2019. gada 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas komandu čempionāts (priekšsacīkstes) 24.03.2001 1.00 35
Draudzības kauss 2001. – 2002. gadā dzimuši zēni 01.11.2014 0.50 48

Latvijas komandu čempionāts (priekšsacīkstes) 2001-03-24 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Tjurina Liāna170284LSK "Dartija" 5435 4439
2Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 4628-5623
3Buņķe Margita220384LSK "Dartija" 5324 2326
4Čebikina Olga020254Galda tenisa klubs "Laura" 5347 44391
5Trofimova Tatjana021054Galda tenisa klubs "Laura" 6183 2185
6Devičenska Olga270123Galda tenisa klubs "Laura" 4336-30306
7Busorgina Margarita300886Rīgas 37.vidusskola 6725-6719
8(Trofimova)-Irina LubgānejādzēšGalda tenisa klubs "Laura" 6316 17333
9Linda Vītola181282Galda tenisa klubs "Laura" 5367 25392
10Trofimova Jana170287Specializētā tenisa sporta skola 5398 2400
11Bogdanova Baiba200387STSS 5465 21486
12Baranovska Sandija090688Specializētā tenisa sporta skola 4302 7309
13Egle Ieva050978Kandavas LT sporta klubs 5187-20167
14Trinkūne (Paškeviča) Alek120378RTU sporta klubs 5303-13290
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 7Tjurina Liāna 1 : 0Čebikina Olga-6
-3Tjurina Liāna 0 : 1Busorgina Margarita 4
 6Tjurina Liāna 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne-5
-12Tjurina Liāna 0 : 1Baranovska Sandija 15
 6Tjurina Liāna 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne-5
 2Eriksone Vera 1 : 0Trofimova Tatjana-1
 3Eriksone Vera 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne-2
 4Eriksone Vera 1 : 0Linda Vītola-3
-14Eriksone Vera 0 : 1Baiba Bogdasarova 18
 10Buņķe Margita 1 : 0Devičenska Olga-9
-1Buņķe Margita 0 : 1Busorgina Margarita 2
-7Buņķe Margita 0 : 1Linda Vītola 8
-6Buņķe Margita 0 : 1Trofimova Jana 7
 6Buņķe Margita 1 : 0Egle Ieva-5
 24Čebikina Olga 1 : 0Busorgina Margarita-18
 8Čebikina Olga 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne-7
 13Čebikina Olga 1 : 0Trofimova Jana-11
 5Čebikina Olga 1 : 0Egle Ieva-4
Trofimova Tatjana 0 : 1Busorgina Margarita 1
-4Trofimova Tatjana 0 : 1Linda Vītola 5
-3Trofimova Tatjana 0 : 1Trofimova Jana 4
-5Trofimova Tatjana 0 : 1Baranovska Sandija 6
 15Trofimova Tatjana 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne-12
-9Devičenska Olga 0 : 1(Trofimova) Irina Lubgāne 10
-7Devičenska Olga 0 : 1Linda Vītola 8
-5Devičenska Olga 0 : 1Baiba Bogdasarova 6
 3Busorgina Margarita 1 : 0Trofimova Jana-2
 2Busorgina Margarita 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne-1
 15(Trofimova) Irina Lubgāne 1 : 0Baiba Bogdasarova-12
 6(Trofimova) Irina Lubgāne 1 : 0Egle Ieva-5
 7Linda Vītola 1 : 0Baranovska Sandija-6
 4Trofimova Jana 1 : 0Egle Ieva-3
 4Baiba Bogdasarova 1 : 0Egle Ieva-3
 5Baiba Bogdasarova 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne-4
-8Baranovska Sandija 0 : 1(Paškeviča) Alek Trinkūne 9