2019. gada 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas individuālais čempionāts - apakšgrupas 02.03.2001 1.00 78
GTK Namejs un RTU kauss 2015 2. posms 1 + 19.10.2014 0.50 75

Latvijas individuālais čempionāts - apakšgrupas 2001-03-02 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Balabanova Ira080384Galda tenisa klubs "Laura" 6901 5906
2Bogdanova Baiba200387STSS 6427 22449
3Buņķe Margita220384LSK "Dartija" 6327-3324
4Marhiļeviča Valentīna230887Galda tenisa klubs "LV-22" 6238 27265
5Fiļajeva Jūlija280688Galda tenisa klubs "Laura" 6161 2163
6Veronika Iļjina281088Galda tenisa klubs "LV-22" 665-263
7Zuja Simona040989Specializētā tenisa sporta skola 6131-30101
8Inta Iļķena061083Specializētā tenisa sporta skola 6847 5852
9Tjurina Liāna170284LSK "Dartija" 6428-1427
10Čebikina Olga020254Galda tenisa klubs "Laura" 6325 32357
11Vidruska Daina010782Sporta klubs "Universitātes sports" 6198-8190
12Trofimova Tatjana021054Galda tenisa klubs "Laura" 6169 14183
13Musļimova Kristīne060488Galda tenisa klubs "LV-22" 60-10
14Dambrāne Austra160688Galda tenisa klubs "Laura" 60-200
15Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 5819 5824
16Nataļja Griņkiva231085Galda tenisa klubs "LV-22" 5529 5534
17(Trofimova)-Irina LubgānejādzēšGalda tenisa klubs "Laura" 5307 9316
18Oļeņuka Natālija081286Galda tenisa klubs "LV-22" 545 1358
19Vērdiņa Inga131073Talsu Sporta nama GT sekcija 524-222
20Žguna Olga130284Galda tenisa klubs "Laura" 58-180
21Busorgina Margarita300886Rīgas 37.vidusskola 6681 19700
22Orlova Adrija130481Sporta klubs "Universitātes sports" 6667 2669
23Linda Vītola181282Galda tenisa klubs "Laura" 6363 17380
24Baranovska Sandija090688Specializētā tenisa sporta skola 6317-15302
25Tatjana Osotova271288Galda tenisa klubs "LV-22" 6136 15151
26Žuromska Margarita110390Specializētā tenisa sporta skola 678-1761
27Egle Ieva050978Kandavas LT sporta klubs 6184 3187
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-10Vidruska Daina 0 : 1Trofimova Tatjana 11
 5Vidruska Daina 1 : 0Musļimova Kristīne-4
 5Vidruska Daina 1 : 0Dambrāne Austra-4
 5Trofimova Tatjana 1 : 0Musļimova Kristīne-4
 5Trofimova Tatjana 1 : 0Dambrāne Austra-4
 10Musļimova Kristīne 1 : 0Dambrāne Austra-9
 4Ročāne Daina 1 : 0Nataļja Griņkiva-3
 1Ročāne Daina 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne
Ročāne Daina 1 : 0Oļeņuka Natālija
Ročāne Daina 1 : 0Vērdiņa Inga
Ročāne Daina 1 : 0Žguna Olga
 4Nataļja Griņkiva 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne-3
 2Nataļja Griņkiva 1 : 0Oļeņuka Natālija-1
 1Nataļja Griņkiva 1 : 0Vērdiņa Inga
 1Nataļja Griņkiva 1 : 0Žguna Olga
 4(Trofimova) Irina Lubgāne 1 : 0Oļeņuka Natālija-3
 4(Trofimova) Irina Lubgāne 1 : 0Vērdiņa Inga-3
 4(Trofimova) Irina Lubgāne 1 : 0Žguna Olga-3
 9Oļeņuka Natālija 1 : 0Vērdiņa Inga-8
 8Oļeņuka Natālija 1 : 0Žguna Olga-7
 9Vērdiņa Inga 1 : 0Žguna Olga-8
 9Busorgina Margarita 1 : 0Orlova Adrija-8
 3Busorgina Margarita 1 : 0Linda Vītola-2
 3Busorgina Margarita 1 : 0Baranovska Sandija-2
 1Busorgina Margarita 1 : 0Tatjana Osotova
 1Busorgina Margarita 1 : 0Žuromska Margarita
 2Busorgina Margarita 1 : 0Egle Ieva-1
 3Orlova Adrija 1 : 0Linda Vītola-2
 3Orlova Adrija 1 : 0Baranovska Sandija-2
 1Orlova Adrija 1 : 0Tatjana Osotova
 1Orlova Adrija 1 : 0Žuromska Margarita
 2Orlova Adrija 1 : 0Egle Ieva-1
 8Linda Vītola 1 : 0Baranovska Sandija-7
 4Linda Vītola 1 : 0Tatjana Osotova-3
 4Linda Vītola 1 : 0Žuromska Margarita-3
 5Linda Vītola 1 : 0Egle Ieva-4
-14Baranovska Sandija 0 : 1Tatjana Osotova 18
 4Baranovska Sandija 1 : 0Žuromska Margarita-3
 6Baranovska Sandija 1 : 0Egle Ieva-5
 7Tatjana Osotova 1 : 0Žuromska Margarita-6
-7Tatjana Osotova 0 : 1Egle Ieva 8
-5Žuromska Margarita 0 : 1Egle Ieva 6
 2Balabanova Ira 1 : 0Baiba Bogdasarova-1
 1Balabanova Ira 1 : 0Buņķe Margita
 1Balabanova Ira 1 : 0Marhiļeviča Valentīna
 1Balabanova Ira 1 : 0Fiļajeva Jūlija
Balabanova Ira 1 : 0Veronika Iļjina
Balabanova Ira 1 : 0Zuja Simona
 7Baiba Bogdasarova 1 : 0Buņķe Margita-6
 5Baiba Bogdasarova 1 : 0Marhiļeviča Valentīna-4
 4Baiba Bogdasarova 1 : 0Fiļajeva Jūlija-3
 3Baiba Bogdasarova 1 : 0Veronika Iļjina-2
 4Baiba Bogdasarova 1 : 0Zuja Simona-3
-11Buņķe Margita 0 : 1Marhiļeviča Valentīna 13
 5Buņķe Margita 1 : 0Fiļajeva Jūlija-4
 4Buņķe Margita 1 : 0Veronika Iļjina-3
 5Buņķe Margita 1 : 0Zuja Simona-4
 7Marhiļeviča Valentīna 1 : 0Fiļajeva Jūlija-6
 5Marhiļeviča Valentīna 1 : 0Veronika Iļjina-4
 6Marhiļeviča Valentīna 1 : 0Zuja Simona-5
 7Fiļajeva Jūlija 1 : 0Veronika Iļjina-6
 8Fiļajeva Jūlija 1 : 0Zuja Simona-7
 13Veronika Iļjina 1 : 0Zuja Simona-11
 2Inta Iļķena 1 : 0Tjurina Liāna-1
 1Inta Iļķena 1 : 0Čebikina Olga
 1Inta Iļķena 1 : 0Vidruska Daina
 1Inta Iļķena 1 : 0Trofimova Tatjana
Inta Iļķena 1 : 0Musļimova Kristīne
Inta Iļķena 1 : 0Dambrāne Austra
-12Tjurina Liāna 0 : 1Čebikina Olga 15
 4Tjurina Liāna 1 : 0Vidruska Daina-3
 4Tjurina Liāna 1 : 0Trofimova Tatjana-3
 2Tjurina Liāna 1 : 0Musļimova Kristīne-1
 2Tjurina Liāna 1 : 0Dambrāne Austra-1
 6Čebikina Olga 1 : 0Vidruska Daina-5
 5Čebikina Olga 1 : 0Trofimova Tatjana-4
 3Čebikina Olga 1 : 0Musļimova Kristīne-2
 3Čebikina Olga 1 : 0Dambrāne Austra-2