2019. gada 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
STIGA kausa izcīņa 6.kārta A un C grupa meitenes 09.02.2002 0.50 71
Roberta Reimaņa piemiņas turnīrs sievietes 14.03.2015 0.50 32
Roberta Reimaņa piemiņas turnīrs 40+ 14.03.2015 0.50 42
Roberta Reimaņa piemiņas turnīrs 60+ 14.03.2015 0.50 36
Roberta Reimaņa piemiņas turnīrs 16-39 14.03.2015 0.50 59
Roberta Reimaņa piemiņas turnīrs 50+ 14.03.2015 0.50 42

STIGA kausa izcīņa 6.kārta A un C grupa meitenes 2002-02-09 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kirillova Ņina291184Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 61030 71037
2Ķuda Anda110685Liepājas Kompleksā sporta skola 6415 7422
3Šenberga Anete011086Liepājas Kompleksā sporta skola 5141 4145
4Reinfelde Ineta240885Liepājas raj. bez kluba 50-60
5Osotova Tatjana271288Galda tenisa klubs "Laura" 5418418
6Busorgina Margarita300886Rīgas 37.vidusskola 6871 2873
7Zdanovska Inta020786Liepājas Kompleksā sporta skola 6766-1765
8Mihailova Lilija100686Galda tenisa klubs "LV-22" 515 1025
9Jankovska Inga070884Liepājas raj. bez kluba 50-10
10Šķila Andra060385Liepājas raj. bez kluba 50-30
11Bagdone Linda210691Bauskas rajona BJSS 8112 20132
12Vītola Dārta030191Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 745 449
13Rozenblūma Renāte180291Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 730 1545
14Romanovska Madara200790Bauskas rajona BJSS 812 1830
15Kovaļova Marina050491Galda tenisa klubs "Laura" 70 33
16Kreiže Baiba030991Liepājas raj. bez kluba 70-60
17Latakaite Ilze160492SK LKS 60-200
18Kļava Sintija290191Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 7109 10119
19Opincāne Anžela021190Galda tenisa klubs "Laura" 7113 25138
20Kalēja Lauma301091Bauskas rajona BJSS 651 253
21Čabīkina Kristīne090491Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 60-190
22Lapena Modrīte061090Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 600
23Blūma Beāte241092Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 60-100
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 1Kirillova Ņina 1 : 0Osotova Tatjana
 3Kirillova Ņina 1 : 0Busorgina Margarita-2
 2Kirillova Ņina 1 : 0Zdanovska Inta-1
 2Ķuda Anda 1 : 0Šenberga Anete-1
 1Ķuda Anda 1 : 0Reinfelde Ineta
 5Ķuda Anda 1 : 0Osotova Tatjana-4
Ķuda Anda 0 : 1Busorgina Margarita 1
-1Ķuda Anda 0 : 1Zdanovska Inta 2
 3Šenberga Anete 1 : 0Reinfelde Ineta-2
-1Šenberga Anete 0 : 1Osotova Tatjana 2
 3Šenberga Anete 1 : 0Jankovska Inga-2
Reinfelde Ineta 0 : 1Osotova Tatjana 1
-4Reinfelde Ineta 0 : 1Šķila Andra 5
 1Osotova Tatjana 1 : 0Mihailova Lilija
 3Busorgina Margarita 1 : 0Zdanovska Inta-2
Busorgina Margarita 1 : 0Mihailova Lilija
Busorgina Margarita 1 : 0Jankovska Inga
Busorgina Margarita 1 : 0Šķila Andra
Zdanovska Inta 1 : 0Mihailova Lilija
Zdanovska Inta 1 : 0Jankovska Inga
Zdanovska Inta 1 : 0Šķila Andra
 5Mihailova Lilija 1 : 0Jankovska Inga-4
 5Mihailova Lilija 1 : 0Šķila Andra-4
 5Jankovska Inga 1 : 0Šķila Andra-4
 4Bagdone Linda 1 : 0Vītola Dārta-3
 4Bagdone Linda 1 : 0Rozenblūma Renāte-3
 7Bagdone Linda 1 : 0Romanovska Madara-6
 3Bagdone Linda 1 : 0Kovaļova Marina-2
 3Bagdone Linda 1 : 0Kreiže Baiba-2
 3Bagdone Linda 1 : 0Latakaite Ilze-2
-4Bagdone Linda 0 : 1Kļava Sintija 5
-4Vītola Dārta 0 : 1Rozenblūma Renāte 5
-5Vītola Dārta 0 : 1Romanovska Madara 6
 4Vītola Dārta 1 : 0Kovaļova Marina-3
 4Vītola Dārta 1 : 0Kreiže Baiba-3
 4Vītola Dārta 1 : 0Latakaite Ilze-3
 4Vītola Dārta 1 : 0Lapena Modrīte-3
-4Rozenblūma Renāte 0 : 1Romanovska Madara 5
 4Rozenblūma Renāte 1 : 0Kovaļova Marina-3
 4Rozenblūma Renāte 1 : 0Kreiže Baiba-3
 4Rozenblūma Renāte 1 : 0Latakaite Ilze-3
 5Rozenblūma Renāte 1 : 0Kalēja Lauma-4
 5Romanovska Madara 1 : 0Kovaļova Marina-4
 5Romanovska Madara 1 : 0Kreiže Baiba-4
 5Romanovska Madara 1 : 0Latakaite Ilze-4
-2Romanovska Madara 0 : 1Opincāne Anžela 3
 5Kovaļova Marina 1 : 0Kreiže Baiba-4
 5Kovaļova Marina 1 : 0Latakaite Ilze-4
 5Kovaļova Marina 1 : 0Blūma Beāte-4
 5Kreiže Baiba 1 : 0Latakaite Ilze-4
 5Kreiže Baiba 1 : 0Čabīkina Kristīne-4
-8Kļava Sintija 0 : 1Opincāne Anžela 9
 4Kļava Sintija 1 : 0Kalēja Lauma-3
 3Kļava Sintija 1 : 0Čabīkina Kristīne-2
 3Kļava Sintija 1 : 0Lapena Modrīte-2
 3Kļava Sintija 1 : 0Blūma Beāte-2
 4Opincāne Anžela 1 : 0Kalēja Lauma-3
 3Opincāne Anžela 1 : 0Čabīkina Kristīne-2
 3Opincāne Anžela 1 : 0Lapena Modrīte-2
 3Opincāne Anžela 1 : 0Blūma Beāte-2
 4Kalēja Lauma 1 : 0Čabīkina Kristīne-3
 4Kalēja Lauma 1 : 0Lapena Modrīte-3
 4Kalēja Lauma 1 : 0Blūma Beāte-3
-4Čabīkina Kristīne 0 : 1Lapena Modrīte 5
-4Čabīkina Kristīne 0 : 1Blūma Beāte 5
 5Lapena Modrīte 1 : 0Blūma Beāte-4
Bagdone Linda 1 : 0Romanovska Madara
Kļava Sintija 0 : 1Opincāne Anžela
 1Kirillova Ņina 1 : 0Ķuda Anda
Kirillova Ņina 1 : 0Šenberga Anete
Kirillova Ņina 1 : 0Reinfelde Ineta