čebikina Olga 1 : 0Gāga Baiba-11
 6Straumīte Anita 1 : 0Birzniece Austra-5
Birzniece Austra 0 : 1Gāga Baiba 1
-12Žilinska Irēna 0 : 1Audzere Lūcija 15
 6Žilinska Irēna 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-5
 7Žilinska Irēna 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-6
-8Audzere Lūcija 0 : 1Kalniņa Veronika 9
-8Audzere Lūcija 0 : 1Budjko Olga 9
-8(Svitiņa) Brigita Foršū 0 : 1Kalniņa Veronika 9
 9Kalniņa Veronika 1 : 0Korņejeva Regīna-8
-8Gaļina (Agafija) Buša 0 : 1Budjko Olga 9
-9Budjko Olga 0 : 1Korņejeva Regīna 10
 10Korņejeva Regīna 1 : 0Šmukste Dzintra-9
 1Kartuzova Olga 1 : 0Ročāne Daina
Kartuzova Olga 1 : 0Kuzmane Gunta
Kartuzova Olga 1 : 0Upīte Māra
 3Ročāne Daina 1 : 0Kuzmane Gunta-2
 1Ročāne Daina 1 : 0Upīte Māra
 3Kuzmane Gunta 1 : 0Upīte Māra-2
-9Neištadte Viktorija 0 : 1Harlamova Antoņina 10
-8Neištadte Viktorija 0 : 1Martinkena Lidija  9
-4Neištadte Viktorija 0 : 1Gurtajute Vera 5
 10Harlamova Antoņina 1 : 0Martinkena Lidija -9
-4Harlamova Antoņina 0 : 1Gurtajute Vera 5
-4Martinkena Lidija 0 : 1Gurtajute Vera 5
-9Vilcāne Mārīte 0 : 1Ancāne Gunta 10
-6Vilcāne Mārīte 0 : 1Zariņa Līvija 7
-9Vilcāne Mārīte 0 : 1Krafta Sandra 10
-6Ancāne Gunta 0 : 1Zariņa Līvija 7
-9Ancāne Gunta 0 : 1Krafta Sandra 10
 7Zariņa Līvija 1 : 0Krafta Sandra-6