2019. gada 9. decembris
Sarmīte, Tabita
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas junioru meistarsacīkstes - apakšgrupas 28.12.2000 1.00 31
GTK Namejs un RTU kauss 2015 1. posms 315+ 12.10.2014 0.50 90
GTK Namejs un RTU kauss 2015 2. posms 315 + 19.10.2014 0.50 89
GTK Namejs un RTU kauss 2015 3. posms 315 ++ 01.11.2014 0.50 129
GTK Namejs un RTU kauss 2015 6. posms 1+++ 28.12.2014 0.50 60
GTK Namejs un RTU kauss 2015 7. posms 1++ 03.01.2015 0.50 107
GTK Namejs un RTU kauss 2015 8. posms 315 +++ 24.01.2015 0.50 75
GTK Namejs un RTU kauss 2015 9. posms 315 + 15.02.2015 0.50 70
GTK Namejs un RTU kauss 2015 12.posms 315 + 04.04.2015 0.50 100
GTK Namejs un RTU kauss 2015 13. posms 315++ 18.04.2015 0.50 104
GTK Namejs un RTU kauss 2015 14. posms 315 ++ 09.05.2015 0.50 86
GTK Namejs un RTU kauss 2015 15. posms 315++ 23.05.2015 0.50 76
GTK Namejs un RTU kauss 2015 16. posms 1++ 06.06.2015 0.50 41
GTK Namejs un RTU kauss 2015 17. posms 315 ++ 28.06.2015 0.50 46
GTK Namejs un RTU kauss 2015 18. posms 315+ 11.07.2015 0.50 76
GTK Namejs un RTU kauss 2015 1. posms 200+ 12.10.2014 0.50 66
GTK Namejs un RTU kauss 2015 1. posms 100+ 12.10.2014 0.50 71
GTK Namejs un RTU kauss 2015 1. posms 1++ 12.10.2014 0.50 48

Latvijas junioru meistarsacīkstes - apakšgrupas 2000-12-28 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Busorgina Margarita300886Rīgas 37.vidusskola 5606 14620
2Bogdanova Baiba200387STSS 6384 8392
3Baranovska Sandija090688Specializētā tenisa sporta skola 5346-14332
4(Trofimova)-Irina LubgānejādzēšGalda tenisa klubs "Laura" 5257 36293
5Musļimova Kristīne060488Galda tenisa klubs "LV-22" 50-120
6Tatjana Osotova271288Galda tenisa klubs "LV-22" 5142-6136
7Nataļja Griņkiva231085Galda tenisa klubs "LV-22" 5455 23478
8Trofimova Jana170287Specializētā tenisa sporta skola 5395 14409
9Linda Vītola181282Galda tenisa klubs "Laura" 6339-2337
10Marhiļeviča Valentīna230887Galda tenisa klubs "LV-22" 5253-3250
11Fiļajeva Jūlija280688Galda tenisa klubs "Laura" 5149-7142
12Oļeņuka Natālija081286Galda tenisa klubs "LV-22" 562-1745
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 4Busorgina Margarita 1 : 0Baiba Bogdasarova-3
 4Busorgina Margarita 1 : 0Baranovska Sandija-3
 3Busorgina Margarita 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne-2
 1Busorgina Margarita 1 : 0Musļimova Kristīne
 2Busorgina Margarita 1 : 0Tatjana Osotova-1
 8Baiba Bogdasarova 1 : 0Baranovska Sandija-7
-12Baiba Bogdasarova 0 : 1(Trofimova) Irina Lubgāne 15
 3Baiba Bogdasarova 1 : 0Musļimova Kristīne-2
 4Baiba Bogdasarova 1 : 0Tatjana Osotova-3
 8Baiba Bogdasarova 1 : 0Linda Vītola-7
-11Baranovska Sandija 0 : 1(Trofimova) Irina Lubgāne 13
 3Baranovska Sandija 1 : 0Musļimova Kristīne-2
 4Baranovska Sandija 1 : 0Tatjana Osotova-3
 4(Trofimova) Irina Lubgāne 1 : 0Musļimova Kristīne-3
 6(Trofimova) Irina Lubgāne 1 : 0Tatjana Osotova-5
-5Musļimova Kristīne 0 : 1Tatjana Osotova 6
 7Nataļja Griņkiva 1 : 0Trofimova Jana-6
 6Nataļja Griņkiva 1 : 0Linda Vītola-5
 4Nataļja Griņkiva 1 : 0Marhiļeviča Valentīna-3
 3Nataļja Griņkiva 1 : 0Fiļajeva Jūlija-2
 3Nataļja Griņkiva 1 : 0Oļeņuka Natālija-2
 7Trofimova Jana 1 : 0Linda Vītola-6
 6Trofimova Jana 1 : 0Marhiļeviča Valentīna-5
 4Trofimova Jana 1 : 0Fiļajeva Jūlija-3
 3Trofimova Jana 1 : 0Oļeņuka Natālija-2
 7Linda Vītola 1 : 0Marhiļeviča Valentīna-6
 5Linda Vītola 1 : 0Fiļajeva Jūlija-4
 4Linda Vītola 1 : 0Oļeņuka Natālija-3
 6Marhiļeviča Valentīna 1 : 0Fiļajeva Jūlija-5
 5Marhiļeviča Valentīna 1 : 0Oļeņuka Natālija-4
 7Fiļajeva Jūlija 1 : 0Oļeņuka Natālija-6