2019. gada 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas čempionāts - apakšgrupas 23.11.2001 1.50 70
GTK Namejs turnīrs sadarbībā ar Jāni Eglīte. 03.02.2015 0.50 93
GTK Namejs turnīrs sadarbībā ar Jāni Eglīte. 24.02.2015 0.50 79
GTK Namejs turnīrs sadarbībā ar Jāni Eglīte. 22.03.2015 0.50 56
GTK Namejs turnīrs sadarbībā ar Jāni Eglīte 250++ 25.04.2015 0.50 60
GTK Namejs turnīrs sadarbībā ar Jāni Eglīte 1++ 25.04.2015 0.50 28

Rīgas čempionāts - apakšgrupas 2001-11-23 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 512501250
2Bogdanova Baiba200387STSS 5490 25515
3Linda Vītola181282Galda tenisa klubs "Laura" 5420 9429
4Kudrjavceva Natalija070384Rīgas 37.vidusskola 5212 12224
5Egle Ieva050978Kandavas LT sporta klubs 5167-26141
6Piliksere Dace020283SSO sporta klubs "FloTe" 511 2233
7Jozepsone Ina051169Rīga (bez kluba) 41197 31200
8Orlova Adrija130481Sporta klubs "Universitātes sports" 4737-15722
9Čebikina Olga020254Galda tenisa klubs "Laura" 4396 12408
10Zuja Simona040989Specializētā tenisa sporta skola 4244 49293
11Oļeņuka Natālija081286Galda tenisa klubs "LV-22" 4163-9154
12Kogane Elīna270783Rīgas 37.vidusskola 51127 71134
13Sveile Sanita060676RTU sporta klubs 5746 10756
14Trofimova Jana170287Specializētā tenisa sporta skola 5504 9513
15Veronika Iļjina281088Galda tenisa klubs "LV-22" 5240 11251
16Mihailova Lilija100686Galda tenisa klubs "LV-22" 516 1632
17Opincāne Anžela021190Galda tenisa klubs "Laura" 584-1668
18Kirillova Ņina291184Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 5973 14987
19Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 5825 5830
20Baranovska Sandija090688Specializētā tenisa sporta skola 5487 14501
21Tatjana Osotova271288Galda tenisa klubs "LV-22" 5352 5357
22Sanita Zivtiņa030587Limbažu 3.vidusskola 5120 4124
23Govrenkova Anna230590Galda tenisa klubs "Laura" 56-80
24Balabanova Ira080384Galda tenisa klubs "Laura" 5927-5922
25Busorgina Margarita300886Rīgas 37.vidusskola 5851 27878
26(Trofimova)-Irina LubgānejādzēšGalda tenisa klubs "Laura" 5351 2353
27Marhiļeviča Valentīna230887Galda tenisa klubs "LV-22" 5315 32347
28Žuromska Margarita110390Specializētā tenisa sporta skola 5199-23176
29Žguna Olga130284Galda tenisa klubs "Laura" 526 2248
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Kartuzova Olga 1 : 0Baiba Bogdasarova
Kartuzova Olga 1 : 0Linda Vītola
Kartuzova Olga 1 : 0Kudrjavceva Natalija
Kartuzova Olga 1 : 0Egle Ieva
Kartuzova Olga 1 : 0Piliksere Dace
 11Baiba Bogdasarova 1 : 0Linda Vītola-6
 6Baiba Bogdasarova 1 : 0Kudrjavceva Natalija-3
 5Baiba Bogdasarova 1 : 0Egle Ieva-2
 3Baiba Bogdasarova 1 : 0Piliksere Dace-1
 6Linda Vītola 1 : 0Kudrjavceva Natalija-3
 6Linda Vītola 1 : 0Egle Ieva-3
 3Linda Vītola 1 : 0Piliksere Dace-1
 12Kudrjavceva Natalija 1 : 0Egle Ieva-7
 6Kudrjavceva Natalija 1 : 0Piliksere Dace-3
-14Egle Ieva 0 : 1Piliksere Dace 27
 3Jozepsone Ina 1 : 0Orlova Adrija-1
Jozepsone Ina 1 : 0Čebikina Olga
Jozepsone Ina 1 : 0Zuja Simona
Jozepsone Ina 1 : 0Oļeņuka Natālija
 5Orlova Adrija 1 : 0Čebikina Olga-2
-21Orlova Adrija 0 : 1Zuja Simona 42
 2Orlova Adrija 1 : 0Oļeņuka Natālija
 8Čebikina Olga 1 : 0Zuja Simona-4
 6Čebikina Olga 1 : 0Oļeņuka Natālija-3
 11Zuja Simona 1 : 0Oļeņuka Natālija-6
 5Kogane Elīna 1 : 0Sveile Sanita-2
 2Kogane Elīna 1 : 0Trofimova Jana
Kogane Elīna 1 : 0Veronika Iļjina
Kogane Elīna 1 : 0Mihailova Lilija
Kogane Elīna 1 : 0Opincāne Anžela
 6Sveile Sanita 1 : 0Trofimova Jana-3
 2Sveile Sanita 1 : 0Veronika Iļjina
 2Sveile Sanita 1 : 0Mihailova Lilija
 2Sveile Sanita 1 : 0Opincāne Anžela
 6Trofimova Jana 1 : 0Veronika Iļjina-3
 3Trofimova Jana 1 : 0Mihailova Lilija-1
 3Trofimova Jana 1 : 0Opincāne Anžela-1
 6Veronika Iļjina 1 : 0Mihailova Lilija-3
 8Veronika Iļjina 1 : 0Opincāne Anžela-4
 20Mihailova Lilija 1 : 0Opincāne Anžela-11
 9Kirillova Ņina 1 : 0Ročāne Daina-5
 3Kirillova Ņina 1 : 0Baranovska Sandija-1
 2Kirillova Ņina 1 : 0Tatjana Osotova
Kirillova Ņina 1 : 0Sanita Zivtiņa
Kirillova Ņina 1 : 0Govrenkova Anna
 5Ročāne Daina 1 : 0Baranovska Sandija-2
 3Ročāne Daina 1 : 0Tatjana Osotova-1
 2Ročāne Daina 1 : 0Sanita Zivtiņa
Ročāne Daina 1 : 0Govrenkova Anna
 9Baranovska Sandija 1 : 0Tatjana Osotova-5
 5Baranovska Sandija 1 : 0Sanita Zivtiņa-2
 3Baranovska Sandija 1 : 0Govrenkova Anna-1
 6Tatjana Osotova 1 : 0Sanita Zivtiņa-3
 5Tatjana Osotova 1 : 0Govrenkova Anna-2
 9Sanita Zivtiņa 1 : 0Govrenkova Anna-5
-11Balabanova Ira 0 : 1Busorgina Margarita 20
 2Balabanova Ira 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne
 2Balabanova Ira 1 : 0Marhiļeviča Valentīna
 2Balabanova Ira 1 : 0Žuromska Margarita
Balabanova Ira 1 : 0Žguna Olga
 3Busorgina Margarita 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne-1
 2Busorgina Margarita 1 : 0Marhiļeviča Valentīna
 2Busorgina Margarita 1 : 0Žuromska Margarita
Busorgina Margarita 1 : 0Žguna Olga
-10(Trofimova) Irina Lubgāne 0 : 1Marhiļeviča Valentīna 17
 8(Trofimova) Irina Lubgāne 1 : 0Žuromska Margarita-4
 5(Trofimova) Irina Lubgāne 1 : 0Žguna Olga-2
 9Marhiļeviča Valentīna 1 : 0Žuromska Margarita-5
 6Marhiļeviča Valentīna 1 : 0Žguna Olga-3
-14Žuromska Margarita 0 : 1Žguna Olga 27