2019. gada 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas pils. Vidzemes pr-pils. atklātais čempionāts 17.10.1999 0.50 84
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, VII kārta 310+++ 22.03.2014 0.50 101
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības IX kārta 310+++ 18.05.2014 0.50 205
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, VII kārta 186-309 22.03.2014 0.50 124
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, VII kārta 105-185 22.03.2014 0.50 54
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, VII kārta 33+++ 22.03.2014 0.50 48
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības IX kārta Nr. 186. – 309.v 18.05.2014 0.50 183
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības IX kārta 105. – 185.v. 18.05.2014 0.50 72
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības IX kārta 33. – 104.v. 18.05.2014 0.50 47

Rīgas pils. Vidzemes pr-pils. atklātais čempionāts 1999-10-17 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jozepsone Ina051169Rīga (bez kluba) 51086 51091
2Vīnerte Antra040285Latvijas US 9970-15955
3Inta Iļķena061083Specializētā tenisa sporta skola 10715 28743
4Kraukle Mudīte090247Smiltenes GTK "Vidzeme" 8255 4259
5Veldre Simona230985Jaunpils vidusskola 942 446
6Veldre Ramona230985Sporta klubs "Universitātes sports" 910-110
7Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 3624 5629
8Devičenska Olga270123Galda tenisa klubs "Laura" 3383 4387
9Jordāne Laimdota070527Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 3150-3147
10Nataļja Griņkiva231085Galda tenisa klubs "LV-22" 4377-2375
11Busorgina Margarita300886Rīgas 37.vidusskola 5425 7432
12Linda Vītola181282Galda tenisa klubs "Laura" 4197 5202
13Trofimova Jana170287Specializētā tenisa sporta skola 7231 23254
14Mamontova Viktorija090487Galda tenisa klubs "LV-22" 7197197
15Gladeviča Lāsma040388Bauskas rajona BJSS 652 557
16Fiļajeva Jūlija280688Galda tenisa klubs "Laura" 791 21112
17Soldatenkova Ksenija030288Sporta klubs "Pakavs" 60-80
18Bogdanova Baiba200387STSS 7227 13240
19Marhiļeviča Valentīna230887Galda tenisa klubs "LV-22" 758 563
20Medvedeva Elīna040288Specializētā tenisa sporta skola 788-781
21Tatjana Osotova271288Galda tenisa klubs "LV-22" 614-95
22Ustinova Anastasija110287Sporta klubs "Pakavs" 60-90
23Tirāne Kristīne140189Rīgas 37.vidusskola 579 1291
24Mamontova Juliana100189Galda tenisa klubs "LV-22" 574 2195
25Afanasjeva Anna261289Valkas rajona BJSS 500
26Zuja Simona040989Specializētā tenisa sporta skola 599
27Žuromska Margarita110390Specializētā tenisa sporta skola 51414
28Galsone Ramona300490Rīgas 37.vidusskola 511-180
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 3Jozepsone Ina 1 : 0Antra Vīnerte-2
 2Jozepsone Ina 1 : 0Inta Iļķena-1
Jozepsone Ina 1 : 0Kraukle Mudīte
Jozepsone Ina 1 : 0Veldre Simona
Jozepsone Ina 1 : 0Veldre Ramona
-16Antra Vīnerte 0 : 1Inta Iļķena 21
 1Antra Vīnerte 1 : 0Kraukle Mudīte
Antra Vīnerte 1 : 0Veldre Simona
Antra Vīnerte 1 : 0Veldre Ramona
 1Antra Vīnerte 1 : 0Nataļja Griņkiva
 1Antra Vīnerte 1 : 0Busorgina Margarita
 1Inta Iļķena 1 : 0Kraukle Mudīte
 1Inta Iļķena 1 : 0Veldre Simona
 1Inta Iļķena 1 : 0Veldre Ramona
 2Inta Iļķena 1 : 0Nataļja Griņkiva-1
 2Inta Iļķena 1 : 0Busorgina Margarita-1
 1Inta Iļķena 1 : 0Linda Vītola
 2Kraukle Mudīte 1 : 0Veldre Simona-1
 2Kraukle Mudīte 1 : 0Veldre Ramona-1
-1Kraukle Mudīte 0 : 1Eriksone Vera 2
-2Kraukle Mudīte 0 : 1Devičenska Olga 3
 3Kraukle Mudīte 1 : 0Jordāne Laimdota-2
 8Veldre Simona 1 : 0Veldre Ramona-7
-1Veldre Simona 0 : 1Busorgina Margarita 2
-2Veldre Simona 0 : 1Linda Vītola 3
-1Veldre Ramona 0 : 1Nataļja Griņkiva 2
-2Veldre Ramona 0 : 1Linda Vītola 3
 2Eriksone Vera 1 : 0Devičenska Olga-1
 1Eriksone Vera 1 : 0Jordāne Laimdota
 2Devičenska Olga 1 : 0Jordāne Laimdota-1
-3Nataļja Griņkiva 0 : 1Busorgina Margarita 4
 2Busorgina Margarita 1 : 0Linda Vītola-1
 4Trofimova Jana 1 : 0Mamontova Viktorija-3
 3Trofimova Jana 1 : 0Gladeviča Lāsma-2
 3Trofimova Jana 1 : 0Fiļajeva Jūlija-2
 2Trofimova Jana 1 : 0Soldatenkova Ksenija-1
 5Trofimova Jana 1 : 0Baiba Bogdasarova-4
 3Trofimova Jana 1 : 0Marhiļeviča Valentīna-2
 3Trofimova Jana 1 : 0Medvedeva Elīna-2
 3Mamontova Viktorija 1 : 0Gladeviča Lāsma-2
-6Mamontova Viktorija 0 : 1Fiļajeva Jūlija 8
 3Mamontova Viktorija 1 : 0Soldatenkova Ksenija-2
-3Mamontova Viktorija 0 : 1Baiba Bogdasarova 4
 3Mamontova Viktorija 1 : 0Marhiļeviča Valentīna-2
 3Mamontova Viktorija 1 : 0Medvedeva Elīna-2
-3Gladeviča Lāsma 0 : 1Fiļajeva Jūlija 4
 4Gladeviča Lāsma 1 : 0Soldatenkova Ksenija-3
 4Gladeviča Lāsma 1 : 0Tatjana Osotova-3
 4Gladeviča Lāsma 1 : 0Ustinova Anastasija-3
 4Fiļajeva Jūlija 1 : 0Soldatenkova Ksenija-3
-2Fiļajeva Jūlija 0 : 1Baiba Bogdasarova 3
 4Fiļajeva Jūlija 1 : 0Marhiļeviča Valentīna-3
 5Fiļajeva Jūlija 1 : 0Medvedeva Elīna-4
 5Soldatenkova Ksenija 1 : 0Tatjana Osotova-4
-4Soldatenkova Ksenija 0 : 1Ustinova Anastasija 5
 3Baiba Bogdasarova 1 : 0Marhiļeviča Valentīna-2
 3Baiba Bogdasarova 1 : 0Medvedeva Elīna-2
 2Baiba Bogdasarova 1 : 0Tatjana Osotova-1
 2Baiba Bogdasarova 1 : 0Ustinova Anastasija-1
 6Marhiļeviča Valentīna 1 : 0Medvedeva Elīna-5
 4Marhiļeviča Valentīna 1 : 0Tatjana Osotova-3
 4Marhiļeviča Valentīna 1 : 0Ustinova Anastasija-3
 4Medvedeva Elīna 1 : 0Tatjana Osotova-3
 4Medvedeva Elīna 1 : 0Ustinova Anastasija-3
 5Tatjana Osotova 1 : 0Ustinova Anastasija-4
-4Tirāne Kristīne 0 : 1Mamontova Juliana 5
 4Tirāne Kristīne 1 : 0Afanasjeva Anna-3
 4Tirāne Kristīne 1 : 0Zuja Simona-3
 4Tirāne Kristīne 1 : 0Žuromska Margarita-3
 4Tirāne Kristīne 1 : 0Galsone Ramona-3
 4Mamontova Juliana 1 : 0Afanasjeva Anna-3
 4Mamontova Juliana 1 : 0Zuja Simona-3
 4Mamontova Juliana 1 : 0Žuromska Margarita-3
 4Mamontova Juliana 1 : 0Galsone Ramona-3
 5Afanasjeva Anna 1 : 0Zuja Simona-4
-4Afanasjeva Anna 0 : 1Žuromska Margarita 5
 5Afanasjeva Anna 1 : 0Galsone Ramona-4
 5Zuja Simona 1 : 0Žuromska Margarita-4
 5Zuja Simona 1 : 0Galsone Ramona-4
 5Žuromska Margarita 1 : 0Galsone Ramona-4
Antra Vīnerte 0 : 1Inta Iļķena
Antra Vīnerte 1 : 0Veldre Ramona
Inta Iļķena 1 : 0Veldre Simona
Veldre Simona 1 : 0Veldre Ramona