2019. gada 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Trīszvaigžņu spēles 22.06.2001 1.00 24
Rīgas pilsētas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes vīrieši 29.11.2014 1.00 28
Rīgas pilsētas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes sievietes 29.11.2014 1.00 18
Rīgas pilsētas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes 2005.g. jaun meitenes 30.11.2014 0.50 3
Rīgas pilsētas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes 2005.g. jaun zēni 30.11.2014 0.50 21
Rīgas pilsētas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes 2003-2004.g. meitenes 30.11.2014 0.50 10
Rīgas pilsētas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes 2003-2004.g. zēni 30.11.2014 0.50 15
Rīgas pilsētas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes 2000-2002.g. meitenes 30.11.2014 0.50 23
Rīgas pilsētas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes 2000-2002.g. zēni 30.11.2014 0.50 12
Rīgas pilsētas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes 1996-1999.g. meitenes 30.11.2014 0.50 23
Rīgas pilsētas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes 1996-1999.g. zēni 30.11.2014 0.50 32

Trīszvaigžņu spēles 2001-06-22 14:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Balabanova Ira080384Galda tenisa klubs "Laura" 2954954
2Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 5895 24919
3Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 3829-4825
4Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 3613-4609
5Gāga Baiba290552LSK "Dartija" 4633 6639
6Tjurina Liāna170284LSK "Dartija" 5439 3442
7Buņķe Margita220384LSK "Dartija" 4326-2324
8Vīnerte Antra040285Latvijas US 51190-81182
9Jozepsone Ina051169Rīga (bez kluba) 41185 121197
10Inta Iļķena061083Specializētā tenisa sporta skola 4975 3978
11Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 11246 41250
12Orlova Adrija130481Sporta klubs "Universitātes sports" 1738-4734
13Vērdiņa Inga131073Talsu Sporta nama GT sekcija 12222
14Zariņa Dace100484Cēsu pilsētas Sporta skola 1227-6221
15Kraukle Mudīte090247Smiltenes GTK "Vidzeme" 3355 8363
16Voldiņa Laura151082SSO sporta klubs "FloTe" 1206-5201
17Klabe Ieva010776Bauska (bez kluba) 10-10
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 3Balabanova Ira 1 : 0Eriksone Vera-2
-3Balabanova Ira 0 : 1Kartuzova Olga 4
 4Krūmiņa Laura 1 : 0Gāga Baiba-3
 21Krūmiņa Laura 1 : 0Antra Vīnerte-16
-6Krūmiņa Laura 0 : 1Jozepsone Ina 8
 5Krūmiņa Laura 1 : 0Orlova Adrija-4
 3Ročāne Daina 1 : 0Tjurina Liāna-2
-2Ročāne Daina 0 : 1Antra Vīnerte 3
-5Ročāne Daina 0 : 1Inta Iļķena 6
Eriksone Vera 0 : 1Antra Vīnerte 1
-2Eriksone Vera 0 : 1Inta Iļķena 3
 5Gāga Baiba 1 : 0Tjurina Liāna-4
 3Gāga Baiba 1 : 0Buņķe Margita-2
 1Gāga Baiba 1 : 0Vērdiņa Inga
Tjurina Liāna 0 : 1Antra Vīnerte
 7Tjurina Liāna 1 : 0Kraukle Mudīte-6
 2Tjurina Liāna 1 : 0Klabe Ieva-1
Buņķe Margita 0 : 1Jozepsone Ina
 7Buņķe Margita 1 : 0Zariņa Dace-6
-7Buņķe Margita 0 : 1Kraukle Mudīte 8
 4Antra Vīnerte 1 : 0Inta Iļķena-3
 4Jozepsone Ina 1 : 0Inta Iļķena-3
 6Kraukle Mudīte 1 : 0Voldiņa Laura-5
Krūmiņa Laura 0 : 1Jozepsone Ina