2019. gada 21. oktobris
Severīns, Urzula
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas Centra rajona atklātās sacensības 26.01.2002 0.50 45
STIGA kausa izcīņas sacensības, 3. kārta meitenes 2000 un jaunākas 29.03.2015 0.50 0
STIGA kausa izcīņas sacensības, 3. kārta zēni 2000 un jaunāki 29.03.2015 0.50 104
STIGA kausa izcīņas sacensības, 3. kārta zēni 97-99 g 29.03.2015 0.50 46
STIGA kausa izcīņas sacensības, 3. kārta meitenes 97-99 g 29.03.2015 0.50 82
STIGA kausa izcīņas sacensības, 3. kārta meitenes 2003. g. un jaunākas 29.03.2015 0.50 39
STIGA kausa izcīņas sacensības, 2. kārta zēni 2003. g. un jaunāki 29.03.2015 0.00 0

Rīgas Centra rajona atklātās sacensības 2002-01-26 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jozepsone Ina051169Rīga (bez kluba) 71236 71243
2Bogdanova Baiba200387STSS 7532 6538
3(Trofimova)-Irina LubgānejādzēšGalda tenisa klubs "Laura" 6432-3429
4Veronika Iļjina281088Galda tenisa klubs "LV-22" 6260 21281
5Inta Iļķena061083Specializētā tenisa sporta skola 7958 8966
6Griņkiva Nataļja231085Rīgas 37.vidusskola 6543-4539
7Trofimova Jana170287Specializētā tenisa sporta skola 7494 11505
8Žguna Olga130284Galda tenisa klubs "Laura" 669-366
9Busorgina Margarita300886Rīgas 37.vidusskola 6877-6871
10Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 6625 11636
11Baranovska Sandija090688Specializētā tenisa sporta skola 6501-9492
12Žuromska Margarita110390Specializētā tenisa sporta skola 4184 5189
13Galsone Ramona300490Rīgas 37.vidusskola 487 1097
14Opincāne Anžela021190Galda tenisa klubs "Laura" 4102 11113
15Govrenkova Anna230590Galda tenisa klubs "Laura" 416-313
16Kovaļova Marina050491Galda tenisa klubs "Laura" 44-120
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 1Jozepsone Ina 1 : 0Bogdanova Baiba
Jozepsone Ina 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne
Jozepsone Ina 1 : 0Veronika Iļjina
 2Jozepsone Ina 1 : 0Inta Iļķena-1
 1Jozepsone Ina 1 : 0Trofimova Jana
 2Jozepsone Ina 1 : 0Busorgina Margarita-1
 1Jozepsone Ina 1 : 0Eriksone Vera
 4Bogdanova Baiba 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne-3
 2Bogdanova Baiba 1 : 0Veronika Iļjina-1
Bogdanova Baiba 0 : 1Inta Iļķena 1
 4Bogdanova Baiba 1 : 0Trofimova Jana-3
-1Bogdanova Baiba 0 : 1Busorgina Margarita 2
-3Bogdanova Baiba 0 : 1Eriksone Vera 4
-7(Trofimova) Irina Lubgāne 0 : 1Veronika Iļjina 9
-2(Trofimova) Irina Lubgāne 0 : 1Griņkiva Nataļja 3
 2(Trofimova) Irina Lubgāne 1 : 0Žguna Olga-1
 7(Trofimova) Irina Lubgāne 1 : 0Baranovska Sandija-5
-1Veronika Iļjina 0 : 1Griņkiva Nataļja 2
 3Veronika Iļjina 1 : 0Žguna Olga-2
 11Veronika Iļjina 1 : 0Baranovska Sandija-8
 1Inta Iļķena 1 : 0Griņkiva Nataļja
 1Inta Iļķena 1 : 0Trofimova Jana
Inta Iļķena 1 : 0Žguna Olga
 4Inta Iļķena 1 : 0Busorgina Margarita-3
 2Inta Iļķena 1 : 0Eriksone Vera-1
-5Griņkiva Nataļja 0 : 1Trofimova Jana 6
 1Griņkiva Nataļja 1 : 0Žguna Olga
-5Griņkiva Nataļja 0 : 1Baranovska Sandija 6
 1Trofimova Jana 1 : 0Žguna Olga
-1Trofimova Jana 0 : 1Busorgina Margarita 2
 8Trofimova Jana 1 : 0Eriksone Vera-6
Žguna Olga 0 : 1Baranovska Sandija 1
-8Busorgina Margarita 0 : 1Eriksone Vera 11
 2Busorgina Margarita 1 : 0Baranovska Sandija-1
 3Eriksone Vera 1 : 0Baranovska Sandija-2
 4Žuromska Margarita 1 : 0Galsone Ramona-3
-5Žuromska Margarita 0 : 1Opincāne Anžela 7
 3Žuromska Margarita 1 : 0Govrenkova Anna-2
 3Žuromska Margarita 1 : 0Kovaļova Marina-2
 5Galsone Ramona 1 : 0Opincāne Anžela-4
 4Galsone Ramona 1 : 0Govrenkova Anna-3
 4Galsone Ramona 1 : 0Kovaļova Marina-3
 4Opincāne Anžela 1 : 0Govrenkova Anna-3
 4Opincāne Anžela 1 : 0Kovaļova Marina-3
 5Govrenkova Anna 1 : 0Kovaļova Marina-4