2019. gada 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas 52.skolēnu sporta spēles kom. sac. jaun. gr. 15.01.1999 1.00 43

Latvijas 52.skolēnu sporta spēles kom. sac. jaun. gr. 1999-01-15 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Indriksone Gunita280287Bauskas rajona BJSS 4178-10168
2Mazjāne Ieva091290Bauskas rajona BJSS 3118 5123
3Indriksone Elīna280287Bauskas rajona BJSS 262 1678
4Flankova Svetlana060388JSC "Rīdze" 50-150
5Šubenkova Anna220987JSC "Rīdze" 50 22
6Kirika Kristīne220387JSC "Rīdze" 20 44
7Dragone Daina030287Cēsu pilsētas Sporta skola 60-520
8Kaļinka Evita010788Cēsu pilsētas Sporta skola 65-160
9Ezera Anda090388Cēsu pilsētas Sporta skola 10-90
10Irina Ivanova300988Sporta klubs "Cerība" 521 1435
11Anastasija Jakimova010289Preiļu novada BJSS 57 1320
12Rudačenko Olga060389Rīgas 37.vidusskola 6143 18161
13Tirāne Kristīne140189Rīgas 37.vidusskola 613 1831
14Cinkuss Baiba170387Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 50-330
15Leja Marita080787Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 50 3939
16Karlsone Aivija031287Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 10-60
17Kremņova Jūlija090988Sporta klubs "Pakavs" 50-170
18Kondratjeva Viktorija020687Sporta klubs "Pakavs" 50 2121
19Bogdanova Baiba200387STSS 382 27109
20Trofimova Jana170287Specializētā tenisa sporta skola 4162 28190
21Medvedeva Elīna040288Specializētā tenisa sporta skola 254-153
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 5Indriksone Gunita 1 : 0Flankova Svetlana-4
 5Indriksone Gunita 1 : 0Irina Ivanova-4
-11Indriksone Gunita 0 : 1Baiba Bogdasarova 13
-9Indriksone Gunita 0 : 1Trofimova Jana 10
 6Mazjāne Ieva 1 : 0Šubenkova Anna-5
 6Mazjāne Ieva 1 : 0Anastasija Jakimova-5
-7Mazjāne Ieva 0 : 1Trofimova Jana 8
 7Indriksone Elīna 1 : 0Kirika Kristīne-6
 9Indriksone Elīna 1 : 0Medvedeva Elīna-8
 10Flankova Svetlana 1 : 0Dragone Daina-9
-8Flankova Svetlana 0 : 1Kaļinka Evita 9
-5Flankova Svetlana 0 : 1Rudačenko Olga 6
-8Flankova Svetlana 0 : 1Tirāne Kristīne 9
 10Šubenkova Anna 1 : 0Dragone Daina-9
 10Šubenkova Anna 1 : 0Kaļinka Evita-9
-5Šubenkova Anna 0 : 1Rudačenko Olga 6
-8Šubenkova Anna 0 : 1Tirāne Kristīne 9
 10Kirika Kristīne 1 : 0Ezera Anda-9
-8Dragone Daina 0 : 1Irina Ivanova 9
-8Dragone Daina 0 : 1Anastasija Jakimova 9
-9Dragone Daina 0 : 1Kremņova Jūlija 10
-9Dragone Daina 0 : 1Kondratjeva Viktorija 10
-8Kaļinka Evita 0 : 1Irina Ivanova 9
-8Kaļinka Evita 0 : 1Anastasija Jakimova 9
 9Kaļinka Evita 1 : 0Kremņova Jūlija-8
-9Kaļinka Evita 0 : 1Kondratjeva Viktorija 10
 9Irina Ivanova 1 : 0Cinkuss Baiba-8
-9Irina Ivanova 0 : 1Leja Marita 10
 9Anastasija Jakimova 1 : 0Cinkuss Baiba-8
-9Anastasija Jakimova 0 : 1Leja Marita 10
 6Rudačenko Olga 1 : 0Cinkuss Baiba-5
-12Rudačenko Olga 0 : 1Leja Marita 15
 6Rudačenko Olga 1 : 0Kremņova Jūlija-5
 6Rudačenko Olga 1 : 0Kondratjeva Viktorija-5
 9Tirāne Kristīne 1 : 0Cinkuss Baiba-8
-9Tirāne Kristīne 0 : 1Leja Marita 10
 9Tirāne Kristīne 1 : 0Kremņova Jūlija-8
-9Tirāne Kristīne 0 : 1Kondratjeva Viktorija 10
-4Cinkuss Baiba 0 : 1Trofimova Jana 5
-6Leja Marita 0 : 1Baiba Bogdasarova 7
-6Karlsone Aivija 0 : 1Medvedeva Elīna 7
-6Kremņova Jūlija 0 : 1Baiba Bogdasarova 7
-4Kondratjeva Viktorija 0 : 1Trofimova Jana 5