2019. gada 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas individuālais čempionāts (apakšgrupas) 05.03.1999 1.00 46
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 2.riņķis, 5.posms 80+++ 07.06.2014 0.50 82
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 2.riņķis, 5.posms 300+++ 07.06.2014 0.50 45
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 2.riņķis, 5.posms 200+++ 07.06.2014 0.50 103
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 2.riņķis, 5.posms 1+++ 07.06.2014 0.50 50

Latvijas individuālais čempionāts (apakšgrupas) 1999-03-05 16:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Vīnerte Antra040285Latvijas US 5767 9776
2Pusaudze Anita111057Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 5552 8560
3Vērdiņa Inga131073Talsu Sporta nama GT sekcija 515-123
4Tjurina Liāna170284LSK "Dartija" 5309-6303
5Nataļja Griņkiva231085Galda tenisa klubs "LV-22" 5282-2280
6Trofimova Tatjana021054Galda tenisa klubs "Laura" 5115 20135
7Kirillova Ņina291184Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 5742 14756
8Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 5637 6643
9Zdanovska Inta020786Liepājas Kompleksā sporta skola 5367-6361
10Buņķe Margita220384LSK "Dartija" 5260-11249
11Štamere Dace080654Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 5273 24297
12(Trofimova)-Irina LubgānejādzēšGalda tenisa klubs "Laura" 576-1165
13Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 3713 6719
14Baranovska Sandija090688Specializētā tenisa sporta skola 3244-16228
15Bogdanova Baiba200387STSS 3205 7212
16Devičenska Olga270123Galda tenisa klubs "Laura" 3375 9384
17Inta Iļķena061083Specializētā tenisa sporta skola 4653 13666
18Svetlana Kirillova100353RVR sporta klubs 4575 2577
19Trinkūne (Paškeviča) Alek120378RTU sporta klubs 4319-13306
20Freiberga Anmarija220388Liepājas Kompleksā sporta skola 4230 14244
21Zolotarjova Olga280979Galda tenisa klubs "OLIISA" 41-50
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 4Antra Vīnerte 1 : 0Pusaudze Anita-3
Antra Vīnerte 1 : 0Vērdiņa Inga
 2Antra Vīnerte 1 : 0Tjurina Liāna-1
 2Antra Vīnerte 1 : 0Nataļja Griņkiva-1
 1Antra Vīnerte 1 : 0Trofimova Tatjana
 1Pusaudze Anita 1 : 0Vērdiņa Inga
 4Pusaudze Anita 1 : 0Tjurina Liāna-3
 4Pusaudze Anita 1 : 0Nataļja Griņkiva-3
 2Pusaudze Anita 1 : 0Trofimova Tatjana-1
-3Vērdiņa Inga 0 : 1Tjurina Liāna 4
-3Vērdiņa Inga 0 : 1Nataļja Griņkiva 4
-6Vērdiņa Inga 0 : 1Trofimova Tatjana 7
 8Tjurina Liāna 1 : 0Nataļja Griņkiva-7
-14Tjurina Liāna 0 : 1Trofimova Tatjana 18
 5Nataļja Griņkiva 1 : 0Trofimova Tatjana-4
 6Kirillova Ņina 1 : 0Krūmiņa Laura-5
 3Kirillova Ņina 1 : 0Zdanovska Inta-2
 2Kirillova Ņina 1 : 0Buņķe Margita-1
 2Kirillova Ņina 1 : 0Štamere Dace-1
 1Kirillova Ņina 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne
 4Krūmiņa Laura 1 : 0Zdanovska Inta-3
 3Krūmiņa Laura 1 : 0Buņķe Margita-2
 3Krūmiņa Laura 1 : 0Štamere Dace-2
 1Krūmiņa Laura 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne
 6Zdanovska Inta 1 : 0Buņķe Margita-5
-11Zdanovska Inta 0 : 1Štamere Dace 13
 4Zdanovska Inta 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne-3
-8Buņķe Margita 0 : 1Štamere Dace 9
 5Buņķe Margita 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne-4
 5Štamere Dace 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne-4
 2Ročāne Daina 1 : 0Baranovska Sandija-1
 1Ročāne Daina 1 : 0Baiba Bogdasarova
 3Ročāne Daina 1 : 0Devičenska Olga-2
-10Baranovska Sandija 0 : 1Baiba Bogdasarova 11
-5Baranovska Sandija 0 : 1Devičenska Olga 6
-4Baiba Bogdasarova 0 : 1Devičenska Olga 5
 7Inta Iļķena 1 : 0Svetlana Kirillova-6
 3Inta Iļķena 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne-2
 2Inta Iļķena 1 : 0Freiberga Anmarija-1
 1Inta Iļķena 1 : 0Zolotarjova Olga
 4Svetlana Kirillova 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne-3
 3Svetlana Kirillova 1 : 0Freiberga Anmarija-2
 1Svetlana Kirillova 1 : 0Zolotarjova Olga
-11(Paškeviča) Alek Trinkūne 0 : 1Freiberga Anmarija 13
 3(Paškeviča) Alek Trinkūne 1 : 0Zolotarjova Olga-2
 4Freiberga Anmarija 1 : 0Zolotarjova Olga-3