2019. gada 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas SVS 38.sporta spēles 50 gadi un vecākas 10.02.2001 1.00 43
STIGA kausa izcīņas sacensības, 2. kārta meitenes 2003. g. un jaunākas 17.01.2015 0.50 41
STIGA kausa izcīņas sacensības, 2. kārta meitenes 97-2002 g 17.01.2015 0.50 93
STIGA kausa izcīņas sacensības, 2. kārta zēni 2000 un jaunāki 17.01.2015 0.50 123
STIGA kausa izcīņas sacensības, 2. kārta zēni 97-99 g 17.01.2015 0.50 37

Latvijas SVS 38.sporta spēles 50 gadi un vecākas 2001-02-10 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kalniņa Lidija210550Galda tenisa klubs "LV-22" 4770 6776
2Bulaha Ludmila100947LSK "Dartija" 5200-8192
3Kerevica Zina160247Sporta klubs "Barons" 455-649
4Kraukle Mudīte090247Smiltenes GTK "Vidzeme" 5337 18355
5Pole Maija060945Valmieras galda tenisa klubs 5111 12123
6Birzniece Austra181249Tukums (bez kluba) 614 1731
7Foršū Brigita240648Talsu Sporta nama GT sekcija 50-260
8Ansveriņa Ārija210245Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 5334 4338
9Ševcova Gaļina230747Daugavpils galda tenisa klubs 6275 18293
10Buša Agafija100348LSK "Dartija" 60 99
11Dukaļska Daina170747Rīgas rajons (bez kluba) 30-140
12Devičenska Olga270123Galda tenisa klubs "Laura" 4324 12336
13Kalniņa Astrīda250935Valkas raj. (bez kluba) 47-290
14Petuško Emīlija180139Jēkabpils Sporta skola 47 815
15Balode Ruta090638Jēkabpils Sporta skola 45 2732
16Lauce Ligita021236Valmieras galda tenisa klubs 40-80
17Janševica Vera180630Sporta klubs "Barons" 3273-3270
18Nedeļkina Gitūze271127Valmieras galda tenisa klubs 3140 10150
19Jordāne Laimdota070527Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 382 1698
20Kudrjavceva Vilhelmīne041126Rīgas rajons (bez kluba) 30-140
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 1Kalniņa Lidija 1 : 0Bulaha Ludmila
 1Kalniņa Lidija 1 : 0Kerevica Zina
 2Kalniņa Lidija 1 : 0Kraukle Mudīte-1
 2Kalniņa Lidija 1 : 0Ansveriņa Ārija-1
-12Bulaha Ludmila 0 : 1Kerevica Zina 15
 5Bulaha Ludmila 1 : 0Birzniece Austra-4
-6Bulaha Ludmila 0 : 1Ševcova Gaļina 7
 5Bulaha Ludmila 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-4
-10Kerevica Zina 0 : 1Birzniece Austra 11
-11Kerevica Zina 0 : 1Gaļina (Agafija) Buša 13
 4Kraukle Mudīte 1 : 0Pole Maija-3
 3Kraukle Mudīte 1 : 0Birzniece Austra-2
 3Kraukle Mudīte 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-2
 9Kraukle Mudīte 1 : 0Ansveriņa Ārija-8
 7Pole Maija 1 : 0Birzniece Austra-6
 6Pole Maija 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-5
-4Pole Maija 0 : 1Ševcova Gaļina 5
 6Pole Maija 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-5
 18Birzniece Austra 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-16
-3(Svitiņa) Brigita Foršū 0 : 1Ševcova Gaļina 4
 7Ansveriņa Ārija 1 : 0Ševcova Gaļina-6
 3Ansveriņa Ārija 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-2
 3Ansveriņa Ārija 1 : 0Dukaļska Daina-2
 4Ševcova Gaļina 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-3
 4Ševcova Gaļina 1 : 0Dukaļska Daina-3
 10Gaļina (Agafija) Buša 1 : 0Dukaļska Daina-9
 3Devičenska Olga 1 : 0Kalniņa Astrīda-2
 3Devičenska Olga 1 : 0Petuško Emīlija-2
 3Devičenska Olga 1 : 0Balode Ruta-2
 3Devičenska Olga 1 : 0Lauce Ligita-2
-9Kalniņa Astrīda 0 : 1Petuško Emīlija 10
-9Kalniņa Astrīda 0 : 1Balode Ruta 10
-9Kalniņa Astrīda 0 : 1Lauce Ligita 10
-9Petuško Emīlija 0 : 1Balode Ruta 10
 9Petuško Emīlija 1 : 0Lauce Ligita-8
 9Balode Ruta 1 : 0Lauce Ligita-8
-12Janševica Vera 0 : 1Nedeļkina Gitūze 15
 5Janševica Vera 1 : 0Jordāne Laimdota-4
 4Janševica Vera 1 : 0Kudrjavceva Vilhelmīne-3
-11Nedeļkina Gitūze 0 : 1Jordāne Laimdota 13
 6Nedeļkina Gitūze 1 : 0Kudrjavceva Vilhelmīne-5
 7Jordāne Laimdota 1 : 0Kudrjavceva Vilhelmīne-6
Birzniece Austra 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū