2019. gada 12. decembris
Iveta, Otīlija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas veterānu 35.sporta spēles (40-49 gadi) 08.02.1998 1.00 44
RTU un GTK "Laura" sacensības, 5.kārta 13.01.2013 0.50 0
RTU un GTK "Laura" sacensības, 6.kārta 26.01.2013 0.50 0
RTU un GTK "Laura" sacensības, 7.kārta 23.02.2013 0.50 0
RTU un GTK "Laura" sacensības, 8.kārta 09.03.2013 0.50 0
RTU un GTK "Laura" sacensības, 9.kārta 27.04.2013 0.50 0
RTU un GTK "Laura" sacensības, 10.kārta 05.05.2013 0.50 0
RTU un GTK "Laura" sacensības, 11.kārta 01.06.2013 0.50 0
RTU un GTK "Laura" sacensības, 12.kārta 15.06.2013 0.50 3

Latvijas veterānu 35.sporta spēles (40-49 gadi) 1998-02-08 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Gāga Baiba290552LSK "Dartija" 7495 26521
2Straumīte Anita180451Valmieras galda tenisa klubs 7109 5114
3Kalniņa Vaira230650GTK Gulbene 510-150
4Aleksandrova Nadežda010151Kuldīga (bez kluba) 50 88
5Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 8453-3450
6Štamere Dace080654Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 6186 4190
7Audzere Lūcija010950Daugavpils galda tenisa klubs 610-390
8Budjko Olga070455Ogre (bez kluba) 80 2424
9Varnovska Aina010150Saldus (bez kluba) 40-40
10Pusaudze Anita111057Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 8346 31377
11Vanaga Vineta010153Kuldīgas rajona Sporta skola 8139 26165
12Zariņa Līvija170856Cēsis (bez kluba) 757 1572
13Birzniece Austra181249Tukums (bez kluba) 60-160
14Galoburda Ruta010159LLU sporta klubs 30-130
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 3Gāga Baiba 1 : 0Straumīte Anita-2
 2Gāga Baiba 1 : 0Kalniņa Vaira-1
 2Gāga Baiba 1 : 0Aleksandrova Nadežda-1
 8Gāga Baiba 1 : 0Eriksone Vera-7
 2Gāga Baiba 1 : 0Budjko Olga-1
 6Gāga Baiba 1 : 0Pusaudze Anita-5
 3Gāga Baiba 1 : 0Vanaga Vineta-2
 7Straumīte Anita 1 : 0Kalniņa Vaira-6
 6Straumīte Anita 1 : 0Aleksandrova Nadežda-5
-2Straumīte Anita 0 : 1Eriksone Vera 3
 6Straumīte Anita 1 : 0Budjko Olga-5
-3Straumīte Anita 0 : 1Pusaudze Anita 4
-7Straumīte Anita 0 : 1Vanaga Vineta 8
-9Kalniņa Vaira 0 : 1Aleksandrova Nadežda 10
 10Kalniņa Vaira 1 : 0Audzere Lūcija-9
-9Kalniņa Vaira 0 : 1Birzniece Austra 10
-6Aleksandrova Nadežda 0 : 1Zariņa Līvija 7
 10Aleksandrova Nadežda 1 : 0Birzniece Austra-9
 4Eriksone Vera 1 : 0Štamere Dace-3
 2Eriksone Vera 1 : 0Audzere Lūcija-1
 2Eriksone Vera 1 : 0Budjko Olga-1
 2Eriksone Vera 1 : 0Varnovska Aina-1
-12Eriksone Vera 0 : 1Pusaudze Anita 15
 3Eriksone Vera 1 : 0Vanaga Vineta-2
 5Štamere Dace 1 : 0Audzere Lūcija-4
-14Štamere Dace 0 : 1Budjko Olga 18
 5Štamere Dace 1 : 0Varnovska Aina-4
 6Štamere Dace 1 : 0Zariņa Līvija-5
 5Štamere Dace 1 : 0Birzniece Austra-4
-9Audzere Lūcija 0 : 1Budjko Olga 10
-9Audzere Lūcija 0 : 1Varnovska Aina 10
-7Audzere Lūcija 0 : 1Zariņa Līvija 8
 10Budjko Olga 1 : 0Varnovska Aina-9
-2Budjko Olga 0 : 1Pusaudze Anita 3
-5Budjko Olga 0 : 1Vanaga Vineta 6
 4Pusaudze Anita 1 : 0Vanaga Vineta-3
 4Pusaudze Anita 1 : 0Zariņa Līvija-3
 3Pusaudze Anita 1 : 0Birzniece Austra-2
 3Pusaudze Anita 1 : 0Galoburda Ruta-2
 7Vanaga Vineta 1 : 0Zariņa Līvija-6
 6Vanaga Vineta 1 : 0Birzniece Austra-5
 6Vanaga Vineta 1 : 0Galoburda Ruta-5
 7Zariņa Līvija 1 : 0Birzniece Austra-6
 7Zariņa Līvija 1 : 0Galoburda Ruta-6