2019. gada 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Pārdaugavas sporta spēles 14.04.2001 0.50 53
„Viļņa Grīsliņa” kausa izcīņa sievietes 40+ 15.11.2014 0.50 6
„Viļņa Grīsliņa” kausa izcīņa vīrieši 40+ 15.11.2014 0.50 71
„Viļņa Grīsliņa” kausa izcīņa vīrieši 50+ 15.11.2014 0.50 60
„Viļņa Grīsliņa” kausa izcīņa vīrieši 60+ 15.11.2014 0.50 41
„Viļņa Grīsliņa” kausa izcīņa vīrieši 70+ 15.11.2014 0.50 15

Pārdaugavas sporta spēles 2001-04-14 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Marhiļeviča Valentīna230887Galda tenisa klubs "LV-22" 7269 15284
2Soldatenkova Ksenija030288Sporta klubs "Pakavs" 60 77
3Opincāne Anžela021190Galda tenisa klubs "Laura" 731-130
4Kviese Agnese040587Rīga (bez kluba) 60-200
5Stūrīte Anita240188Galda tenisa klubs "OLIISA" 70-40
6Zuja Simona040989Specializētā tenisa sporta skola 7165 16181
7Straume Dana180987Rīga (bez kluba) 60-130
8Mihailova Lilija100686Galda tenisa klubs "LV-22" 70 2323
9Ustinova Anastasija110287Sporta klubs "Pakavs" 61-40
10Barnatoviča Jeļena191188Galda tenisa klubs "OLIISA" 76 1420
11Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 5896-1895
12Linda Vītola181282Galda tenisa klubs "Laura" 5404 2406
13(Trofimova)-Irina LubgānejādzēšGalda tenisa klubs "Laura" 5326 11337
14Devičenska Olga270123Galda tenisa klubs "Laura" 5306-11295
15Orlova Adrija130481Sporta klubs "Universitātes sports" 5742-4738
16Svetlana Kirillova100353RVR sporta klubs 5703 19722
17Trofimova Tatjana021054Galda tenisa klubs "Laura" 5185 10195
18Žguna Olga130284Galda tenisa klubs "Laura" 50-30
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 2Marhiļeviča Valentīna 1 : 0Soldatenkova Ksenija-1
 2Marhiļeviča Valentīna 1 : 0Opincāne Anžela-1
 2Marhiļeviča Valentīna 1 : 0Kviese Agnese-1
 2Marhiļeviča Valentīna 1 : 0Stūrīte Anita-1
 3Marhiļeviča Valentīna 1 : 0Zuja Simona-2
 2Marhiļeviča Valentīna 1 : 0Mihailova Lilija-1
 2Marhiļeviča Valentīna 1 : 0Barnatoviča Jeļena-1
-3Soldatenkova Ksenija 0 : 1Opincāne Anžela 4
 5Soldatenkova Ksenija 1 : 0Kviese Agnese-4
-4Soldatenkova Ksenija 0 : 1Stūrīte Anita 5
 5Soldatenkova Ksenija 1 : 0Straume Dana-4
 5Soldatenkova Ksenija 1 : 0Ustinova Anastasija-4
 4Opincāne Anžela 1 : 0Kviese Agnese-3
 4Opincāne Anžela 1 : 0Stūrīte Anita-3
-2Opincāne Anžela 0 : 1Zuja Simona 3
-5Opincāne Anžela 0 : 1Mihailova Lilija 6
-5Opincāne Anžela 0 : 1Barnatoviča Jeļena 6
-4Kviese Agnese 0 : 1Stūrīte Anita 5
-4Kviese Agnese 0 : 1Straume Dana 5
-4Kviese Agnese 0 : 1Ustinova Anastasija 5
-2Stūrīte Anita 0 : 1Zuja Simona 3
-4Stūrīte Anita 0 : 1Mihailova Lilija 5
-4Stūrīte Anita 0 : 1Barnatoviča Jeļena 5
 3Zuja Simona 1 : 0Straume Dana-2
 3Zuja Simona 1 : 0Mihailova Lilija-2
 3Zuja Simona 1 : 0Ustinova Anastasija-2
 3Zuja Simona 1 : 0Barnatoviča Jeļena-2
-4Straume Dana 0 : 1Mihailova Lilija 5
-4Straume Dana 0 : 1Ustinova Anastasija 5
-4Straume Dana 0 : 1Barnatoviča Jeļena 5
 5Mihailova Lilija 1 : 0Ustinova Anastasija-4
 5Mihailova Lilija 1 : 0Barnatoviča Jeļena-4
-4Ustinova Anastasija 0 : 1Barnatoviča Jeļena 5
 1Krūmiņa Laura 1 : 0Linda Vītola
 1Krūmiņa Laura 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne
 1Krūmiņa Laura 1 : 0Devičenska Olga
 3Krūmiņa Laura 1 : 0Orlova Adrija-2
-7Krūmiņa Laura 0 : 1Svetlana Kirillova 9
-5Linda Vītola 0 : 1(Trofimova) Irina Lubgāne 7
 4Linda Vītola 1 : 0Devičenska Olga-3
 2Linda Vītola 1 : 0Trofimova Tatjana-1
 1Linda Vītola 1 : 0Žguna Olga
 5(Trofimova) Irina Lubgāne 1 : 0Devičenska Olga-4
(Trofimova) Irina Lubgāne 0 : 1Orlova Adrija 1
-1(Trofimova) Irina Lubgāne 0 : 1Svetlana Kirillova 2
-6Devičenska Olga 0 : 1Trofimova Tatjana 8
 2Devičenska Olga 1 : 0Žguna Olga-1
-5Orlova Adrija 0 : 1Svetlana Kirillova 6
 1Orlova Adrija 1 : 0Trofimova Tatjana
 1Orlova Adrija 1 : 0Žguna Olga
 1Svetlana Kirillova 1 : 0Trofimova Tatjana
 1Svetlana Kirillova 1 : 0Žguna Olga
 3Trofimova Tatjana 1 : 0Žguna Olga-2